Raport Benjamina Fulforda 7.08.2023

Moim zadaniem jako reportera jest uzyskiwanie informacji z pierwszej ręki bezpośrednio ze źródeł, kiedy tylko jest to możliwe. Nie zdawałem sobie sprawy, że relacje z pierwszej ręki na temat tajnych stowarzyszeń prowadzą do miejsc i tajemnic, które nie pasują do naszych obecnych ram naukowych.

Wersja do czytania:

Raport Tygodniowy

Autor, Benjamin Fulford

Moim zadaniem jako reportera jest uzyskiwanie informacji z pierwszej ręki bezpośrednio ze źródeł, kiedy tylko jest to możliwe. Nie zdawałem sobie sprawy, że relacje z pierwszej ręki na temat tajnych stowarzyszeń prowadzą do miejsc i tajemnic, które nie pasują do naszych obecnych ram naukowych.

To nie znaczy, że nie są prawdziwe. Thomas Jefferson, kiedy usłyszał o teorii na temat meteorytów przybywających z kosmosu, powiedział kiedyś słynne zdanie: „Wolę raczej wierzyć, że dwóch dżentelmenów z Harvardu skłamie, niż że z nieba spadną kamienie”.

Mając to na uwadze, w tym tygodniu przyjrzyjmy się niektórym bardzo nieziemskim doświadczeniom, jakie miałem w kontaktach z najwyższymi szczeblami władzy światowej i różnymi tajnymi grupami, które się tam znajdują.

Pierwszy ezoteryczny kontakt, jaki nawiązałem, pochodził z nauki u Szamana Shipibo w Amazonii. Shipibo używał narkotyku Ayahuasca do komunikowania się z duchami Amazonii. Uczestnicząc w tych ceremoniach, wewnątrz wydrążonego pnia gigantycznego drzewa głęboko w dziewiczym lesie deszczowym, odniosłem wrażenie, że sama Amazonka jest świadoma. Wszystkie drzewa były częścią ogólnoświatowej sieci psychicznej, która łączyła wszystkie rośliny i mogła obserwować umysły różnych zwierząt. Amazoński las deszczowy sam w sobie wydawał się być istotą czującą. Duch Amazonii powiedział mi, że jest atakowana i że muszę udać się do Azji po pomoc. To jeden z powodów, dla których pojechałam do Azji. Teraz, 40 lat później, to przedsięwzięcie przynosi owoce, ponieważ azjatyckie tajne stowarzyszenia zgodziły się pomóc planecie.

Powiązania z azjatyckimi tajnymi stowarzyszeniami (o których obszernie pisałem wcześniej) doprowadziły do ​​tego, że Pentagon skontaktował się ze mną za pośrednictwem ich „ludzi, którzy gapią się na kozy”, oddziału walki psychicznej. Osobą, którą wysłali, był Paul Laine. Kiedy go poznałem, jego przykrywką było to, że pracował dla Oracle Corporation, której właścicielem jest technologiczny miliarder Larry Ellison. Laine dostarczył informacji o fantastycznych wynalazkach z przeszłości, które od tego czasu zostały stłumione. Jednym z przykładów były wszystkie kable telegraficzne, które można zobaczyć w starych zachodnich filmach. Zasilane były energią elektryczną pobieraną z ziemi. Ta technologia jest teraz dla nas stracona.

Inną, bardziej ezoteryczną, stłumioną starożytną technologią było zbieranie tajemniczej formy energii księżyca. Ludzie znani jako szaleńcy byli często szczególnie wrażliwi na tę formę energii. Ma otwierać okna na alternatywne rzeczywistości i pozwalać na dalekosiężne oglądanie miejsc i wydarzeń w tej rzeczywistości. Właśnie tą możliwością zdalnego widzenia interesował się Pentagon.

Wśród wielu rzeczy, których nauczyłem się od tej grupy, było to, że NASA to skrót od Not A Space Agency. Okazuje się, że NASA to tylko gigantyczne studio filmowe kradnące ogromne ilości pieniędzy podatników, aby stworzyć iluzję, że badamy kosmos.

Pentagon zwrócił uwagę, że cała załogowa eksploracja kosmosu w tajemniczy sposób zatrzymała się w latach 70. i że ktoś lub coś powstrzymuje nas przed opuszczeniem tej planety. Wydaje się, że dlatego wszystkie statki kosmiczne Elona Muska podczas misji na Marsa zostają wysadzone w powietrze, gdy próbują opuścić planetę. Doszli do wniosku, że nasza planeta jest objęta jakąś formą kwarantanny.

Ludzie z Pentagonu powiedzieli również, że ich badania wykazały, że zaawansowana cywilizacja została zniszczona co najmniej dwukrotnie na tej planecie. Twierdzą, że widzieli dowody użycia broni atomowej w tych wydarzeniach. Na przykład istnieją bardzo przekonujące dowody niszczycielskiej wojny nuklearnej w starożytnych Indiach, w tym radioaktywne szkielety, stopione szkło itp. Wydaje się, że było to wydarzenie sprzed 26 000 lat, którego ocaleni stworzyli wiele z istniejących dziś tajnych stowarzyszeń. Aby uzyskać tło, przeczytaj informacje pod następującym linkiem.

http://www.mysteryofindia.com/2014/08/myth-of-ancient-nuclear-war.html

Istnieją również dowody na istnienie tajemniczego genetycznego wąskiego gardła wskazującego, że ludzkość została prawie zniszczona 74 000 lat temu rzekomo „przez ogromny wulkan”.

Ponadto istnieją wyraźne dowody na to, że poziom morza był niższy o 122 metry podczas ostatniej epoki lodowcowej około 14 000 lat temu.

Co więcej, dane z rdzeni lodowych wskazują, że ta epoka lodowcowa zakończyła się niezwykle nagle 11 600 lat temu. Spowodowało to nagły wzrost poziomu mórz na całym świecie, który spowodował, że całe kontynenty i równiny przybrzeżne znalazły się pod wodą.

To dlatego kultury na całym świecie mają legendy i wspomnienia o gigantycznej powodzi. Na przykład w Azji dużo mówi się o zaginionym kontynencie Lemurii. To, co znamy jako różne kraje wyspiarskie Azji Wschodniej, takie jak Indonezja i Filipiny, było częścią dużej masy lądowej, która została zalana pod koniec epoki lodowcowej.

Chciałbym jednak zaznaczyć, że o tych wydarzeniach dowiedziałem się od bardzo potężnych tajnych stowarzyszeń, które do dziś kontrolują znaczną część naszej cywilizacji. W szczególności gnostyccy iluminaci i grupy Czarnego Słońca wyznają takie przekonania. Obie twierdzą, że zostały założone przez ocalałych z cywilizacji sprzed powodzi.

Zacznijmy od gnostyckiej wersji historii Illuminati. Mówią, że ich grupa została założona przez matematyka Pitagorasa, który żył od 570 do 490 pne Pitagoras nauczał swoich uczniów:

(1) że na najgłębszym poziomie rzeczywistość ma charakter matematyczny,

(2) że filozofia może być używana do duchowego oczyszczenia,

(3) aby dusza mogła wznieść się do zjednoczenia z boskością,

(4) że pewne symbole mają mistyczne znaczenie i

(5) aby wszyscy bracia w zakonie zachowywali ścisłą lojalność i tajemnicę.

Jednak gnostyccy iluminaci, na których wpadłem, mówią, że Pitagoras – który był szkolony przez egipskich kapłanów i babilońskich Maggi – był spadkobiercą znacznie starszej wiedzy sprzed potopu. Na przykład, według nich, Morze Śródziemne było gigantyczną doliną rzeczną, która została nagle zalana i stała się oceanem.

Ci, którzy przeżyli tę masową zagładę, doszli do wniosku, że istota, która spowodowała tę powódź, była zła i musiała zostać obalona. W tym celu rekrutują 3000 geniuszy z każdego pokolenia, aby kontynuowali swoje tradycje i oddanie obaleniu twórcy. Sprzeciwiają się rządom linii krwi, ponieważ władcy linii krwi twierdzą, że mają boskie prawo do rządzenia przez tego ich „złego boga”.

Dlaczego więc ma to znaczenie dzisiaj? Cóż, gnostyccy iluminaci twierdzą, że rozpoczęli rewolucje amerykańską, francuską i rosyjską. Co więcej, twierdzą, że teraz rozpoczynają pierwszą światową rewolucję.

Sygnałem do rozpoczęcia ich światowej rewolucji był rok 911. Ich wielki mistrz Sasha Zaric, znany również jako Alexander Romanov, powiedział, że były mistrz świata w szachach Bobby Fischer zaplanował to wydarzenie, aby obalić tajnych władców planety. Pomysł Fischera polegał na przekonaniu władców linii krwi do udziału w spisku, który przyniesie odwrotny skutek i ujawni ich istnienie. Właśnie dlatego celowo sabotowali pokaz 911, robiąc takie rzeczy, jak celowo umieszczając reporterkę BBC przed budynkiem 7 i każąc jej zgłosić, że zawalił się, zanim faktycznie się zawalił.

Wydaje się, że ich spisek się powiódł, ponieważ to prawda o 911 obudziła wielu ludzi – w tym mnie – na istnienie jakiejś tajnej grupy, która manipulowała historią, inscenizując przerażające wydarzenia. Gnostyccy iluminaci ostrzegali mnie również przed tsunami w Fukushimie i atakiem masowego morderstwa nuklearnego z 11 marca 2011 r. Nie znali wszystkich szczegółów, ale ostrzegli, że urządzenie nuklearne zostało przemycone do Japonii w tym celu, a nawet poinformowali władze gdzie można znaleźć to urządzenie. Władze Japonii, które próbowały powstrzymać ten atak, zostały odsunięte od władzy przez Zarząd Rezerwy Federalnej. Sama FRB jest kontrolowana przez grupę Octagon w Szwajcarii. Na jej czele stoją ludzie, którzy twierdzą, że pochodzą od egipskich faraonów.

To prowadzi mnie do innego tajnego stowarzyszenia, trójnogiej wrony. Jak informowaliśmy w zeszłym tygodniu, mówią, że pochodzą z zaginionego izraelskiego plemienia Efraima. Są powiązani z japońską rodziną cesarską, która również twierdzi, że jest potomkiem egipskich faraonów.

Wysłali Kaoru Nakamaru, kuzyna cesarza Hirohito, aby ostrzec mnie przed istnieniem tajnej złej grupy rządzącej planetą. Była pierwszą osobą, która dostarczyła mi przekonujących dowodów na to, że 911 to robota wewnętrzna. Tak więc w efekcie jedna z najstarszych rodów rządzących wskazała mi 911 jako dowód zła, podczas gdy sprawcy 911 twierdzili, że zrobili to, aby obalić zło popełniane przez starożytne rody.

Okazuje się, że nie była to prosta historia linii krwi kontra merytokracja, ponieważ starożytne linie krwi i grupy merytokratyczne były podzielone na dwie wielkie frakcje. Krótko mówiąc, utknąłem między dwiema starożytnymi grupami, które dosłownie walczą ze sobą od tysięcy lat. Każdy z nich opisywał drugiego jako złego i wymagającego obalenia.

Moje zaangażowanie w te grupy doprowadziło do powstania jeszcze jednej grupy zaangażowanej w tę starożytną ezoteryczną bitwę, wyznawców Czarnego Słońca. Pierwszą osobą, którą wysłali, był Leo Zagami, który twierdził również, że jest iluminatem. Jednak ta grupa, w przeciwieństwie do Romanowów, była powiązana ze starożytnymi rzymskimi rodami Cezarów.

Historia, którą opowiedzieli, była taka, że ​​byli potomkami zaawansowanej cywilizacji, która została zniszczona 26 000 lat temu. Twierdzą, że są spadkobiercami wiedzy naukowej tej cywilizacji, która pozwala im kontaktować się z demonami, dżinami, aniołami i innymi bytami, które obecnie nazywamy istotami pozaziemskimi.

Ponownie, jest to istotne, ponieważ twierdzą, że kontrolują zarówno Watykan, jak i włoską mafię. Udowodnili to, mówiąc mi, że zamierzają zwolnić papieża Benedykta XVI i premiera Włoch Silvio Berlusconiego, a potem właśnie to zrobili.

Kiedy pojechałem do Włoch, aby ich odwiedzić, przedstawił mnie Vincenzo Mazzara, kawalerowi krzyżackiemu, jako swojemu najwyższemu kontaktowi. Mazzara twierdził, że należy do grupy Czarnego Słońca. Powiedział mi, że jego grupa przyjęła rozkazy wysłane przez promieniowanie gamma od Czarnego Słońca, starożytnego kosmity zamieszkującego centrum galaktyki.

Tak, wiem, że to dziwne, ale ten sam Mazzara został złapany z bronią i wyrafinowanym urządzeniem do otwierania zamków w pobliżu domu starszego bankiera Banku Rozrachunków Międzynarodowych (BIS), który współpracował z azjatyckimi tajnymi stowarzyszeniami. To także ci ludzie przypisali sobie 11 marca 2011 r. tsunami i atak nuklearny na Japonię (znany w Japonii jako 311).

Natychmiast po ataku na Japonię w 311 r. wyspę La Palma na południowym Atlantyku nawiedziły setki trzęsień ziemi. Przez środek tej wyspy biegnie pęknięcie, a geolodzy twierdzą, że to tylko kwestia czasu, zanim trzęsienie ziemi wyśle ​​połowę wyspy do oceanu, powodując 100-metrowe tsunami, które nawiedzi południową Europę i wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych. Ta seria trzęsień ziemi w połączeniu z groźbą odwetu za 311 kontratakiem tsunami powstrzymała plany Czarnego Słońca, by spowodować erupcję góry Fuji i doprowadziła do kruchego rozejmu między walczącymi tajnymi stowarzyszeniami, który trwa do dziś.

Doprowadziło to również do pojawienia się kolejnej tajemniczej grupy: rodziny smoków. Ponownie, jako reporter, napiszę o tym, czego dowiedziałem się z bezpośredniego kontaktu z tą grupą, a nie o tym, co napisali inni. Moje spotkanie ze smoczą rodziną zostało zaaranżowane przez szefa MI6. Zaaranżował spotkanie za pośrednictwem potomka Puyi, słynnego „ostatniego cesarza”. Powiedziano mi: „Jeśli chcesz rozmawiać z Chinami, to jest tak wysoko, jak to tylko możliwe”.

Wysłannik rodziny smoków powiedział, że jego grupa była również w kontakcie z istotami pozaziemskimi. Ich przesłaniem było, że jeśli ludzie nie zbiorą się razem i nie osiągną pokoju na świecie, planeta znajdzie się pod niezwykle surowym reżimem dyktatorskim. Mówią, że kiedy zapytali swoje kontakty z kosmitami, dlaczego zależy im na tak małej plamce planety takiej jak Ziemia, powiedziano im: „Lepiej naprawdę, naprawdę wiesz, co robisz, jeśli chcesz zadzierać z planetą Ziemia. Wasze galaktyki są jak molekuły w filiżance dla istot, które nad nimi czuwają. Troszczą się o tę maleńką plamkę, ponieważ myślą, że to ich dom pochodzenia”.

Ponownie, powodem, dla którego cała ta dziwna mowa ma znaczenie, jest to, że ślad kryminalistyczny podążający za systemem finansowym i światową potęgą do jego ostatecznego źródła prowadzi do tych grup. Głównym rywalem FRB w toczącej się globalnej wojnie finansowej jest ta tajemnicza smocza rodzina. To rodzina smoków kontroluje większość światowego złota i metali szlachetnych. Śledzą swoją własną historię 6000 lat wstecz do morskich sieci handlowych Azji. Oznacza to, że są one stosunkowo młode w porównaniu z zachodnimi tajnymi stowarzyszeniami, które twierdzą, że mają co najmniej 26 000 lat wstecz. Niemniej jednak wydaje się, że wygrywają bitwę o kontrolę nad światowym systemem finansowym, ponieważ koncentrują się na rzeczywistej fizycznej i ekonomicznej rzeczywistości tu i teraz. Odcięli dostawy złota FRB na początku lat 70., a teraz odcinają dostawy ropy,

Z pewnością ledwie zarysowałem ten temat, ale wniosek, do którego doszedłem z bezpośredniego kontaktu z tymi i innymi tajnymi stowarzyszeniami, jest taki, że wszyscy oni cenią planetę Ziemię i nie chcą jej zniszczenia. Dlatego wszyscy zgodzili się powstrzymać plan chazarskiej mafii, aby jeszcze raz poddać tę planetę i ludzkość doświadczeniu bliskiej śmierci przez rozpętanie Armagedonu. KM działają przeciwko sile życiowej. Inne tajne stowarzyszenia zgodziły się zwiększyć ilość i różnorodność życia. Wszyscy zobowiązali się, że nigdy więcej nie pozwolą ludzkości przejść przez doświadczenie bliskie śmierci. Miejmy nadzieję, że wkrótce doprowadzi to do pokoju na świecie.  

Uwaga dla czytelników: Poniższe dwa cotygodniowe raporty obejmą ważne tematy, które nie są zależne od czasu, tak aby Twój korespondent mógł wziąć swój coroczny urlop naukowy w kanadyjskiej dziczy.

To oznacza koniec wcześniej napisanego raportu Bena, następujące informacje to najnowsze wiadomości z Windlander.

Na znak, że Japonia jest wyzwolona spod kontroli opozycji, widzimy teraz japońskie billboardy uliczne wyświetlające:„Stop wojnie – stop Zełenskiemu”

KM może szukać innego pretekstu do blokady.Nieustannie sondują opinię publiczną, aby zobaczyć, co wywoła największy strach, aby popchnąć kolejną Plandemię.Wszyscy wiemy, że ślinią się, gdy znowu nas zamykają.Nigdy więcej

Na koniec mamy kilka aktualizacji dotyczących prezydenta Trumpa.Prezydent Trump obiecuje uwolnić Amerykę od nielegalnych imigrantów w kraju:„Użyjemy wszystkich niezbędnych zasobów stanowych, lokalnych, federalnych i wojskowych, aby przeprowadzić największą krajową operację deportacji w historii Ameryki”.

Zobacz, jak były asystent prezydenta Trumpa, Sebastian Gorka, definiuje Deep State i dlaczego tylko Trump może je zniszczyć.

Senator Tommy Tuberville w ogniu:

„Demokraci chcą naszego kraju. Byłem w DC przez 2 lata i nigdy nie byłem tak zawstydzony. To Amerykanie kontra antyamerykanie. Lubią tu mieszkać, ale nie lubią Ameryki. Chcą, żeby ten kraj spłonął. Nie dopuścimy do tego”.

Link do strony Benjamina Fulforda https://benjaminfulford.net/2023/08/07/the-hidden-history-taught-by-secret-socieities/

Link do strony AntiilluminatenTV https://telegra.ph/Benjamin-Fulford-Wochenbericht-vom-07082023-08-03

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like