ZIEMIA WRZEJE – Helena

ZIEMIA WRZEJE: wywołaj pandemię klimatyczną II

Autor, Helena

The Nationalist Voice

Główny „ekspert” ONZ w dziedzinie nauki o klimacie, Antonio Gutterres, zdeklarowany socjalista, oświadczył, że ziemia się gotuje.   „Jeśli nie możesz znieść upału, wyjdź z kuchni”!    Po uzyskaniu dyplomu z fizyki, Gutterres spędził swoją karierę jako nauczyciel, zanim zaczął pracować dla Partii Socjalistycznej. Taki byłby zakres jego historii kariery przed wstąpieniem do ONZ w 2005 roku jako Wysoki Komisarz ds. Uchodźców. Nic nie osiągnął.

Celem alarmistów klimatycznych jest obniżenie poziomu CO2 do zera. W rzeczywistości wszystko musi być zerowe według naszego kartelu mafijnego. W tym ludzie.

Obecna zawartość CO2 wynosi 422,17 cząstek na milion. Optymalna ilość CO2 dla życia roślin to 1000-1200 ppm. Punkt, w którym cierpią rośliny, wynosi 10 000 ppm. Punkt, w którym całe życie zaczyna umierać – rośliny, zwierzęta i ludzie – wynosi 250 ppm. Dlatego zero CO2 netto oznaczałoby martwą ziemię pozbawioną jakiegokolwiek życia.

Światowa elita naukowców-ekspertów zaczęła monitorować poziom CO2 dopiero w 1959 roku. Wszystko, co wydarzyło się przed tą datą, jest tylko zgadywaniem. I wszystko do tej pory jest również zgadywaniem. Zgadywanie jest nową nauką.

Wielka Brytania chciałaby, żebyśmy uwierzyli, że „lipiec jest prawdopodobnie najgorętszym od zawsze”. To na zawsze zaczęło się około 1859 roku, kiedy po raz pierwszy zarejestrowano temperatury. Niestety metodologia pomiaru była całkowicie niedokładna – ale nieważne. Kobieta na Twitterze ujęła to zwięźle, stwierdzając, że zmiana klimatu to biznes o wartości 1,2 biliona dolarów – rocznie – i pełen hipokryzji, w tym; praca dzieci, praca więźniów, olej napędowy, miny lądowe krzemu i miny lądowe litu – z których wszystkie nadmiernie przyczyniają się do produkcji złej energii.

Więc jaki jest prawdziwy cel? Pieniądze? Czy ci sami członkowie kartelu naprawią ziemię, gdy skutecznie ją zniszczą? Czy celem jest zniszczenie ziemi, aby stworzyć nowy przemysł do odbudowy ziemi? Jak Ukraina, która musi zostać „odbudowana” po zniszczeniu jej przez Wojskowy Kompleks Przemysłowy? Może to wyjaśniałoby, dlaczego naukowcy próbują hodować embriony w laboratoriach i sprowadzić włochatego mamuta – co oznacza, że ​​wszyscy naukowcy i laboratoria musiałyby być „pod ziemią”, aby przetrwać.

To może wymagać pomocy od Boga. Oczywiście ich obietnica kłamstwa, przymusu, zabijania i kradzieży może stanąć na przeszkodzie…

Klimat się zmienia. Historycznie nie było to spowodowane przez człowieka, jednak obecnie przyczyną zmian jest człowiek – po prostu nie „ogólna populacja”. Przyczyną ludzką jest geoinżynieria, która poszła nie tak.

Metan jest najnowszym zagrożeniem dla klimatu. Metan jest głównym składnikiem gazu ziemnego. W UE gaz ziemny jest uważany za „zieloną energię” – chyba że metan pochodzi z krowich bąków. Wtedy jest źle. Według EPA źródła metanu obejmują: składowiska odpadów, systemy naftowe i gazowe, działalność rolniczą, wydobycie węgla, spalanie stacjonarne i mobilne, oczyszczanie ścieków i niektóre procesy przemysłowe. 

Według MAE szacunki dotyczące emisji metanu są obarczone wysokim stopniem niepewności. Innymi słowy, nie mamy pojęcia, ile jest produkowane, ile jest w atmosferze ani ile było tego miliard lat temu. Dlatego jeśli nie możesz zmierzyć, ile jest uwalnianych, skąd możesz wiedzieć, że ma to jakikolwiek wpływ na klimat? Emisje metanu po raz pierwszy nie były mierzone w latach 80-tych. Pomimo braku możliwości zmierzenia ilości gazu, eksperci naukowi ustalili, że uwolniona ilość rośnie wykładniczo. I musimy to natychmiast wyeliminować.

Nie mogę uwierzyć, że jakikolwiek „naukowiec” pozwoliłby, aby ich nazwisko było kojarzone z takim bałaganem!

Jednym z rozwiązań problemu pierdnięcia krów jest „dodatek paszowy”. Bovaer to nazwa dodatku. Jego bezpieczeństwo nie zostało określone, ponieważ producent nie podał wszystkich składników ani żadnych danych. Jedyne badanie zlecone przez UE przeprowadzono z wykorzystaniem psów rasy Beagle. Karmiono je częściowymi składnikami, zabijano, a następnie badano, aby zobaczyć, jak bardzo produkt zaszkodził ich narządom. Nie jest jasne, dlaczego po prostu nie ODGRYWALI.

Metan jest nietoksycznym gazem, który ma powszechne zastosowanie w różnych zdolnościach produkcyjnych, w tym:

  • samochody, piekarniki i podgrzewacze wody jako paliwo.
  • wytwarzanie energii elektrycznej.   Tyle o samochodach EV…
  • paliwo rakietowe w rafinowanej płynnej postaci. – Dang Elon będzie wkurzony!
  • składnik przeciw zamarzaniu w przemyśle.
  • powszechny składnik nawozów.  Nazistowska kuchnia do zup – koniec z uprawami dla ciebie
  • służy do dezynfekcji produktów. Brudno, wszędzie brudno 

Najnowsza taktyka strachu:    Istotny system prądów oceanicznych może się zawalić w ciągu kilku dekad, jeśli świat będzie nadal wypompowywał zanieczyszczenia powodujące ogrzewanie planety, ostrzegają naukowcy – wydarzenie, które byłoby katastrofalne dla globalnej pogody i „wpłynęłoby na każdą osobę na planecie. ” ~ zgodnie z pojedynczą broszurą napisaną przez ekspertów…

Artykuł został napisany przez Petera Ditlevsena i jego żonę Susanne z Danii. Peter jest fizykiem teoretykiem. Artykuł faktycznie przewiduje, że gdyby załamała się cyrkulacja południkowa Atlantyku, klimat uległby radykalnej zmianie. Zauważa, że ​​jest to mało prawdopodobne w XXI wieku . Wydaje się, że cała nauka kończy się w 2100 roku. Ich analiza opiera się na modelach matematycznych, abstrakcjach i szacunkach zgodnych z jego ocenami teoretycznymi.   To, czego NIE stwierdzają, to to, że tak się stanie – nigdy.

Wszystkie te taktyki strachu wspierają to, co ONZ i WEF już określiły jako zbliżający się DOOM 2024 – blokada związana z pandemią zmian klimatycznych. Rosnące pożary, tsunami, trzęsienia ziemi, burze, powodzie, susze i kosmici… Obietnica jest taka, że ​​The Dod, HHS i WHO z ich nowo upragnioną mocą ogłoszenia stanu wyjątkowego użyją tej mocy do zniewolenia. 

Zastanawiam się, czy Pfizer opracowuje szczepionkę na zmiany klimatu?

„O nie, niebo spada!” ~Chicken Little

Link źródłowy https://helenaglass.net/

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like