Wpływ MI6 na wydarzenia na świecie

Jaki wpływ ma MI6 na wydarzenia na świecie i przed kim odpowiada?

Autor, Rhoda Wilson

The Exposé

Wyróżniony obraz: Szef MI6 Richard Moore (po lewej), Źródło: Szef MI6 zaprasza Rosjan, by zostali szpiegami dla Wielkiej Brytanii . Jezuicki symbol i motto „IHS” na witrażu świątyni masońskiej (po prawej), źródło: Amazing Discoveries

W sobotnim wywiadzie Larry Johnson, były analityk CIA, powiedział, że Polska planuje rozpocząć operację – być może przeciwko Białorusi – mającą na celu wciągnięcie NATO do walki.

W zeszłym tygodniu Scott Ritter ujawnił, że prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski był agentem obsługiwanym przez szefa MI6, Richarda Moore’a.

Wydarzenia wojny ukraińskiej i możliwe działania Polski mogą, ale nie muszą, być pod wpływem tych samych sił, ale rodzi to intrygujące pytanie: od kogo Moore przyjmuje instrukcje?

„Polska prawdopodobnie planuje rozpocząć operację przeciwko Białorusi, aby wciągnąć NATO do walki. Bo oni już teraz zdają sobie sprawę, że Ukraina przegrywa i to bardzo. Nie są więc w stanie dłużej udawać, że Ukraina wygrywa lub że Ukraina walczy z Rosją do impasu. Jest dokładnie odwrotnie. Zmiażdżenie przez Rosję Ukrainy i Polski jest, jak sądzę, próbą, w akcie desperacji, myśląc, że być może uda im się zrobić coś, co wymusi odpowiedź NATO” – powiedział Larry Johnson w wywiadzie dla Dialogue Works .

Wcześniej w tym miesiącu były oficer wywiadu piechoty morskiej Stanów Zjednoczonych, Scott Ritter, wydał film dokumentalny „Agent Zelensky”. Ritter wyjaśnił, że prezydent Ukrainy służył Ameryce i Koronie Brytyjskiej. Opisał znaczenie spotkania Zełenskiego z Richardem Moorem, szefem MI6, jesienią 2020 roku.

„Jako agent tajnych służb chciałbym państwu powiedzieć, że istnieją specjalne normy przyzwoitości i protokołu. Kiedy prezydent suwerennego kraju przebywa na obcym terytorium, powinien spotkać się ze swoim odpowiednikiem” – wyjaśnił Ritter. Andriy Mishin, były pracownik ukraińskiego MSZ, wyjaśnił dalej, że spotkanie wskazywało, że Moore został bezpośrednim opiekunem Zełenskiego.

Dwa powyższe raporty nie są ze sobą powiązane. Albo czy oni?

Sekretna historia MI6

Na początku XXI wieku historyk Keith Jeffrey otrzymał bezprecedensowy dostęp do archiwów MI6, aby pomóc mu w badaniu organizacji w latach 1909-1949. Doprowadziło to do opublikowania przez Jeffreya w 2010 roku książki zatytułowanej „Tajna historia MI-6: 1909 – 1949  .

Jak zauważyli niektórzy komentatorzy Goodreads , Jeffrey „został zatrudniony przez MI6 do przejrzenia ich archiwów i napisania oficjalnej historii organizacji” oraz „od samego początku… Jeffery radzi czytelnikom, że [książka] została bezpośrednio zamówiona przez MI6”. Potwierdza to recenzja książki opublikowana przez The Guardian , w której stwierdzono: „Profesor Jeffery nie należy do nich. John Scarlett, były C, zlecił mu opowiedzenie „całej historii” (przedimek nieokreślony sprawia, że ​​jest to niejednoznaczny opis stanowiska) na podstawie akt.

Wkrótce po wydaniu książki Keith Jeffery i Sir John Scarlett omówili książkę w księgarni w Waszyngtonie Jeffery przypomniał sobie wieloletnie relacje między brytyjską tajną służbą wywiadowczą a Białym Domem, jej tajne operacje w Stanach Zjednoczonych, zbadał taktykę szpiegowską organizacji i profile członków Służby, w tym pisarzy takich jak Graham Greene i Somerset Maugham. Sir John Scarlett opowiedział o tym, dlaczego jako ówczesny szef Tajnej Służby Wywiadowczej („SIS”) zamówił książkę. Możesz obejrzeć tę 60-minutową dyskusję TUTAJ .

The Guardian zauważył, że „punktem zwrotnym w historii Jeffery’ego, tworzenia tajnej służby o prawdziwie międzynarodowym zasięgu, była druga wojna światowa. To był złoty wiek SIS. Budżet się potroił. Liczba personelu wzrosła z mniej niż 100 do prawie 1000”. 

Chociaż znaczna część książki dotyczy wyzwań, przed którymi stanęła MI6 walcząca z nazistami podczas II wojny światowej, ujawnia ona również mroczniejsze i bardziej złowrogie tajemnice. W poniższym filmie narrator podsumowuje niektóre działania MI6, jak odnotowano w książce Jeffreya. Pobraliśmy kopię filmu z profilu na Twitterze TUTAJ . Niestety nie udało nam się ustalić autora filmu ani daty jego powstania.

W powyższym filmie, mówiąc o twierdzeniu, że Irak produkuje broń masowego rażenia, narrator powiedział: „MI6 propagował brytyjską opinię publiczną, ale atakował także inne kluczowe kraje – zwłaszcza te, które zasiadały w Radzie Bezpieczeństwa ONZ, mając nadzieję, że przekonają ich do zajęcia twardszego stanowiska w sprawie Iraku – takich jak Indie, RPA i Polska”.

W odniesieniu do Afganistanu narrator powiedział: „Dobrze wiadomo, że zachodnie rządy, zwłaszcza USA i Wielka Brytania, przekazywały pieniądze, amunicję i szkolenia bojownikom mudżahedinów, którzy stawiali opór sowieckiej inwazji na Afganistan od 1979 roku. MI6 była wiodącą agencją… i ściśle współpracowała z CIA i pakistańskim ISI w ramach zimnowojennej strategii antykomunistycznej”.

Patrząc z perspektywy czasu, wydaje się, że istnieją pewne dające do myślenia podobieństwa między tym, co wydarzyło się w przeszłości, a tym, co wydarzyło się na Ukrainie i być może wszelkimi możliwymi działaniami Polski. Idąc o krok dalej w tym toku myślenia, palącym pytaniem jest: od kogo tajne służby wywiadowcze przyjmują instrukcje? Moglibyśmy założyć, że nasze rządy wydają się być takie, a przynajmniej wrażenie, jakie wywiera opinia publiczna. Ale czy to naprawdę nasze rządy pociągają za sznurki?

Kto kontroluje MI6 i inne agencje wywiadowcze?

W wykładzie z 2004 roku profesor Walter Veith , południowoafrykański biolog medyczny, pastor i autor, poruszył temat Suwerennego Wojskowego Zakonu Maltańskiego :

Wielka Rada Suwerennego Wojskowego Zakonu Maltańskiego, 1960

Z siedzibą w Rzymie Rycerze Cezara Papieskiego kontrolują kompleksy bankowe, przemysłowe i militarne świata. Nadzorują Chase Manhattan Bank z oddziałami w Moskwie i Nowym Jorku. Rządzą Międzynarodową Wspólnotą Wywiadowczą, KGB na Wschodzie i CIA na Zachodzie, przywracając despotyzm ciemnych wieków. [1]

[1] Horizon , „Rycerze Krzyża Maltańskiego”, Edith Simon, (Nowy Jork, James Parton, 1961) tom. 111, nr 4, s. 69Czy tajne stowarzyszenia są prawdziwe? The Secret Behind Secret Societies (sygnatura czasowa 57:53), Total Onslaught , odcinek 11, Walter Veith, 2004

Kto kontroluje Rycerzy Maltańskich? Według Veitha, to jezuici i nie on sam doszedł do tego wniosku.

Wykład Veith zawiera wprowadzenie i przegląd Alberta Pike’a, Zakonu Jezuitów, Rycerzy Kolumba, Opus Dei, Skull and Bones i Bohemian Grove. W związku z tym tylko krótko wspomina o agencjach wywiadowczych. Być może więcej szczegółów na temat tego konkretnego aspektu zawiera interesujący post na Reddit. Odtwarzamy poniższy post Reddit, abyś mógł skorzystać z podanych hiperłączy, zbadać i sam zdecydować.

Dalsza lektura:

Jezuici kontrolują CIA, FBI, KGB, MI5, MI6 i Mossad

Poniżej znajduje się post autorstwa u/HibikiSS opublikowany na Reddicie 7 listopada 2021 r

Jezuici kontrolowali jednocześnie CIA, FBI, KGB/FSB, MI5/MI6 i Mossad, wśród innych grup wywiadowczych. Tak więc są odpowiedzialni za prawie każdy konflikt z udziałem każdego narodu na ziemi w ostatnich dziesięcioleciach, jednocześnie obwiniając za to Żydów.

Jezuicka kontrola nad agencjami wywiadowczymi i systemem bankowym jest znacznie większa, niż większość może sądzić:

Kompilacja argumentów na temat kontroli jezuitów nad CIA.

J. Edgar Hoover, dyrektor FBI otrzymał nagrodę Sword of Loyola. (NYT 1964)

Jezuici kontrolowali jednocześnie Castro i CIA i są odpowiedzialni za światowy handel narkotykami.

Kompilacja argumentów o jezuickiej kontroli nad Czeka, KGB i FSB.

Kompilacja argumentów na temat jezuickiej kontroli nad brytyjskim MI5/MI6.

Kompilacja argumentów o jezuickiej kontroli nad Mossadem.

Jezuita Pierre Teilhard de Chardin  miał  wpływ na poglądy Mao  i chiński wywiad. Teilhard był najbardziej wpływowym filozofem stojącym za ruchem globalistycznym i kapitalistycznym. Nawet dzisiaj  Watykan jest wpływowy i ma bliskie powiązania z chińskim rządem.

Rezygnacja Mugabe była pośredniczona przez księdza jezuitę.

Najpotężniejszy człowiek I wojny światowej pracował dla Watykanu.

Jezuicka kontrola nad systemem bankowym (2019-2021) i katolickie zapisy antysemickiej propagandy:

[3 z 4 największych banków na świecie] ( https://en.wikipedia.org/wiki/Big_Four_(banking)  były kontrolowane przez  uczniów jezuitów w 2019 roku.

Prezydent Macron i obecny prezes Banku Centralnego Francji są uczniami jezuitów.

Prezes Banku Centralnego Peru jest uczniem jezuickim.

Bank Centralny Kenii jest zarządzany przez rzymskokatolickiego członka Opus Dei, Patricka Ngugi Njoroge.

Jezuici mieli taką kontrolę nad edukacją i byli znani jako tak paskudna grupa, że ​​bali się ich najbogatsi europejscy oligarchowie:

„Jezuici… mają Kolegium Szlachty, gdzie prawie wszystkie eony rzymskiej szlachty są wykształcone w zasadach jezuityzmu; … W podziemnym Kościele Gesu znajduje się „Kongregacja Szlachty”, w której zgromadzona jest cała rzymska szlachta; jezuici są ich dyrektorami, wyznawcami i kaznodziejami, iw ten sposób stali się panami arystokracji”. – Luigi de Sanctis (1808–1869; włoski były katolicki ksiądz Madeleny w Rzymie).

„Bogactwo Kościoła rzymskokatolickiego niemożliwe do obliczenia”. (Poczta krajowa 2013)

Istnieje również ciągły wysiłek katolików i jezuitów w celu propagowania antysemickiej propagandy:

Pomimo twierdzeń, że sam Loyola był Żydem i/lub miał żydowskie pochodzenie, wielu uczonych twierdzi, że był Baskiem ze starej szlacheckiej rodziny w Hiszpanii.  Dlaczego Watykan i sami jezuici mieliby kłamać na temat pochodzenia etnicznego lub pochodzenia Loyoli?

Powszechnie przyjmuje się, że Żydzi nie mogli należeć do zakonu w okresie, w którym jezuici dopuszczali się wielu przestępstw i byli wypędzani z wielu krajów.  Jednym z nich było  komunistyczne imperium jezuitów w Ameryce Łacińskiej.  Jak to się stało, że byli za to odpowiedzialni żydowscy infiltratorzy, skoro cały zakon był uwikłany w reżim komunistyczny i według tych samych ludzi infiltracja zakonu została zakończona dopiero po II wojnie światowej? Jeśli chodzi o pytanie, dlaczego powinniśmy ufać jednemu źródłu, a nie drugiemu, wygląda na to, że powinniśmy po prostu wierzyć, że sami jezuici mówią nam prawdę.

„Żydowski” ruch sabatejsko-frankistowski był faktycznie kontrolowany przez jezuitów.  Wielu wpływowych Żydów jest oskarżanych o bycie frankistami i infiltrację Kościoła i jezuitów, ale cały ruch był faktycznie prowadzony przez samych jezuitów i jest krypto-katolicki, przykład jezuitów infiltrujących grupy żydowskie i korumpujących je od wewnątrz.

Leo H. Lehmann wspomniał, że za stworzeniem Protokołów mędrców Syjonu stali jezuici.

Pomimo twierdzeń, że Rothschildowie kontrolują Watykan z powodu pożyczek, które miał z nim, Watykan faktycznie zdołał spłacić te pożyczki.

Pomimo protestów innych przywódców żydowskich proszących o pomoc Rothschildów w celu poprawy warunków społeczności żydowskich pod Watykanem, Rothschildowie faktycznie pozwolili Watykanowi używać własnych pieniędzy do szerzenia antysemickich mitów, powodując, że Rothschildowie byli wyśmiewani przez inne grupy żydowskie jako zdrajcy.

Według Jewish Encyclopaedia z 1906 r. Rotszyldowie są uważani za strażników papieskiego skarbu.

Jezuici wykorzystali Rothschildów do sfinansowania rewolucji bolszewickiej, więc są odpowiedzialni za miliony zabójstw pod reżimem komunistycznym.

Na kilka miesięcy przed przewrotem bolszewickim siostra Łucja dos Santos twierdziła, że ​​miała wizję obietnicy poświęcenia Rosji, która miała przynieść okres pokoju. Zwykle interpretuje się, że było to wezwanie Rosji do przejścia na katolicyzm.

Pomimo twierdzeń, że ruch bolszewicki i sam komunizm są częścią jakiegoś ultrasyjonistycznego spisku, bolszewiccy Żydzi byli w większości grupą antysyjonistyczną, która atakowała syjonistycznych Żydów sprzeciwiających się reżimowi.

Czarny papież Ledochowski spiskował, by zablokować politykę papieża Piusa XI, dążącą do potępienia antysemityzmu w Europie.  Należy zauważyć, że sam Ledochowski próbował skłonić Piusa XI nie tylko do wymienienia Żydów w swoim przemówieniu przeciwko reżimowi komunistycznemu, ale także do skojarzenia samych Żydów z komunizmem. Tak więc rewolucja bolszewicka była ruchem obwiniającym Żydów za jej stworzenie. Pierwotny reżim komunistyczny, jak wspomniałem, to tak naprawdę  jezuickie imperium komunistyczne.

La Civilita Cattolica określiła faszyzm jako reżim, który bardziej odpowiada koncepcjom kościoła rzymskiego.

Były ksiądz katolicki (prawdopodobnie jezuita) Bernhard Stempfle odegrał rolę w pismach Mein Kampf.  Wiele propagandy niemieckiego reżimu przeciwko Żydom zostało bezpośrednio skopiowane z La Civilita Cattolica. SS miało być imitacją zakonu jezuitów. Himmler był znany jako „czarny jezuita”.

Jezuita Pietro Tacchi Venturi odegrał istotną rolę we włoskim faszyzmie i antysemickiej polityce Mussoliniego.

Watykan pozwolił uciec wielu narodowym socjalistom.  Wielu z nich pomagało później w tworzeniu CIA i brało udział w wielu jej operacjach. Żydzi są faktycznie dyskryminowani w CIA.  Sama CIA jest w rzeczywistości  organizacją katolicką, kontrolowaną przez jezuitów.

Jezuici kontrolują żydowską inteligencję wraz z heglowską dialektyką Izrael kontra Palestyna i teorią spiskową Frenzy Holocaust.

Jezuici byli odpowiedzialni za stworzenie antysemickich mitów, które zaczęły się od demonizacji Żydów i Rothschildów w ich czasopiśmie La Civilita Cattolica jako część ogólnoświatowego spisku żydowskiego.

Wielu ludzi, nawet tych zaangażowanych w teorie jezuickie, popełnia błąd, myśląc o Żydach i jezuitach jako o podobnych grupach. Oni nie są. Żydzi są grupą bardzo materialistyczną i pro-nacjonalistyczną, z drugiej strony jezuici są niemal całkowitym przeciwieństwem filozoficznym, są radykalnymi nadprzyrodzonymi, którzy postrzegają świat materialny jako zepsucie, które nie powinno istnieć, ponieważ nie jest częścią duszy. Więc nienawidzą Żydów za ich materializm.

Powyższe podziękowania należą się zarówno u/HibikiSS , jak i  u/Veritas Aequitas . Odwiedź  sub Saidit s/Jezuitów,  aby uzyskać więcej informacji na temat zakonu. Jeśli interesują Cię grupy poszukujące zmian przeciwko wpływom Watykanu, odwiedź również stronę s/NationalistRevolution . Do nas należy znalezienie sposobu na powstrzymanie Watykanu i jezuitów przed urzeczywistnieniem ich doskonałego komunizmu.

Wyróżniony obraz: Szef MI6 Richard Moore (po lewej), Źródło: Szef MI6 zaprasza Rosjan, by zostali szpiegami dla Wielkiej Brytanii . Jezuicki symbol i motto „IHS” na witrażu świątyni masońskiej (po prawej), źródło: Amazing Discoveries

Więcej na stronie https://expose-news.com/2023/07/25/how-much-influence-does-mi6-have/

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like