USA to korporacja za pośrednictwem N.A.S.

Autor, Helena

The Nationalist Voice

Stany Zjednoczone NIE SĄ republiką: są podmiotem korporacyjnym za pośrednictwem New American Security

Kandydat na prezydenta w Ekwadorze został zamordowany. A Stany Zjednoczone wysyłają siły bezpieczeństwa złożone z agentów FBI do Ekwadoru w celu zbadania sprawy. Dlaczego? Ponieważ kandydat był marionetką z USA. Niemcy ustalili, że został zastrzelony przez rywalizujące meksykańskie kartele – być może myślą, że Ekwador jest w Meksyku? W rzeczywistości Ekwador był państwem zastępczym Stanów Zjednoczonych od czasu uzyskania niepodległości od Kolumbii w latach trzydziestych XX wieku. Od tego czasu zamachy stanu i zabójstwa były dość powszechne wśród frontu CIA i centrum zarzutów.

W 2000 roku Ekwador przyjął dolara amerykańskiego jako swoją walutę narodową, mimo że jest narodem hiszpańskim. Ostatnim amerykańskim stowarzyszonym prezydentem Ekwadoru był Rafael Correa, który objął urząd w 2007 roku, wkrótce po powrocie do Ekwadoru ze swojej rezydencji w Illinois.

Lewicowy socjalista, gospodarka Correi została zbudowana na ropie i gazie. Kiedy cena gazu spadła o 50%, Correa nie miał pieniędzy na wspieranie socjalistycznych reform i państwa opiekuńczego, które zbudował. Gdy gospodarka weszła w recesję, Correa uciekł do Belgii. Wydano nakaz aresztowania, ale Belgia odmówiła wykonania.

Następną amerykańską wstawką zastępczą był Lenin Moreno. Podczas swojej kadencji zdobył wiele nagród, w tym nominację do Nagrody Nobla, mimo że miał zaledwie 9% aprobaty… Co najważniejsze, zezwolił na odwierty ropy naftowej w amazońskim lesie deszczowym. Opuszczając urząd pośród zarzutów przekupstwa i korupcji, Moreno uciekł do Paragwaju i pracuje dla Organizacji Państw Amerykańskich.

W ten sposób Fernando Villavicencio został kolejnym pełnomocnikiem USA – biorąc pod uwagę potrzebę utrzymania bazy wojskowej na Wyspach Galapagos i dalszego pustoszenia lasów deszczowych Amazonii w sposób nieskrępowany i nieuregulowany.

Wejdź do gry Anthony Blinken – tracąc kolejną amerykańską kolonię, Blinken będzie musiał znaleźć nowego kandydata. Nieco naciągany, Blinken ogłosił możliwość wysłania wojsk amerykańskich do Nigru, co było jego ostatnim faux pas.

Istnieje wiele biur podlegających bezpośredniemu przełożonemu, Sekretarzowi Stanu, w tym; Biuro Wywiadu i Badań, Biuro Bezpieczeństwa Zdrowia i Dyplomacji, Biuro Spraw Legislacyjnych, Sekretariat Wykonawczy, Biuro Praw Obywatelskich, Biuro DEI i Radca Departamentu.

Te trzy Biura są kluczowe. Ci dyrektorzy agencji mają różne pochodzenie, tzn. wszyscy zostali początkowo mianowani przez Obamę. Ich pochodzenie obejmuje; CIA, DoD, Harvard, CDC, WHO, Bill Gates, USAID, CSIS, NED, International AIDS Vaccine Initiative i Center for a New American Security, między innymi.

Centrum Nowego Amerykańskiego Bezpieczeństwa (CNAS) zostało założone w 2007 roku przez Michele Flourney i Kurta Campbella. Ich zadaniem jest wywoływanie wojen i zamachów stanu, aby kolonizować kraje dla kartelu.   Ich celem jest „zabezpieczenie” zasobów naturalnych, energii, krytycznych minerałów, ziemi, wody i różnorodności biologicznej z krajów na całym świecie w imieniu ich fundatorów – kontrahentów wojskowych, firm naftowych i gazowych oraz Fundacji Społeczeństwa Otwartego.

Te firmy finansujące kierują rządem USA. To oni decydują. Określają, gdzie i kiedy będą wojny. Określają cele geoinżynieryjne. Kongres jest ich własnością – obie partie.

Innymi słowy – Stany Zjednoczone NIE są Republiką, to Korporacja rządzona przez interesariuszy. A Kongres jest odchyleniem własności korporacyjnej. Kongres licytuje ich właścicieli w ramach schematu dojenia podatników z ich zarobków. Kandydaci na prezydenta otrzymują zadania podczas swoich kampanii z jednym kandydatem wybranym na początku, który wygra „przez zdenerwowanie”. Stworzyli nasz dług. Tworzą inflację. Tworzą recesje. Mówią Blinkenowi, co ma robić.

Kiedy będziesz dobry, wynagrodzą cię pieniędzmi. Ale kiedy jesteś zły i pozwalasz, by ich kolonie były biczowane przez reżimy spoza schematu Fundatorów, zostaniesz surowo ukarany i wygnany spod ich ochrony za pośrednictwem CIA, NSA i FBI. Pod okiem Anthony’ego Blinkena stracił Ukrainę, Niger, a teraz Ekwador.

Po cichu, 2 dni temu, Biden prewencyjnie podpisał rozporządzenie wykonawcze, które wejdzie w życie gdzieś w 2024 roku. Prawdopodobnie napisany przez dyrektora Biura Wywiadu i Badań , EO towarzyszy ogłoszenie stanu wyjątkowego . Powołując się na Chiny, Hongkong i Makau, EO deklaruje, że inwestowanie w „niektóre” technologie, sztuczną inteligencję i przemysł wojskowy w tych krajach będzie zabronione. W związku z tym firmy, które już prowadzą interesy z KPCh, są wezwane do oddzielenia i opuszczenia Chin, zanim EO wejdzie w życie.

Krajowe uprawnienia nadzwyczajne uprawniają Prezydenta do 136 odrębnych ustawowych uprawnień nadzwyczajnych. Uprawnienia, które w normalnych okolicznościach nie byłyby dozwolone. 13 z nich wymaga deklaracji Kongresu; pozostałe 123 są przyjmowane na mocy deklaracji wykonawczej bez dalszego wkładu Kongresu.

Obecnie nadal obowiązują 42 krajowe stany nadzwyczajne: zdecydowana większość dotyczy blokowania i zamrażania aktywów funduszy innych krajów podlegających jurysdykcji Stanów Zjednoczonych.

EO Bidena nakazuje Sekretarzowi Skarbu, Janet Yellen, wydanie przepisów monitorujących lub zakazujących transakcji, które mogą pomóc Chinom w opracowaniu technologii przeciwdziałającej zdolnościom bezpieczeństwa narodowego USA… Zachód skutecznie zniszczył chiński rynek nieruchomości i będzie próbował zahamować chińską technologię i wojskowych za pośrednictwem tego EO.

Końcowym rezultatem byłoby zmniejszenie siły i wartości BRICS – zgodnie ze zmniejszającą się dystrybucją bogactwa w krajach zachodnich. W ten sposób próbując zapewnić kartelowi zamknięte drzwi. I ukończenie piramidy ZAMÓWIENIE.

Link źródłowy https://helenaglass.net/2023/08/11/us-is-a-corporate-entity/

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like