Geneza COVID: Połącz kropki

House Panel + RFK Jr. = Ron Unz (deliberate bio-attack)

Autor, KEVIN BARRETT, 15 Czerwca, 2023

The Unz Review


https://rumble.com/embed/v2xln62/ Link do filmu

Od wybuchowych przesłuchań kongresowych w sprawie COVID Origins po twierdzenie rządu USA, że rosyjscy agenci wypróżniają się w bagażu amerykańskich urzędników , w tym tygodniu cotygodniowe wiadomości z fałszywą flagą dotyczyły przysłowiowego nabrzeża.

Zaczęliśmy od panelu COVID, a nie rosyjskich łajnów, z oczywistych powodów. Fakt, że COVID jest sztuczną bronią biologiczną, a nie naturalnie występującym wirusem, jest prawdopodobnie ważniejszy niż opowieści o rosyjskich agentach zrzucających brudne bomby w walizkach ich amerykańskich odpowiedników. Mówiąc wprost, spisek z marca 2020 r. mający na celu oszukanie świata poprzez podniesienie teorii naturalnego pochodzenia do rangi dogmatu religijnego, przy jednoczesnym uciszaniu tych, którzy szukali i głosili prawdę, stanowi utrudnianie wymiaru sprawiedliwości pierwszego stopnia. (Utrudnianie działania wymiaru sprawiedliwości zwykle nie jest sprawą zawieszoną, ale ta sprawa, obejmująca zabójstwo dziesiątek milionów ludzi, jest prawdopodobnie wyjątkiem).

Niektóre tło historyczne

Dla tych, którzy spóźnili się, przedstawiam prawdę o COVID od samego początku oszustwa.

9 lutego 2020 r. rozmawialiśmy z Jeffem Brownem o prawdopodobieństwie powstania COVID-19 w wyniku amerykańskiego ataku biologicznego na Chiny . 16 marca 2020 r. dołączył do mnie Peter Myers, aby omówić dowody na to, że COVID-19 powstał w laboratorium . 27 marca 2020 r. trzech wiodących ekspertów ds. 11 września i dr E. Michael Jones omówili COVID jako kolejny atak z 11 września w moim programie. Co ważniejsze, dr Meryl Nass dołączyła do mnie 8 kwietnia 2020 r., aby ujawnić kryminalne ukrywanie laboratoryjnego pochodzenia COVID, które Izba Reprezentantów USA właśnie ponownie ujawniła w tym tygodniu , ponad trzy lata później.

Dr Nass wziął również udział w seminarium internetowym na temat pochodzenia COVID, które zorganizowałem w maju 2020 r., z udziałem profesora prawa międzynarodowego Francisa Boyle’a i Run Unz, redaktora Unz Review. W tym czasie Ron Unz zaczął publikować materiał, który później zebrał w książce Our COVID-19 Catastrophe: Was the Epidemic the Result of Biowarfare Blowback? Książka Unza w błyskotliwy i przekonujący sposób rozwija argument, który zacząłem formułować, choć mniej dokładnie i elegancko, na początku lutego 2020 r.: COVID-19 wyłonił się z amerykańskiego ataku biologicznego wymierzonego w chińską gospodarkę i elity rządzące Iranem.

Co dziwne, Rada Atlantycka, reprezentująca jastrzębie skrzydło Deep State USA, postanowiła następnie uhonorować mnie, a nie Rona Unza, jako jednego z ośmiu największych na świecie „superrozpowszechniających teorie spiskowe COVID-19  . Nie próbowałem ukraść grzmotu Unza. Wręcz przeciwnie, usilnie namawiałem dziennikarza AP, który przeprowadził ze mną wywiad na potrzeby artykułu, Davida Kleppera, do skontaktowania się z Unzem, czołowym ekspertem w dziedzinie hipotezy ataku biologicznego. Klepper zignorował moją radę i opublikował typowy hit sponsorowany przez Deep State .

Amerykański panel House dogania Meryl Nass

W zeszłym tygodniu House Covid Panel w końcu dogonił Meryl Nass. Panel przesłuchał kilku autorów przełomowego artykułu Nature Medicine, który zawierał narrację o naturalnym pochodzeniu, jednocześnie oczerniając hipotezę pochodzenia laboratoryjnego jako niebezpieczną teorię spiskową. Pod koniec stycznia 2020 r. ci wirusolodzy gorączkowo wymieniali e-maile, demonstrując zasadniczo jednomyślny pogląd, że COVID wydaje się być przygotowany w laboratorium. Następnie, zaledwie trzy dni później, po długiej telekonferencji z Faucim, wszyscy jednocześnie przyjęli linię partii „naturalne pochodzenie albo inaczej”, która zamyka główny nurt dyskusji na temat prawdy o pochodzeniu COVID.

We wtorek reprezentantka Nicole Malliotakis (R-NY) zapytała jednego z wirusologów, Roberta Garry’ego: „Co wydarzyło się w ciągu tych trzech dni?” Garry, pod przysięgą, odpowiedział: „Cóż, dokładniej zbadaliśmy genomy…” Następnie powtórzył te same argumenty, które Meryl Nass ujawniła ponad trzy lata temu, jako oczywiście zwodnicze i bezwstydnie kłamliwe .

Republikanom Panelu Izby należy się pochwała za zasadniczo umieszczenie ujawnienia przez Meryl Nass tuszowania pochodzenia COVID w medycynie naturalnej w protokole Kongresu. Ale republikanie są zdeterminowani, by ogólnie obwiniać Chiny, a w szczególności Instytut Wirusologii Wuhan. To może dobrze zagrać politycznie. Ale punkt widzenia „obwiniania Chin” ma oczywiste słabości. Dlaczego władze amerykańskie zadają sobie tak wiele trudu, aby ukryć winę Chin w scenariuszu przypadkowego uwolnienia? Gdyby COVID przypadkowo uciekł z chińskiego laboratorium, a winą byłby chiński establishment naukowy i stojący za nim rząd, czy rząd USA nie zacząłby ślinić się na myśl o ogromnej dźwigni, jaką mógłby uzyskać nad Chinami, ujawniając prawdę i żądając odszkodowań?

Zamiast dociekać prawdy o pochodzeniu COVID, rząd USA zachowuje się tak, jakby prawda była radioaktywna: jest to klasyczny przykład tego, co gliniarze i prokuratorzy nazywają „poczuciem winy”. Artykuł Katherine Eban opublikowany w Vanity Fair z czerwca 2021 r. ujawnił, że pracownicy Departamentu Stanu zostali ostrzeżeni, aby nie badali pochodzenia COVID, ponieważ tematem była „puszka robaków”, która „może otworzyć puszkę Pandory”. Ale jeśli prawda byłaby tylko taka, że ​​COVID powstał w wyniku wypadku na WIV, a ostatecznie winni byli Chińczycy, dlaczego miałaby to być taka „puszka robaków”, a tym bardziej „puszka Pandory”? Wręcz przeciwnie, byłaby to najlepsza rzecz, jaka kiedykolwiek przydarzyła się rządowi USA, oferując Waszyngtonowi dźwignię, której potrzebuje, aby powstrzymać największego przeciwnika geopolitycznego.

Nawet gdy republikanie w Izbie Reprezentantów oferowali ograniczone spotkanie z powodu pochodzenia COVID, próbując obwiniać Chiny, kandydat na prezydenta Robert F. Kennedy Jr. wyjaśniał, dlaczego Stany Zjednoczone, a nie Chińczycy, są winne COVID :

„Myślę, że CIA z pewnością była zaangażowana w te badania” — oświadczył Kennedy, dodając: „Finansowali je za pośrednictwem USAID. Wydaje mi się, że NIH ostatecznie przekazał laboratorium w Wuhan około 26 milionów dolarów. Ale USAID, które działało jako surogat CIA, przekazało ponad 64 miliony dolarów. Pentagon też dał dużo pieniędzy”.

Rodzi to pytanie: dlaczego CIA i Pentagon miałyby finansować chińskie badania nad bronią biologiczną?!

Aby odpowiedzieć na to pytanie, przyjrzyjmy się, co by było, gdyby s cenario.

Co by było, gdyby amerykańscy stratedzy wiele lat temu dostrzegli, że największym zagrożeniem dla utrzymania hegemonii USA jest trwający od trzech dekad dwucyfrowy wzrost gospodarczy Chin? Zmniejszenie luki między wzrostem gospodarczym Chin i USA/Zachodu stałoby się wówczas strategicznym imperatywem numer jeden.

Jednym ze sposobów spowolnienia wzrostu gospodarczego Chin byłoby zaatakowanie go antygospodarczą bronią biologiczną. Nie musiałby zabić więcej niż, powiedzmy, jedną na pięćset osób. Nawet broń o niskiej śmiertelności, jeśli jest bardzo zaraźliwa, może zmusić przeciwnika do przejścia w tryb blokady, paraliżując jego gospodarkę.

Robert Kadlec zbudował całą karierę, opowiadając się za takimi rzeczami. Donald Trump mianował Kadlec biowar carem w 2017 r. Następnie w 2018 r. Chiny straciły większość dostaw kurczaków z powodu tajemniczego wirusa. W 2019 roku produkcja wieprzowiny została zdziesiątkowana przez innego wirusa. Jak wszyscy wiemy, w 2020 r. chińska gospodarka była sparaliżowana , a nawet do pewnego stopnia trwale sparaliżowana przez COVID-19. Dzięki COVID ogromna przepaść między chińskim a amerykańskim wzrostem gospodarczym znacznie się zmniejszyła. Fakt, że wydaje się, że COVID odwrócił się od swoich twórców, zabijając ponad milion Amerykanów, nie powinien przesłaniać tego strategicznego zwycięstwa. Kreda dla dobrych facetów!

Gdyby COVID był amerykańskim atakiem biologicznym skierowanym przeciwko gospodarce Chin, CIA sfinansowałaby laboratorium w Wuhan w celu stworzenia „wiarygodnego patsy”, na które można by rzucić podejrzenia. Zakładając biolaboratorium poziomu 4 w Wuhan , węźle tranzytowym Chin, i finansując tam badania nad koronawirusem nietoperzy, CIA zapewniła, że ​​za atak na Chiny można obwiniać ofiarę.

Kiedy więc urzędnicy Departamentu Stanu zostali ostrzeżeni, aby nie zaglądali do „puszki robaków” pochodzenia COVID, która może wywołać apokaliptyczne problemy z „puszki Pandory”, zniechęcano ich do przeprowadzania dochodzeń, które mogłyby ostatecznie ujawnić amerykańską zbrodnię biologiczną stulecia i umieścić koniec imperium USA.

Republikanie Izby Reprezentantów oczywiście się z tym nie zgadzają. Myślą, że Fauci, Demokraci i inni obstrukcjoniści pochodzenia COVID są w łóżku z Chinami, a przynajmniej boją się zmierzwić Chinom pióra. Czy ci słabi liberałowie mogliby się obawiać, że obwinianie WIV i Chin za COVID może rozzłościć naród amerykański i wywołać straszliwie niszczycielską wojnę?

To jest dokładnie ten scenariusz, który CIA, LBJ, a za nimi Izraelczycy , wykorzystali do terroryzowania Earla Warrena i innych rozsądnych ludzi w celu zatuszowania zabójstwa JFK. Przez maczanie owiec, Lee Harvey Oswald, w rosyjskim i kubańskim komunizmie, zabójcy JFK, wśród Allena Dullesa, mogli powiedzieć Warrenowi: „Prawda może doprowadzić do III wojny światowej. To puszka robaków, puszka Pandory. Nie otwieraj.

CIA nie zmieniła się od czasu, gdy zabiła Kennedych. Pod kierownictwem dyrektora CIA Mike’a „kłamiemy, oszukujemy, kradniemy” Pompeo, wydaje się, że agencja ustanowiła WIV jako Lee Harvey Oswald ataku biologicznego COVID. Finansując obiekt wojny biologicznej poziomu 4 w Wuhan, którego zadaniem jest zwalczanie koronawirusów nietoperzy, CIA zapewniła, że ​​po zaatakowaniu Chin i przynajmniej częściowym rozwiązaniu chińskiego problemu wzrostu gospodarczego, będzie w stanie terroryzować miłych demokratycznych liberałów i innych naiwnych ludzi, podnosząc poziom puszka robaków spotyka się z puszką Pandory widmo „Prawda o pochodzeniu COVID prowadzi do III wojny światowej z Chinami”.

Szczepionki mRNA: nieudane antidotum?

Gdyby COVID-19 był projektem wojskowym, oczywiste jest, że szczepionki mRNA zostałyby opracowane jednocześnie jako zamierzone antidotum. Wydaje się, że ten eksperyment, na dobre i na złe, nie był zbyt udany.

Nic dziwnego, że szczepionki zostały wprowadzone tak szybko. I nic dziwnego, że zdominowany przez amerykańskie imperium banksterskie świat zachodni został poddany cenzurze wojennej i propagandzie mającej na celu zmuszenie całych populacji do udziału w eksperymencie z bronią biologiczną.

https://youtube.com/watch?v=LXvuEN77j5w%3Ffeature%3Doembed

Łącząc kropki – spóźnione powtórzenie przez US House Panel bombowego exposé Meryl Nass z marca 2020 r., oświadczenia RFK Jr. o finansowaniu przez CIA laboratorium w Wuhan i kontrahentów wojskowych wytwarzających szczepionki, i oczywiście przełomowa praca Rona Unza nad COVID-19 jako hipoteza amerykańskiego ataku biologicznego — możemy obudzić się i zdać sobie sprawę, że żyjemy w początkowym lub środkowym etapie „zaprzeczalnej bio-III wojny światowej”.

Link źródłowy https://www.unz.com/kbarrett/covid-origins-connect-the-dots/

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like