Projekt Hunga Tonga – Ultratajna historia

Autorstwa State of the Nation, 9 sierpnia 2023

DZIALANIE FAL CIEPŁA

NWO Globalist Psyop i amerykańska czarna operacja wykorzystująca broń geograficzną

Wideo satelitarne tej eksplozji

Psychologiczny globalista NWO i Czarny Op wyzwalany bronią geograficzną USA

OGROMNA EKSPLOZJA WULKANU HUNGA TONGA W STYCZNIU 2022 R. WYWOŁANA
PRZEZ BROŃ GEOMETRYCZNĄ.
FALA UPALÓW 2023 I NIE TYLKO.

Przesłane przez weterana analityka wywiadu i byłego oficera armii USA
State of the Nation

Musi istnieć konkretny powód, dla którego tego lata 2023 roku jest goręcej niż w Hadesie. Oto:

Wybuch wulkanu Hunga Tonga-Hunga Ha’apai

Stało się to 15 stycznia 2022 r. w Tonga, ale niewiele o tym słyszeliśmy, ponieważ było pod wodą. Było to jednak ważne wydarzenie, które według ostrzeżeń NASA mogło tymczasowo ogrzać powierzchnię Ziemi.

Kiedy wulkan Hunga Tonga-Hunga Ha’apai wybuchł 15 stycznia 2022 r., wysłał tsunami na cały świat i wywołał dźwiękowy boom, który dwukrotnie okrążył kulę ziemską. Podwodna erupcja na południowym Pacyfiku wyrzuciła również ogromną chmurę pary wodnej do ziemskiej stratosfery – wystarczającą do wypełnienia ponad 58 000 basenów olimpijskich. Sama ilość pary wodnej może wystarczyć, aby tymczasowo wpłynąć na średnią globalną temperaturę Ziemi.

„Nigdy nie widzieliśmy czegoś podobnego” – powiedział Luis Millán, naukowiec zajmujący się atmosferą w Laboratorium Napędu Odrzutowego NASA w Południowej Kalifornii. Poprowadził nowe badanie, badając ilość pary wodnej, którą wulkan Tonga wstrzyknął do stratosfery, warstwy atmosfery między około 8 a 33 mil (12 i 53 km) nad powierzchnią Ziemi.

Millán i jego współpracownicy szacują, że erupcja Tonga wysłała około 146 teragramów (1 teragram to bilion gramów) pary wodnej do ziemskiej stratosfery – co odpowiada 10% wody już obecnej w tej warstwie atmosfery. To prawie cztery razy więcej niż ilość pary wodnej, którą naukowcy szacują podczas erupcji Mount Pinatubo na Filipinach w 1991 r., która dostała się do stratosfery.

NASA twierdzi, że erupcje wulkanów rzadko wstrzykują wodę do stratosfery i wcześniej zarejestrowano to tylko dwa razy. Raz na Alasce w 2008 r., a drugi w Chile w 2015 r. Oba wysłały znaczne ilości pary wodnej na duże wysokości, ale były to „zaledwie punkciki” w porównaniu z zeszłorocznym wulkanem Tonga. I chociaż poprzednie erupcje szybko się rozproszyły, NASA sugeruje, że opary z wulkanu Tongan mogą pozostawać w stratosferze przez kilka lat.

Ta dodatkowa para wodna może wpływać na chemię atmosfery, przyspieszając pewne reakcje chemiczne, które mogą tymczasowo pogorszyć zubożenie warstwy ozonowej. Może to również wpływać na temperaturę powierzchni. Masywne erupcje wulkanów, takie jak Krakatau i Mount Pinatubo, zazwyczaj chłodzą powierzchnię Ziemi, wyrzucając gazy, pył i popiół, które odbijają światło słoneczne z powrotem w przestrzeń kosmiczną. W przeciwieństwie do tego wulkan Tonga nie wstrzyknął dużych ilości aerozoli do stratosfery, a ogromne ilości pary wodnej z erupcji mogą mieć niewielki, tymczasowy efekt ocieplenia, ponieważ para wodna zatrzymuje ciepło. Efekt rozproszyłby się, gdy dodatkowa para wodna opuściłaby stratosferę i nie byłby wystarczający, aby zauważalnie zaostrzyć skutki zmiany klimatu. [1]

Tak więc pytanie za 64 000 $ brzmi: czy ta eksplozja wulkanu była całkowicie naturalnym wydarzeniem; czy też został on wywołany przez amerykańską geobroń wojskową z tego samego rozkazu, który wygenerował całkowicie niszczycielskie trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii w 2023 r.?


OPERACJA TURKEY TREMBLORS: Twarde dowody wskazują na tę samą potężną
geobroń DEW, której DARPA użyła do wywołania niszczycielskiego trzęsienia ziemi na Haiti w 2010 roku


Podobnie jak trzęsienia w Turcji, dokładna analiza eksplozji Hunga Tonga wskazuje, że była to erupcja całkowicie spowodowana przez człowieka. Alternatywni sejsmolodzy wskazali, że miał on wszystkie cechy wysoce zaawansowanej technologicznie DEW, zdolnej do skierowania niezbędnej ilości energii we właściwe miejsce w celu wywołania ogromnej eksplozji.

Dwa poniższe raporty to tylko zarys tego trwającego dochodzenia w sprawie geoterroryzmu.


BROŃ GEOPOZYCYJNA! Bezprecedensowe sygnatury eksplozji Hunga Tonga
spowodowały zagadkowe koncentryczne zmarszczki w atmosferze

Kolejna sygnatura broni geograficznej?  Po ogromnej eksplozji Hunga Yonga
nastąpiła niezwykle krótka erupcja.


Motyw do OPERACYJNEJ FALI CIEPŁA

Jeśli chodzi o motyw takiej ewidentnie geoinżynieryjnej katastrofy, powinno być oczywiste, że globalistyczna kabała Nowego Porządku Świata desperacko pragnie sfabrykować scenariusz globalnego ocieplenia , którego nie można kwestionować. I taki, który posłuży jako rażąca reklama dla światowej społeczności narodów, w którą będzie mogła się wkupić.

Wszystkie różne plany wdrożenia NWO są powiązane z utworzeniem Jednego Rządu Światowego , którego głównym uzasadnieniem jest odpowiedź na absurdalną mistyfikację zmian klimatu spowodowaną CO2.

Podczas gdy ta całkowicie fałszywa narracja klimatyczna jest podstawą Wielkiego Resetu , globaliści są znacznie opóźnieni w realizacji swoich nikczemnych planów oszukania masy krytycznej ludzkości. Dlatego niemądrze nacisnęli przycisk OPERATION HEAT WAVE w styczniu 2022 r., dokonując tego niezwykle bezczelnego i lekkomyślnego aktu geoterroryzmu przeciwko wulkanowi Hunga Tonga.

Głównym zmartwieniem po tym, jak geoinżynierowie NWO popełnili tak niebezpieczną zbrodnię przeciwko ludzkości, a także samej Ziemi, jest to: jakie są inne globalne niezamierzone konsekwencje spowodowane tym wyjątkowo nieprzemyślanym wydarzeniem zmieniającym planetę? 

ŹRÓDŁO


Geoinżynieria planety Ziemia

Innym ważnym elementem OPERACYJNEJ FALI CIEPŁA są ciągłe i intensyfikujące się globalne programy geoinżynierii chemicznej. Te operacje rozpylania aerozoli chemtrail odnotowały znaczny wzrost w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, a także w wielu innych krajach nienależących do Five Eyes .

TO JEST NAJWIĘKSZY…
.…i zdecydowanie NAJWIĘKSZY boogeyman w bloku NWO!

To ciągłe nakładanie się pokrywy chmur chemicznych ma zaplanowany efekt utrzymywania promieniowania cieplnego Ziemi blisko powierzchni planety, tworząc w ten sposób sprzyjające okoliczności dla rozwoju wszelkiego rodzaju gwałtownych zdarzeń pogodowych i uciążliwych wzorców klimatycznych.

Oczywiście wojsko amerykańskie prowadzi te operacje związane ze smugami chemicznymi od II wojny światowej; jednak w każdej kolejnej dekadzie wprowadzano nowe formuły i technologie, które miały ogromny wpływ zarówno na mikroklimat, jak i makroklimat na całym świecie. Ponieważ niektóre z tych programów modyfikacji pogody działają ze sobą w różnych celach, miały one zarówno wpływ na ocieplenie, jak i ochłodzenie na całym świecie.

Co oznacza, że ​​większość zwariowanej pogody jest faktycznie spowodowana przez człowieka (ale nie przez CO2) i bezpośrednio przypisywana geoinżynierom NWO, którzy pracują bezpośrednio dla globalistycznej kliki. Kabała wie również, że jądro Ziemi wiruje teraz wolniej niż płaszcz, przygotowując się do odwrócenia kierunku. To również wpływa na dziwnie ewoluujący scenariusz zmiany klimatu.

Najwyżsi decydenci są również świadomi ogromnych zmian zachodzących w Słońcu, jak również w całym Układzie Słonecznym. Udowodniono już, że zachowanie Słońca, takie jak zwiększające się wiatry słoneczne, koronalne wyrzuty masy, słoneczne burze magnetyczne itp., koreluje z niektórymi z największych zmian na Ziemi, takich jak erupcje wulkanów i mega-trzęsienia ziemi. Następnie nadchodzi cykl maksimum słonecznego.

Chociaż przewidywano, że nastąpi to w 2024 lub 2025 r., niektórzy naukowcy uważają, że maksimum słoneczne może nastąpić w 2023 r. Dowodów jest coraz więcej, z 163 plamami słonecznymi – obszarami intensywnej aktywności magnetycznej na powierzchni Słońca – liczonymi średnio na Słońcu, w czerwcu 2023 r. [2] 

W rzeczywistości każda planeta przeszła poważne zmiany w ciągu ostatnich 20 do 30 lat, z których większość pojawiła się w wyniku bardzo określonego okresu ocieplenia spowodowanego zupełnie nową fazą aktywności słonecznej. (Patrz: Niepodważalny dowód naukowy głębokich i niezrównanych zmian w całym Układzie Słonecznym )


KLUCZOWY PUNKT: Aby żaden badacz klimatu lub badacz zmian na ziemi nie wątpił w istnienie wysoce zaawansowanej technologii wywołującej wulkany, trzęsienia ziemi i tym podobne, dostarczany jest następujący artykuł naukowy: Super Energy Weapons Triggering Earthquakes, Volcanoes and Other Earth Movements


Wniosek

Kiedy nawet Mockingbird Media i główne platformy naukowe CIA przewidują „wzrost temperatur na całym świecie o 1,5 C” z powodu erupcji Hunga Tong (patrz poprzedni zrzut ekranu), wiesz, że geoterroryści zrobili coś OGROMNEGO!

Jednak największą informacją dotyczącą tego globalnego psychopaty jest to, że sprawcy NWO nieumyślnie zdradzili prawdę.

Każda naukowa ocena tego, co wydarzy się w następstwie erupcji z wypluwającą wodę, potwierdza gigantyczny wzrost produkcji pary wodnej z powodu ogromnej ilości cząstek wulkanicznych, które dostały się do różnych warstw ziemskiej atmosfery. Podobnie doszło do niezrównanego wlewu wody do górnych warstw atmosfery.

Te niezamierzone rewelacje pokazują, jak bardzo para wodna przyczynia się do globalnego ocieplenia ; i jest w rzeczywistości najbardziej rozpowszechnionym ze wszystkich gazów cieplarnianych, które mogą powodować zmiany klimatyczne .

Produkcja pary wodnej poprzez geoinżynierię chemiczną jest
główną przyczyną globalnych zmian klimatycznych,
a nie CO2 wytwarzany przez człowieka


Konkluzja : Wszystko to oznacza, że ​​problem globalnego ocieplenia jest ukradkiem geoinżynieryjnie, aby sprawcom NWO łatwiej było uciec z wieloma „suszami”, „falą upałów” i „pożarami” aktami geoterroryzmu, takimi jak ten:  OPERACJA MAUI INFERNO


Weteran analityk wywiadu i były oficer armii USA
State of the Nation
9 sierpnia 2023 r.


Uwaga redaktora SOTN: Każde z poniższych odniesień dostarcza poszlak na to, że eksplozja na Hunga Tonga była dziełem człowieka. Różne superlatywy związane z tym zmieniającym cywilizację atakiem na planetę wyraźnie wskazują, że wulkan został celowo poddany geoinżynierii na kilka miesięcy (lub lat) przed celowo wywołaną eksplozją.


Bibliografia

rekomendowane lektury

PRAWDZIWA PRZYCZYNA GLOBALNEJ FALI CIEPŁA W 2023 R

Źródło

[1]  Świat się nie pali

[2] NASA donosi o rozbłysku słonecznym „X1”, gdy aktywność Słońca osiąga 21-letni szczyt

Link źródłowy https://stateofthenation.co/?p=17954850% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like