Francja – Masoneria – Atak na chrześcijaństwo trwa

Atak na chrześcijaństwo trwa w zdominowanej przez muzułmanów Francji z powodu liberalnej masonerii

Autor, Leo Zagami, 18 lipca 2023 r

Artykuł autorstwa Leo Zagamiego

W ciągu ostatnich kilku lat ataki na kościoły stały się we Francji normą. Wyobraź sobie, że co najmniej dwa kościoły dziennie są niszczone w kraju, który był niegdyś krajem katolickim. 

Kościoły są palone, burzone i porzucane, a ich wyznawcy są składani w ofierze na ołtarzu poprawności politycznej przez kontrolowaną przez lewicę masonerię i iluminatów. Księża są w ciągłym zagrożeniu. W którym momencie francuska postępowa masoneria i politycy otwartych granic zostaną pociągnięci do odpowiedzialności?

Masoneria narodziła się w prawie czysto chrześcijańskim społeczeństwie, którego ceremonie i rytuały były pod silnym wpływem kultury chrześcijańskiej i zachodnich wierzeń ezoterycznych, ale francuska masoneria jako pierwsza odrzuciła obowiązkową wiarę w Boga w latach 70. XIX wieku, aw ostatnich latach paradoksalnie wzmocniła swój sojusz ze społecznością muzułmańską. 

Chociaż w teorii islamskie przekonanie, że masoneria działa przeciwko ich religii, powinno zabraniać im przynależności do bractwa, istnieje tajny sojusz między islamem a Wielkim Wschodem Francji, do którego zalicza się Emmanuel Macron. 

Dowód tego tajnego sojuszu między islamem a masonerią można znaleźć w chwalebnej kohorcie wybitnych postaci czczonych przez francuską masonerię w miejscu uważanym za najbardziej prestiżową świątynię masońską we Francji.

Tutaj można znaleźć portret emira Abdelkadera, algierskiego islamskiego uczonego, sufiego i masona, który nieoczekiwanie znalazł się na czele nieudanej kampanii wojskowej przeciwko francuskiej inwazji kolonialnej na Algier na początku XIX wieku, zainspirowanej krótkotrwałym panowaniem bardzo kwestionowanego króla Karola X, który chciał ożywić monarchię z boskiego prawa we Francji i przeciwstawił się monarchii konstytucyjnej narzuconej przez masonów z Wielkiego Wschodu Francji i iluminatów. Emir Abdelkader został zesłany do Damaszku w Syrii po swojej klęsce i stanie się aktywnym masonem blisko francuskich kręgów intelektualnych, które były coraz bardziej ateistyczne, ale Emire nie miał nic przeciwko.

Portret tego niegdyś pobożnego muzułmanina, który pod koniec życia stał się aktywnym masonem Wielkiego Wschodu Francji, stopniowo zdradzając swoją muzułmańską wiarę, wisi dziś w całym swoim majestacie na dziedzińcu ich głównej Świątyni poświęconej Arthurowi Groussierowi, uważanej za najświętszą świętych Wielkiego Wschodu Francji (znanej również jako GODF), znajdującej się w 9. dzielnicy pod adresem 16, rue Cadet w Paryżu. 

Jakie związki nawiązał emir z najbardziej wpływowym francuskim obedience? Cóż, w 2019 roku francuski badacz Thierry Zarkone podjął próbę odpowiedzi na to pytanie i rozwiania tego, co nazywa „tajemnicą Abdelkadera”, i napisał książkę dostępną tylko po francusku zatytułowaną Le mystère Abd el-Kader, la franc-maçonnerie, la France et l’islam (Editions du Cerf, 2019, 352 strony  ) .

W omawianej książce znajdujemy obfite dowody masońskiej inicjacji Emira Abdelkadera 18 czerwca 1864 r. w Aleksandrii, w loży „Piramidy Egiptu”, która znajdowała się pod bezpośrednim patronatem Wielkiego Wschodu Francji. Archiwa tego masońskiego Obedience w końcu dostarczyły czytelnikom Zarkone dowodów potrzebnych do ostatecznego ustalenia pochodzenia tajnego sojuszu między społecznością muzułmańską a francuską masonerią, który niestety, jeśli nie zostanie powstrzymany, zniszczy chrześcijaństwo we Francji i zdestabilizuje całą Europę.

 Oczywiście Zarkone wyjaśnia, że ​​Wielki Wschód Francji, najstarsza i największa z kilku masońskich organizacji z siedzibą we Francji, nadal działała w wierze w Boga, kiedy Emir Abdelkader został inicjowany, praktykę, którą porzucili w latach 70. XIX wieku, wkrótce po tym, jak został inicjowany. W 1877 r., za namową protestanckiego pastora Frédérica Desmonsa, Wielki Wschód Francji pozwolił na przyjęcie tych, którzy nie wierzyli w istotę najwyższą, dając początek potwornościom liberalnej masonerii, która niestety dotknęła Rosję i zainspirowała jej rewolucję przeciwko Mikołajowi II, znanemu obecnie w Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej jako Święty Mikołaj Niosący Mękę.

Teraz Wielki Wschód Francji, który kiedyś wspierał Władimira Lenina, popiera wojnę przeciwko Rosji, jak również wojnę przeciwko chrześcijaństwu, która toczy się we Francji w tej chwili. W niedzielny poranek, 9 lipca 2023 r., w XII-wiecznym kościele św. Jerzego w Descartes, mieście w środkowej Francji, stanął ogień. Dach został zniszczony, a dzwonnica zawaliła się. Kościół był ostatnim miejscem kultu katolickiego w mieście. Francuskie media podały, że dach  zapalił się  „prawdopodobnie w wyniku burzy”.

Dwa dni wcześniej, 7 lipca, doszczętnie spłonął zabytkowy kościół Matki Bożej Wniebowziętej w miejscowości Drosnay w północno-wschodniej Francji.

Słynny XVI-wieczny kościół, pierwotnie zbudowany obok fosy zamkowej, wyróżniał się  dużym  , dwuspadowym dachem, który pokrywał całą jego konstrukcję. Przyczyna pożaru jest  określana  jako „nieznana”.

1 lipca w Marsylii uczestnicy zamieszek  zdewastowali  kościół ewangelicki, niszcząc salę modlitewną oraz pozostawiając połamane i roztrzaskane drzwi i okna. Wandale wymalowali na ścianach napisy: „Ostatnim prorokiem jest Mahomet” i „Jezus nie jest Bogiem”.

Ataki nie ograniczają się do struktur fizycznych. W nocy 29 czerwca 2023 r. ks. 79-letni Francis Pelle został pobity,  rozebrany do  naga i pozostawiony nieprzytomny na ulicach Saint-Étienne we środkowo-wschodniej Francji. Napastnicy ukradli mu portfel i telefon komórkowy. Podobno Pelle był na spacerze, aby sprawdzić bezpieczeństwo zakonnic w pobliskim klasztorze.

Proszę, módlcie się za Francję teraz, kiedy znacie prawdę kryjącą się za realizacją tego diabolicznego planu ustanowionego przez Wielki Wschód Francji.

Jestem pewien, że emir Abdelkader, niegdyś religijny człowiek i pionier tego, co teraz nazywamy „prawami człowieka”, zwłaszcza w odniesieniu do jego chrześcijańskich przeciwników, nienawidziłby tej sytuacji, ale niestety jego spadkobiercy w islamie i jego „bracia” w masonerii teraz aktywnie działają na rzecz zniszczenia chrześcijaństwa i jego kościołów we Francji, a my musimy ich powstrzymać, ponieważ po upadku Europy Ameryka jest następna. 

Boże chroń Amerykę, gdy Francja upada….

Link źródłowy https://leozagami.com

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like