Raport Benjamina Fulforda

Autor, Benjamin Fulford

Amerykańska korporacja zbankrutowała, a to, co teraz widzimy, to korporacyjny show.

Amerykańska korporacja rzeczywiście zbankrutowała na początku tego miesiąca, a to, co widzimy w tak zwanych wiadomościach, to teatralna reprezentacja firm. Dowody na to są jasne.

Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy, jest to, że Waszyngton pozostaje miastem duchów. Jak potwierdzają wiadomości, przedstawiciele rządu USA „wolą raczej zostać w domu, być może na zawsze, pozostawiając puste główne urzędy federalne i pozostawienie miasta bez opieki”.

Firmy tłumaczą się tym, że wykonują „pracę zdalną”.

Kolejnym dowodem jest fotografia przesłana nam przez masonów P3, która pokazuje, że budynek siedziby ONZ w Nowym Jorku, będący własnością Rockefellera, jest najwyraźniej zamknięty. Prosimy naszych czytelników w Nowym Jorku, aby osobiście potwierdzili nam, czy to prawda.

Kolejnym dowodem na to jest to, że porty w USA są zamknięte, a handel załamany. Zamknięcie portów takich jak Seattle jest spowodowane „sporami pracowniczymi”, ale to nie tłumaczy spadku popytu na kartony, które są podstawą handlu.

Źródła azjatyckiego wywiadu tłumaczą, że udaremniono próby wykorzystania królewskiego złota Tajwanu i Tajlandii do wsparcia działalności amerykańskiej korporacji. Dlatego też wstrzymano eksport do USA. Mówią, że wznowią handel, jeśli Donald Trump zostanie ponownie wybrany na prezydenta. Obiecano to przed 4 lipca, ale nie wierz w to, dopóki tego nie zobaczysz. Słyszeliśmy tę historię już wcześniej, więc zobaczmy, czy tym razem dzieje się to naprawdę.

Kolejnym dowodem na to, że wszyscy oglądamy korporacyjny teatr, jest spojrzenie na tło tak zwanego Białego Domu pokazywane w telewizji Fox.

Przyjrzyjmy się więc najnowszemu teatrowi korporacyjnemu. Wielka „historia” to całkowicie niewiarygodna historia, że ​​prezydent USA Donald Trump jest oskarżony o „przechowywanie rządowych dokumentów w swoim domu”. Jak wielu zauważyło, Trump został oskarżony o coś nielegalnego. Przykład jest pokazany poniżej.

„Impeachment Trumpa” jest wyraźnie częścią rozbudowanej kampanii jego zwolenników Rothschilda/Harrimana, by obalić awatara Rockefellera „Joe Bidena”. Po ustaleniu prawnego precedensu z Trumpem mogą teraz podjąć działania przeciwko Bidenowi. Dlatego media korporacyjne relacjonowały przesłuchanie w Kongresie, podczas którego Biden rzekomo wziął „łapówkę w wysokości 5 milionów dolarów”, oskarżając Trumpa.

Jak zauważa posłanka Paulina Luna:

„Właśnie wróciłem z posiedzenia Izby Reprezentantów. FBI obawia się, że ich informator zostanie zabity, jeśli zostanie ujawniony za dostarczanie informacji o rodzinie Bidenów”.

Kogo więc dokładnie boi się FBI, kto mógł popełnić morderstwo i dlaczego nie może ochronić znanego informatora? Co się stało z ochroną świadków?

Być może Jens Psaki Rockefeller powinien był zapytać o to byłego szefa FBI Jamesa Comeya, zamiast mówić o strachu Trumpa przed odwetem.

Znakiem, że wojsko USA w końcu postawiło na swoim i uznało Trumpa za naczelnego dowódcę, jest to, że amerykańska wojskowa stacja radiowa, która do tej pory w 100% wspierała propagandę „Bidena”, teraz nadaje „Bidena” historia przekupstwa. Uderzające jest również to, że Trump jest teraz chroniony przez wojsko, a nie przez Secret Service, jak pokazano na poniższym zdjęciu.

Niezależnie od teatralności jasne jest, że frakcje Bidena i Trumpa są na krawędzi bankructwa.

Rozmawialiśmy z twórcą kwantowego systemu finansowego, który wyjaśnił nam: „Wiele osób jest winnych dużo pieniędzy i chce wyrzucić bank na ulicę. Bony skarbowe nie mają żadnej wartości; to pranie brudnych pieniędzy. Wszyscy udają się na 18 piętro [siedziby BIZ] w Bazylei [aby odebrać swoje fałszywe pieniądze]. Kartelem jest rodzina Rothschildów. Cały krajobraz geopolityczny składa się z rodzin, które odmawiają opuszczenia swojego terytorium”.

Źródło zauważa, że ​​„starannie skalibrowana broń biologiczna” Rockefellerów jest oznaką, że „tracą wpływy i wiesz, że je tracisz.

Mówi, że Rothschildowie, głowa jezuitów i inni, skapitulowali. „Końcem KM było korzystanie z banku centralnego i pobieranie odsetek od pieniędzy. Opracowana przeze mnie technologia informatyczna nie pobiera odsetek. Zaczynają się cofać. Przegrali. Zniesienie lichwy coraz bardziej osuszało ich bagno.

Oznaką, że Fed wciąż próbuje udawać, że jego pieniądze są prawdziwe, jest oszustwo, którego użył ostatnio, aby zamienić 28,4 miliarda dolarów odpływu depozytów (NSA) na 102,5 miliarda dolarów napływu depozytów.

Ale fakt, że nadal można prać fałszywe pieniądze w ten sposób, sprawia, że ​​jesteśmy zmęczeni słuchaniem rozmów o „osuszaniu bagien”, a dokładniej o kanalizacji. Zadaliśmy to pytanie szefowi MI6. Oto odpowiedź:

Jedynym sposobem na ustanowienie alternatywy jest usunięcie lub wygnanie z cienia amerykańskiej korporacji tych, którzy utrzymują ją jedynie jako fasadę lub wycieraczkę dla swoich własnych przestępczych przedsięwzięć… [To wymaga] najpierw masowego śledztwa kryminalistycznego w celu ustalenia teatru wojny. Potem będzie to kwestia wywiadu wojskowego i wojska… bo problemem jest właściwie (w skrajności) zdrada.

Chociaż wszyscy jesteśmy słusznie sceptyczni, wygląda na to, że nadchodzi nowa runda: dekapitacje, tuszowanie celebrytów i publiczne przyznanie się do winy.

Mark Zuckerberg przyznał Rockefellerowi w zeszłym tygodniu, że Meta (Facebook) cenzuruje informacje i opinie podczas pandemii COVID. Jednak publicznie przyznał się do bycia zbrodniarzem wojennym i może teraz zostać aresztowany jako taki. To samo dotyczy dyrektorów Google itp.

Zauważamy również, że w prawdomównych mediach pojawiają się obecnie liczne artykuły o Jane Burgermeister, która przewidziała przymusowe szczepienia w 2009 roku. W tym czasie utrzymywaliśmy z nią kontakt. Właśnie złożyła poważny pozew przeciwko przemysłowi farmaceutycznemu i WHO, które między innymi wysłały 72 kilogramy wirusa ptasiej grypy, błędnie nazwanego „szczepionką”. Zanim zdążyła dokończyć proces, została zamordowana i zastąpiona przez oszusta zajmującego się kradzieżą tożsamości. Ten oszust został oskarżony, ale nie mogliśmy uratować pani Burgermeister,

WHO, sponsorowana przez Billa Gatesa i Rockefellerów, została również przyłapana na sterylizacji milionów kenijskich kobiet „szczepionkami przeciw tężcowi”.

http://www.bbc.com/news/world-africa-29594091

Oznacza to, że WHO, jak również Bill Gates, Rockefellerowie itp. przyznali się do zbrodni wojennych.

Zwracamy również uwagę, że Food and Drug Administration (FDA) nie zatwierdziła szczepionki Covid firmy Johnson & Johnson. na tej podstawie, że powoduje zakrzepy krwi. Jest to ważne, ponieważ otworzy nowe możliwości pozwów przeciwko producentom szczepionek.

Spodziewamy się również, że zostaną postawione zarzuty karne.

W Wielkiej Brytanii były premier Boris „Covid” Johnson zrezygnował ze stanowiska posła, torując drogę do wniesienia aktu oskarżenia.

Ponadto była premier Szkocji Nicola Sturgeon została aresztowana pod zarzutem „defraudacji” darowizn w wysokości 600 000 funtów.

Następnie dowiadujemy się, że król Karol udał się do Transylwanii, miejsca narodzin jego przodka Vlada Kolyi, znanego również jako Dracula, bez żony, aby „wziąć wakacje”. Stało się to zaraz po tym, jak został przyłapany na fałszowaniu dokumentów wspierających program XM na Ukrainie.

Inną znaną osobą, która oficjalnie zniknęła, jest George Soros. Wiemy, że już dawno go nie ma, ale teraz media przyznają, że jego syn Alex przejął inicjatywę.

To była „tylko formalność”. Alex de facto rządził przez kilka lat. notatki Elona Muska.

Przy okazji: fałszywy artykuł George’a Sorosa, opublikowany na krótko przed jego „emeryturą”, opisuje obecne myślenie chazarskiej mafii. Mówi „Soros”:

AI „może zniszczyć naszą cywilizację”, więc musimy ustalić „zasady, których należy przestrzegać na całym świecie”.

Zmiany klimatu „doprowadzą do zniszczenia całej wielkiej biomasy na planecie Ziemia”, więc musimy „szybko usunąć nadmiar gazów cieplarnianych ze środowiska”, zapominając, że jesteśmy życiem węglowym, a im więcej węgla, tym więcej życia

„Mężny opór” Ukrainy oznacza, że ​​„papierowy tygrys” Rosji „rozpadnie się i przestanie stanowić zagrożenie dla świata”.

Na koniec stwierdza: „Biden nie dąży do zmiany reżimu w Chinach, a wszystko, czego chce, to przywrócenia status quo na Tajwanie”. W tłumaczeniu oznacza to, proszę, nie odbierać nam naszej tajwańskiej kolonii niewolników, ponieważ musimy nadal kraść ich złoto, abyśmy mogli utrzymać nasz fikcyjny świat.

Oczywiste jest, że żyjesz w świecie fantazji tak odległym od rzeczywistości, jak twój system finansowy.

Innym fałszywym liderem XM, który wydaje się zniknąć, jest Kanadyjczyk Justin Castrudo i jego pomocnik Christy Freeland. Właśnie pojawił się na Ukrainie, gdzie rzecznik rządu powiedział: „Nie został tu zaproszony, a my nie mamy czasu na PR, gdy próbujemy rozpocząć kontrofensywę”.

Co ciekawe, pojawił się tam wkrótce po tym, jak trybunał wojskowy Quebecu przedstawił dowody na to, że popełnił zbrodnie wojenne.

Zauważamy również, że bezpośrednio po trybunale wojskowym w Kanadzie miało miejsce ponad 500 jednoczesnych pożarów. Wielu podpalaczy zostało aresztowanych i prawdopodobnie wskaże palcem na swoich skarbników i firmy Rockefellera.

Wskazujemy również na szeroko rozpowszechnione dowody na to, że jednoczesne pożary wydają się być spowodowane przez ukierunkowaną broń energetyczną.

Nasze własne kanadyjskie źródła bezpieczeństwa potwierdzają, że Deuce był w to zamieszany.

Jednocześnie istnieje wiele dowodów na to, że kanadyjscy urzędnicy rządowi aktywnie próbowali sabotować akcję gaśniczą. Tutaj na przykład możesz posłuchać, jak emerytowany strażak wyjaśnia, w jaki sposób rząd uniemożliwił jemu i jego kolegom pomoc.

Doszło również do masowego sabotażu, a strażacy zgłaszali przecięte węże i przebite opony. „Były przypadki, w których rozmieszczenie zostało opóźnione z powodu uszkodzenia sprzętu” – powiedział porucznik, który prosił o zachowanie anonimowości.

Wiemy również, że Algonquinowie i inne ludy tubylcze organizowały wielkie ceremonie taneczne w deszczu. Wojownik Apaczów, William Twofeather, wyjaśnił mi kiedyś, że w tych tańcach deszczu, na przykład w skoordynowanym tupaniu stopami, do atmosfery wysyłane są pewne wibracje powodujące deszcz. Być może był to tylko zbieg okoliczności, ale zaraz po tańcu deszczu ulewny deszcz w całej Kanadzie ugasił większość pożarów.

Ale to nie powstrzymało XM BS przed zalaniem nas wiadomościami takimi jak „Nowy Jork ma obecnie najgorszą jakość powietrza na świecie, ponieważ kanadyjskie pożary spowijają północny wschód apokaliptyczną mgłą”.

Mój brat, który mieszka w sercu strefy pożarów w Quebecu, mówi, że tak wyglądało niebo w pobliżu pożarów 6 czerwca, kiedy pożary osiągnęły szczyt.

Teraz mówi, że wyglądają tak:

Dlaczego niebo nad Nowym Jorkiem jest czerwone? Może azotan amonu?

Źródło CIA wyjaśnia: „Wildfires to kolejny program prania pieniędzy Deep State, tylko w innej formie. Gaszą pożary, rząd przeznacza dziesiątki i setki milionów dolarów na pomoc ofiarom klęsk żywiołowych, pieniądze znikają, politycy są przekupywani, prani i powtarzani. To wyjaśnia, dlaczego rząd Nowej Szkocji odmówił zatrudnienia prawdziwych strażaków, pomimo publikowania jednego wezwania o „pieniądze na walkę z ogniem” po drugim.

Innym rodzajem „pieniędzy na ogień”, których będziesz potrzebować, są pieniądze na zbliżającą się lawinę pozwów o handel dziećmi.

Obecnie dobrze wiadomo, że ogniska handlu dziećmi nastąpiły po kolorowych rewolucjach CIA i amerykańskiej reakcji na klęski żywiołowe.

Oto najnowsze przykłady:

-Haiti, 2010

-Libia, 2011

-Ukraina 2014-2023

“Co oni mają ze sobą wspólnego? Zaginione dzieci i ścisła współpraca z Departamentem Stanu Obamy (Clinton/Kerry/Nuland)” – mówi źródło Mossadu.

Teraz Mossad przyznaje, że w USA jest „366 milionów filmów przedstawiających zgwałcone dzieci. To więcej niż jeden film na osobę mieszkającą w tym kraju”.

Jednym ze znaków, że teraz wychodzi, jest to, że The Wall Street Journal ufa Pizzagate. Donosi, że Instagram, którego właścicielem jest Mark Zuckerberg Rockefeller, stał się rajem dla dużej sieci pedofilów używających hashtagów, takich jak Cheese Pizza (pornografia dziecięca) i MAP (atrakcyjna osoba nieletnia).

WSJ uncovers “Pizzagate” pedophile network…

Handel dziećmi nie jest nowy. Czy wiesz, że kiedyś wysyłanie dzieci pocztą amerykańską było legalne (patrz 2 zdjęcia w załączniku)? Czy to mógł być legalny sposób transportu dzieci pedofilów w całym kraju na początku XX wieku? 🤔

Więc dzisiaj Trump podzielił się tą wiadomością, twierdząc, że Mel Gibson ujawni je wszystkie w czteroczęściowej serii o niewolnictwie dzieci.

Światowym centrum niewolnictwa dzieci jest obecnie Ukraina. Ukraiński rząd stracił około 5000 żołnierzy i 100 czołgów od czasu rozpoczęcia długo zapowiadanej ofensywy w zeszłym tygodniu. Po raz kolejny nie jest to tak naprawdę wojna, ponieważ mamy do czynienia z prywatnymi firmami, które kupują używany sprzęt wojskowy i wynajmują najemników. Najważniejsze, że nie mają obrony powietrznej, a czołgi bez obrony powietrznej są łatwym łupem.

Inną kwestią jest to, że Ukraińcami kierują zbrodniarze wojenni. Jeniec wojenny schwytany przez rosyjskich bojowników w regionie Zaporoża mówi, że armia ukraińska przeprowadziła operacje rozminowywania, wysyłając nieprzeszkolonych młodych żołnierzy w pojazdach cywilnych na pola minowe, donosi polski wywiad.

Zabijają także dziennikarzy, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wiadomości o ich okrucieństwach. Włoska dziennikarka Andrea Lucidi opublikowała na swoim kanale Telegram następujące informacje:

Kilka dni temu zostałem wpisany na listę zabitych przez służby bezpieczeństwa Ukrainy „Rozjemca”. Jako Włoch nie mogę nie wspomnieć, że Andrea Rocchelli, który został zabity przez armię kijowską w 2014 roku, był na tej liście i którego zdjęcie wciąż można zobaczyć w tej bazie danych z napisem „zlikwidowany”.

Według rosyjskich źródeł FSB Ukraińcy zostali również zmuszeni do wysadzenia tamy Kachowka na południu Ukrainy, aby zapobiec rosyjskiemu nalotowi na Odessę.

Wszystko się pogorszy. Prezydent Chin Xi Jinping powiedział niedawno: „Przestań obwiniać Chiny. Chiny nie pomagają Rosji, ale jeśli zdecydują się pomóc, nawet Bóg was nie uratuje”.

Teraz po raz pierwszy pojawiły się zdjęcia chińskiego sprzętu wojskowego dostarczanego siłom rosyjskim. Na przykład generał Kadyrow zademonstrował chińskie pojazdy opancerzone, które są na uzbrojeniu lokalnych jednostek Gwardii Rosyjskiej.

Rosjanie wierzą, że Bóg jest po ich stronie. To dlatego Władimir Putin niedawno powiedział: „Demony przejęły Zachód zabić wszystko, co duchowe na tej planecie. Wiem, że mi się uda, bo mam Bożą MOC i WSPARCIE.

Wydaje się, że KM w Izraelu zaczynają rozumieć te rzeczy, ponieważ rozumieją, że jeśli nie zawrą pokoju z Bogiem, nie będą mogli uciec do swojej rzekomej Chazarii na Ukrainie ani nigdzie indziej.

Teraz Iran ma broń nuklearną, pociski hipersoniczne i sojusz ze wszystkimi innymi krajami muzułmańskimi. Według strony internetowej Debka powiązanej z Mossadem, Iran szybko przetrwał odwilż w stosunkach z Arabią Saudyjską i zaoferował pomoc królestwu naftowemu w rozwoju programu nuklearnego.

Pekin, który pośredniczył w pojednaniu, ponownie oferuje wsparcie, więc teraz Izrael nie ma innego wyboru, jak tylko zawrzeć pokój.

Mają też nadzieję, że świat pozwoli im odbudować świątynię. Izraelski ustawodawca Amit Halevi zaproponował, aby muzułmanie otrzymali kontrolę nad południowym krańcem Wzgórza Świątynnego z meczetem Al-Aqsa, podczas gdy Żydzi otrzymaliby środkową i północną część, gdzie mogliby zbudować swoją świątynię.

HM z pewnością nie planuje spokojnie iść w noc. Źródła naszego Tajnego Programu Kosmicznego mówią, że planują coś w rodzaju masowego wydarzenia „UFO i kosmici” w sierpniu.

Oczywiście wiadomości zostały ostatnio zalane historiami związanymi z UFO. Na przykład „demaskator Pentagonu UFO, David Grush”, miał powiedzieć: „Projekt inżynierii wstecznej UFO powinien zostać upubliczniony”.

W wiadomościach telewizyjnych jest mowa o dwumetrowych kosmitach lądujących na podwórku.

Daily Mail opublikował również artykuł o „zestrzelonym UFO znalezionym przez wojsko USA, które zniekształciło czasoprzestrzeń. pewien mężczyzna wszedł do środka i stwierdził, że był wielkości stadionu piłkarskiego, podczas gdy na zewnątrz miał tylko około 30 stóp średnicy”.

Istnieje również szereg oświadczeń amerykańskich sił kosmicznych, takich jak „satelity używane do walki z kosmosem i innymi zagrożeniami”.

Oto kilka innych obserwacji UFO i raportów, które obserwujemy:

1. Obracający się, migający UAP

2. Kilka pocisków UAP nad Rosją 18-10-2022

3. Kula UAP nad Iranem

4. Flota UAP nad Kalifornią 30.05.2023

5. 2 pociski UAP przeleciały nad Teksasem 27 maja 2023 r.

Mieliśmy również byłego UFO, obecnie znanego jako bombowiec stealth Northrop Grumman B2, przelatującego nad Florydą w USA w czerwcu 2023 r.

Chociaż uważamy, że wszystkie te materiały UFO są fascynujące, jedyne, co widzimy, to filmy i niepotwierdzone raporty. Możesz być jednak pewien, że wkrótce na ekranie obok Ciebie pojawi się pokaz UFO.

Wciąż czekamy na możliwość samodzielnego latania latającym spodkiem. Mamy nadzieję, że to prawda, ale nie mamy jeszcze dowodów.

Link źródłowy https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2023/06/benjamin-fulford-amerykanska-korporacja-zbankrutowala-a-to-co-teraz-widzimy-to-korporacyjny-show/

Więcej na stronie https://benjaminfulford.net/2023/06/12/the-us-corporation-did-go-bankrupt-what-we-are-watching-now-is-corporate-bs/

100% LikesVS
0% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like