Prawda o Ukrainie

Przez Chucka Baldwina

Chuck Baldwin na żywo

4 sierpnia 2023 r

Oto rzeczywistość na Ukrainie: wojna na Ukrainie jest kompletną katastrofą, a amerykańscy neokonserwatyści, którzy rozpoczęli i przedłużyli tę wojnę dla własnych egoistycznych celów (tak jak rozpoczynają każdą wojnę w USA dla własnych egoistycznych celów) spustoszyli jeszcze jedną kraju i okazali się (każdemu, kto zwraca na to uwagę) przepełnieni żądzą krwi, tyrańskimi ambicjami i bezdusznymi sercami.

Pozwolę Martinowi Armstrongowi przedstawić realistyczny przegląd:

Ukraina to kompletna porażka. Ostrzegałem, że nasze źródła z UKRAINY, a nie z Rosji, ostrzegają, że kraj jest na krawędzi upadku. Amerykańscy neokonserwatyści są konfrontowani z faktem, że NIGDY nie było żadnej szansy na to, by Ukraina pokonała Rosję, a postawienie tej tancerki na wysokich obcasach o wątpliwej płci w szpilkach na czele wojny było samo w sobie zbrodnią wojenną. Nie ma absolutnie żadnej możliwości, żeby Ukraina cokolwiek wygrała. To dlatego Zełenski był tak zdesperowany, by wciągnąć NATO, ponieważ wie, że nie mogą odbić Donbasu i pokonać Rosji. Amerykańscy neokonserwatyści mieli nadzieję osłabić Rosję, aby mogli wymyślić jakiś plan usprawiedliwiający zabójstwo.

Za kurtyną rozlegają się pomruki, że trzeba zawrzeć układ pokojowy albo Ukraina upadnie, jeśli ich własne wojska nie powstaną i nie zamordują Zełenskiego za jego spekulacje i rzeź własnego narodu.

Fakt, że  Wall Street Journal napisał 23 lipca:

„Zachodni wojskowi wiedzieli, że Kijów nie miał całego wyszkolenia ani broni – od pocisków po samoloty bojowe – potrzebnych do wyparcia sił rosyjskich. Ale mieli nadzieję, że ukraińska odwaga i zaradność przetrwają dzień”.

Już sam fakt, że pojawiło się to w prasie, świadczy o tym, że za kurtyną panuje niezadowolenie. Wszystko, co słyszeliśmy do tej pory, to kłamstwa o tym, że Rosja jest słaba i przegrywa. To jest dokładne przeciwieństwo prawdy i to jest informacja z Ukrainy – NIE z Rosji. Zełenski podtrzymuje fałszywy obraz zwycięstwa tylko po to, by pieniądze płynęły na Ukrainę. Populacja Ukrainy przed wojną wynosiła około 36 milionów. Nie żyje już co najmniej 500 000 osób, a rzeczywista liczba Ukraińców, którzy opuścili swoje domy, może przekroczyć 10 milionów. Zełenski zniszczył cały swój kraj dla Donbasu, który nigdy nie był terytorium Ukrainy ani nie był okupowany przez Ukraińców. To była wojna zastępcza przeciwko Rosji, a Zełenski ZDRADZIŁ SWOICH LUDZI za garść srebra.

Marzenie Zełenskiego o sprzedaży Ukrainy Blackrock jest naprawdę obrzydliwe. Nie miał problemu z pozwoleniem, by jego kraj spłonął, ponieważ im bardziej płonie, tym większy jest projekt odbudowy. Przechwalał się, że będzie to największa okazja inwestycyjna dla Europy, nie wspominając o tym, ilu Ukraińców musi zginąć za jego marzenie. Wielu porównuje go do Nerona, który pozwolił spalić Rzym, aby mógł zbudować swój wielki złoty pałac.

W tym meczu Polska prawdopodobnie wyprzedzi zachodnią Ukrainę. To było ich terytorium w latach 1918-1945, a Ukraińcy wymordowali ponad 100 000 Polaków po prostu za czystki etniczne. Nie poświęca się wiele uwagi temu, że na Ukrainie są etniczni Polacy i Węgrzy , którzy również byli wykorzystywani przez Ukraińców. Ukraińcy zrobili znacznie gorsze rzeczy niż tylko zabicie Polaków, za co nigdy nie przeprosili.

Polskie Towarzystwo Pamięci Ofiar Zbrodni Ukraińskich Nacjonalistów udokumentowało 135 metod tortur i mordów stosowanych przez ukraińskich nazistów. Polska oficjalnie nazwała działania ukraińskie ludobójstwem. Ukraińcy byli chronieni przez CIA od dziesięcioleci TYLKO dlatego, że nienawidzili Rosjan. Nadal chronią ukraińskich nazistów tylko dlatego, że prowadzą wojnę z Rosją.

Ukraińcy byli bezprecedensowi w swoich zbrodniach wojennych podczas II wojny światowej, a czyste okrucieństwo, jakiego można by się spodziewać, istnieje tylko w niektórych horrorach z oceną B. Obejmuje to:

  • Przejeżdżanie dzieci kołkami
  • Podcięcie gardła osoby i wyciągnięcie języka przez dziurę
  • Piłowanie tułowia osoby na pół piłą stolarską
  • Rozcięcie brzucha kobiety w zaawansowanej ciąży, usunięcie płodu i zastąpienie go żywym kotem przed zszyciem brzucha.
  • Rozcinanie brzucha ciężarnej kobiety i wlewanie do niej potłuczonego szkła
  • Przybijanie małego dziecka do drzwi.

Ukraina to bardzo niespokojny kraj. Jego ludność cierpi z powodu propagandy, a filozofia Bandery była czystą nienawiścią i czystkami etnicznymi. W rozmowach z bardzo naiwnymi Ukraińcami powiedziano im, że muszą walczyć za Rosję i nie poprzestaną na Donbasie. Teraz dużo stracą, a Zachód raczej zostanie przejęty przez Polskę. Jedynym porozumieniem pokojowym będzie poddanie Donbasu Rosji. Odessa byłaby w najlepszym przypadku neutralnym, zdemilitaryzowanym miastem, które umożliwiłoby dostęp do portu w celu eksportu. Zełenski wciąż desperacko stara się skłonić NATO do interwencji i eskortowania ich eksportu zboża. Nigdy nie będzie usatysfakcjonowany, dopóki nie stworzy III wojny światowej. 

Próba Zełenskiego skłonienia NATO do rozpoczęcia kolejnej europejskiej wojny o Ukrainę była zawsze czystą fantazją. Prawda jest taka: NATO to pusta skorupa. Jedynym powodem, dla którego wciąż istnieje, jest zapewnienie Stanom Zjednoczonym platformy do prowadzenia wojen zastępczych w Europie. Bez pomocy dolarów amerykańskich podatników oraz amerykańskiego sprzętu wojskowego i amunicji NATO zniknęłoby – i właśnie to powinno zrobić.

Niewielka garstka konserwatywnych republikanów w Kongresie podejmuje mężną walkę o wycofanie wsparcia USA dla wojny na Ukrainie. Toczą jednak przegraną bitwę (przynajmniej teraz), ponieważ zdecydowana większość republikanów jest kontrolowana przez spragnionych wojny syjonistycznych neokonserwatystów – lub powinienem powiedzieć, głodnych pieniędzy, ponieważ nic nie zapewnia bogactw podżegaczom wojennym bardziej niż, no cóż, wojna.

A ci w Ameryce, którzy myślą, że wojna na Ukrainie szkodzi Moskwie, oni też żyją w świecie fantazji. Rosyjska gospodarka rozkwitła, odkąd Stany Zjednoczone włączyły się w ten konflikt. W 2022 r. rubel osiągnął najwyższy poziom od siedmiu lat, a partnerzy handlowi Rosji pomnożyli się wykładniczo, podobnie jak jej sojusze polityczne.

Wiem, że propagandowe zachodnie media wam tego nie powiedzą, ale faktem jest, że większość narodów świata popiera Rosję w konflikcie ukraińskim. Zaangażowanie Ameryki w wojnę na Ukrainie wepchnęło miliony ludzi i dziesiątki krajów w orbitę wpływów Rosji.

Zamiast osłabiać Rosję, amerykańska wojna zastępcza na Ukrainie w rzeczywistości wzmocniła Rosję i osłabiła Amerykę. Ale może to właśnie od początku myśleli globalistyczni neokonserwatyści z CFR, Bilderberg itp.

Ukraina jest kolejnym tragicznym przykładem tego, co dzieje się z krajami, które niemądrze pozwalają pochłoniętym sobą, opętanym władzą egomaniakom przejąć kontrolę nad narodem. Z czasem wszyscy tacy przywódcy, jeśli pozwolą im pozostać u władzy, doprowadzą własne kraje do kompletnej katastrofy – kosztem niezliczonej liczby zgonów własnych obywateli.

Dokładnie w takim miejscu znajduje się dziś Ukraina.

Pamiętaj też, że wszystko to było ułatwione (i zaplanowane) przez neokonów / neolibów podżegaczy wojennych w Waszyngtonie

Nie wspominając o tym, że Joe Biden ma obsesję na punkcie upewnienia się, że wojna na Ukrainie się nie skończy, ponieważ prawdopodobnie wie, że Zełenski ma sto szaf zawierających szkielety Bidena, których Creepy Joe nie może sobie pozwolić na wydostanie się.

„Kompletna katastrofa” dotyczy nie tylko Ukrainy, ale także prezydentury Joe Bidena.

PS Dziś ogłaszam, że właśnie wydaliśmy moje najnowsze DVD z wiadomościami zatytułowane The Truth About Transgenderism .

To jest przesłanie, do którego zdecydowana większość ewangelicznych pastorów boi się skierować. Ale to przesłanie jest absolutnie niezbędne ze względu na rosnącą narodową akceptację programu „przebudzenia”.

To nie jest pobieżny przekaz ze zużytymi kliszami i uprzedzeniami. Jest to dogłębne studium biblijne tego niezwykle ważnego tematu. 

Chuck Baldwin jest prezenterem radiowym, publicystą konsorcjalnym i pastorem oddanym zachowaniu historycznych zasad, na których powstała Ameryka. Zobacz jego stronę internetową .

Przedruk za zgodą  Chucka Baldwina na żywo .

Prawa autorskie © Chuck Baldwin na żywo

Link źródłowy https://www.lewrockwell.com/2023/08/chuck-baldwin/the-truth-about-ukraine/

100% LikesVS
0% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like