Karen Kingston ucieka z USA – zlecenie zabójstwa przez CIA

Sygnalistka Karen Kingston ucieka z USA, twierdząc, że doradca Roberta F. Kennedy’ego Jr., dr Robert Malone, zlecił jej zabójstwo przez CIA

Autorstwa Briana Shilhavy’ego
Redaktor, Health Impact News

Niektórzy z naszych czytelników powiadomili mnie o wybuchowym filmie opublikowanym przez Karen Kingston na jej koncie GETTR 6 sierpnia 2023 r.

Twierdzi, że przesyła strumieniowo wideo z Meksyku, gdzie, jak powiedziała, wyjechała, ponieważ podróżowanie po Stanach Zjednoczonych nie było już dla niej bezpieczne, ponieważ dr Robert Malone, który jest doradcą Roberta F. Kennedy’ego Jr., obecnego kandydata dla prezydenta Stanów Zjednoczonych, rzekomo współpracował z CIA, aby umieścić Karen na liście osób do zabójstwa.

Karen Kingston ma stronę Substack , na której publikuje swoje prace, a oto jej biografia :

Jako konsultant strategiczny i analityk biotechnologiczny, Karen jest zatrudniana przez swoich klientów, aby zapewnić, że lekarze-eksperci (kluczowi liderzy opinii), prawnicy, specjaliści ds. produkt i stan chorobowy.

Została wezwana, aby zaradzić sytuacjom, w których jej klienci chcieli rozwiązać strategiczne jednostki biznesowe o wartości od 200 do 350 mln USD, ponieważ groziła im grzywna w wysokości nawet miliarda dolarów lub po prostu stracili zbyt duże przychody. Jeden zwrot zaowocował strategią przejęcia firmy Mallinckrodt o wartości 1 miliarda dolarów +.

Do jej klientów należeli Pfizer, Medtronic, Allergan, Johnson & Johnson, Thermo Fisher Scientific i wiele mniejszych firm. ( Źródło .)

Jako były znawca branży, Karen można właściwie nazwać „demaskatorem”, a większość jej ostatnich prac polegała na ujawnianiu niebezpieczeństw i oszustw związanych z eksperymentalnymi „szczepionkami” na COVID-19, które nazywa „bronią biologiczną”.

Niedawno rozpoczęła kampanię na Florydzie, aby zachęcić ludzi do kontaktowania się z szeryfami i zażądania, aby przejęli wszystkie pozostałe szczepionki przeciwko COVID-19, aby zapobiec dalszym zgonom i obrażeniom, i wierzy, że to właśnie na tę akcję ludzie zaczęli reagować, co doprowadziło do umieszczenia jej na liście hitów CIA.

Jej oryginalne wideo ma ponad 40 minut, ale skróciłem je do 13 i pół minuty, aby ludzie mogli zrozumieć, dlaczego twierdzi, że jej życie jest w niebezpieczeństwie, gdy błaga Roberta F. Kennedy’ego Jr., aby poprosił Dr. Roberta Malone’a, żeby zadzwonił do CIA i przestał próbować ją zabić. To jest na naszym kanale Bitchute i będzie również na naszym kanale Telegram .

Nie wiem, czy dr Malone jest winny rzeczy, o które oskarża go Karen, i po prostu relacjonuję to, co powiedziała, ale wiemy, że dr Malone próbował ograniczyć wolność słowa innych członków Alternatywy Media, które go skrytykowały, pozywając je na miliony dolarów. Widzieć:

Dlaczego Robert Malone próbuje cenzurować debatę w alternatywnych mediach?

Nie zgadzam się ze wszystkim, co Karen Kingston opublikowała na temat eksperymentalnych zastrzyków z COVID (na przykład wierzy w transhumanizm), ale z pewnością ma wewnętrzne spojrzenie na branżę biotechnologiczną, która wcześniej w niej pracowała.

Zbadałem niektóre z jej wcześniejszych powiązań i rozpoznaję jedną z nich jako jedną z tych samych organizacji, które groziły mi i ścigały mnie w 2019 r. za ujawnienie powiązań Mormonów w Arizonie stojących za handlem dziećmi w celach seksualnych.

Z całą pewnością pracowała dla wroga w przeszłości.

Nie byłaby pierwszą demaskatorką Big Pharma, która „umarłaby nagle”, gdyby to, co donosi, było prawdą. Widzieć:

Demaskatorka szczepionki Brandy Vaughan znaleziona martwa we własnym domu podczas wszczęcia dochodzenia przez policję

W powyższym filmie szczególnie niepokoi mnie jej oświadczenie, że podobno wiele osób z alternatywnych mediów kontaktowało się z nią i próbowało skłonić ją do zaprzestania krytykowania dr Malone, w tym producenta filmowego Mikki Willisa, Children’s Health Defense i Mike’a Adamsa Natural News.

Karen informuje, że w listopadzie 2022 r. przeprowadził z nią wywiad Robert F. Kennedy Jr. dotyczący kontraktów DOD z firmą Pfizer i że odmówił on opublikowania tego wywiadu.

Robert F. Kennedy Jr. zeznaje o cenzurze Big Tech, zgarniając miliony dolarów od zwolenników Big Tech na swoją kampanię

Źródło obrazu tła . Źródło obrazu RFK Jr. i Musk .

Jedną z rzeczy, z którą Karen Kingston mówi, z którą całym sercem się zgadzam, jest to, że musimy przestać ufać tym tak zwanym „liderom” „Ruchu na rzecz Wolności Zdrowia”.

Zdumiewa mnie to, jak łatwo tak wielu wskakuje na modę, by wesprzeć tych „liderów” po prostu dlatego, że mówią rzeczy, które lubią słyszeć, całkowicie ignorując przeszłość i działania tej osoby.

Elon Musk jest jednym z ostatnich, którzy zostali docenieni za „wolność słowa”, mimo że zastosował się do rządowych żądań cenzury na wyższym poziomie niż poprzedni dyrektor generalny Twittera, Jack Dorsey, obaj wspierają teraz Roberta F. Kennedy’ego Jr. kampania S.

Mason Elon Musk zmienia markę Twittera na „X” – celem jest nowa „aplikacja Everything”.

Podobno RFK Jr. mieszka teraz w hrabstwie Los Angeles, a oto, co donosiła o nim organizacja informacyjna z jego rodzinnego miasta:

Artykuł: Przyjęcie RFK Jr. przez elitę technologiczną to ponura wróżba dla przyszłości Doliny Krzemowej

Archetypowy bohater Doliny Krzemowej jest założycielem o skromnych początkach — tym, który dzięki uporowi, potu i geniuszowi wprowadza w swoim garażu zmieniający świat pomysł.

Trudno wyobrazić sobie kogoś bardziej sprzecznego z tą formułą niż potomek najpotężniejszej dynastii politycznej w kraju. Jednak Robert F. Kennedy Jr.… jest wzniesionym toastem miasta wśród elitarnej grupy technologicznej .

Był wspierany przez założyciela Twittera, Jacka Dorseya, promowany podczas wydarzenia audio na żywo, którego gospodarzem był Elon Musk, i wspierany przez podcasterów venture capital, Davida Sacksa i Chamatha Palihapitiya, którzy nie tylko poparli Kennedy’ego do nominacji Demokratów, ale także zorganizowali dla niego zbiórkę pieniędzy.

Twórca LimeWire, Mark Gorton, założył super PAC z 500 000 $, który wykupuje reklamy w gazetach dla kandydata. ( Pełny artykuł .)

Politico poinformowało, że Super Pac Kennedy’ego przyniósł w lipcu ponad 6 milionów dolarów, a jego najlepszy dzień w zbieraniu funduszy w zeszłym miesiącu miał miejsce, gdy pojawił się przed podkomisją Izby Reprezentantów, zeznając w sprawie cenzury Big Tech.

Super PAC wspierający prezydenckie ambicje Roberta F. Kennedy’ego Jr. zebrał w lipcu 6,47 miliona dolarów od wielu głównych darczyńców z obu partii, zgodnie z komunikatem prasowym z American Values ​​2024 w poniedziałek. Około 5 milionów dolarów z tego łupu przyszło podczas jego zeznań przed Wybraną Podkomisją Sądownictwa Izby Reprezentantów ds. Uzbrojenia Rządu Federalnego.

Zgodnie z komunikatem prasowym, American Values ​​2024 może pochwalić się wsparciem byłego megadonatora Donalda Trumpa, Tima Mellona, ​​darczyńcy Partii Demokratycznej Abby Rockefeller oraz Gavina de Beckera, konsultanta ds. ( Pełny artykuł .)

Dlaczego Kennedy dostaje taką darmową przepustkę w alternatywnych mediach? (W przeszłości odmawiał udzielenia mi wywiadu.)

Biorąc pod uwagę wszystkie nazwiska ujawnione w mediach w ciągu ostatnich kilku miesięcy podczas procesu Jeffreya Epsteina na Wyspach Dziewiczych przeciwko Chase Bank i tym, którzy byli częścią sieci biznesowej pedofila, dlaczego nikt nie zapytał Roberta F. Kennedy’ego Jr. o jego wcześniejsze kontakty z Jeffreya Epsteina? Widzieć:

Kolejny były współpracownik Jeffreya Epsteina chce kandydować na prezydenta USA w 2024 roku

Ludzie wysyłali mi e-maile i narzekali na to, że piszę o przeszłości Kennedy’ego, w tym jego pamiętnikach seksualnych, uzależnieniu od heroiny itp. Niektórzy skarcili mnie i powiedzieli, że wszystko to wydarzyło się w przeszłości i że Kennedy jest osobą zreformowaną i że kazano nam przebaczać ludziom.

Kiedy wydawnictwo Skyhorse Publishing, z którym robię interesy od lat, przysłało mi bezpłatny egzemplarz książki „The Real RFK Jr.” Dicka Russela, przeszedłem bezpośrednio do rozdziału 8, zatytułowanego „Osobisty przełom”.

Pomyślałem, że może ten rozdział będzie dokumentował jego moment „przyjścia do Jezusa”.

Ale nie, wiele zasług za pokonanie uzależnienia od seksu i narkotyków zawdzięcza psychologowi CG Jungowi, jednemu z założycieli Anonimowych Alkoholików.

Kiedy wyszukałem hasło „Epstein”, nie przyniosło to żadnych wyników.

Jak już wcześniej pisałem, Robert F. Kennedy Jr. nigdy wcześniej nie sprawował urzędu wybieralnego, ponieważ zawsze był uważany za „niewybieralnego” ze względu na swoje przeszłe uzależnienia od seksu i narkotyków.

Uważano go nawet za zbyt kontrowersyjnego, by służyć jako administrator Obamy w Agencji Ochrony Środowiska, ponieważ powiedział, że sceptycy globalnego ocieplenia powinni być traktowani jak „zdrajcy”. ( Źródło .)

O ile mi wiadomo, Robert F. Kennedy Jr. jest jedynym członkiem rodziny Kennedych, który przyznaje, że CIA była odpowiedzialna za śmierć jego ojca i wuja.

On, bardziej niż ktokolwiek inny, powinien doskonale wiedzieć, że prezydenci i inni politycy nie rządzą tym krajem bez zgody CIA.

Więc jeśli jakimś cudem ten sponsorowany przez Big Tech kandydat rzeczywiście zostanie „wybrany” na urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych, to prawdopodobnie tylko dlatego, że CIA jest po jego stronie i kontroluje go.

Szeryfowie nie uratują Ameryki

Chociaż pochwalam odwagę Karen Kingston, by spróbować coś zrobić z masowymi mordercami, którzy popełniają ludobójstwo w USA za pośrednictwem Big Pharma i rządu, jest jeden punkt, w którym myślę, że dr Malone ma rację: firma Pfizer nigdy nie zostanie skazana w sądzie prawa – chociaż NIE z powodów, które rzekomo podaje Malone.

To dlatego, że globaliści, którzy kontrolują ten kraj, są również właścicielami sądów i dopóki Amerykanie nie przejmą kontroli nad systemem sądowniczym, nigdy nie będzie sprawiedliwości w sądzie. Widzieć:

Sprawiedliwość na sprzedaż – dlaczego przestępcy kierujący Stanami Zjednoczonymi będą nadal działać, dopóki skorumpowany system sądowniczy nie zostanie zastąpiony

I oczywiście bez nadziei na środki prawne w sądach, szeryfowie są bezsilni, by cokolwiek zrobić.

Jeśli spojrzysz na powyższą grafikę struktury władzy, którą ktoś stworzył, zobaczysz, że nawet politycy nie są na szczycie wykresu. Są na trzecim poziomie, a szeryfowie i inne lokalne organy ścigania są poniżej.

Nie, przykro mi, że przekazuję wam tę wiadomość, Ameryko, ale szansa, jaką opinia publiczna musiała „odzyskać” Amerykę, umarła w 2020 i 2021 roku.

Umarł w dniu, w którym wszyscy postanowili być posłuszni rządowi, aby pozostać w domu i wychodzić na zewnątrz tylko wtedy, gdy mieli na sobie maskę.

Umarł w dniu, w którym wszyscy zastosowali się do zaleceń dotyczących szczepień przeciwko COVID jako warunku pozostania na rynku pracy.

I umarł, gdy ludzie postanowili pojechać do Waszyngtonu 6 stycznia 2021 r., mając nadzieję, że ich wybawca Donald Trump rozpocznie powstanie, wezwie wojsko i „osuszyć bagno”.

Przepraszam Ameryko. Jest już za późno. Dokonałeś już swoich wyborów.

Jedynym, który może teraz uratować Amerykę, jest Bóg Wszechmogący i Mesjasz Jezus Chrystus, który obiecał powrócić na tę ziemię i raz na zawsze pokonać szatana.

W przeszłości Bóg przymykał oczy na taką ignorancję, ale teraz nakazuje wszystkim ludziom na całym świecie, aby pokutowali. Albowiem wyznaczył dzień, w którym będzie sądził świat sprawiedliwie przez człowieka, którego wyznaczył. Udowodnił to wszystkim ludziom, wskrzeszając Go z martwych. (Dzieje Apostolskie 17:30-31)

Link źródłowy https://healthimpactnews.com/2023/whistleblower-karen-kingston-flees-u-s-claiming-robert-f-kennedys-advisor-dr-robert-malone-ordered-a-cia-assassination-of-her/

0% LikesVS
100% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like