David Icke zdemaskowany przez Chrisa White’a – 2010 cz. 1

Jest to 1 z 3 odcinków materiału, który przygotował Chris White w 2010 roku.

Chris White przygląda się temu z bliska.
Historia i wierzenia Davida Icke’a. Ujawnia prawdziwe źródła Dawida.
Teorie Ickego, które często są szokujące, dla prawdziwego poszukiwacza prawdy.
Jest też mowa o Illuminatti.


Link źródłowy https://www.youtube.com/watch?v=U3QqABvIap8

67% LikesVS
33% Dislikes

11 Comments

  1. Dużo wcześniej pisałem, że pan David Icke jest zwykłym ściemniaczem. Gdyby pan David był prawdziwym anty-systemowcem, to już dawno temu by go załatwili, jak to zrobili z panem Billem Cooperem. A nie tam nakładali na niego jakieś śmieszne embarga, czy coś w tym stylu. Radzę wam wszystkim zbadać wypowiedzi pana Billa Miltona Coopera. Jego wykłady, wywiady, audycje radiowe. Dowiecie się z nich, że nie tylko David Icke jest kłamcą, ale też i inny tzw. anty-systemowiec jakim jest pan Alex Jones. Który twierdził np., że pan Putin jest demonem, bezlitosnym człowiekiem, zanim jeszcze nie był prezydentem Rosji. Straszył on jeszcze Amerykanów, że Rosja wysłała rakiety z głowicami nuklearnymi w stronę USA. Jak znacie język angielski, to polecam zapoznać się z materiałami od pana Billa Coopera. Wiele z nich jest dostępnych w sieci.

  2. Dużo wcześniej pisałem, że pan David Icke jest zwykłym ściemniaczem. Gdyby pan David był prawdziwym anty-systemowcem, to już dawno temu by go załatwili, jak to zrobili z panem Billem Cooperem. A nie tam nakładali na niego jakieś śmieszne embarga, czy coś w tym stylu. Radzę wam wszystkim zbadać wypowiedzi pana Billa Miltona Coopera. Jego wykłady, wywiady, audycje radiowe. Dowiecie się z nich, że nie tylko David Icke jest kłamcą, ale też i inny tzw. anty-systemowiec jakim jest pan Alex Jones. Który twierdził np., że pan Putin jest demonem, bezlitosnym człowiekiem, zanim jeszcze nie był prezydentem Rosji. Straszył on jeszcze Amerykanów, że Rosja wysłała rakiety z głowicami nuklearnymi w stronę USA.

  3. Autor materiału jest publicystą chrześcijańskim i z takich też pozycji jest zrobiony ten materiał. Jest wyraźnie zmanipulowany – np. przez chrześcijańską ocenę teozofii czy zestawianie z Hitlerem i faszyzmem. A już argumenty o Atlantydzie i Lemurii są wręcz śmieszne. Ponadto od roku 2010 przekonania Davida Icke’a uległy znacznej ewolucji, co widać w jego książkach. Obecnie są one bliskie gnostycyzmowi, no ale gnostycyzm dla doktryny chrześcijańskiej to ciężka herezja, która niegdyś wypalana była ogniem…

  4. Zanim obejrzę film pragnę zaznaczyć, że David Icke jest kontrolowaną opozycją. Mówił o tym Sanjaya (Jasna Strona Mocy). Jednym z zarzutów jest na przykład to, że propaguje heliocentryzm.

    1. Dawid Icke od początku był atakowany przez “ciemność” , a jednak przebił się ze światłem i jak na Anglika to naprawde trzeba mu gratulować odwagi, bo nigdy nie zszedł z tej Drogi i ryzykowal życiem swojej rodziny.

Dodaj komentarz

You might like