Maui – Hawaje – atak terrorystyczny globalistów

Globaliści przeprowadzają klimatyczny atak terrorystyczny na obywateli Maui, niszcząc życie i mienie

W jaki sposób „naturalny pożar” może spalić budynki i samochody oraz pozostawić drzewa stojące?

Autor, Brian Shilhavy
Health Impact News

W jaki sposób „naturalny pożar” może spalić budynki i samochody oraz pozostawić drzewa stojące? Źródło obrazu : Gdzie możemy kupić niektóre z tych ognioodpornych drzew, które mają na Maui?

Istnieje obawa, że ​​setki ludzi zginęło, a całe miasta spłonęły doszczętnie na Maui na Hawajach, co jest wyraźnie klimatycznym atakiem terrorystycznym miliarderów globalistów przeciwko obywatelom Hawajów, głównie na wyspie Maui.

Podobnie do tego, co wcześniej informowaliśmy o pożarach w Kalifornii i Kanadzie, gdzie dowody są przytłaczające, że te pożary wcale nie są naturalne, zdjęcia i nagrania wideo pochodzące z Maui teraz wyraźnie pokazują, że NIE jest to naturalny „pożar” w ich tropikalny klimat, ponieważ budynki i samochody płoną na popiół, podczas gdy drzewa i inne konstrukcje drewniane wciąż stoją.

Zobacz niektóre z naszych poprzednich relacji na temat tych nienaturalnych pożarów:

Pożary, które nie są naturalne – produkt agendy geoinżynierii

Oryginalny nagłówek, którego zamierzałem użyć w tym artykule, brzmiał: „Rząd Stanów Zjednoczonych przeprowadza klimatyczny atak terrorystyczny na obywateli Maui, niszcząc życie i mienie”, ale potem zdałem sobie sprawę, że kiedy większość ludzi myśli o „rządzie”, myśli o tych, którzy są ( s) wybrany na urząd publiczny.

Ale rzeczywistość jest taka, że ​​światowi miliarderzy i bankierzy są tymi, którzy kontrolują działania „rządu”, i nigdzie nie jest to bardziej widoczne niż na Hawajach, placu zabaw i kryjówce bogatych i sławnych.

Ponad 10 lat temu jadłem kolację w Los Angeles z byłym senatorem z Hawajów, aby porozmawiać o „strefie wojny” na Hawajach między dużymi firmami biotechnologicznymi, które przejmowały rolnictwo na Hawajach, a tymi, które promowały ekologiczne produkty na małą skalę i tradycyjne technik rolniczych, które nie obejmowały trujących chemikaliów.

Tak jak Hawaje były centralnym punktem wciągnięcia USA w konflikt podczas II wojny światowej, tak dzisiaj wydaje się, że są centralnym punktem wojny rolnej XXI wieku. Hawaje są dziś centralnym punktem dwóch bardzo kontrastujących metod produkcji żywności: rozwoju genetycznie zmodyfikowanych nasion i rozwoju koreańskiego rolnictwa naturalnego.

Biotechnologia, której centralnym elementem są genetycznie modyfikowane nasiona, przejęła dostawy żywności w Stanach Zjednoczonych.

Hawaje, ze swoimi odizolowanymi i dziewiczymi ekosystemami, są idealnym poligonem doświadczalnym do testowania i rozwoju inżynierii genetycznej przez biotechnologię.

Pełny artykuł:

Strefa wojny na Hawajach: biotechnologia GMO kontra koreańskie rolnictwo naturalne

https://youtube.com/watch?v=uZgrOFjhzdg%3Ffeature%3Doembed%26enablejsapi%3D1

Teraz, 10 lat później, jest oczywiste, że ci globaliści na Hawajach wprowadzają kolejny punkt swojego programu: nowe 15-minutowe „inteligentne miasta”.

Ale aby zbudować te nowe miasta, istniejące, które są prowadzone głównie przez właścicieli małych firm obsługujących przemysł turystyczny wyspy, muszą zostać spalone.

Te przyszłe obozy jenieckie są reklamowane opinii publicznej jako „raje” – jakże pasujące do Hawajów.

Życie Hawajczyków nic nie znaczy dla tych globalistów, podobnie jak wielu ludzi zostało zamordowanych na Hawajach podczas ataku na Pearl Harbor, który odbył się za pełną zgodą rządu USA w celu uzyskania zgody społeczeństwa na przystąpienie do II wojny światowej i wzbogacenie kont bankowych bankierzy i ci, którzy produkują broń masowego rażenia w USA Zobacz:

Pearl Harbor: 11 września Roosevelta

I możemy wymieniać nazwiska, jeśli chodzi o globalistów, którzy dziś rządzą Hawajami.

Źródło obrazu .

Larry Ellison : Życie na hawajskiej wyspie Larry’ego Ellisona jest tak drogie, że stać na nie tylko najbogatszych

Michael Dell : Miliarderzy technologii walczą o najlepszy kurort na Hawajach

Paul Simon : Paul Simon przekazuje wpływy netto w wysokości 1,1 mln USD na rzecz grup środowiskowych w SF i Maui

Jimmy Buffett i dyrektor generalny Nvidii, Jensen Huang : Jak miliarderzy z domami na Maui reagują na pożary na wyspie

Założyciel eBay Pierre Omidyar, szef Salesforce Marc Benioff, Oprah, Jeff Bezos, Peter Thiel i Mark Zuckerberg (między innymi): Dlaczego wszyscy miliarderzy przeprowadzają się na Hawaje

Politykiem, którego wybrali do realizacji swoich „zielonych” planów klimatycznych dla Hawajów, jest gubernator Josh „Green”, który zaledwie kilka tygodni temu wygłosił przemówienie w ONZ, wyjaśniając, w jaki sposób Hawaje będą pierwszym stanem w Stany Zjednoczone i pierwsze miejsce na świecie, które przeszło na „100% energię odnawialną” i wdrożyło zrównoważone plany gospodarcze WEF.

Peggy Hall z The Healthy American jest moją ulubioną osobą, która głęboko zanurza się w te „dzikie pożary”, które wydają się być czymś innym niż naturalne i mają wszystkie oznaczenia wyniku broni energetycznej.

Jej prace prezentowaliśmy już wcześniej , w tym prace Roberta Brame’a, arborysty sądowego, który przeanalizował 38 pożarów w Kalifornii i przedstawił setki fotograficznych dowodów NIEMOŻLIWEGO normalnego zachowania się ognia.

Jej prace można znaleźć na kilku platformach wideo, w tym na YouTube , Bitchute i Rumble .

W czasie, gdy to piszę, zrobiła już kilka głębokich nurkowań w tych nienaturalnych pożarach na Hawajach, jak dotąd przez ponad 3 godziny.

Obserwowałem ich WSZYSTKICH podczas przygotowywania tego raportu i jeśli chcesz zrozumieć, co naprawdę dzieje się teraz na Hawajach, te raporty są warte twojego czasu.

Skróciłem je do raportu, który trwa mniej niż godzinę i koncentruje się na dowodach, że te pożary nie są naturalne i są aktami terroryzmu.

Jeśli Peggy nie jest jeszcze częścią Twojego strumienia wiadomości, powinna być! Ma długą historię ujawniania zła i jest niesamowitym śledczym.

To jest na naszym kanale Bitchute .

Link źródłowy https://healthimpactnews.com/2023/globalists-launch-climate-terrorist-attack-against-citizens-in-maui-destroying-lives-and-property/

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like