Dr Thomas Binder – O platformie RNA

Dr Thomas Binder: Cała zmodyfikowana platforma RNA musi zostać natychmiast zakazana

AUTOR, RHODA WILSON

Dr Thomas Binder: Cała zmodyfikowana platforma RNA musi zostać natychmiast zakazana

Thomas Binder, szwajcarski lekarz, ostrzegł w wideo, które zamieścił wczoraj na Twitterze, że przemysł farmaceutyczny pracuje obecnie nad przeniesieniem wszystkich szczepień na platformę mRNA. „Nawet posiadanie śladu inteligencji wystarczy, aby zdać sobie sprawę, że zmodyfikowana platforma szczepionek RNA jest całkowicie bezsensowna i zagraża życiu” – powiedział. „Cała zmodyfikowana platforma RNA musi zostać natychmiast zakazana”.

Dr Binder studiował medycynę na Uniwersytecie w Zurychu, uzyskał doktorat z immunologii i wirusologii, specjalizował się w chorobach wewnętrznych i kardiologii oraz posiada 35-letnie doświadczenie w diagnostyce i terapii ostrych infekcji dróg oddechowych, w szpitalach, na oddziałach intensywnej terapii i jego ćwiczyć. 

Wraz z innymi dr Binder od lutego 2020 r. otwarcie wypowiada się na temat nienaukowej, niezgodnej z prawem, nieludzkiej narracji i środków dotyczących COVID. -jednostka terrorystyczna w moim gabinecie lekarskim i wysłana do wariatkowa z powodu rzekomego „samozagrożenia w wyniku szaleństwa covidowego” – powiedział. „Dzisiaj jesteśmy całkowicie usprawiedliwieni”.

„Narracja o koronawirusie i platforma szczepień modRNA są tak oczywistymi, kompletnymi, nienaukowymi bzdurami i zabójczymi, że każdy lekarz, który nie poinformował natychmiast społeczeństwa, jest totalną porażką, która nie powinna była zdać egzaminu, przykro mi to mówić” – napisał wczoraj na Twitterze i załączyłem poniższy film. To jest jego przesłanie do publiczności:

„Inni i ja, którzy mieliśmy minimalną podstawową wiedzę medyczną i immunologiczną, przeczytaliśmy kluczowe badania i mieli trochę zdrowego rozsądku, wyjaśniliśmy już daremność, nieskuteczność i niepewność zmodyfikowanych zastrzyków RNA przed ich awaryjną aprobatą kryminalną.

„Dzisiaj wiemy, że mają wręcz negatywną skuteczność, sprzyjają chorobom i śmierci z powodu covida, a skutki uboczne zabiły już ponad 10 milionów ludzi, zapobiegły milionom zapłodnień i wywołały miliony martwych urodzeń – przy braku dowodów na to, że ratują nawet jedno ludzkie życie.

„Chociaż nigdy nie było pandemii zabójczego wirusa, była pandemia tchórzy… To ludobójstwo zmodyfikowanego RNA jest największą zbrodnią medyczną w historii ludzkości, katastrofą humanitarną o niespotykanych dotąd rozmiarach”.

https://rumble.com/embed/v2dkp86/?pub=4#?secret=LR2sjsu0HjLekarze na rzecz etyki Covid: przesłanie dr Thomasa Bindera do opinii publicznej, 4 kwietnia 2023 r. (7 min)

Dr Binder napisał również na Twitterze zarys tego, jak sfabrykowali plandemię covidową, którą ponownie opublikowaliśmy poniżej. Daje nam to dobre wyobrażenie o tym, jak mogą próbować wdrożyć plandemię w przyszłości. Być ostrzeżonym to być uzbrojonym. Jego artykuł „ The Prevailing Corona Nonsense Narrative ” napisany w listopadzie 2021 r. jest również przydatną lekturą. Możesz wesprzeć pracę, którą wykonuje dr Binder, aby informować i edukować jak najwięcej osób na temat oszustwa covidowego TUTAJ .

Podstawowe oszustwo związane z przestępstwem koronowym przeciwko ludzkości

Źródło: dr Thomas Binder na Twitterze

Chociaż w tym bardziej szczegółowym artykule z 28 listopada 2021 r. można również znaleźć dowody naukowe, obraz maluje tysiąc słów. Już rzut oka na monitorowanie zajętości oddziałów intensywnej terapii przez ETH Zürich (patrz wykres) ujawnia fundamentalne oszustwo związane z zbrodnią koronową przeciwko ludzkości: wirus beta-corona-zimny został napompowany w zabójczego wirusa z P(C)R przez błędne przypisanie wszystkie inne diagnozy z pozytywnym testem nonsensownym RT-PCR na covid-19.

Jak sfabrykować pLandemię zabójczego wirusa i zakończyć go bezsensownymi, szkodliwymi „szczepionkami” bez narażania się na niebezpieczeństwo

Źródło: dr Thomas Binder na Twitterze

1) Przejmujesz kontrolę nad WHO: Kto kontroluje WHO, kontroluje świat.

2) Kupując starsze media oraz czasopisma naukowe i medyczne, uzyskujesz całkowitą kontrolę nad narracją .

3) Wyłączając niebezpieczeństwo zarazka sprawczego z definicji pandemii, tak jak zrobiła to WHO w 2009 r., można ogłosić każdy endemit względnie nieszkodliwego wirusa grypy lub przeziębienia jako pandemię lub PHEIC , wymawiane jako FAŁSZYWE .

4) Napompując nieszkodliwego wirusa, a nawet nie wirusa, w zabójczego wirusa plotkami o wycieku laboratoryjnym wyprodukowanego zabójczego wirusa, przerażającymi filmami przedstawiającymi stosy ciał i mitem o epidemiologicznie istotnej bezobjawowej transmisji, jak twierdzi Christian Drosten i in . . zrobiłeś w 01/2020, panikujesz ludność: Każda rzekomo zdrowa i serdeczna osoba może być twoim aniołem śmierci.

5) Deklarując pozytywny wynik testu (RT-)PCR jako zakażenie wirusem, chorobę i śmierć z powodu wirusa, tak jak zrobiła to WHO z międzynarodową definicją przypadku COVID-19, tworzysz pandemię testu (RT-)PCR, jak wyjaśniono w artykule New York Timesa z 2007 roku „ Wiara w szybki test prowadzi do epidemii, której nie było ”.

6) Stworzenie testu (RT-)PCR, który może wykryć >1 wirusa, najlepiej takiego, który reaguje krzyżowo z innymi wirusami grypy lub przeziębienia, jak twierdzi Christian Drosten i in. zrobiono w styczniu 2020 r., można podkręcać i zmniejszać „numery spraw” zgodnie ze scenariuszem . Robiąc to inaczej w określonych jurysdykcjach, tworzysz różne wskaźniki fałszywych pozytywności jako pretekst do nałożenia ograniczeń w podróżowaniu.

7) Rozpowszechniając mit o istotnym epidemiologicznie bezobjawowym przenoszeniu, stwarzasz podstęp nie tylko do izolowania chorych, jak to robiliśmy przez wieki, ale także do narzucania bezużytecznych, szkodliwych NPI , takich jak dystansowanie antyspołeczne, maski na twarz, izolacja, kwarantanna, kontakt śledzenie, zamykanie szkół i godziny policyjne, na wszystkich .

8) Tworząc mit, że pandemia, która kończy się odpornością lub śmiercią wszystkich po trzech miesiącach, pojawia się w kilku falach na przestrzeni lat i może zostać zakończona jedynie przez szczepionkę (nawet przeciwko trwale mutującemu wirusowi), którą można opracować skutecznie i bezpiecznie w ciągu kilku miesięcy możesz skusić wiele osób do przyjęcia nawet bezsensownej, szkodliwej terapii genowej . Jako dowód ich skuteczności kończysz testy (RT-)PCR. Jako dowód ich bezpieczeństwa obwiniasz ich ofiary o wirusa.

9) Kiedy stracisz kontrolę nad narracją, twój domek z kart się zawali i cała ludzkość będzie cię unikać. Dlatego musicie zawsze cenzurować, zniesławiać i ścigać oświeconych.

10) Nie słuchaj, kiedy wymyślają następną plandemię: „Nikt nie ma prawa być posłuszny”. (Hannah Arendt) Nigdy nie zapominaj, że chociaż polubienie jest dobre dla naszego ego, udostępnianie to troska o ludzkość!

Domek z kart upada

Źródło: dr Thomas Binder na Twitterze

Trzy połączone nieumyte komórki mózgowe wystarczyły, aby od samego początku obalić wciąż dominującą narrację nonsensowną dotyczącą korony i niepotrzebne, nieskuteczne – jak wiadomo, nawet negatywnie skuteczne – niebezpieczne eksperymentalne zastrzyki modRNA i DNA przed zezwoleniem na ich użycie w sytuacjach awaryjnych.

Gdyby tylko 10% z nas, lekarzy, nadal wypełniało swój obowiązek („Po pierwsze, nie szkodzić!”) lub dziennikarze w wiodących mediach nie cenzurowali i nie zniesławiali nas, lekarzy, którzy desperacko próbowali poinformować ludność, Dom Korony Karty padłyby w ciągu tygodnia i to bezprecedensowe ludobójstwo nie mogłoby się wydarzyć.

House of (corona) Cards wkrótce upadnie, trzy lata za późno.

Zobacz nasze, Doctors for Covid Ethics , pełne „ Złoty standard nauki w praktyce Covid – interdyscyplinarne sympozjum III: PRAWDA CIĘ WYZWOLI ”, które odbyło się 18 lutego 2022 r.

https://rumble.com/embed/vstlov/?pub=4#?secret=FsP2H5zcBXDoctors for Covid Ethics: The Falling of The House of Cards z dr Thomasem Binderem, 20 lutego 2022 r. (24 min)

Link źródłowy https://expose-news.com/2023/06/12/entire-mrna-platform-must-be-banned-immediately/

50% LikesVS
50% Dislikes

1 Comment

Dodaj komentarz

You might like