Kto rządzi światem? (Część 1)

Autor, RHODA WILSON

W dwuczęściowym wystąpieniu dla Międzynarodowego Komitetu Śledczego ds. Zbrodni („ICIC”) Matthew Ehret , dziennikarz, wykładowca i założyciel Canadian Patriot Review , rozmawiał z dr Reinerem Fuellmichem o strukturze współczesnego oligarchizmu, wracając do geopolitycznie istotne początki globalnie rządzącego konglomeratu, który przez stulecia aż do dnia dzisiejszego infiltrował wszystkie struktury społeczno-polityczne i ujawnił swoją pełnię siły w tak zwanej „pandemii korony”.

Matthew Ehret wyjaśnił (geopolityczną) historię za pomocą żywych obrazów, nawigowanych przez upadek Rzymu i pojawienie się Watykanu, Kanady i Imperium Brytyjskiego poprzez City of London i Światowe Forum Ekonomiczne („WEF”) stowarzyszeniom w masonerii oraz dzisiejsze tak zwane trzyliterowe organizacje amerykańskie.

„Od dawna żyjemy w systemie oligarchizmu tych dziedzicznych potęg. Centrum rządu światowego znajdowało się przede wszystkim w londyńskim City. City of London, podobnie jak dzisiaj, było w 1776 roku światowym, globalnym centrum finansowym” – powiedział Ehret. „Brytyjska Kompania Wschodnioindyjska, po fuzji z Holenderską Kompanią Wschodnioindyjską, była pierwszą międzynarodową korporacją z własnymi prywatnymi siłami najemników głęboko zintegrowanymi z brytyjskim parlamentem… koordynowanym przez brytyjski wywiad brytyjskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych”.

Król Karol III poszedł w ślady ojca jako prezes brytyjskiego World Wildlife Fund for Nature, wyraził maltuzjańską ideę, że populacja ludzka nie różni się jakościowo od zwierząt, jeśli chodzi o ograniczenia populacji, i podziwia ludzi takich jak znani pedofil Jimmy Saville, który był jednym z jego mentorów i bliskim przyjacielem jego ojca, księcia Filipa.

Książę Filip został przeszkolony w ramach programu zarządzanego przez nazistów w szkole średniej. Jego cztery siostry wyszły za mąż za nazistowskich oficerów SS. Wraz z Julianem Huxleyem i księciem Bernhardem z Holandii, książę Filip założył World Wildlife Fund for Nature. Ideą tej organizacji było odsunięcie wartości moralnych społeczeństwa od wrodzonych wartości ludzkich, które spowodowały niepowodzenie wcześniejszych prób ustanowienia nowego porządku świata, oraz zmiana wartości społeczeństw, aby „ocalić naturę przed ludźmi”. 

Pomysł polegał na tym, że „[kiedy] ludzie próbują zastosować naukę lub technologię, aby poprawić swoje życie… zamierzamy stworzyć nowy typ systemu logicznego o nazwie World Problématique– który zawsze będzie próbował zmapować ilość problemów, które powoduje rozwiązywanie problemów. Pomysł polegał na tym, że była to nauka zajmująca się problemami, a nie rozwiązywaniem problemów, i nazwali to nauką. I powiedzieli, że to będzie podstawą Klubu Rzymskiego. Będzie to podstawą nowego rodzaju nauki ekologizmu, która będzie próbowała znaleźć sposoby uzasadnienia, dlaczego istoty ludzkie nie powinny mieć żadnego wpływu na wszechświat, a im mniej nas będzie, tym lepiej dla wszystkich” — powiedział Ehret. „Więc to właśnie Światowe Forum Ekonomiczne, mimo że nazywane jest platformą biznesową, miało [ ] promować pod „fornirem” biznesu”.

Klaus Schwab, socjopata i protegowany Henry’ego Kissingera, został wybrany i wyznaczony do stworzenia „rodzaju młodszej grupy Bilderberg”. WEF powstał w 1971 r., aw 1973 r. w Manifeście z Davos wprowadzono ideę kapitalizmu interesariuszy. W tym samym roku tłumom w Davos przedstawiono raport  Klubu Rzymskiego „ Granice wzrostu ”, aby pokazać absurdalny pomysł kontrolowania globalnej liczby ludności zgodnie z modelami komputerowymi.

Głównym fundatorem i patronem spotkania WEF w Davos w 1973 r. był książę Bernhard z Holandii, który był byłym nazistowskim oficerem i wcześniej założył grupę Bilderberg. Grupa Bilderberg to globalistyczny komitet organizacyjny, który spotyka się co roku. Został utworzony jako mechanizm koordynacji polityki międzynarodowej wokół osiągnięcia tego, czego nie udało się Adolfowi Hitlerowi w latach 30./40. kontrolowany pod centralnym dowództwem. W latach trzydziestych i czterdziestych XX wieku centralnym dowództwem było City of London.

Karol III jest oddanym fanem WEF, powiedział Ehret. Został sprowadzony do WEF pod koniec lat 70., aby uczestniczyć w działaniach WEF. „Był postacią wybraną [w 2020 r.] … do ogłoszenia programu Wielkiego Resetu – rozwiązania problemu globalnego ocieplenia i tak zwanej pandemii w tym samym czasie poprzez zresetowanie całej ludzkiej cywilizacji i wprowadzenie programu … w ramach nowego systemu funkcje wartości. I chociaż nie powiedzą zbyt otwarcie o „wyludnieniu” na swoich oficjalnych platformach, gdy spojrzy się na skutki robienia tego rodzaju rzeczy, które proponują porozumienia traktatowe Światowej Organizacji Zdrowia lub polityka fanatyków zielonego nowego ładu… efekt oznaczałoby niestety [ ] masowe wyludnienie”.

Karol III jest także głową Wspólnoty Narodów, która reprezentuje około 21,5% powierzchni lądowej świata. Chociaż Wielka Brytania nie ma tak dużej kontroli, jak podczas rozkwitu Imperium Brytyjskiego w latach dwudziestych XX wieku, nadal ma pewien wpływ na narody Wspólnoty Narodów.

Jednym z podobieństw między Cesarstwem a Rzecząpospolitą jest międzynarodowy handel narkotykami. „W jaki sposób międzynarodowy terroryzm otrzymuje fundusze, kierunki, wsparcie logistyczne? … Terroryzm na arenie międzynarodowej… otrzymuje wsparcie [oraz wskazówki] od agencji wywiadowczych… a potrzebne pieniądze… często ma miejsce poprzez pranie pieniędzy z narkotyków, które ma miejsce… za pośrednictwem firm fasadowych i morskich Kajmanów Brytyjskich, Wysp Dziewiczych i innych operacji typowych na terytoriach Wspólnoty Brytyjskiej specjalnie zaprojektowany do tego celu” – powiedział Ehret. „To część jednego z aspektów prawdziwego niewidzialnego imperium”.

Punktem zwrotnym dla przejścia USA pod kontrolę Wielkiej Brytanii było morderstwo Williama McKinleya w 1901 roku. Po jego zamordowaniu, anglofil o nazwisku Teddy Roosevelt został prezydentem Stanów Zjednoczonych. Wkrótce potem Roosevelt po raz pierwszy zadeklarował anglo-amerykańskie „specjalne stosunki”. Roosevelt był zagorzałym eugenikiem i ułatwił pojawienie się i wsparcie rządu dla sterylizacji niezgodnych praw, eugeniki i praw kontroli populacji. Jego prokuratorem generalnym był Charles Bonaparte, daleki kuzyn Napoleona, któremu powierzono utworzenie tajnej operacji policyjnej w sercu Ameryki, która przyjęła nazwę Federalnego Biura Śledczego (FBI). FBI było wzorowane na dwóch nowo powstałych organizacjach w Wielkiej Brytanii: MI5 i MI6.

Dzisiaj, dzięki rewelacjom Edwarda Snowdena, ludzie zdają sobie sprawę, że Five Eyes – sojusz wywiadowczy obejmujący Australię, Kanadę, Nową Zelandię, Wielką Brytanię i USA – ma znacznie większy wpływ niż wcześniej sądzono. „Pięć głównych krajów należących do Pięciu Oczu nie przyznało się do istnienia tego czegoś aż do lat 90. XX wieku. Edward Snowden ujawnił, że macie ten ponadnarodowy zestaw porozumień, które zostały podpisane w tajemnicy w 1946 r., tego samego dnia, w którym Sir Winston Churchill w Ameryce wzywa do żelaznej kurtyny – zjednoczenia anglosaskich ras w jeden wspólny front przeciwko komunizmowi, który ustanowił wprawić w ruch zimną wojnę” – powiedział Ehret. 

Porozumienie obejmowało połączenie różnych agencji wywiadowczych z pięciu krajów w celu współpracy w ramach działań wojennych przeciwko własnemu narodowi, a także przeciwko innym narodom, w tym, ale nie izolowanym, blokowi komunistycznemu. The Five Eyes było stworzeniem brytyjskiego programu. „Często przedstawia się to jako operację kierowaną przez Amerykanów. W moich badaniach moje badania wciąż pokazują mi, że tak naprawdę to brytyjski sterowany może wykorzystywać amerykańskie siły, ale sam w sobie nie jest napędzany przyczynowo niczym autentycznie amerykańskim per se ”- powiedział Ehret.

Agencja Bezpieczeństwa Narodowego („NSA”) jest amerykańskim oddziałem Five Eyes. NSA ściśle współpracuje z wywiadem FBI, CIA i US Army. Kuzyn Winstona Churchilla, generał Marlborough Churchill, założył American Black Chamber w 1919 roku. W 1930 roku, kiedy gen. Churchill odszedł i założył Macy Commission, American Black Chamber została przemianowana na NSA.

Prawo ICIC: Kto rządzi światem i od kiedy? Część 1 , znacznik czasu 42:42

Macy Commission lub Foundation promowała sterylizację ludzi, których dzieci prawdopodobnie były przestępcami, miały niski IQ itp. – zgodnie z genetyką rodziców, statystykami, modelami matematycznymi i scenariuszami przyszłości, które ignorowały wszystkie zmienne społeczno-ekonomiczne. Na tej podstawie „wielu ludzi zostało wysterylizowanych”, powiedział Ehret, szczególnie w rodzimych populacjach w Ameryce Północnej. 

Macy Foundation po drugiej wojnie światowej założyła konferencje Macy Foundation on Cybernetics. Cybernetyka była nową nauką o sterowaniu opartą na założeniu, że każdy system, np. przyroda czy ludzka gospodarka, może być wzorowany na komputerze i zarządzany przez centralne dowództwo. To postawiło Fundację w sercu Klubu Rzymskiego, ponieważ językiem przewodnim Klubu Rzymskiego jest cybernetyka.

Z gen. Churchillem ściśle współpracował Claude Dansey.

Prawo ICIC: Kto rządzi światem i od kiedy? Część 1 , znacznik czasu 47:46

Jeśli masz mało czasu i nie możesz obejrzeć jego pełnej prezentacji, od tego momentu (sygnatura czasowa 47:46) warto posłuchać, co ma do powiedzenia Ehret. Podał liczne, błyskawiczne fakty, zbyt wiele, by wymienić je w tym tekście, dotyczące Claude’a Danseya, Johna Churchilla, rodziny Cecilów, przejęcia Wielkiej Brytanii w 1688 roku przez Partię Wenecką, objęcia urzędu przez Wilhelma Orańskiego, ustanowienia Bank of England, przejęcie Holandii przez rodziny weneckie, jak rodziny weneckie zdobyły władzę po upadku Rzymu i nie tylko.

https://rumble.com/embed/v2s1fdr/?pub=4#?secret=hW05phM3SxPrawo ICIC: Kto rządzi światem i od kiedy? Część 1, 16 czerwca 2023 (67 min)

Jeśli nie możesz obejrzeć powyższego filmu na Rumble, możesz obejrzeć go na Odysee TUTAJ lub posłuchać na Sound Cloud TUTAJ .

Dalsze zasoby:

Wyróżniony obraz: Kto rządzi światem? Zrozumienie współczesnej oligarchii, część 1 i 2 , kanadyjski patriota

ŻRÓDŁO https://expose-news.com/2023/06/23/who-rules-the-world-part-1/

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like