Raport Benjamina Fulforda

Raport Benjamina Fulforda: Blinken oferuje Chinom kontrolę nad amerykańskim teatrem politycznym

Fałszywy sekretarz stanu USA Anthony Blinken – w desperackiej próbie utrzymania swoich mistrzów Rockefellera w biznesie – zaoferowałChiny kontrolują teatr polityczny, który zastąpił amerykańską demokrację, mówią źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenia. W szczególności Blinken oferował kontrolę nad Agencją Artystów Kreatywnych, podają źródła. Chińczycy odrzucili to, ponieważ już kontrolują większość z nich.

Jeśli nie wiesz, CAA kontroluje aktorów politycznych, takich jak „Prezydent” Joe Biden. „Biden” był reprezentowany przez kilku różnych artystów z CAA.

„Biden” to tylko jeden z wielu takich aktorów grających rolę polityków. „Kongresmenka” Alexandria Ocasio- Cortez Cortez, na przykład, była kelnerką, zanim wygrała przesłuchanie do CAA, aby zostać aktorką Kongresu.

To siedziba CAA widziana z góry. Zwróć uwagę na oko. Jest to prawie udana próba zastąpienia zachodniej demokracji babilońskim teatrem politycznym (komentarz CAA nie był dostępny, gdy ten raport został opublikowany).

Aby uzyskać szczegółowe informacje, obejrzyj film, do którego link znajduje się poniżej. Trwa dwie godziny, ale jest dobrym wprowadzeniem dla osób, które dopiero się budzą.

Ten teatr wciąż trwa. Jako niedawny przykład, korporacyjne sieci BS oświadczyły, że nie będą transmitować w telewizji uwag prezydenta USA Donalda Trumpa „ponieważ jest kłamcą”. To są dokładnie te same osoby, które powiedziały ci:

-Trump spiskował z Rosją

-Szczepionki były bezpieczne i skuteczne

-C19 NIE pochodzi z laboratorium 

– Laptop Huntera był rosyjską dezinformacją

Trump nie jest jedynym politykiem poddanym cenzurze. Alberta Premier Danielle Smith napisała na Twitterze, że ma zakaz publikowania na [kontrolowanym przez Rockefellera] Facebooku przez kilka dni. „Wielka technologia i cenzura rządowa stają się zagrożeniem dla wolności słowa na całym świecie” – napisał Smith w środę na Twitterze.

 „Jako premier prowincji liczącej 4,6 miliona mieszkańców Alberty, jeśli mogą uniemożliwić mi komunikowanie się z wami, wyobraźcie sobie, co mogą zrobić każdemu z nas” – powiedziała. Witamy w klubie Premier Smith. Ten pisarz był cenzurowany przez Facebook, Google itp. Przez ponad dekadę.

W każdym razie Chińczycy już kupili kontrolę nad amerykańskim teatrem politycznym od Rockefellerów, kiedy zgodzili się nadal finansować fałszywy amerykański reżim Bidena na początku tego miesiąca. Dlatego rzecznik chińskiego MSZ Wang Wenbin powiedział, że Stany Zjednoczone muszą porzucić złudzenie, że będą zajmować się Chinami „z pozycji siły”.

Gdy tylko dostali chińskie pieniądze, „Biden” wysłał ogromne sumy pieniędzy na Ukrainę, aby zostały wyprane z powrotem do USA jako łapówki dla różnych tamtejszych aktorów politycznych. Aby pomóc w praniu pieniędzy, zrezygnowali z zarzutów przeciwko Samowi Bankmanowi-Friedowi za sławę oszustwa kryptograficznego FTX, mówią źródła Mossadu.

Innym powodem, dla którego Chińczycy zwrócili się ku najnowszej ofercie Blinkena, jest to, że wiedzą, że nie reprezentuje on Stanów Zjednoczonych i że jego mistrzowie Rockefellera schodzą ciężko.

„Ten reżim jest wspierany przez zniszczenie uczciwości wyborów w USA i przekształcenie Departamentu Sprawiedliwości USA w leninowskie narzędzie higieny społecznej, którego celem jest stłumienie lub wyeliminowanie legalnej amerykańskiej opozycji politycznej” – mówi pułkownik Douglas MacGregor.

Dlatego wojsko podejmuje działania. W miniony weekend otrzymaliśmy wiele doniesień o ruchach wojskowych w całych Stanach Zjednoczonych. Wydaje się to potwierdzać to, co powiedział nam japoński generał wojskowy o dużym ruchu USA mającym na celu usunięcie programu Bidena 18 czerwca.

Ruchy wojskowe wykryto w Nowym Jorku, Pensylwanii, Idaho, Kalifornii, Kentucky, Południowej Karolinie, Michigan, Iowa, Arizonie, Teksasie, Oklahomie, Waszyngtonie, Wirginii, Kolorado, New Jersey, Karolinie Północnej, Ontario i Quebecu. Poniższe filmy pokazują niektóre z nich.

Skontaktowaliśmy się z japońskim generałem, gdy ten raport miał zostać opublikowany, a on powiedział – nietypowo podekscytowanym głosem – cała sprawa zakończy się do pierwszych 10 dni lipca zarówno w Japonii, jak iw USA. To samo źródło mówi, że prezydentem zostanie Donald Trump, a wiceprezydentem John F. Kennedy Jr. Jak zawsze zachęcamy naszych czytelników, aby uwierzyli w to, kiedy to zobaczą, ponieważ tak wiele innych obietnic zostało złamanych.

Niemniej jednak słyszymy również, że białe kapelusze przejęły kontrolę nad programem Bidena i zmuszają go do mówienia i robienia dziwacznych rzeczy publicznie, aby pomóc obudzić pozostałe owieczki. Dlatego chwyta się kobiecych piersi przed kamerami telewizyjnymi. 

Ostatnim przykładem było to, jak powiedział: „Boże chroń królową, człowieku”.  

Chcielibyśmy poprosić białe kapelusze, aby potwierdziły, że kontrolują „Bidena”, każąc mu zdjąć marynarkę i koszulę podczas następnego publicznego wystąpienia.

Apelujemy również do białych kapeluszy, aby nigdy nie lekceważyli chazarskiej mafii. Na znak ich siły, nawet gdy Blinken był traktowany z zimną krwią, chińska oficjalna agencja informacyjna Xinhua opublikowała zdjęcie prezydenta Xi Jinpinga ściskającego dłoń poszukiwanego masowego mordercy Billa Gatesa.

Gates prawdopodobnie prosił Chińczyków o ochronę w zamian za przekazanie im kontroli

Amerykańska technologia wojny biologicznej odziedziczyła po osławionej japońskiej Jednostce 731. Wspomniano o tym, gdy Gates ogłosił współpracę za 50 milionów dolarów z kontrolowanym przez Komunistyczną Partię Chin Uniwersytetem Tsinghua, który prowadzi badania dla armii narodowej. „Partnerstwo” z Tsinghua, które Xi ukończył w 2002 r., „obejmuje badanie silnych wirusów”.

Z tego ogłoszenia jasno wynika, że ​​KM chce jak najszybciej sprzedać Chinom swoje badania nad bronią biologiczną, ponieważ Chiny mają zamiar przejąć Tajwan, a wszystkie badania nad bronią biologiczną i tak wpadną w ich ręce. 

Inną rzeczą, którą Gates prawdopodobnie zaoferował Chinom w zamian za ochronę, jest rozległa sieć satelitarna. planety”. 

Nie trzeba dodawać, że Gates prawie na pewno oferuje Chińczykom kontrolę nad technologią komputerową Microsoftu.

Najwyraźniej przestępczym oligarchom, takim jak Gates, pozostały już tylko komunistyczne Chiny, do których mogą uciec, ponieważ ich kontrola nad Izraelem, Ukrainą i Stanami Zjednoczonymi bardzo się rozpada.

Dotyczy to zwłaszcza Ukrainy, gdzie   zaginęli zarówno fałszywy prezydent Władimir Zełenski, jak i jego najwyższy generał Walerij Załużny .

To dobra wiadomość dla narodu żydowskiego i ukraińskiego. „Zełenski nie jest Żydem, ale hańbą dla narodu żydowskiego… To nie jest żart ani próba ironii, ponieważ dzisiaj neonaziści, uczniowie Hitlera, zostali postawieni na piedestale jako bohaterowie Ukrainy” — powiedział prezydent Rosji Władimir. – mówi Putin, cytując swoich żydowskich przyjaciół.

Zniknięcie jego najwyższych poruczników (tak, prawdopodobnie wyprodukują CG, aby wyglądało to źle) wypłukało prawdziwego przywódcę ludobójczego rządu Ukrainy: „Naczelnego Rabina” Moshe Reubena Azmana 

Azman twierdzi, że jest żydowskim rabinem, ale jego publiczne poparcie dla ludobójczego reżimu na Ukrainie jasno pokazuje, że jest satanistą. Obecnie jest aktywnie ścigany przez siły specjalne White Hat. Najprawdopodobniej znajdą go ukrywającego się w piwnicy tej gigantycznej Synagogi Szatana, która została zbudowana przez KM jako kwatera główna ich planowanej światowej satanistycznej farmy ludzkich zwierząt.

Jeśli masz wątpliwości, czy to prawda, rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zakharova potwierdziła to, o czym informowaliśmy wcześniej, a mianowicie, że ukraiński rząd handluje „narządami swojego narodu w zamian za zachodnią pomoc wojskową”. Ukraiński rząd „uchwalił ustawę 5831 o „Regulowaniu transplantacji ludzkiego materializmu anatomicznego”, która zezwalała im na przeszczepianie narządów bez „notarialnej zgody żyjącego dawcy lub jego krewnych”, powiedziała światu.

Kolejnym dowodem na to, że ukraiński reżim jest satanistyczny, jest trwające ludobójstwo ukraińskich mężczyzn przebranych za wojnę. Do tej pory zamordowano ponad 350 000 Ukraińców, wielu z nich przez usunięcie narządów po zranieniu. Teraz WSZYSCY Ukraińcy w wieku od 18 do 60 lat są powoływani i wysyłani na śmierć.

Odkąd świat zorientował się, że niewyszkoleni ludzie byli zabijani w ciągu czterech godzin od wysłania na front, teraz udają, że używają „żołnierzy wyszkolonych przez NATO”, używając niezliczonych miliardów dolarów zachodnich czołgów, artylerii i bojowych wozów piechoty. Wszystkie one są jednak wysyłane do stref zabijania, więc nadal jest to rzeź.

„Albo generał Milley jest idiotą, albo celowo morduje żołnierzy ukraińskich” — zauważa weteran wojny w Iraku. „Zastosowałem tę taktykę i jako inżynier bojowy sam ustawiłem KILL LANES… W 1980 r. lasery zamontowane na ciężarówkach wybijały dziury w czołgach M60 oddalonych o 7 mil” — mówi.

Ta militarna rzeczywistość jest powodem, dla którego rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow mówi: „Cel demilitaryzacji Ukrainy został właściwie w większości osiągnięty”.

Ten „szach-mat” oznacza nie tylko koniec Ukrainy, jaką znamy, ale także zachodniej dominacji, która postawiła swoją przyszłość na kłamstwach.

Świat wielobiegunowy może narodzić się tego lata na kilku międzynarodowych szczytach. Nowy sposób myślenia, który może już nie być słuszny,  mówi francuski dziennikarz Thierry Meyssan.

W innym znaku porażka na Ukrainie oznacza klęskę amerykańskiej korporacji, spójrzcie na to zdjęcie fałszywego sekretarza stanu USA Blinkena, kiedy ostatnio udał się na nieudaną misję żebraczą do Arabii Saudyjskiej.

Flaga Arabii Saudyjskiej znajduje się za przywódcą Arabii Saudyjskiej Mohammedem Bin Salmanem, ale flagi USA nie widać za Blinkenem. To znak dla świata, że ​​nie jest postrzegany jako przedstawiciel narodu amerykańskiego.

Arabia Saudyjska zawarła teraz także sojusz wojskowy z byłym nemezis Iranem, a także z Pakistanem, państwami Zatoki Perskiej, Turcją i Egiptem. Również Chiny opowiedziały się teraz wyraźnie za państwowością palestyńską.

Oznacza to, że Izrael nie ma teraz innego wyboru, jak tylko obalić swoje przywództwo KM i zawrzeć pokój ze swoimi sąsiadami, jeśli ma przetrwać.

KM przegrał, ponieważ największe narzędzie ich władzy, kontrola dolara amerykańskiego, wymyka się im z rąk.

Oznacza to, że Izrael nie ma teraz innego wyboru, jak tylko obalić swoje przywództwo KM i zawrzeć pokój ze swoimi sąsiadami, jeśli ma przetrwać.

KM przegrał, ponieważ największe narzędzie ich władzy, kontrola dolara amerykańskiego, wymyka się im z rąk.

Arabia Saudyjska jest tylko częścią rosnącej listy krajów, które oddzielają wszelkie nowe dolary tworzone przez amerykańskie korporacje od dolarów należących do reszty świata. Na przykład Egipt właśnie ogłosił, że zrobi to samo.

https://watcher.guru/news/brics-egypt-ditches-us-dollar-in-trade-with-the-bloc#:~:text=Now%2C%20Egypt%20has%20announced%20that%20they%20are %20porzucenie,było%20%20wybitną%20walutą%20dla%20międzynarodowego%20handlu%20rozliczeń

Dzieje się tak również w Afryce, gdzie prezydent Kenii Williams Ruto wzywa państwa afrykańskie do porzucenia dolara amerykańskiego na rzecz handlu międzykontynentalnego.

To, co dotyczy Afryki, dotyczy również większości reszty świata. Aby zrozumieć, jak odizolowana jest KM, spójrz na to, co wydarzyło się w zeszłym tygodniu na Międzynarodowym Forum Ekonomicznym w Petersburgu (SPIEF) w Rosji. Pomimo wezwań do bojkotu przez niewolnicze kraje G7 KM, przybyło 17 000 osób ze 130 krajów, powiedział sekretarz wykonawczy komitetu organizacyjnego SPIEF Anton Kobyakov na konferencji prasowej w sobotę. Wśród nich było „około 150 firm z 25 nieprzyjaznych krajów” – powiedział. W sumie sfinalizowano transakcje o wartości 46 miliardów dolarów.

Nawet w krajach G7 niechęć obywateli do ich rządu jest powszechna. Na przykład w Kanadzie 81% ludzi chce usunięcia lidera marionetek Justina Castreau.

Ten komentarz Henry’ego Makowa na temat Kanady odzwierciedla ogólny pogląd na rządy na Zachodzie:

Kierowany przez Justina Castreau rząd przyjmuje rozkazy od WEF. Canadian Broadcasting Commission, niegdyś sztandarowa jednostka narodowa, jest obecnie państwową agencją propagandową. Nikt nie patrzy ani nie słucha. Reszta „starych mediów” to też żart. Wszystkie uniwersytety są kontrolowane przez komunistów. Zawód lekarza jest całkowicie zdyskredytowany.

Mówiąc o „całkowicie zdyskredytowanych pracownikach służby zdrowia”, recenzowane analizy z Japonii i Niemiec wykazały wzrost liczby zgonów związanych z wprowadzeniem szczepionki przeciwko COVID.

Biorąc pod uwagę takie dowody, nic dziwnego, że prof. dr hab. med. Peter Hotez – publicysta propagandowy „The Atlantic” – twierdzi, że lekarze nigdy nie powinni debatować z „teoretykami spiskowymi”.

Ten propagandysta odrzucił ofertę 100 000 $ na debatę z RFK Jr. w sprawie, w której twierdzenie KM było błędne.

„Tylko propagandysta, który wie, że nie może obronić swojego stanowiska, odrzuciłby 100 000 dolarów za debatę na temat najczęściej słuchanego podcastu na świecie” — komentuje lekarz Mossadu. Od tego czasu pula została zwiększona do 1,5 miliona dolarów, ale on nadal odmawia…

Prawda zwycięża.

Po tym, jak ponad 230 milionów Amerykanów zostało zaszczepionych przeciwko Covid-19, czyli 70% (łącznie 230 637 348 uważa się za w pełni zaszczepionych), wszystkie trzy szczepionki Covid w USA zostały wycofane. Oznacza to, że procesy o zbrodnie wojenne przeciwko producentom szczepionek są nieuniknione.

Mamy jednak do czynienia ze szczurami osaczonymi, które dosłownie walczą o życie.

„Następne 3-6 miesięcy będzie największą ekstremalną wojną duchową przeciwko [ludziom] przez elity rządzące planetą. Szykują nową pandemię, katastrofy, pożary, wszystko wysadzają w powietrze. Mówią, co chcą robić w reklamie, muzyce, modzie itp. – ostrzegają źródła polskiego wywiadu.

Spróbują też czegoś w finansach. Urzędnicy Rezerwy Federalnej publikują artykuły naukowe, które mówią o „tarciach bankowych”, co oznacza uniemożliwianie ludziom wyciągania pieniędzy z banków i zapobieganie masom bankowym. Oznacza to, że mogą przygotowywać się do konfiskaty twoich pieniędzy.

Na znak ich desperacji obejrzyj program telewizyjny Stephena Colberta, w którym „składa w ofierze” ludzkie niemowlę. Tak twierdzi źródło w Mosadzie. „Colbert jest satanistą. Załączony film jest chory, a nie śmieszny. A na widowni słychać śmiech. Może to fake?” Rzecz w tych ludziach polega na tym, że mogą być prawdziwe, w tym ofiary.

Innym dowodem na to, jak zdegenerowane są rzeczy na Zachodzie, jest mężczyzna przyłapany na seksie z drzewem w Wiltshire w Anglii. Jego zaimki to korzeń i liść.

I wreszcie, obserwujemy coraz większe przygotowania do jakiegoś „obcego” wydarzenia. Były agent specjalny FBI, John DeSouza, ostrzega: „To nie kosmici nas zaatakują. To będą wasze własne rządy ze sztucznymi samolotami”.

https://youtube.com/watch?v=U06GkT6mx04%3Fversion%3D3%26rel%3D1%26showsearch%3D0%26showinfo%3D1%26iv_load_policy%3D1%26fs%3D1%26hl%3Den-US%26autohide%3D2%26wmode%3Dtransparent

Poniżej znajduje się również świadectwo Erica Heckera o Stacji Bieguna Południowego, DOMS-ach i pojazdach pozaziemskich. Zauważ, że z jakiegoś powodu jako dowód ma tylko ręcznie rysowane ilustracje.

Było to częścią dużego wydarzenia prasowego sponsorowanego przez Lawrence’a Rockefellera.

Mamy wiele źródeł mówiących, że jest białym kapeluszem, ale na podstawie moich wieloletnich kontaktów z tymi ludźmi mogę powiedzieć, że próbują cię zdyskredytować, umieszczając cię w tej całej operze kosmicznej.

Mimo to wciąż dostarczamy naszym czytelnikom najnowsze dowody UFO z całego świata, ponieważ wiemy, że od dziesięcioleci wydano miliardy dolarów na jakąś operę kosmiczną i uważamy, że nasi czytelnicy powinni o tym wiedzieć.

Oto najnowsze przypadki UFO z całego świata.

Pierwsze UFO zauważone nad Nevadą

Odtwarzacz wideo

2. To samo UFO było widziane przez 5 różnych świadków w Jalisco w Meksyku

Odtwarzacz wideo

3. UFO widziane nad Kalifornią w USA

Odtwarzacz wideo

Czwarty UAP widziany nad Kanadą 2023

Odtwarzacz wideo

5. Statek kosmiczny wykorzystujący energię plazmy nad USA 01-03-2023

Odtwarzacz wideo

Więcej na https://eraoflight.com/2023/06/21/benjamin-fulford-report-blinken-offers-control-of-us-political-theater-to-china/

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like