Watykan – Satanistyczne i Antychrześcijańskie Praktyki

SZOKUJĄCY: Papież Franciszek wspiera satanistyczne siostry wieczystego odpustu i z zadowoleniem przyjmuje sztukę antychrześcijańską

Artykuł autorstwa Leo Zagamiego

Główne wejście na stadion Dodger zostało na krótko zamknięte na początku tego miesiąca przez tłum protestujący przeciwko uhonorowaniu Sisters  of Perpetual Indulgence , satanistycznego występu drag queen zakamuflowanego jako satyryczny show przez  aktywistów  praw  osób transpłciowych i jest słusznie uważany za bluźnierstwo przez większość chrześcijan.

The Dodgers i Major League Baseball pozwoliły radykalnej demonicznej grupie gejowskiej, która kpi z katolików i chrześcijaństwa, na ciągłe celebrowanie przed rozpoczęciem meczu baseballowego, więc kontrowersyjny biskup Teksasu, Joseph Strickland z Tyler w Teksasie, zdeklarowany konserwatywny prałat, który oskarżył Papież Franciszek o podważanie wiary katolickiej w przeszłości, poprowadził procesję dziesięć dni temu w Los Angeles, sponsorowaną przez zbiór katolickich mediów i konserwatywnych grup aktywistów w proteście przeciwko Los Angeles Dodgers honorującym pro-LGBT grupę Sisters of Perpetual Indulgence podczas Noc dumy na stadionie Dodger.

Oto film Siostry Roma ze Zgromadzenia Sióstr Nieustającego Odpustu, na wypadek gdybyś się zastanawiał, o co tyle zamieszania. 

Problem polega na tym, że dzisiejszy Watykan w rękach jezuitów zamiast wspierać biskupa Josepha Stricklanda za jego godne pochwały czyny, wysłał dwóch biskupów do Teksasu, aby skonfrontowali się z nim i nękali go po wiecu.

W międzyczasie satanistyczny „artysta” Andres Serrano, twórca kontrowersyjnego „ Piss Christ ”, w którym zanurzył we własnym moczu model Jezusa Chrystusa na krucyfiksie, został przyjęty w Watykanie przez papieża Franciszka, który powitał 200 artystów do Kaplicy Sykstyńskiej, aby świętować 50. rocznicę watykańskiej kolekcji sztuki współczesnej, nie przejmując się szaleńczym gestem powitania artysty, który właściwie wkurzył się na Chrystusa.

Papież Franciszek powiedział:

“Dziękuję za przyjęcie mojego zaproszenia; Cieszę się, że jestem z wami, ponieważ Kościół zawsze miał relacje z artystami, które można określić jako zarówno naturalne, jak i wyjątkowe” –  powiedział papież  artystom, w tym Serrano. „Przyjaźń naturalna, ponieważ artyści poważnie traktują bogactwo ludzkiej egzystencji, naszego życia i życia świata, w tym jego sprzeczności i tragiczności. To bogactwo grozi zniknięciem z pola widzenia wielu wyspecjalizowanych dyscyplin, które odpowiadają na pilne potrzeby, ale trudno im postrzegać życie jako wielościan, złożoną i wieloaspektową rzeczywistość”.

Breitbart News  donosi : „Kiedy w 1989 roku wystawiano „Piss Christ”, około 50 amerykańskich senatorów i 150 przedstawicieli skarżyło się, że finansowana przez podatników National Endowment for the Arts (NEA) sfinansowała wystawę, w wyniku czego budżet NEA został ostatecznie obcięty ”. Podczas kontrowersji Serrano grał głupio, dlaczego było to obraźliwe, mówiąc: „Nie miałem pojęcia, że ​​Piss Christ przyciągnie taką uwagę, ponieważ nie miałem na myśli ani bluźnierstwa, ani obrazy. Całe życie byłem katolikiem, więc jestem naśladowcą Chrystusa”.

Pomiędzy satanistycznym „artystą” Andresem Serrano przyjętym z honorami przez papieża Franciszka w Watykanie, a nagłym wsparciem Watykanu dla Sióstr Nieustającego Odpustu, co stało się oczywiste poprzez naganę biskupa Josepha Stricklanda. Można powiedzieć, że Watykan nie wspiera już chrześcijaństwa, ale szatana.

Watykańska Dykasteria Biskupów ogłosiła dzisiaj, że zakończyła formalne dochodzenie w sprawie biskupa Josepha E. Stricklanda i diecezji Tyler w Teksasie, według wielu doniesień medialnych.

Dochodzenie, znane jako wizytacja apostolska, oznacza rzadką, choć nie bezprecedensową interwencję Rzymu w diecezji USA i wskazuje na możliwe postępowanie dyscyplinarne przeciwko Stricklandowi, bardzo popularnemu, choć polaryzującemu teksańskiemu podżegaczowi, postrzeganemu przez wielu amerykańskich konserwatystów jako orędownik wojny kulturowej za jego zagorzała obrona nienarodzonych, małżeństwa, tradycyjnej liturgii łacińskiej i katolickiej ortodoksji.

Źródło https://leozagami.com/2023/06/26/shocking-pope-francis-supports-the-satanic-sisters-of-perpetual-indulgence-and-welcomes-antichristian-art/

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like