WEF – AI i nowa wizja rządu

Światowe Forum Ekonomiczne: Nowa wizja rządu za pośrednictwem sztucznej inteligencji i interesariuszy

Helena Glass
Helena-The Nationalist Voice, 14 sierpnia 2023 r

Grupa o nazwie Anti-White Watch zaczęła publikować posty na temat przemocy popełnianej na wszystkich etnicznych Europejczykach przez czarnych na całym świecie. Ludobójstwo dokonane na białych ludziach przez czarnych jest „tolerowane”, ponieważ nasze nowo utworzone rządy tak naprawdę nie dbają o to, dopóki płacą im za nic nie robienie. Dlaczego powinni? Będą wykonywać rozkazy swoich opiekunów, ponieważ wiedzą, że ujawnione oszustwo wyborcze dotyczy nie tylko Trumpa –

Cały Kongres został przegłosowany nielegalnie.

Każde działanie inicjowane przez Kongres jest dyktowane za kulisami. Denerwowanie się, że nie dotrzymali słowa, jest bezużyteczne, ponieważ słowa nie należą do nich. Oni po prostu wykonują rozkazy. Biden nie zostanie postawiony w stan oskarżenia, dopóki Kartel rządzący wszystkimi krajami zachodnimi – tak postanowi. Kamala Giggles będzie nadal mówić jak zagubione dziecko i wyśmiewana – dopóki Kartel nie będzie już zabawiany.

W Etiopii panuje obecnie chaos. Kandydat na prezydenta Ekwadoru został zamordowany. Góry dowodów ujawniających zdradę wyborów w USA w 2020 r. zostaną zignorowane. 74-letni mężczyzna zamordowany przez FBI za tweetowanie złośliwych tweetów zostanie zignorowany. A obywatele staną się bardziej źli – zgodnie z planem.

Nie ma administracji Bidena. Nie ma Bidena. DeSantis używa teraz głęboko fałszywych obrazów AI, aby zniesławić Trumpa w reklamach kampanii politycznych. DeSantis to – głębokie oszustwo. Christy wyzywa Trumpa na słowny pojedynek? Pence nie może wymyślić, jak pompować benzynę? AOC jest barmanem. Obama był handlarzem kokainy. I każdy MAGA jest celem zamachu.

Wczoraj opublikowano „tajną depeszę”, w której wyszczególniono, że opiekunowie kartelu Biden nakazali zatrzymanie i aresztowanie pakistańskiego Imrana Khana. Zgodnie z oświadczeniem Nuland w sprawie zastraszania przez nią junty wojskowej Nigru – zgodnie z prawem amerykańskim zamachy stanu są przestępstwem federalnym… więc kto zarządził zamach stanu w Pakistanie?

Nielegalny Komitet 6 stycznia działał  w zmowie z FBI i teraz stwierdzono, że zniszczył dowody – przestępstwo. Przestępstwo, które może sprawić, że WSZYSCY uwięzieni w gułagach DC otrzymają BEZPŁATNĄ kartę wyjścia z więzienia i zniweczyć całą sprawę Jacka Smitha przeciwko Trumpowi… Sprawa pełna nijakich oskarżeń.

Dlaczego zniszczyli dowody? Ponieważ uniewinniłoby to Trumpa i wszystkich oskarżonych. Oznacza to, że pozew zbiorowy powinien być teraz sposobem na zlikwidowanie zaangażowanych osób, w tym Nancy Pelosi i każdego funkcjonariusza FBI, który podżegał do śmierci dwóch kobiet w stolicy; Ashli ​​Babbitt i Rosanne Boyland.

Ale kto ich oskarży?

Jednym z ostatnich założeń Agendy Światowego Forum Ekonomicznego jest rozwiązanie rządów. Jak? Implodować od środka. Oznacza to, że rządy wykonujące rozkazy kartelu niszczą same siebie bez użycia siły…

Ludzie są karmieni ciągłą litanią korupcji, oszustw, pedofilii, a nawet zdrady w naszych szeregach urzędników państwowych. Lud zażąda usunięcia całego systemu rządów – i zaoferuje nam  „alternatywę”.

W 2017 r. WEF opublikował białą księgę na temat „nowego modelu rządzenia”, który nazywa  „z ludem” zamiast „dla ludu”.   Kiedy rządem jest teraz Lud – kto tak naprawdę rządzi? Dane. AI będzie rządzić społeczeństwem. Rządy zejdą ze swojej sceny i zmieszają się jako zwykli ludzie, przekazując AI wiadomości od Ludu. Wszystko zgodnie z Białą Księgą napisaną przez The Global Agenda Council, przemianowaną na The Global Future Councils w 2016 r., której zadaniem jest odtworzenie Ziemi – na ich obraz.

Celem jest albo obserwowanie, albo wytwarzanie zepsucia – w tym zepsutego, nieudolnego rządu i jego filii; takich jak FBI i CIA.

„Sieć zrzesza około 600 najbardziej odpowiednich i kompetentnych liderów myśli ze środowiska akademickiego, rządu, organizacji międzynarodowych, biznesu i społeczeństwa obywatelskiego, zgrupowanych w radach tematycznych opartych na wiedzy specjalistycznej. Jest to społeczność tylko na zaproszenia, a członkowie są nominowani na dwuletnią kadencję”.

Globalna Rada ds. Przyszłości podzieliła się na szereg podzbiorów, takich jak: Przyszłość sztucznej inteligencji, Przyszłość autonomicznej mobilności, Przyszłość gospodarek, Przyszłość miast itp. Do każdego podzbioru przypisano radę zarządzającą przyjęciem ich konkretny porządek obrad.

Przyszły model operacyjny rządu to model sieci publiczno-prywatnej. A rząd musi być „zarządzany” z zewnątrz.

Celem zadeklarowania podzbiorów jest zadeklarowanie, które aspekty naszego społeczeństwa są już zepsute, a które nadal wymagają sztucznego zepsucia. RESET polega na wszczepieniu nowego systemu w zepsuty, stworzony przez zarząd podzbioru Rady Przyszłości, którego zadaniem jest ponowne wyobrażenie sobie.

Na przykład:    rząd jest zepsuty – dlatego należy go wyeliminować, aby wprowadzić rozkaz RESET rządu zasilanego przez sztuczną inteligencję i zarządzany przez interesariuszy. Bezpieczeństwo żywnościowe i wodne jest „łamane”, aby ZRESETOWAĆ nowe źródło żywności. (Kurczaki są niszczone, ponieważ kaczka nie pojawiła się w sanktuarium na czas – dlatego epidemia ptasiej grypy jest wykorzystywana do uboju milionów kurczaków według FDA.) W ten sposób zapewniona jest niezrównoważona sytuacja kurczaków.

Skąd pochodzą te krzesła i przywódcy? Bain & Co, Harvard, Microsoft, Centrum Globalnego Rozwoju, Bank Światowy, Gates Foundation, Rząd Norwegii, Uniwersytet Oksfordzki, Milanovic, JP Morgan, Deloitte, MacArthur Foundation, NYU, McKinsey & Co, Hillary itd.

Ponowne wyobrażenie sobie Ziemi wymaga zniszczenia każdego społeczeństwa, każdego miasta, każdego rządu w celu odbudowania globu AI/Interesariuszy. Wszystkie kraje muszą trwać albo zostaną zniszczone.

W tym duchu Ukraina stała się krajem doświadczalnym zniszczenia. To obywatele ewakuowani lub zabici. To struktura społeczna – zniszczona. Kościoły i religia – zniszczone. To infrastruktura, rząd i fundacje – zniszczone. Ponieważ według Centrum Studiów Strategicznych i Międzynarodowych (CSIS) odbudowa i ponowne wyobrażenie sobie Ukrainy rozpocznie się we wrześniu po tym, jak Rady spotkają się, aby uzgodnić „jak”, a interesariusze zbiorowo ogłoszą koniec wojny.

Więc. Gdy stajemy się coraz bardziej rozdrażnieni i rozczarowani niekompetentnym, skorumpowanym, oszukańczym rządem – skorumpowanym wymiarem sprawiedliwości – skorumpowanym systemem żywnościowym – pamiętajcie – właśnie tak chcą, abyśmy zareagowali!

Przedruk za zgodą autora.

Źródło https://helenaglass.net/2023/08/10/world-economic-forum-rebuilding-our-future/

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like