Nieocenzurowana historia AIDS

Autor, Dr Joseph Mercola, Global Research, 11 lipca 2023 r

Mercola 9 lipca 2023 r

Dziennikarka Celia Farber jest autorką książki „Poważne zdarzenia niepożądane: nieocenzurowana historia AIDS”. Podkreśla w nim pracę wirusologa i retrobiologa Petera Duesberga, który od 1987 roku twierdzi, że HIV nie powoduje AIDS

Według Duesberga retrowirusy, takie jak HIV, są nieszkodliwe i nie powodują chorób. I dopóki dr Robert Gallo nie stwierdził, że odkrył HIV w swoim laboratorium w 1984 roku i ustalił, że powoduje on AIDS, naukowy konsensus był taki

Duesberg został zaciekle zaatakowany przez badaczy i aktywistów zajmujących się AIDS, a media zdyskredytowały go na arenie międzynarodowej za to, że nie zgadzał się z narracją AIDS promowaną przez medyczny establishment, kierowany przez dr Anthony’ego Fauci

Podobnie jak w przypadku COVID-19, jednym z kluczowych narzędzi wykorzystywanych do promowania narracji „HIV powoduje AIDS” było zastosowanie testu PCR. Istnieją również inne podobieństwa do tego, co stało się z COVID, w tym oczernianie i dyskredytowanie naukowców i terapii, które mogłyby skutecznie przeciwdziałać tej chorobie

Bactrim był niedrogim lekiem generycznym, który skutecznie leczył związane z AIDS zapalenie płuc wywołane przez pneumocystis carinii, które często kończyło się śmiercią. Ten lek, podobnie jak iwermektyna, został wstrzymany. Zamiast tego Fauci nalegał, aby pacjenci z AIDS byli leczeni AZT, strasznie toksycznym i drogim lekiem na raka, którego działanie nigdy nie zostało udowodnione i który zabił około 300 000 pacjentów z AIDS, w większości homoseksualistów

*

W tym filmie przeprowadzam wywiad z dziennikarką Celią Farber na temat jej niedawno wznowionej książki „ Poważne zdarzenia niepożądane: nieocenzurowana historia AIDS ”. Jako młoda reporterka pracująca dla magazynu SPIN, Farber zaczęła kwestionować oficjalną narrację dotyczącą AIDS, a ta książka jest następstwem jej trwających od dziesięcioleci badań i pisania na ten „gorący kartofel” temat.

Na długo przed tym, zanim cenzura weszła do głównego nurtu, Farber przeszedł przez wyżymaczkę. W 2006 roku opublikowała artykuł w Harper’s Magazine zatytułowany „Out of Control: AIDS and the Corruption of Medical Science”. Zwróciła w nim uwagę na pracę wirusologa i retrobiologa Petera Duesberga, który podkreślał, że HIV nie powoduje AIDS.

Moim zdaniem Duesberg był genialny, ale podobnie jak wielu innych genialnych naukowców został powszechnie zdyskredytowany za to, że nie zgadzał się z narracją promowaną przez konwencjonalny establishment medyczny.

W wyniku jej doniesień Farber została zaciekle zaatakowana przez wiodących badaczy i aktywistów zajmujących się AIDS, do tego stopnia, że ​​ostatecznie pozwała trzech napastników za zniesławienie. Sąd Najwyższy Hrabstwa Nowy Jork oddalił 2 jej powództwo w 2011 roku i podtrzymał wyrok w 2013 roku. Mimo to nie zrezygnowała ani nie wycofała się i nadal szukała prawdy.

„Pasja z Duesberga”

Jak wyjaśnił Farber, Duesberg pracował w Instytucie Maxa Plancka w Niemczech, jednej z najbardziej szanowanych instytucji naukowych na świecie. Po przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych został profesorem na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley.

W 1987 roku opublikował artykuł w Cancer Research, w którym zaproponował, że retrowirusy nie są przyczyną raka ani AIDS. Według jego biografa naukowego był to artykuł, który „na zawsze przypieczętował jego naukową zagładę”. Notatki Farbera:

„Duesberg zmapował strukturę genetyczną retrowirusów. Więc dla niego tak, były bytami, ale nie, nic nie robiły. Nie infekowały ani nie zabijały komórek. Były nieszkodliwe. I miał zwroty takie jak: „HIV, to kotek”. To nic nie da. Mówienie, że HIV spowoduje AIDS, jest jak mówienie, że zamierzasz podbić Chiny, zabijając trzech żołnierzy dziennie.

Innymi słowy, nie ma tam żadnego „tam”. Nie było śmierci komórki. I, co fascynujące lub niepokojące, ortodoksja HIV nigdy tego nie kwestionowała. Więc powiedziałbym, że mieli nadprzyrodzoną wiarę w HIV. Powiedzieliby: „Po prostu wiemy, że HIV powoduje AIDS”, a każdy, kto tego nie wie, jest niebezpieczny, homofobiczny, morderczy i tak dalej”.

Przewrotka w powietrzu w „Konsensusie naukowym”

Jak wyjaśnił Farber, aż do czasu, gdy dr Robert Gallo stwierdził, że odkrył HIV w swoim laboratorium w 1984 roku i ustalił, że powoduje on AIDS, naukowy konsensus był taki, że retrowirusy jako klasa nie są chorobotwórcze.

„Tak więc mamy do czynienia z bardzo dziwnym całkowitym przewrotem w powietrzu, w którym wszystko zmienia się z dnia na dzień” — mówi Farber. „To jak rewolucyjna zmiana, a klasyczni naukowcy zajmujący się uczciwością byli tym tak zachwyceni. Nie pojawili się nawet na konferencji prasowej.

Nie myśleli, że jest jakakolwiek szansa, jak mówili, że to się uda, ta konferencja prasowa, na której Robert Gallo ogłasza, że ​​tak zwany retrowirus jest przyczyną AIDS.

Powrót do Petera. To, co robi, co jest tak monumentalne w historii amerykańskiej nauki po latach 80., polega na tym, że przede wszystkim wyraża sprzeciw. I nie ma pojęcia, że ​​robi coś niebezpiecznego, nie wspominając już o unicestwieniu kariery. I zachowuje się tak, jak przystało na naukowca. Jest niewinny w tym, co robi, i to tak, jakby budynek po prostu się na niego zawalił.

Następną rzeczą, którą wiesz, jest to, że jego imię staje się synonimem „niewłaściwego, niebezpiecznego, homofobicznego, morderczego”. A potem zaczyna się ta kultura, w której staje się sportem i awansem zawodowym, aby zdemolować Duesberg, jeśli masz coś wspólnego z badaniami nad AIDS.

To był gladiator. Robili wszystko, co w ich mocy, aby wymyślić ponure i ohydne rzeczy do powiedzenia na jego temat. I obiegło to całą międzynarodową prasę. Stał się więc kozłem ofiarnym za błędy i zbrodnie [dr. Anthony] Aparat Fauci na AIDS.

„Prawdziwy Anthony Fauci” — film

Tymczasem w kraju AIDS wszystko, co przewidywano i terroryzowano ludzi, wcale się nie sprawdzało, nie sprawdzało się, podczas gdy przewidywania i krytyka Duesberga sprawdzały się dokładnie. A im bardziej on miał rację, a oni się mylili, tym bardziej był powalony.

Więc w pewnym sensie to, co omówiłem, nie dotyczy tylko drobiazgów nauki i tego, kto ma rację. Chodzi o ten moment, w którym nauka pod rządami Tony’ego Fauciego „przebudziła się”. Wtedy nie nazywano tego obudzonym. Wtedy nazywano to poprawnością polityczną.

Innymi słowy, „AIDS rozprzestrzenia się w ten czy inny sposób i dotknie wszystkich”, ponieważ tak powinniśmy mówić politycznie, a nie dlatego, że jest to prawda biologiczna czy epidemiologiczna. Tak więc wszyscy utknęliśmy teraz w tej zupełnie nowej erze, w której dostajesz chłostę za obserwowanie 2 + 2 = 4…

To pytanie mnie zafascynowało, ponieważ po prostu nie potrafiłem wyrównać koła do kwadratu. Jak to się stało, że ci faceci tutaj wszyscy to mówią, a potem ten czołowy naukowiec to mówi, a potem inni zebrali się wokół niego? Kary Mullis, który wynalazł PCR i był zagorzałym obrońcą i przyjacielem Duesberga, zawsze powtarzał: „On ma absolutną rację”.

Tak więc ruch sprzeciwu mówił: „W nauce muszą istnieć dowody”. Gallo nie przedstawił żadnego dowodu na to, że HIV był przyczyną AIDS lub spójnego patogenu. Więc po prostu rósł i rósł i z kilkoma wyjątkami miałem pole dla siebie. Nikt nie chciał przeprowadzać wywiadów z tymi ludźmi, ponieważ było to absolutnie radioaktywne dla twojej kariery i z pewnością mogę to potwierdzić.

Właściwie nie zdawałem sobie sprawy, że to niebezpieczne. Byłem naiwny. Byłem już o wiele za daleko na morzu, kiedy zaczęło się tłuczenie pałką i zdałem sobie sprawę, jakie to było naprawdę niebezpieczne, i że ludzie, z którymi mieliśmy do czynienia, byli o wiele bardziej niebezpieczni, niż zdawałem sobie sprawę.

Dziedzictwo Fauciego: tłumienie nauki przez całe życie

Doświadczenie Farbera jest dowodem na to, że nawet cztery dekady przed tym, jak Fauci sprzedał nam swoje niszczycielskie protokoły COVID, miał moc niszczenia ludzi i przekonywania całego kraju do poparcia fałszywej narracji.

„Pozwólcie, że powiem trochę, jak to zrobił, po tym, jak to przeżył. Załóżmy, że redaktor dużego magazynu lub gazety zainteresował się artykułem i pomyślał o zatrudnieniu reportera. W jakiś sposób miał, myślę, że to była sieć nadzoru. Wiedział i poszedł tam, i jakoś historia umiera. Reporter zostaje z niego zdjęty. Spektakl zostaje odwołany.

Miałem jednego przyjaciela, który miał duży lokalny program ABC. To był nowy talk show, a on miał Duesberga i mnie. Następną rzeczą, którą wiesz, jest odwołanie całego programu i nigdy więcej nie pracował. To było coś z NRD [Niemieckiej Republiki Demokratycznej] i było to powszechne. Było w 100% spójne, że każdy, kto go dotknął [został ostrzeżony, że zostanie zniszczony]… To było ich słowo: „zniszczyć”.

Jeden z czołowych badaczy AIDS, John P. Moore, rozesłał otwarte wypowiedzenie wojny [przeciwko AIDS] „negającym”, w którym napisano: „Zmiażdżymy was. Zmiażdżymy was wszystkich. Więc taki był jego klimat. Teraz, po tych wszystkich latach, zdaję sobie sprawę, że byli częścią czegoś znacznie większego.

Byli częścią tej nowej rewolucyjnej, postmodernistycznej nauki, 2+2 nie równa się 4. — Jest tym, co ci powiemy. Z pewnością stworzyli to imperium terroru podczas AIDS.

Po prostu nie tak wiele osób o tym wiedziało, ponieważ wciąż było to w korytarzach pewnych grup ryzyka i niektórych niefortunnych dziennikarzy lub naukowców, którzy zostali w to wciągnięci. Następnie w przypadku COVID zarzucili znacznie większą sieć, ponieważ… trochę trudniej było wciągnąć ludzi w pułapkę”.

Oszustwo PCR i tłumienie użytecznych leków

Podobnie jak w przypadku COVID-19, jednym z kluczowych narzędzi wykorzystywanych do promowania narracji „HIV powoduje AIDS” było zastosowanie testu PCR, któremu wynalazca, Mullis, stanowczo sprzeciwiał się.

PCR wykorzystano do pomiaru „obciążenia wirusem”, co miało dać poczucie, jak chory lub zdrowy można się spodziewać. To sprawiło, że pacjenci zarażeni wirusem HIV wracali do lekarza, aby poddać się wielokrotnym badaniom. Ale to była tylko gra liczbowa, tak jak to było podczas COVID.

Istnieją inne podobieństwa do tego, co stało się z COVID, w tym oczernianie i dyskredytowanie naukowców i terapii, które mogłyby skutecznie przeciwdziałać tej chorobie. Tak jak oczerniali iwermektynę i hydroksychlorochinę, robiąc nawet wszystko, co w ich mocy, aby sfinansować oszukańcze badania w celu zdyskredytowania tych leków, zrobili to samo podczas epidemii AIDS.

Na przykład Bactrim był niedrogim lekiem, który skutecznie leczył związane z AIDS zapalenie płuc spowodowane przez pneumocystis carinii, które często kończyło się śmiercią. Ten lek, podobnie jak iwermektyna, został wstrzymany. Zamiast tego Fauci nalegał, aby pacjenci z AIDS byli leczeni AZT, potwornie toksycznym i drogim lekiem przeciwnowotworowym, którego działanie nigdy nie zostało udowodnione i który zabił setki tysięcy pacjentów z AIDS.

„AZT to jeden z najmroczniejszych, najbardziej szokujących rozdziałów. AZT był związkiem stosowanym w chemioterapii, który został odłożony na półkę we wczesnych latach 60. ze względu na to, że był zbyt toksyczny do stosowania u ludzi. Z niewyjaśnionych powodów wyciągnęli ten związek z szuflady, umieścili go w postaci kapsułek i uczynili z niego pierwszy lek do leczenia AIDS, stanu dewastacji układu odpornościowego…

Szacunki, które słyszałem, mówią, że ponad 300 000, głównie homoseksualistów, zmarło z powodu wysokich dawek AZT we wczesnych latach. To od 1200 do 1800 miligramów. Nagle Fauci zmniejsza dawkę do 500 mg i ludzie zaczynają umierać mniej, co niewiarygodnie wymyślił, że ratuje życie, ponieważ obniżyli dawkę tego, co zabijało ludzi.

Tak więc wiele z tych mrocznych sztuczek jest dokładnie takich samych jak COVID. Powiedziałbym, że AZT było wydarzeniem czarnego łabędzia w medycynie. Ale to, co osiągnęło, na co wciąż cierpimy, to zburzenie wcześniej konserwatywnego procesu zatwierdzania leków przez FDA, który został przekształcony w coś złego, złego. „Popierasz [proces zatwierdzania leków przez FDA] tylko wtedy, gdy nienawidzisz ludzi i chcesz, aby umarli. Chcesz, żeby testowanie leku zajęło 10 lat? To okrutne’ …

Tak więc wiele z tego, z czym mamy do czynienia dzisiaj, na przykład te szalone sposoby leczenia i leczenia ludzi bez względu na bezpieczeństwo lub możliwość śmierci, wiele z tych koncepcji zostało wprowadzonych w życie podczas epidemii AIDS”.

Aktywiści AIDS zagrali w ręce Fauciego

Farber omawia również, w jaki sposób aktywiści AIDS upoważnili Fauci do obejścia historycznych protokołów bezpieczeństwa, aby jak najszybciej dostarczyć pacjentom eksperymentalne leki. Aktywiści AIDS działali również jako żołnierze lub poplecznicy Fauciego, pomagając mu stłumić opozycję. Pod wieloma względami widzieliśmy to również podczas COVID. Na przykład ludzie, którym wyprano mózgi, aby uwierzyli, że maski mogą blokować wirusy, działali jako cywilni egzekutorzy wyraźnie nienaukowych zaleceń Fauciego.

„To dobre pytanie: „Kim był Fauci na początku?”. Jak zmienił się w kogoś tak bezwzględnego, tak nieodpowiedzialnego? I jestem teraz miły. Jako historyk tego wszystkiego, bardzo wierzę w symbiozę między Faucim a aktywistami AIDS, ponieważ działacze AIDS byli rewolucjonistami i mieli rewolucyjne credo, które brzmiało: „Za wszelką cenę żądamy czego żądamy.

A [Fauci] był biurokratą. Wyszkolony jezuita… Myślę, że jest idealnym generałem w znacznie większej wojnie, która ma na celu zniszczenie wielu rzeczy poza nauką. Takie jest moje zdanie. Myślę, że to jest wielka międzynarodowa wojna, która dąży do dominacji nad ludźmi, kropka. Kropka. A te widmowe choroby wirusowe są dobrym rewolucyjnym narzędziem, które nas tam zaprowadzi.

Popełniliśmy błąd, postrzegając je jako prawdziwe ogniska czegoś… Już w to nie wierzę. Myślę, że to wszystko jest nieodłączną częścią wielkiego skoku naprzód”.

Fauci spędził całe życie podważając mądrość zdrowotną

Farber kontynuuje:

„Jedną z rzeczy, którą Fauci naprawdę doskonalił przez tyle lat, jest to, że nic [oprócz leków lub szczepionek] nie robi różnicy. Nie ma terenu. Odżywianie nie ma znaczenia. Żadne badania nie poszły na to i zostało to całkowicie zlekceważone, ponownie, zarówno przez Fauciego, jak i przez aktywistów AIDS i tak dalej.

Była to więc kultura „Jesteś maszyną, masz w sobie tego złego robaka”. To model maszyny w biologii. Zły błąd polega na zjadaniu komórek T przez algorytm, który jest nieunikniony i nie do powstrzymania, i nic nie ma na to wpływu. Wychodzenie na słońce, pływanie w oceanie, dobre odżywianie, to, co myślisz, czy medytujesz, czy się modlisz, nic z tego nie wpłynie na to.

W tym sensie opowiada się za całkowitym odwróceniem wszystkiego, co wszyscy wiemy o zdrowiu. I to jest naprawdę jego dziedzictwo. Spędził 40, 50 lat, zmuszając Amerykanów do myślenia o wszystkim innym oprócz tego, jak zachować zdrowie”.

Jak możemy podważyć tyranię zdrowia publicznego

Oprócz tego Fauci odegrał również kluczową rolę w propagowaniu ideologii technokracji i transhumanizmu, której celem jest wdrożenie Jednego Rządu Światowego pod zasłoną globalnej obrony biologicznej. To, z czym mamy teraz do czynienia, to tyrania zdrowia publicznego w tym sensie, że żywność i lekarstwa są zamieniane w narzędzia do kontrolowania i manipulowania całymi populacjami.

„W przypadku AIDS nadal istniał wybór” — mówi Farber. „Zrobiłeś pranie mózgu. Ale jeśli zostałeś przetestowany i uzyskałeś pozytywny wynik testu na obecność wirusa HIV, nadal miałeś wybór, czy wziąć narkotyki, czy nie. To, co zamierzają zrobić dalej, jest oczywiście tym, o co wszyscy się martwimy.

Myślę, że ludzie są w dużej mierze obudzeni, bardzo. Ale czy to ma znaczenie, jak bardzo jesteś przytomny, skoro przejęli kontrolę nad całym aparatem funkcjonalnego życia? Właśnie to musimy powstrzymać, a ja chcę porozmawiać o tym, jak to zrobić. Jak to się robi? Myślę, że ogólnie rzecz biorąc, można to osiągnąć poprzez utrzymywanie ciała w zdrowiu, utrzymywanie czystego umysłu, utrzymywanie czystej duszy, a potem możesz już iść dalej.

Niekoniecznie możemy kontrolować wszystko, co zamierzają zrobić. Ale dobrą wiadomością jest, moim zdaniem, jacy oni są głupi, jacy niechlujni, ile popełnili błędów i jak bardzo ludzie ich teraz nienawidzą”.

*

Uwaga dla czytelników: kliknij przycisk udostępniania powyżej. Śledź nas na Instagramie i Twitterze oraz subskrybuj nasz kanał Telegram. Zachęcamy do ponownego publikowania i szerokiego udostępniania artykułów Global Research.

Notatki

1  Wiadomości sądu 27 lutego 2013 r

2  Postanowienie Sądu Najwyższego z dnia 2 listopada 2011 r


Poważne zdarzenia niepożądane: nieocenzurowana historia AIDS: Farber, Celia, Miller, Mark Crispin: 9781645022077: Amazon.com: KsiążkiPoważne zdarzenia niepożądane: nieocenzurowana historia AIDS

Celii Farber

Wydawca: Chelsea

ISBN-10: 1645022072

ISBN-13: 978-1645022077

23 kwietnia 1984 roku w wypełnionej po brzegi sali konferencyjnej w Waszyngtonie sekretarz ds. zdrowia i opieki społecznej oświadczył: „Znaleziono prawdopodobną przyczynę AIDS”. Następnego dnia „prawdopodobne” odpadło, a nowy retrowirus, nazwany później HIV, na zawsze utkwił w globalnej świadomości jako „wirus AIDS”.

Celia Farber, wówczas nieustraszona młoda reporterka magazynu SPIN , była jedyną dziennikarką, która zakwestionowała oficjalną narrację i zagłębiła się w naukę o AIDS. Donosiła o „dowodach”, które były nieustannie cytowane i powtarzane przez urzędników służby zdrowia i prasę, o śmiertelności AZT i próbach dr Fauci na dzieciach, niemowlętach i ciężarnych matkach. Przez cały czas reportaż Fabera był w dużej mierze ignorowany. Została oczerniona, złośliwie zaatakowana i ostatecznie anulowana.

Teraz, czterdzieści lat po jej pierwszym reportażu, Farber’s Serious Adverse Events: An Uncensored History of AIDS zostaje ponownie wydana z nową przedmową Marka Crispina Millera, która ponownie rzuca bardzo potrzebne światło na jej przełomową pracę. Bardziej aktualna niż kiedykolwiek, ta książka służy jako podstawa do zrozumienia jej katastrofalnej kontynuacji: COVID-19. Książka „Poważne zdarzenia niepożądane” wyraźnie pokazuje, że taktyka zastosowana u szczytu epidemii HIV/AIDS – sianie strachu, anulowanie kultury i „przebudzenie” przejęcia nauki, medycyny i dziennikarstwa – trwa do dziś. Reakcja na COVID-19 nie jest nowa: jest dobrze wydeptaną i niebezpieczną ścieżką w krajobrazie społecznym.

Kliknij tutaj, aby kupić.

Oryginalnym źródłem tego artykułu jest  MercolaCopyright © 

Dr Joseph Mercola , 

Mercola , 2023

Global Research

Źródło https://www.globalresearch.ca/new-book-reveals-uncensored-history-aids/5825273

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like