Rex 84: Plan FEMA dotyczący stanu wojennego w Ameryce

Ten wnikliwy artykuł na temat uchylenia swobód obywatelskich i wolności słowa w Ameryce został po raz pierwszy opublikowany przez Global Research w sierpniu 2006 r.,

Wysuwa na pierwszy plan debatę nad trwającą mapą drogową w kierunku Police State America .

Swobody obywatelskie są arbitralnie uchylane. Trwa rozprawa z wolnością informacji.

Kłamstwo stało się Prawdą.

Kampanii strachu towarzyszy propaganda medialna.

Pod rządami Bidena następuje proces społecznego podporządkowania się władzy wyższej.

Derogacja praw podstawowych jest prowadzona na całym świecie.

Ci, którzy kwestionują zasadność polityki rządu, w tym blokady, szczepionki i inżynieryjne  zakłócenia działalności  gospodarczej   , są określani jako „teoretycy spiskowi”. 

Czy rozważany jest stan wojenny? 

Michel Chossudovsky, Global Research, 24 lipca 2020, 24 czerwca 2023

***

Jesteśmy niebezpiecznie blisko sytuacji, w której — gdyby naród amerykański wyszedł na ulice w słusznym oburzeniu lub gdyby doszło do kolejnego 11 września — mechanizm stanu wojennego mógłby zostać szybko wdrożony i przeprowadzony w ramach REX 84.  

Administracja Cheneya/Bush’a ma plan, który umożliwiłby zatrzymanie dużej liczby obywateli amerykańskich w sytuacjach wyjątkowych.

Plan nazywa się REX 84, co jest skrótem od Readiness Exercise 1984. Za pośrednictwem Rex-84 w całych Stanach Zjednoczonych uruchomiono nieujawnioną liczbę obozów koncentracyjnych do internowania dysydentów i innych osób potencjalnie szkodliwych dla państwa.

Program Rex 84 został pierwotnie ustanowiony na podstawie rozumowania, że ​​jeśli „masowy exodus” nielegalnych cudzoziemców przekroczy granicę meksykańsko-amerykańską, zostaną oni szybko złapani i zatrzymani w ośrodkach detencyjnych przez FEMA.

Amerykańskie obozy koncentracyjne FEMA

Istnienie planu Rex 84 zostało po raz pierwszy ujawnione podczas przesłuchań Iran-Contra w 1987 r., a następnie zgłoszone przez Miami Herald 5 lipca 1987 r.

„Te obozy mają być obsługiwane przez FEMA, gdyby trzeba było wprowadzić stan wojenny w Stanach Zjednoczonych, a wystarczyłby podpis prezydenta na proklamacji i podpis prokuratora generalnego na nakazie, do którego załączona jest lista nazwisk”.

I proszę bardzo ~ prawdziwym celem FEMA jest nie tylko ochrona rządu, ale bycie głównym wehikułem stanu wojennego.

To dlatego FEMA nie mogła natychmiast zareagować na katastrofę huraganu Katrina ~ działania humanitarne nie były już częścią opisu jej pracy w Departamencie Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Wygląda na to, że huragan Katrina dostarczył również FEMA pretekstu do „wypróbowania” swoich niekonstytucyjnych uprawnień w Nowym Orleanie, wyłapując „ uchodźców ” (obecnie nazywanych „ewakuowanymi”) i „ przenosząc ” ich do różnych obozów. „ Niektórzy ewakuowani są traktowani przez FEMA jako„ internowani ”, pisze były pracownik NSA, Wayne Madsen .

„ W dalszym ciągu napływają do WMR raporty, że ewakuowani z Nowego Orleanu i Acadiany [tradycyjnych dwudziestu dwóch parafialnych ojczyzn Cajun], którzy zostali rozproszeni po całych Stanach Zjednoczonych, są traktowani jako „internowani”, a nie przesiedleni obywatele amerykańscy z powodu katastrofy „

Jesteśmy niebezpiecznie blisko sytuacji, w której — gdyby naród amerykański wyszedł na ulice w słusznym oburzeniu lub gdyby doszło do kolejnego 11 września — mechanizm stanu wojennego mógłby zostać szybko wdrożony i przeprowadzony w ramach REX 84.

Ostrzegam ~ administracja Cheneya / Busha nie cofnie się przed niczym, aby zachować swoją władzę i trwającą neokonserwatystyczną przygodę, a obecnie proponowali objęcie kontroli wykonawczej nad wszystkimi stanowymi oddziałami Gwardii Narodowej w sytuacji zagrożenia narodowego.

Gubernator Tom Vilsack z Iowa nazwał tę propozycję  „  o krok od całkowitego przejęcia Gwardii Narodowej, końca Gwardii jako siły dwufunkcyjnej, która może odpowiadać zarówno na potrzeby stanowe, jak i narodowe”.

Przepis został umieszczony w wersji ustawy o obronie w Izbie Reprezentantów bez powiadomienia stanów, co Vilsack powiedział, że nie podoba mu się tak samo, jak sama propozycja.

Zgodnie z tym przepisem prezydent miałby uprawnienia do przejęcia kontroli nad Gwardią w przypadku „  poważnej klęski żywiołowej lub katastrofy spowodowanej przez człowieka” w Stanach Zjednoczonych.

Pamiętajcie, administracji Cheneya/Bush’a ~ Mafii u Bram, której tak naprawdę się boją, to nie terroryści, ale ludzie domagający się prawdy.

REX 84 I FEMA

http://www.mindfully.org/Reform/2004/FEMA-Concentration-Camps3sep04.htm

WAŻNE, 2004 – W Stanach Zjednoczonych istnieje ponad 800 obozów jenieckich, wszystkie w pełni sprawne i gotowe na przyjęcie więźniów. Wszystkie są obsadzone, a nawet otoczone pełnoetatowymi strażnikami, ale wszystkie są puste. Obozy te mają być obsługiwane przez FEMA, gdyby w Stanach Zjednoczonych trzeba było wprowadzić stan wojenny, a wystarczyłby podpis prezydenta na proklamacji i podpis prokuratora generalnego na nakazie, do którego załączona jest lista nazwisk. . . Program Rex 84 powstał na podstawie rozumowania, że ​​jeśli „masowy exodus” nielegalnych cudzoziemców przekroczy granicę meksykańsko-amerykańską, zostaną oni szybko złapani i zatrzymani w ośrodkach detencyjnych przez FEMA.

Rex 84 pozwolił na zamknięcie wielu baz wojskowych i przekształcenie ich w więzienia.

Operation Cable Splicer i Garden Plot to dwa podprogramy, które zostaną wdrożone po uruchomieniu programu Rex 84 zgodnie z jego przeznaczeniem. Garden Plot to program do kontrolowania populacji. Cable Splicer to program uporządkowanego przejęcia władz stanowych i lokalnych przez rząd federalny.

FEMA jest organem wykonawczym przyszłego państwa policyjnego i tym samym będzie kierować wszystkimi operacjami. Prezydenckie zarządzenia wykonawcze, które już figurują w Rejestrze Federalnym, również stanowią część ram prawnych dla tej operacji.

Wszystkie obozy mają infrastrukturę kolejową, a także drogi prowadzące do iz ośrodków przetrzymywania. Wiele z nich ma w pobliżu lotnisko. Większość obozów może pomieścić populację 20 000 więźniów.

Obecnie największy z tych obiektów znajduje się tuż za Fairbanks na Alasce. Obiekt na Alasce to ogromny ośrodek zdrowia psychicznego, który może pomieścić tysiące ludzi.

Oryginalnym źródłem tego artykułu jest Salon.com Blogs and Global Research

Źródło https://www.globalresearch.ca/rex-84-fema-s-blueprint-for-martial-law-in-america/3010

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like