Towarzystwo Królewskie skolonizowało USA w 1660 roku

Helena Glass
Helena-The Nationalist Voice

2 sierpnia 2023 r

JAKIE BYŁO ŻYCIE NIEWOLNIKA –

 • Niewolnicy musieli pracować 60-70 godzin tygodniowo.
 • Ich dzieci uczyły się w domu
 • Kara za bunt była okrutna i nieludzka
 • Ich Mistrzowie prowadzili luksusowe życie
 • Wolność była ograniczona – dostępna tylko dla nielicznych
 • Jakość jedzenia była absolutnym minimum
 • Jednostki mieszkalne były małe i ciasne
 • Zniewoleni mężczyźni i kobiety stworzyli własne kulturowe sposoby życia, aby zapewnić jedność
 • Niewolnicy byli podzieleni na poziomy hierarchii pracy
 • Czasami Panowie zabierali dzieci niewolnikom
 • Niewolnikom nie wolno było bronić się przed przemocą
 • Opuszczanie własności Mistrza bez pozwolenia było zabronione
 • Milicje zostały utworzone w celu egzekwowania praw niewolników
 • Czasami niewolnicy udawali chorobę, aby wydostać się z pracy
 • Uczono ich konkretnych zadań, takich jak gotowanie, sprzątanie, stolarstwo, hodowla, branding itp.
 • Byli zobowiązani do wykonywania wszystkich czynności konserwacyjnych we własnym zakresie
 • Jako niewolnicy nie mieli żadnych praw w granicach swojej plantacji

ŻYCIE było brutalne!

Tyle że to, co opisuję powyżej, to  „ewolucja”  niewolnictwa. Dziś niewolnik nazywa się pracownikiem.

Terminologia niewolnictwa i niewolnictwa została po prostu zmieniona przy pomocy propagandy, iluzji i mocnych kampanii marketingowych. Dzisiejsi robotnicy są faktycznie poddawani takim samym warunkom, jak niewolnicy w XIX wieku, aczkolwiek w zaawansowanym, uprzemysłowionym społeczeństwie. Jakość życia nieco się dostosowała i podniosła, ale tłumienie pracy nie jest wyjątkiem. A dysproporcja bogactwa jest celowa.

Nie zdajemy sobie sprawy z tej zmiany, ponieważ masowa hipnoza stosowana przez różne „agencje wywiadowcze” powiedziała nam, że niewolnictwo się skończyło.

HISTORIA:

W XVII wieku wysłano listy do przyjaciół i krewnych w Anglii i za granicą, zachęcając ich do przyjazdu do Ameryki, gdzie „robotnicy” mogli zarobić znacznie więcej, czasem nawet 3 razy więcej. Oczywiście powodem był fakt, że w celu utrzymania i wzrostu bogactwa wśród Arystokratów, kolonie potrzebowały więcej ludzi, aby stworzyć ewolucyjną rewolucję pracy.

Początkowo robotnicy w XVII wieku mieli takie same ograniczenia jak niewolnicy, w tym brak własności. Rządzące kolonie były powściągliwe, nie chciały dzielić się bogactwem, chciały tworzyć więcej dla siebie w represjonowanym społeczeństwie. Koncepcja przydzielania własności plebsu stała się gorzką bitwą.

Nazywało się to „prawodawstwem dobrobytu”.

Ponadto, jeśli człowiek miał określony zawód jako rzemieślnik, kolonie nie pozwalały mu zmienić zawodu ani zostać rolnikiem. Ponieważ rolnicy byli siłą napędową. Byli też Mistrzami. Mistrzowie, którzy przybyli z Anglii i zbudowali Nową Amerykę.

Pod koniec wojny secesyjnej  opracowano rozwiązanie Sharecropping  . Byli niewolnicy mogli uprawiać ziemię jako dzierżawcy – dla właściciela Master Plantation. Podobnie jak Okies podczas Dustbowl w latach 30. Praca niewolnicza – po prostu na nowo zdefiniowana.

Dziś pan jest szefem, plantacja to korporacja lub zakład produkcyjny, a płaca minimalna ma zapewniać środki na zakup tego, co zostało przekazane niewolnikom za darmo – kiepskich mieszkań, ubogiej w wartości odżywcze żywności – i rachunków.

Oczywiście istnieją pewne postępy dzisiaj w stosunku do historycznego niewolnictwa. Dziś wypełniamy podanie o przywilej bycia robotnikiem chłopskim.   “Tak jest.”    Wynagrodzenie oznacza brak nadgodzin za 60-80 godzinny tydzień pracy. Musimy poruszać się po wielu trasach autobusowych, korkach i opóźnieniach pociągów – a jeśli się spóźnimy, płacimy! Jak niewolnik. „Przepraszam pana, to się więcej nie powtórzy” .

Ludzie ustawiają się w kolejce do sklepu spożywczego, aby kupić cudowny chleb, płatki kukurydziane, chipsy ziemniaczane i napoje gazowane – słabej jakości – ale niedrogie odżywianie. Korporacyjni szefowie plantacji jedzą kawior, homary i wołowinę Angus, ponieważ „wartość” została z góry określona wieki temu przez rodziny królewskie.

Nic się nie zmieniło, po prostu zmieniono nazwę.

To interesująca kronika, że ​​wszyscy nasi Ojcowie Założyciele byli właścicielami wielkich plantacji Demokratów i brytyjskiej arystokracji. Ustanowili pełny system bogactwa i ubóstwa, ostrożnie zmieniając królów na prezydentów, a niewolników na robotników.

Nowa Ameryka była sposobem na uspokojenie Korony w założeniu kolejnej kolonii. Kolonia stworzona pod złudzeniem wolności. Kolonia oddana Koronie na wieczność. Kolonia podlegająca  Towarzystwu Królewskiemu . Towarzystwo przypadkowo założone w 1660 r., a obecnie zarządzane przez  króla Karola.

Towarzystwo Królewskie zostało założone przez Roberta Boyle’a – różokrzyżowca. Prekursor Wolnych Masonów i Templariuszy. W kulturze zachodniej – ruch różokrzyżowców przyjął filozofię ezoteryzmu. W XIX wieku myśl ezoteryczna przekształciła się w mistyczny okultyzm wicca i satanizmu. Przyjęto świecką kulturę magii, gnozę, zasadę, że wszystkie religie muszą się łączyć, formalne inicjacje i zaklęcia.

Wydaje się, że jest to ściśle zgodne z ideologiami Światowego Forum Ekonomicznego, Epsteina, Gatesa i Sorosa, ponieważ uważają się za „oświeconych” i „wiedzę wyższą” niż zwykli ludzie. Przypisywali sobie „drugie widzenie” i zdolność przepowiadania przyszłości.

Według niedawnego raportu Royal Society, ich krótkoterminowe priorytety będą obejmować dane, zmiany klimatu, zero netto i energię, edycję genomu (zmianę DNA za pomocą technologii Cripsr) oraz różnorodność biologiczną. Ogólnie rzecz biorąc, celem Towarzystwa Królewskiego jest zapewnienie, że światowe rządy uznają, że Nauka jest Mistrzem. W 2018 roku Elon Musk został członkiem.

Przedruk za zgodą Heleny-The Nationalist Voice .

Link źródłowy https://www.lewrockwell.com/2023/08/no_author/the-royal-society-colonized-the-us-in-1660/

50% LikesVS
50% Dislikes

1 Comment

Dodaj komentarz

You might like