Historia i przyszłość technologii Tesli

Technologia „Poza Światem”.

Autor, Peter B. Meyer

 THE FINAL WAKEUP CALL – ENGLISH

Zasłona trzymająca nasze dusze w niewoli na tej planecie, poprzez proces reinkarnacji, zostanie podniesiona, aby uwolnić ludzkośći rozwijać się tak, jak zamierzył dla nas Stwórca.

Dostępna stanie się technologia „poza światem”, która naprawi wszystko, co jest nie tak na ziemi i może zapewnić nam młodość i zdrowie.

Technologie, takie jak maszyny uzdrawiające, które działają poza Ziemią od bardzo dawna. zwane łóżkami medycznymi; „zachowuje nas młodych i zdrowych” tak długo, jak chcemy, czyli  około 1000 lat  , zanim nowa rasa osiągnie następny poziom.

W swojej obsesji na punkcie takich pytań jak;

„Kiedy nadejdzie objawienie?”,

większość ludzi rzadko zadaje przydatne pytania dotyczące tego, co może się wydarzyć dalej. Niektóre z najbardziej fascynujących wydarzeń, które nadejdą, dotyczą nauki i technologii.

Jaką wiedzę naukową mogą posiadać kosmici; jaka technologia i wiedza mogą się rozwinąć; i co może się stać, jeśli uzyskamy dostęp do takich technologii? Bądźcie pewni, że ludzie na Ziemi znają tylko jedną tysięczną tego, co jest dla nas dostępne dzisiaj. Więcej jasności zostanie zapewnione w tym artykule.

Nicola Tesla to największy wynalazca w historii ludzkości

Nikola Tesla  był genialnym wynalazcą, który stworzył kilka przełomowych wynalazków. Tesla współpracowała również z wieloma wielkimi nazwiskami i firmami w historii.

Serbsko-amerykański inżynier i fizyk Nikola Tesla (1856-1943) dokonał dziesiątek przełomowych odkryć w produkcji, przesyłaniu i stosowaniu energii elektrycznej. Wynalazł pierwszy silnik prądu przemiennego (AC) i opracował  technologię wytwarzania i przesyłu prądu przemiennego.

Chociaż był sławny i szanowany, ale zginął w wyniku oporu Deep State Cabal, większość jego ważnego wynalazku nigdy nie trafiła na rynek. Nigdy też nie był w stanie przełożyć wielu swoich obfitych wynalazków na długoterminowy sukces finansowy, w przeciwieństwie do swojego wczesnego pracodawcy i głównego rywala, Thomasa Edisona, który był notorycznym członkiem kliki.

Ponieważ jego pomysły i wynalazki były wówczas uważane za odległe, Tesla często pojawia się w programach telewizyjnych i filmach science fiction. Aby zwrócić uwagę na niektóre z jego najbardziej znaczących prac i poszukiwań, w  tym filmie  ujawniono niektóre często zadawane pytania dotyczące jego wesołości i życia.

Tesla był kluczowym graczem w moich latach badań. Już kilka artykułów na tematy Tesli zostało opublikowanych na stronach FWC.

Tesla był zaangażowany w wiele innowacyjnych eksperymentów, ale Cabal nie chciał, aby jego wynalazki poprawiły życie ludzkości, w szczególności jego darmową energię, dla wszystkich na Ziemi.

Marynarka wojenna chciała uczynić  pancerniki niewidzialnymi . Udało się, ale nadal było ich widać przez kilwater w wodzie. To był początek technologii Stealth Tesli, która jest obecnie używana w nowoczesnych samolotach myśliwskich. Tesla mógł nie pochodzić z Ziemi i prawdopodobnie współpracował z innymi rasami uniwersalnymi, aby rozwinąć swoją technologię.

Wkrótce otrzymamy darmową energię, której kabał nie chciał, żebyśmy mieli. Przygotuj się na wiele szokujących faktów, które wkrótce się ujawnią. Jeszcze nic nie widziałeś.

Wieża Tesli mogłaby faktycznie zasilić całą planetę. Bez przewodów. Cała brzydka siatka spadnie lub stanie się przestarzała.

Ostatnie lata Tesli były pełne kontrowersji i widocznego spadku jego zdrowia psychicznego. Ostatnią dekadę spędził mieszkając samotnie w hotelu New Yorker i pracując nad nowymi wynalazkami, nawet gdy jego stan zdrowia i stan psychiczny się pogorszył.

W latach 1933-1943 Tesla zajmował apartamenty 3327 i 3328 w hotelu New Yorker i rzadko przyjmował gości. Stosował też dietę wyłącznie wegetariańską, a posiłki przygotowywał osobiście szef kuchni hotelu.

Tesla najwyraźniej rozwinął również  fiksację na punkcie liczby trzy  i obsesyjnie mył ręce i ciało po rozwinięciu się formy mysofobii (germafobii). W rzeczywistości, kiedy personelowi hotelu pozwolono wejść do jego pokoju, poproszono ich o pozostanie w odległości co najmniej trzech stóp od niego.

8 stycznia 1943 roku ciało Tesli znaleziono w jego pokoju hotelowym. Później ustalono, że zmarł około godziny 22.45 7 stycznia 1943 r. Wizytujący lekarz szybko zakwalifikował jako przyczynę zgonu zakrzepicę naczyń  wieńcowych . Zaburzenie zwykle powodowane przez gromadzenie się cholesterolu i tłuszczów w ścianach naczyń krwionośnych. Głównymi przyczynami tego schorzenia są dieta bogata w cholesterol LDL, palenie tytoniu, siedzący tryb życia i nadciśnienie. Przy tak ścisłej diecie warunki te z pewnością nie spowodowały śmierci Tesli!

Ale to nie jest cała historia. Tesla miał również poważny wypadek kilka lat przed śmiercią, który mógł przyczynić się do jego ostatecznego zgonu. Jesienią  1937 roku Tesla opuścił hotel, aby regularnie dojeżdżać do miejscowej katedry i biblioteki. Podczas przechodzenia przez ulicę został potrącony przez taksówkę i rzucony na ziemię. Ten wypadek poważnie uszkodził jego plecy i złamał kilka żeber. Nigdy nie konsultował się z lekarzem i najwyraźniej sam nauczył się radzić sobie z kontuzjami. Innymi słowy, oficjalna przyczyna jego śmierci jest wątpliwa, zwłaszcza że kabała z niecierpliwością oczekiwała jego śmierci.

Patenty Nikoli Tesli

Nikola Tesla  był jednym z najbardziej płodnych i innowacyjnych inżynierów i wynalazców XIX i XX wieku. Jego wybitne przedsięwzięcia wynalazcze rozpoczęły się na początku lat osiemdziesiątych XIX wieku, kiedy pracował w Centralnym Urzędzie Telegraficznym w Budapeszcie.

Niewiele jest jednak informacji z tamtego okresu lub nie ma ich wcale o próbach ubiegania się o patenty na jego twórczość. Pierwszy potwierdzony patent Tesli na elektryczną lampę łukową został złożony po jego przybyciu do Stanów Zjednoczonych w marcu 1884 roku.

Zdecydowana większość jego patentów została zgłoszona po odejściu z Edison Comp i założeniu własnej firmy „Tesla Electric Light and Manufacturing”. Wydaje się, że do 1928 roku Tesla chronił wiele swoich wynalazków patentami na całym świecie.

Poniżej znajduje się krótka lista najważniejszych wynalazków Nikoli Tesli, dalekich od ukończenia i nieułożonych w określonej kolejności.

  1. Cewka Tesli

Możliwe, że już widziałeś ten wynalazek. Jest to transformator używany do wytwarzania prądu przemiennego o wysokim napięciu, niskim prądzie i wysokiej częstotliwości. Obserwatorom wydaje się, że w powietrze leci piorun.

  1. Nadajnik powiększający

Tesla chciał, aby cewka Tesli była częścią bezprzewodowego systemu energetycznego, który był kamieniem węgielnym wielu innych eksperymentów Tesli. Prowadząc przewód podłączony do rezonatora wokół swojego laboratorium, nasycił swoje laboratorium energią elektromagnetyczną i był w stanie bezprzewodowo zapalić świetlówkę, którą trzymał w dłoni, ponieważ spadek napięcia w powietrzu był wystarczająco duży, aby zaindukować wystarczający prąd.

  1. Turbina Tesli

Tesla postrzegał rozwój silnika tłokowego w przemyśle samochodowym jako sposób na zmianę świata. Opracował własny  silnik turbinowy  , który wykorzystywał spalanie do obracania dysków. Efektywność paliwowa jego silnika sięgała aż  90% ,  co jest dużym osiągnięciem, biorąc pod uwagę, że jest to podobne do wydajności niektórych współczesnych turbin.

4 Wykres cieni

Chociaż Rontgenowi przypisuje się opracowanie pierwszych filmów rentgenowskich, zwanych  wykresami cieniowymi , istnieją wyraźne dowody na to, że Tesla również pracował w tej dziedzinie. Problem polega na tym, że Tesla stracił wiele swojej pracy z powodu pożaru w swoim laboratorium.

  1. Radio

Zanim jego laboratorium spłonęło, Tesla odkrył, że może używać swoich cewek do przesyłania i odbierania potężnych sygnałów radiowych, dostrajając je tak, aby rezonowały z tą samą częstotliwością. Na początku 1895 roku był gotowy do przesłania sygnału 50 mil od swojego laboratorium do West Point w stanie Nowy Jork. Ale pożar w laboratorium Tesli zniszczył jego pracę.

Podczas odbudowy młody włoski eksperymentator Guglielmo Marconi, który pracował w Anglii, uzyskał pierwszy patent na telegrafię bezprzewodową. Kiedy później Marconi organizował demonstracje na duże odległości, użył oscylatora Tesli do przesyłania sygnałów przez kanał La Manche.

  1. Lampa Neonowa

Tesla nie wynalazł świetlówek ani neonów, ale przyczynił się do ulepszenia obu wynalazków. Wziął światła i stworzył pierwszy neon.

Na Wystawie Światowej w Chicago w 1893 roku zademonstrował neonowe znaki świetlne i sposób, w jaki mogą tworzyć unikalne projekty, a nawet tworzyć słowa. Dzięki Tesli  możesz zidentyfikować swój ulubiony batonik.

  1. Dom transformatora przy wodospadzie Niagara

Kiedy przyszło do podjęcia decyzji, która firma mogłaby zbudować generator prądu w Niagara Falls, Thomas Edison był pierwszym wyborem. Ale po przyjrzeniu się pracy Tesli dla Westinghouse Electric komisja Niagara Falls wybrała system prądu przemiennego Tesli. Mimo wątpliwości system Tesli sprawdził się i stał się standardem dla energetyki wodnej.

  1. Silnik indukcyjny

Pierwszy trójfazowy silnik indukcyjny bez komutatora AC został wynaleziony niezależnie przez  Galileo Ferrarisa  i Nikolę Teslę. Chociaż Ferraris jako pierwszy zaprezentował swój silnik, w 1885 roku to Tesla jako pierwszy złożył wniosek patentowy.

George Westinghouse, który w tym czasie opracowywał  system zasilania prądem przemiennym  , uzyskał licencję na patenty Tesli w 1888 roku. Ten typ silnika jest powszechnie stosowany w odkurzaczach, suszarkach i elektronarzędziach, nawet dzisiaj.

  1. Łódź sterowana radiowo

Teleautomatyka kontrolowała pierwszą sterowaną radiowo łódź zaprojektowaną przez Teslę. Po tym, jak odmówiono mu patentu, ponieważ urząd patentowy uznał to za niewykonalne, udowodnił im, że się mylili, demonstrując łódź na Wystawie Elektrycznej w 1898 roku.

  1. Prąd przemienny

Prąd przemienny jest uważany za największe osiągnięcie Tesli. Chociaż nie był wynalazcą prądu przemiennego, ułatwił jego wykorzystanie na dużą skalę.

Zasilanie prądem przemiennym pozwala na znacznie wydajniejsze przesyłanie energii elektrycznej na duże odległości. Westinghouse kupił patenty Tesli na prąd zmienny i wykorzystał je do licytacji oświetlenia Światowych Targów w Chicago.

Wygrali kontrakt i byli w stanie zapewnić moc za około  150 000 USD , czyli mniej niż koszt dostarczenia energii przy użyciu prądu stałego.

Przejdź do  tej witryny,  aby dowiedzieć się więcej o tym, że kiedyś był geniuszem na całe życie,  Nikolą Teslą

Widoczna instynktowna zdolność Tesli do wynalazczości i niezgłębiona wyobraźnia uczyniły go jednym z najbardziej płodnych wynalazców naszych czasów.

  1.  Uzdrawianie częstotliwością łóżka medycznego  nigdy się nie zmaterializowało

W tym filmie wyjaśniono urządzenie uzdrawiające częstotliwościami Nikoli Tesli  .

Każdy, kto nie znajduje się na określonej częstotliwości Ziemi dla przebudzenia i uzdrowienia przychodzących energii wniebowstąpienia; lub nadchodzące fale rezonansu harmonicznego, prowadzące do świadomości jedności, albo będą musiały się przekształcić, albo upaść.

Ten proces składa się z ciała i duszy i nie jest fantazją, jest mierzalną, prawdziwą nauką i faktem; zwane rezonansami Schumanna. Są to globalne rezonanse elektromagnetyczne, generowane i aktywowane przez energie z naszego Wszechświata, widoczne między innymi jako błyskawice.

Już starożytni Egipcjanie używali pewnych rezonansowych dźwięków samogłosek w swoich starożytnych rytuałach; te samogłoski uznano za niezwykle święte, więc usunięto je z języka potocznego i nie pojawiały się już w pisanym języku hieroglificznym.

Ponadto podczas ceremonii Egipcjanie używali instrumentu zwanego „ Sistrum” , grzechotką z metalowymi krążkami, która, jak wykazano, wytwarza wyjątkowo wysokie poziomy ultradźwięków.

Nikola Tesla nie miał sobie równych w swoich czasach, a być może także w naszych. I to rodzi ciekawe pytanie. Gdyby Tesla żył dzisiaj, jak wyglądałby świat w przyszłości? Pomyśl o tym i napisz swoją sugestię w polu komentarza poniżej.

Źródło https://finalwakeupcall.info/en/author/pedro/

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like