30 „elit”, które wspierają i promują światowe wyludnienie

Lista 30 „elit”, które wspierają i promują światowe wyludnienie

Autor,  Michael Snyder and Alexander Light

Global Research, July 13, 2023

Soul:Ask 15 October 2018

Ten artykuł został pierwotnie opublikowany w 2018 roku.

Wśród światowych elit istnieje wyraźna zgoda co do tego, że przeludnienie jest główną przyczyną najważniejszych problemów, przed którymi stoi świat, i że trzeba coś z tym zrobić. Oni naprawdę wierzą, że ludzie są plagą na ziemi i że dosłownie zniszczymy planetę, jeśli będziemy pozostawieni sami sobie…

… Poniżej znajduje się 30 cytatów dotyczących kontroli populacji, które pokazują, że elity naprawdę wierzą, że ludzie są plagą na ziemi i że konieczny jest wielki ubój:

1. Brytyjski prezenter telewizyjny  Sir David Attenborough : „Jesteśmy plagą na Ziemi. Powraca do domu, by gnieździć się przez następne 50 lat. To nie tylko zmiana klimatu; to czysta przestrzeń, miejsca do uprawy żywności dla tej ogromnej hordy. Albo ograniczymy wzrost naszej populacji, albo świat przyrody zrobi to za nas, a świat przyrody robi to za nas teraz”

2.  Paul Ehrlich , były doradca naukowy prezydenta George’a W. Busha i autor „ Bomby populacyjnej ”: „Według nas podstawowym lekarstwem jest zmniejszenie skali ludzkiej przedsiębiorczości (w tym wielkości populacji) do utrzymanie skumulowanego zużycia w ramach nośności Ziemi jest oczywiste, ale zbyt zaniedbane lub zaprzeczone”

3. Ponownie Paul Ehrlich  , tym razem o wielkości rodzin: „Moim zdaniem nikt nie ma prawa mieć 12 dzieci, a nawet trojga, chyba że druga ciąża to bliźnięta”

4.  Dave Foreman , współzałożyciel Earth First: „My, ludzie, staliśmy się chorobą, ospą ludzką”.

5.  Założyciel CNN, Ted Turner : „Idealna byłaby całkowita światowa populacja wynosząca 250-300 milionów ludzi, co oznacza spadek o 95% w stosunku do obecnego poziomu”.

Zacytowano go, mówiąc: „Jest nas zbyt wielu ludzi; dlatego mamy globalne ocieplenie”.

Na nieszczęście dla niego i innych zagorzałych zwolenników depopulacji, zarówno mit o przeludnieniu, jak i mistyfikacja globalnego ocieplenia spowodowana przez człowieka, były wielokrotnie obalane.

6.  Wicepremier Japonii Taro Aso  o pacjentach medycznych z poważnymi chorobami: „Nie możesz spać spokojnie, kiedy myślisz, że wszystko jest opłacane przez rząd. To nie zostanie rozwiązane, jeśli nie pozwolisz im się pospieszyć i umrzeć.

7. David Rockefeller : „Negatywny wpływ wzrostu populacji na wszystkie nasze ekosystemy planetarne staje się przerażająco oczywisty”. 

8.  Działacz na rzecz ochrony środowiska , Roger Martin : „Na ograniczonej planecie optymalna populacja zapewniająca wszystkim najlepszą jakość życia jest znacznie mniejsza niż maksymalna, co pozwala na przetrwanie. Im nas więcej, tym mniej dla każdego; mniej ludzi oznacza lepsze życie”.

9.  Osobowość HBO, Bill Maher : „Jestem zwolennikiem wyboru, jestem za wspomaganym samobójstwem, jestem za zwykłym samobójstwem, jestem za wszystkim, co wprawi autostradę w ruch – po to jestem. Jest zbyt tłoczno, planeta jest zbyt zatłoczona i musimy promować śmierć”.

10.  Profesor MIT, Penny Chisholm : „Prawdziwą sztuczką, jeśli chodzi o próbę wyrównania na poziomie niższym niż te 9 miliardów, jest sprawienie, by wskaźnik urodzeń w krajach rozwijających się spadł tak szybko, jak to tylko możliwe. A to określi poziom, na którym ludzie wyrównają się na ziemi”.

11.  Julia Whitty , felietonistka Mother Jones: „Jedynym znanym rozwiązaniem ekologicznego przeskoku jest spowolnienie wzrostu naszej populacji szybciej niż obecnie i ostatecznie odwrócenie go – jednocześnie spowalniamy i ostatecznie odwracamy tempo, w jakim konsumujemy zasobów planety.

Czy globalny kryzys demograficzny jest nieunikniony?

Sukces w tych bliźniaczych przedsięwzięciach rozwiąże nasze najpilniejsze globalne problemy: zmiany klimatu, niedobór żywności, zaopatrzenie w wodę, imigrację, opiekę zdrowotną, utratę różnorodności biologicznej, a nawet wojnę. Na jednym froncie poczyniliśmy już bezprecedensowe postępy, zmniejszając globalną dzietność ze średniej 4,92 dziecka na kobietę w 1950 r. indywidualne wybory. Szybkość tej rewolucji rodzenia dzieci, pokonującej programowanie biologiczne, jest być może naszym największym wspólnym osiągnięciem do tej pory”.

12.  Profesor Philip Cafaro z Colorado State University  w artykule zatytułowanym „Etyka klimatyczna i polityka populacyjna”: „Zakończenie wzrostu populacji ludzkiej jest prawie na pewno koniecznym (ale niewystarczającym) warunkiem zapobiegania katastrofalnej globalnej zmianie klimatu. Rzeczywiście, w tym celu może być konieczne znaczne zmniejszenie obecnej liczby ludzi”.

13.  Profesor biologii na University of Texas w Austin Eric R. Pianka : „Nie żywię do ludzi złej woli. Jestem jednak przekonany, że świat, w tym cała ludzkość, BYŁBY zdecydowanie lepszy bez tak wielu z nas”.

14.  Felietonista Detroit News, Nolan Finley : „Ponieważ narodowa uwaga skupiona jest na kontroli urodzeń, oto mój pomysł: jeśli chcemy walczyć z ubóstwem, ograniczyć brutalną przestępczość i obniżyć nasz żenujący wskaźnik przerywania nauki, powinniśmy zamienić środki antykoncepcyjne na fluorki w Michigan woda pitna.

Mamy problem z dzieckiem w Michigan. Zbyt wiele dzieci rodzi się z niedojrzałych rodziców, którzy nie mają umiejętności ich wychowania, zbyt wiele rodzą biedne kobiety, których na nie nie stać, a zbyt wiele jest ojcami żałosnych próżniaków, którzy rozsiewają swoje nasienie jak dmuchawce, a potem wędrują z dala od konsekwencji”.

15. John Guillebaud , profesor planowania rodziny na University College London: „Skutek posiadania jednego dziecka mniej na planecie jest o rząd wielkości większy niż wszystkie inne rzeczy, które możemy zrobić, takie jak wyłączenie światła. Dodatkowe dziecko to ekwiwalent wielu lotów na całym świecie”. 

16.  Demokratyczny strateg Steven Rattner : „Potrzebujemy paneli śmierci. Cóż, może nie dokładnie panele śmierci, ale jeśli nie zaczniemy rozsądniej alokować zasobów opieki zdrowotnej – racjonowanie, zgodnie z jego właściwą nazwą – eksplodujące koszty Medicare zaleją budżet federalny.

17.  Matthew Yglesias , korespondent biznesowy i ekonomiczny Slate, w artykule zatytułowanym „The Case for Death Panels, in One Chart”:

„Ale to nie tylko wydatki na opiekę zdrowotną dla osób starszych są kluczową kwestią w budżecie federalnym, ale nasza nieproporcjonalna alokacja dolarów na opiekę zdrowotną dla osób starszych z pewnością odpowiada za niezwykły brak widocznej efektywności kosztowej amerykańskiego systemu opieki zdrowotnej. Kiedy pacjent ma już ponad 80 lat, prostym faktem jest to, że żadne leczenie nie zdziała cudów pod względem oczekiwanej długości życia ani jakości życia”.

18.  Założycielka Planned Parenthood, Margaret Sanger : „Wszystkie nasze problemy są wynikiem nadmiernego rozmnażania się klasy robotniczej”

19.  Sędzia Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych , Ruth Bader Ginsburg : „Szczerze mówiąc, myślałam, że w czasie, gdy podjęto decyzję w sprawie Roe, istniały obawy dotyczące wzrostu populacji, a zwłaszcza wzrostu populacji, których nie chcemy mieć zbyt wielu”.

20.  Założycielka Planned Parenthood, Margaret Sanger : „Najbardziej litościwą rzeczą, jaką duża rodzina robi jednemu ze swoich niemowlaków, jest zabicie go”.

21.  Felietonistka Salonu Mary Elizabeth Williams  w artykule zatytułowanym „Co z tego, że aborcja kończy życie?”: „Życie nie jest równe. Liberałom takim jak ja trudno jest o tym mówić, bo inaczej skończymy wyglądając jak kochający śmierć paneliści, zabijający swoją babcię i swoje cenne dziecko szturmowców. Jednak płód może być ludzkim życiem, nie mając takich samych praw jak kobieta, w której ciele się znajduje”.

22. Alberto Giubilini z Monash University w Melbourne w Australii i Francesca Minerva z University of Melbourne w  artykule opublikowanym w Journal of Medical Ethics :

„[Gdy] po urodzeniu wystąpią okoliczności, które uzasadniałyby aborcję, to, co nazywamy aborcją po urodzeniu, powinno być dozwolone. … [Proponujemy] nazwać tę praktykę „aborcją po urodzeniu”, a nie „dzieciobójstwem”, aby podkreślić, że status moralny zabitej osoby jest porównywalny z statusem płodu… a nie dziecka.

„Dlatego twierdzimy, że zabicie noworodka może być etycznie dopuszczalne we wszystkich okolicznościach, w których byłaby aborcja. Takie okoliczności obejmują przypadki, w których noworodek może mieć (przynajmniej) akceptowalne życie, ale dobro rodziny jest zagrożone”.

23.  Nina Fedoroff , kluczowa doradca Hillary Clinton: „Musimy nadal zmniejszać tempo wzrostu globalnej populacji; planeta nie jest w stanie utrzymać większej liczby ludzi”.

24. Główny doradca naukowy Baracka Obamy,  John P. Holdren : „Program sterylizacji kobiet po drugim lub trzecim dziecku, pomimo stosunkowo większych trudności operacji niż wazektomia, może być łatwiejszy do wdrożenia niż próba sterylizacji mężczyzn.

Opracowanie długoterminowej sterylizującej kapsułki, którą można wszczepiać pod skórę i usuwać, gdy zajdzie w ciążę, otwiera dodatkowe możliwości przymusowej kontroli płodności. Kapsułka może zostać wszczepiona w okresie dojrzewania i może być wyjmowana za oficjalną zgodą przez ograniczoną liczbę urodzeń”.

25.  David Brower , pierwszy dyrektor wykonawczy Sierra Club: „Rodzenie dzieci [powinno być] karalnym przestępstwem przeciwko społeczeństwu, chyba że rodzice posiadają licencję rządową… Wszyscy potencjalni rodzice [powinni być] zobowiązani do stosowania środków antykoncepcyjnych, rząd wydający antidotum dla obywateli wybranych do rodzenia dzieci”.

26.  Thomas Ferguson , były urzędnik w Biurze ds. Ludności Departamentu Stanu USA: „Za całą naszą pracą stoi jeden temat – musimy zmniejszyć liczbę ludności. Albo rządy zrobią to na nasz sposób, stosując ładne, czyste metody, albo dostaną taki bałagan, jaki mamy w Salwadorze, w Iranie lub w Bejrucie. Ludność jest problemem politycznym. Gdy populacja wymknie się spod kontroli, potrzeba autorytarnych rządów, a nawet faszyzmu, aby ją zredukować…”

27.  Michaił Gorbaczow : „Musimy mówić wyraźniej o seksualności, antykoncepcji, o aborcji, o wartościach, które kontrolują populację, ponieważ kryzys ekologiczny, krótko mówiąc, jest kryzysem populacyjnym. Zmniejsz populację o 90%, a nie pozostanie wystarczająco dużo ludzi, aby wyrządzić wiele szkód ekologicznych”.

28.  Jacques Costeau : „Aby ustabilizować światową populację, musimy eliminować 350 000 ludzi dziennie. To okropne, co się mówi, ale równie źle jest tego nie mówić”.

29. Fiński ekolog  Pentti Linkola : „Gdyby istniał przycisk, który mógłbym nacisnąć, poświęciłbym się bez wahania, jeśli oznaczałoby to śmierć milionów ludzi”

30.  Książę Filip , mąż królowej Elżbiety II i współzałożyciel World Wildlife Fund: „W przypadku reinkarnacji chciałbym powrócić jako śmiercionośny wirus, aby przyczynić się do rozwiązania problemu przeludnienia”.

Bonus  od  HumansAreFree.com

31.  Henry Kissinger, czołowy architekt Nowego Porządku Świata, przez wielu uważany za jednego z największych żyjących zbrodniarzy wojennych. Ciężko pracował, aby wprowadzić w życie swoje plany depopulacji.

Cytowano go również  mówiąc :

„Depopulacja powinna być najwyższym priorytetem polityki zagranicznej wobec trzeciego świata, ponieważ gospodarka USA będzie wymagała dużych i rosnących ilości minerałów z zagranicy, zwłaszcza z krajów słabiej rozwiniętych”.

32.  Bill Gates jest prawdopodobnie największym żyjącym depopulacjonistą. Według niego jego ojciec był szefem Planned Parenthood i od najmłodszych lat wpływał na jego poglądy na temat kontroli populacji.

W wykładzie TEDx wyjaśnia, że ​​jednym ze sposobów obniżenia poziomu CO2 (które, nawiasem mówiąc, WCALE nie stanowią problemu, ponieważ całkowity poziom CO2) jest zmniejszenie populacji ludzkiej:

„Dzisiejszy świat zamieszkuje 6,8 miliarda ludzi. To zbliża się do około dziewięciu miliardów. Teraz, jeśli wykonamy naprawdę świetną robotę w zakresie nowych szczepionek, opieki zdrowotnej i usług związanych ze zdrowiem reprodukcyjnym, możemy obniżyć to o 10 lub 15 procent”.

*

Uwaga dla czytelników: kliknij przycisk udostępniania powyżej. Śledź nas na Instagramie i Twitterze oraz subskrybuj nasz kanał Telegram. Zachęcamy do ponownego publikowania i szerokiego udostępniania artykułów Global Research.

Wyróżniony obraz pochodzi z SHTFplan.comOryginalnym źródłem tego artykułu jest Soul: Ask

Link źródłowy https://www.globalresearch.ca/list-30-elites-that-support-promote-depopulation/5825634

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like