Klaus Schwab: „Przygotuj się na gniewny świat”

Helena Glass
Helena-The Nationalist Voice

5 lipca 2023 r

Klaus Schwab, „Musimy przygotować się na bardziej gniewny świat”. „Młodzi ludzie mają prawo być wściekli” Klaus Schwab mieszka w Kolonii w Szwajcarii, gdzie populacja czarnych imigrantów wynosi zero. W rzeczywistości czarna populacja w Szwajcarii wynosi mniej niż 1%. Krajem w Europie z największą populacją czarnych imigrantów jest Wielka Brytania, a następnie Francja. Uczestnicy zamieszek są zwykle ośmieleni, gdy nie widzą prawdziwych konsekwencji. Wielka Brytania jest następna.

Imam dostarczył analizę kontekstową, która zapewnia perspektywę. Podczas gdy wszyscy muzułmanie są pociągnięci do odpowiedzialności w wyniku powstania francuskiego,  ci radykałowie  nie pochodzą z Bliskiego Wschodu, oni pochodzą z Afryki. Mężczyźni nie są weryfikowani, nie mają umiejętności zatrudnienia, nie mówią językiem, przynoszą nowe choroby, a zachodnie rządy robią to zgodnie z WEF.

Ci radykałowie są sprowadzani do krajów zachodnich, gdzie białe populacje mają się asymilować. Wszyscy jesteśmy równi. Ale to są odrzuty ze społeczeństwa. Ponieważ importowani muzułmańscy czarni po prostu chcą „zabijać ludzi”. W przeciwieństwie do naszego zachodniego konglomeratu medialnego, zdecydowana większość imigrantów z Afryki to mężczyźni, młodzi mężczyźni. Młodych krwistych gniewnych ludzi.

FM Dubaju również potwierdził argument o braku lustracji – muzułmanie nie jadą do Dubaju, Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, bo nie byliby tolerowani. Zamiast tego bezmyślne zachodnie rządy zapraszają ich do siebie, nie troszcząc się o sprowadzane choroby, przemoc i chęć życia z zasiłku, jednocześnie ścigając blondynki o niebieskich oczach.

Kraje zachodnie nie poddają imigrantów kwarantannie. Ich kultura to przemoc. Przyjmujemy najgorsze z najgorszych w jednym celu – aby się zniszczyć. Jesteśmy winni tego wyboru! My – nasze rządy.

Skąd powstańcy we Francji wzięli broń, broń? Większość francuskiej policji nie jest wyposażona w broń. Ich broń obejmuje bomby błyskowe, kije bobby, granaty ogłuszające, gaz łzawiący i armatki wodne. Kiedy francuscy nacjonaliści pojawili się, by walczyć za Francję kijami bejsbolowymi. Policja zagazowała ich! Kije Bobby’ego i kije bejsbolowe przeciwko AK – kto wygrywa?

Skąd wziął się arsenał broni użyty przez młodych uczestników zamieszek? Czarny rynek, który został zalany w zeszłym roku+ amerykańską bronią sprzedawaną przez Ukrainę na czarnym rynku. broń amerykańska. W kółko Pentagonowi mówiono, że broń jest sprzedawana na czarnym rynku. Więc Pentagon wysłał – więcej.

Macron nie zrobił absolutnie nic przez sześć dni – chociaż był na koncercie Eltona Johna… Dlaczego Macron odmawia wysłania wojska? Ponieważ, jak stwierdził Klaus Schwab, młodzi ludzie mają prawo się złościć – tylko nie w Szwajcarii.

Julian Assange:  „… celem jest niekończąca się wojna, a nie wojna udana”.    Obejmuje to II wojnę światową, Wietnam, Koreę, Afganistan, Syrię itp. W tym cytacie mówił o Afganistanie, który jest równie realny w odpowiedzi na Ukrainę. Zełenski „bohater” to Zełenski, człowiek wystarczająco skorumpowany, by poświęcić swój naród, swoją ziemię, zasoby i zwierzęta Ukrainy dla tego programu wojennego. Krew.

Podczas gdy Francja płonie, Klaus Hawks kibicują grze na lirze… radośnie planując kolejny atak. Na Syrię. Zjednoczenie Arabów jest zagrożeniem dla kartelu mafijnego. Niestabilność jest ich jedynym celem. Gdy Iran i Syria zostały ponownie powitane na zjednoczonym Bliskim Wschodzie, CIA uznała to za prowokację przeciwko siłom NATO. W rezultacie rosyjski wywiad stwierdza:  „Stany Zjednoczone przygotowują syryjskich dżihadystów do możliwych ataków bronią chemiczną, aby wykoleić ponowne zaangażowanie dyplomatyczne Damaszku z innymi narodami arabskimi”.

Media będą twierdzić, że Assad zlecił ataki, przewidując Bliski Wschód, jest zbyt ignorantem, by znać prawdę.

Państwa NATO deklarują, że w 2023 r. wydadzą na obronność 1,3 bln dol. Rosja wyda w 2023 r. 56 mld dol., a Chiny 224 mld dol. W 1948 r. wydatki na obronę Stanów Zjednoczonych wynosiły 9 miliardów dolarów – po uwzględnieniu inflacji, dziś odpowiadałoby to 154 miliardom dolarów. Ale budżet obronny wynosi ponad 880 miliardów dolarów. DLACZEGO? Ponieważ Agenda tego wymagała. Pieniądze nie zostały faktycznie wydane na broń ani na naszych żołnierzy, którzy żyją w nędzy z nędznych pensji – pieniądze zostały przekazane organizacjom pozarządowym Think Tanks w Langley.

Ukraina wysycha. Nastroje się zmieniły i trzeba stworzyć nowego wroga, aby uzasadnić zwiększenie budżetu obronnego. Czy zrządzeniem losu rządy zwrócą się przeciwko rekwizytom, których użyły do ​​zniszczenia? Oczywiście Klaus Schwab Cartel NIE jest przyjazny dla kolorów. Ale wiedzą, że czynnik adrenaliny u twoich czarnych i muzułmańskich buntowników, czynnik narkotykowy, czynnik finansowy jest WYSOKI.

Lokalna policja we Francji oświadczyła: „To NIE są zamieszki, chcą nas zabić!”

Nowy premier Włoch zezwolił 2500 nielegalnym imigrantom i 28 łodziom na wylądowanie w ciągu 24 godzin – z dodatkowymi 500 000 czekającymi… Czy następne są Włochy czy Londyn?

TO jest anarchia.   Jest zamówiony przez Klausa Schwaba i zatwierdzony przez stany i kraje. W Stanach Zjednoczonych obserwowaliśmy, jak zamieszki BLM pogrążają nasze główne miasta w tej samej anarchii. Całe miasta obrócone w gruzy. Pożary. Firmy przegrały. Londyn jest gotowy na kolejną wojnę domową z demograficznymi imigrantami sięgającymi 40% populacji.

Był rok 64 ne, kiedy płonął Rzym. Klasyczna historia twierdzi, że Nero zarządził dewastację, kiedy mieszkał w swojej willi w Ancjum, 50 mil dalej. Grupy walczące w mieście twierdziły, że otrzymały rozkaz podpalenia. Brzmi znajomo? Zamieszki trwały dziewięć dni. Kiedy to się skończyło, Neron obwinił chrześcijan, którzy w ten sposób stali się paszą dla psów i ukrzyżowania. Ostatecznie odbudowa miasta była możliwa dzięki zwiększeniu „podatków”.

Pod każdym względem Nero był tyranem, narcystyczną siłą zła. Miał dzieci przez swoich niewolników i małżonki. Samce potomstwa wysyłano do Grecji, Hiszpanii i na Bałkany. Mówi się, że ci, którzy pozostali we Włoszech, osiedlili się na Sycylii lub w Kalabrii — ojczyźnie mafii.

Zniszcz i odbuduj na grzbiecie Ludu. Metodologia Nerona stosowana przez sługusów Klausa Schwaba. Black Lives Matter – opłacane ze środków amerykańskich podatników za niszczenie miast w całych Stanach Zjednoczonych. Pomysł polegał na przebudowie na wzór inteligentnych miejskich 15-minutowych więzień miejskich. Ale Rosja ingerowała w ten plan.

Przegrywając wojnę na Ukrainie, NATO i Kartel są upokorzeni. I jak powtórzył Schwab – jest to znacznie bardziej wściekły świat. Importując fanatycznych rebeliantów, Kartel nakazał im ZNISZCZYĆ. Do gwałtu. Zamordować. Ponieważ wojna secesyjna to kolejny zamach stanu dla Wojskowego Kompleksu Przemysłowego.

Przedruk za zgodą Heleny-The Nationalist Voice .

Źródło https://www.lewrockwell.com/2023/07/no_author/klaus-schwab-prepare-for-an-angrier-world/

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like