Watykan – Nowy Porządek Świata – Wojsko Watykanu

Autor, HELENA

The Nationalist Voice

W ramach przygotowań do wyborów 2024 na całym świecie podejmowane są ruchy.

Podczas gdy my jesteśmy zaabsorbowani mediami, protestami i szaleństwem w mediach społecznościowych na temat Sądu Najwyższego – papież Franciszek jest zajęty układaniem stosów w Watykanie! A jego ostatni goście, w tym Billy dzieciak Clinton, prawdopodobnie pomogli w ogłoszeniu przez Franciszka 21 NOWYCH i ulepszonych kardynałów. Franciszek wprowadził już 2/3 ze 130 kardynałów uprawnionych do wyboru następnego papieża. Jego skupienie? Duchowni, którzy zgadzają się z jego wartościami.  

Na przykład:

  • Biskup Stephen Sau-yan Chow: Właśnie został mianowany biskupem Hongkongu w 2021 roku, a teraz jest kardynałem. On, podobnie jak Franciszek, jest jezuitą.
  • Prałat Pierbattista Pizzaballa z Jerozolimy: Jego nominacja na biskupa jest również nowa – 2020. Jest członkiem Zakonu Maltańskiego. Zakon rości sobie pretensje do kontynuacji z  Rycerzami Szpitalników prowadzonymi przez Wielkiego Mistrza. Rycerze są częścią suwerennego zakonu wojskowego. To Knights Hostelier unicestwił templariuszy.

Zakon Maltański jest częściowo finansowany przez Malteser International , którego pomocnicy obejmują: Korpus Wojskowy, Siły Powietrzne i Marynarkę Wojenną. Z siedzibą w Niemczech, byli częścią bitew wojskowych wypraw krzyżowych przez 9 wieków. Ich budżet na 2021 rok wyniósł 91,9 mln euro. Dodatkowe fundusze dla Zakonu pochodzą z partnerstw, które obejmują ONZ, Billa Gatesa, USAID, Niemieckie Towarzystwo na rzecz Międzynarodowego Zrównoważonego Rozwoju, WHO, WEF, rządy – i inne.

Pomimo tego, że mieści się w Watykanie, pomimo tego, że Zakon jest desygnowany przez Papieża, pomimo ogromnych zasobów Watykanu – NIE finansuje rocznego budżetu Zakonu w wysokości 2,3 miliarda dolarów.  

Znani członkowie Zakonu Maltańskiego to: Prescott Bush, George Bush Jr., Erik Prince, założyciel Blackwater, Rockefeller, dwaj członkowie rodziny Kennedy – Joseph i Ted, królowa Elżbieta II, Karol, książę Castro, Mussolini i dziwna osoba odstająca – Jimmy Savile, skazany za pedofilię.

George Bush Jr. Zakon Maltański:

Ich celem jest eliminacja islamu. ISIS. Al-Kaida. 9-11.

Eryk Książę Zakon Maltański:

Wojskowy pomocnik Malty został opisany jako Najemnicy.

W 2013 roku spółka zależna Academi International Development Solutions otrzymała kontrakt o wartości 92 milionów dolarów na ochroniarzy Departamentu Stanu. To byłaby Hillary Clinton. W lutym 2022 r. Erik Prince odwiedził Zełenskiego w Kijowie. Prince jest wspierany i finansowany przez Lloyda Austina i Avril Haines z Departamentu Obrony.

Łącznikiem między Watykanem – najemnikami Blackwater – Ukrainą – a Pentagonem jest Zakon Maltański.

Papież Franciszek Watykan Zakon Maltański:

W 2022 roku Francis zwolnił cały zarząd Zakonu w związku z trwającymi roszczeniami o napaść na tle seksualnym i wewnętrznymi podziałami, które podzieliły członków. Franciszek i Marco Luzzago, porucznik Zakonu Wojskowego, przepisali następnie Konstytucję Zakonu, zgodnie z którą ostateczna władza nad wszystkim, co robią, należy teraz wyłącznie do papieża, a nie do świeckich członków. Nowo powołany zarząd składa się z prawników, pediatrów i bankierów. Luzzago zmarł w 2022 roku z powodu nagłego wylewu krwi do mózgu.

Według ich strony internetowej, Zakon przyznaje dotacje swoim 21 „spółkom zależnym”, które następnie wydają je na administrację, podczas gdy wolontariusze wykonują pracę. Nie ma żadnych zeznań podatkowych, ponieważ podlega to parasolowi Watykanu.

Watykan i jego liczne dodatki są finansowane przez światowe rządy za pośrednictwem podatników. Watykan zakorzenia swoje ustanowienie jako kamień węgielny Globalnego Porządku za pomocą środków wojskowych i monetarnych, mieszczących się w ideologii Jezuitów i Protektoratu Watykanu.

To właśnie pod tą starożytną kuratelą katolicyzmu i ostatecznie chrześcijaństwa dokonano ponownego przetłumaczenia kluczowego biblijnego słowa: Magisterium.   W Biblii Magisterium oznacza „nauczyciela”. Ale gdzieś w XII wieku, aby potwierdzić władzę nad monarchiami, papież na nowo zdefiniował magisterium jako „władzę religijną”!     W tym momencie monarchie były zobowiązane do papieża i jego administratorów. Moment, w którym wszystko się posypało.

Wygląd – jest to, że Nowy Porządek Świata będzie postępował bez swoich byłych sojuszników, w tym BRICS i wszystkich przyszłych członków BRICS w oczekiwaniu. Biznes jak zwykle.

JAK? Jak Zachód może stworzyć Nowy Porządek Świata i RESET, skoro posiada tylko 40% globalnych rządów?

Krótka odpowiedź – nie mogą. Ale mogą tworzyć iluzję – za pośrednictwem sztucznej inteligencji.

WEF Zakon Maltański:

Sztuczna inteligencja jest na średnim etapie doskonalenia projekcji dowolnych jednostek, które mówią i wyglądają jak ich „postać”, ale są przywoływane za pośrednictwem Sztucznej Rzeczywistości. Sztuczna Rzeczywistość jest zaprogramowana z analizą i danymi ograniczonymi do „Programistów”. Dlatego moglibyśmy zasadniczo mieć 5-1000 różnych programistów AI tej samej osoby, wywołujących zupełnie różne programy osobowości.

W tej chwili istnieją subtelne sposoby identyfikacji osoby AI w porównaniu z rzeczywistością – ruchy gałek ocznych, emocje, deformacje ust i analiza krytycznego myślenia. Krytyczne myślenie jest kluczem do przetrwania Ameryki. Bez tej konkretnej drogi następne pokolenie będzie stracone – niezdolne do odróżnienia rzeczywistości od sztucznej inteligencji.

Główne cele WEF pokrywają się z celami watykańskiego Zakonu Maltańskiego – Afryka i Chiny. Narzędzie propagandy jest inne. Dla nich jest to „choroba”; Ebola, denga, malaria, Zika, wszystko i wszystko, co można zrzucić na komary.

Ale co, jeśli ta teoria, podobnie jak teoria nietoperza – jest NIEPRAWIDŁOWA?

ONZ – Zakon Malty o stałym statusie:

Zintegrowany we wszystkim, co globalne, Zakon Maltański stał się stałym członkiem ONZ i organizuje imprezy i debaty z udziałem 40 organizacji międzynarodowych i 750 organizacji pozarządowych. W latach 1997-2004 Fundacja Społeczeństwa Otwartego nawiązała współpracę z Węgierską Służbą Charytatywną Zakonu Maltańskiego.

W 2005 roku Bill Gates został pasowany na rycerza przez królową Elżbietę pod nadzorem papieża. Rycerstwo gwarantuje ochronę pod Stolicą Apostolską.

Rockefeller Zakon Maltański:

Pierwsze teorie dotyczące komarów zostały ogłoszone na początku XX wieku, kiedy Instytut Rockefellera tworzył swoją pierwszą szczepionkę. Ta sama szczepionka, która ostatecznie spowodowała bakteryjne zapalenie płuc i zabiła setki tysięcy. Przed Rockefellerami na całym świecie akceptowano, że choroby są powodowane przez zanieczyszczoną wodę zanieczyszczoną odpadami i oparami rozkładającej się i gnijącej roślinności. Słowo „malaria” tłumaczy się jako „złe powietrze”. Słowo określające choroby tego rodzaju brzmiało „Miazma”.

Prawie wszystkie choroby były przenoszone przez cuchnące powietrze i wodę. Medycznym rozwiązaniem lub lekarstwem na wyziewy była czystość i wyeliminowanie potencjalnych źródeł gnicia oparów lub „gazów kanalizacyjnych”.

Papież Franciszek jest dobrze znany ze swojego zamiłowania do Hollywood – nawet jeśli gość jest świecki lub ateistą. Hollywood ziemia grzechu. Czerwiec 2021, papież Franciszek spotkał się z Anthonym Blinkenem. Pelosi złożył wizytę w czerwcu 2022 r. W maju 2023 r. papież Franciszek spotkał się z Zełenskim. W zeszłym tygodniu, 5 lipca, papież Franciszek spotkał się z Billem Clintonem, Markiem Mezvinskim i Alexem Sorosem. Clinton podziękował papieżowi za całą jego służbę i wręczył mu notatkę.

Link źródłowy https://helenaglass.net/2023/07/10/the-vatican-and-the-open-society/

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like