W Holandii ogłoszono stan wyjątkowy – Protesty Rolników

W Holandii ogłoszono stan wyjątkowy, gdy władcy próbują powstrzymać rolników przed protestami

Autor, Mac Slavo

Haga, siedziba klasy rządzącej w Holandii, ogłosiła stan wyjątkowy, aby uniemożliwić rolnikom wjeżdżanie traktorami do miasta w proteście przeciwko obowiązkowym rządowym celom redukcji nawozów. Rolnicy twierdzą, że ich prawa i wolność są deptane przez totalitarny system rządów, który wszyscy znamy jako „demokrację”.

Stan wojenny: Ameryka to dyktatura wojskowa udająca demokrację

Demokracja na całym świecie jest, nawet jeśli jest doskonale prowadzona, niczym więcej niż rządami motłochu i niczym innym jak niewolnictwem. Wszelka wolność jest iluzją tak długo, jak istnieją rządy, ludzie będą oszukiwani jako ich niewolnicy.

Dystopia przebrana za demokrację: wszystkie sposoby, w jakie wolność jest iluzją

Droga do wolności i zniesienia niewolnictwa

Organizatorami czwartkowego protestu są Wojska Obrony Rolników. Mówili, że stan wyjątkowy jest sposobem na zdławienie ich demokratycznych praw i wolności zgromadzeń. Oczywiście ich rząd, jak wszystkie rządy, postrzega ich tylko jako niewolników, których należy słuchać, więc nie dbają o prawa ani wolność. Władcy myślą, że są właścicielami swoich niewolników. To tak, jakbyś wierzył, że twoja krowa ma prawo głosować, aby nie została zjedzona. Pojęcie rządu staje się z dnia na dzień coraz bardziej absurdalne, a jednak niewolnicy nadal utrzymują system, który ich uciska.

Holenderscy rolnicy postanowili nie słuchać i udać się do Hagi, aby zaprotestować niezależnie od stanu wyjątkowego. Chociaż, jeśli zamierzają nie przestrzegać stanu wyjątkowego, dlaczego po prostu nie sprzeciwiają się niesprawiedliwemu prawu, przeciwko któremu protestują? Błaganie mistrza o dłuższe łańcuchy nigdy nie działa, a jeśli już, to tylko tymczasowe. Sposobem na zakończenie tego jest usunięcie systemu, który zakłada łańcuchy na ludzi.

„Holandia od lat nie realizuje swoich celów klimatycznych. Teraz nadszedł czas na wielki krok naprzód” –  powiedział Jetten , nazywając pakiet „ambitnym”. Przedstawił 120 różnych działań, które jego zdaniem sprawią, że do 2030 r. emisje CO 2 w Holandii będą o 55 proc. niższe niż w 1990 r.

Holenderski rząd może podobno wydać 28 miliardów euro na obniżenie temperatury na Ziemi o 0,000036 stopnia. Oznaczałoby to, że każdy mieszkaniec musiałby wpłacić około 1647 euro, a czteroosobowa rodzina około 6588 euro.,  donosi News Facts . – The Daily Exposé

Współzałożyciel Greenpeace, dr Patrick Moore, wyjaśnił, w jaki sposób globalistyczni władcy, w tym Klaus Schwab i Organizacja Narodów Zjednoczonych, wykorzystują oszustwo klimatyczne jako pretekst do odcięcia paliw kopalnych i nawozów azotowych, aby celowo wyludnić planetę.

W szeroko zakrojonej dyskusji dotyczącej tego, czy Ziemia zmierza do kolejnej epoki lodowcowej, maksymalnej liczby ludzi, jaką może obsłużyć kula ziemska, co by się stało, gdyby populacja podwoiła się, czy nasi panowie troszczą się o przyszłość, czy tylko o swój czas panowanie nad innymi i znaczenie zrównoważonej energii, dr Moore powiedział:

„Dwutlenek węgla temperatura [ ] są w rzeczywistości nieznacznie ujemnie skorelowane w długim zapisie historycznym. Innymi słowy, nie jest to związek przyczynowo-skutkowy… Nie ma historycznego związku między poziomem CO 2 w atmosferze a temperaturą ziemi… Klimat zmienił się na długo przed tym, zanim człowiek mógł mieć na to jakikolwiek wpływ. Zmieniało się przez całą historię ziemi”.

Więcej informacji na stronie https://www.shtfplan.com/headline-news/state-of-emergency-declared-in-netherlands-as-rulers-attempt-to-stop-farmers-from-protesting

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like