Karen Kingston zaginęła w Meksyku

Informator firmy Pfizer, Karen Kingston, zgłosił zaginięcie w Meksyku

Brian Shilhavy
Health Impact News

Dr Margaret Aranda poinformowała , że ​​ukazał się „Oficjalny Biuletyn Osób Zaginionych” z Meksyku, w którym stwierdzono, że Karen Kingston została uznana za zaginioną w Meksyku, ponieważ nie wymeldowała się ze swojego hotelu.

DZIAŁAĆ TERAZ! Pomóż nam sprowadzić Karen Kingston do domu: oficjalny biuletyn „osób zaginionych” z Meksyku

dr Margaret Aranda
Zbuntowany pacjent

fragmenty:

To ma potwierdzić zaginięcie Karen Kingston. Poniżej znajduje się tłumaczenie oficjalnego biuletynu wraz z dodatkowymi informacjami.

Aby uzyskać informacje: Zobacz oficjalny biuletyn i stronę na Facebooku

Miejsce pobytu Karen Kingston

Karen Kingston została dziś oficjalnie zgłoszona meksykańskim władzom jako osoba zaginiona. Ostatni raz widziano ją 9 sierpnia 2023 roku w Playa del Carmen, Quintana Roo.

Jej nagłe zniknięcie wzbudziło niepokój wśród rodziny, przyjaciół, jej obserwatorów internetowych i władz. Pomimo początkowych prób zlokalizowania jej miejsca pobytu, pozostaje ona nieznana, pozostawiając swoich bliskich, by szukali pomocy publicznej, aby mogła wrócić do domu.

Oś czasu zniknięcia Karen

  • 6 sierpnia Karen stworzyła  transmisję wideo na żywo gettr .
  • 9 sierpnia ostatni raz komunikowała się z rodziną podczas pobytu w meksykańskim kurorcie Playa del Carmen, Quintana Roo.
  • 12 sierpnia brat Karen, Ron, wydał oświadczenie rodzinne.mówi KuczOświadczenie rodziny Karen KingstonPoniżej znajduje się oświadczenie, które wydaliśmy zeszłej nocy, dotyczące mojej siostry Karen Kingston. Dodatkowe szczegóły pod oświadczeniem. „Chcemy podziękować wszystkim, którzy wyrazili zaniepokojenie zdrowiem i bezpieczeństwem naszej córki, siostry i matki Karen Kingston. Kilka tygodni temu Karen publicznie wyznała, że ​​cierpi na malarię. Dla informacji…Czytaj więcej6 dni temu · 49 polubień · 2 komentarze · Ron Kuchler
  • 13 sierpnia Ron opublikował apel wideo od syna Karen, Gavyna.mówi Kucz. Wiadomość od Gavyna do jego mamy Karen KingstonPrzez ostatnie kilka tygodni pracowaliśmy prywatnie nad rozwiązaniem sprawy rodzinnej dotyczącej mojej siostry Karen Kingston. Niestety, kiedy w tę sprawę zaangażowano kilka znanych osobistości, wymagało to od nas publicznych oświadczeń. Naszym priorytetem pozostaje zdrowie i bezpieczeństwo Karen. Proszę obejrzyj poniższe oświadczenie od niej, więc…Czytaj więcej5 dni temu · 306 polubień · 9 komentarzy · Ron Kuchler
  • Kiedy okazało się, że Karen nie wymeldowała się ze swojego hotelu zgodnie z wcześniejszym planem, wysiłki skierowano w stronę sprawy „osoby zaginionej”, która zyskała bardziej autorytatywną współpracę, ale nie stała się oficjalna, dopóki nie uzyskano potwierdzenia.

Uzyskanie konkretnych informacji hotelowych na temat miejsca pobytu Karen wiązało się z istotnymi barierami: język, polityka prywatności gości i harmonogramy zarządzania. Wśród zmiennych zakłócających po stronie rodziny znalazły się takie kwestie, jak nieznajomość numeru pokoju. Rodzina została z wieloma niepokojącymi przeszkodami, które mozolnie pokonywano, jedna po drugiej.

Podjęte wstępne kroki

Nastąpiło znaczne i niefortunne opóźnienie w uzyskaniu od hotelu danych pozwalających na ustalenie sprawy zaginionego.

Informujemy, że rodzina i przyjaciele gorączkowo pracują nad zlokalizowaniem Karen i nie spoczną, dopóki nie wróci do domu.

Szukanie pomocy międzynarodowej

W związku z eskalacją sytuacji w ambasadzie USA zgłoszono zaginięcie osoby. Co frustrujące, poprzednie próby złożenia wniosku w Stanach Zjednoczonych zakończyły się niepowodzeniem, ponieważ władze uważały, że miejsce jej pobytu jest  znane .

Jednak niedawne potwierdzenie z hotelu i pilność sytuacji skłoniły ambasadę do podjęcia w końcu działań, dzięki którym Karen Kingston została oficjalnie zgłoszona jako zaginiona również w Stanach Zjednoczonych.

Wezwanie do wsparcia publicznego

W świetle tych wydarzeń w Quintana Roo powołano komisję poszukiwawczą o numerze sprawy CBPEOROO.

Rodzina, przyjaciele i władze apelują do każdego, kto posiada istotne informacje na temat miejsca pobytu Karen Kingston, o zgłoszenie się i podzielenie się swoimi spostrzeżeniami. Każdy szczegół, nieważne jak mały, może pomóc w jej zlokalizowaniu.

Wniosek

Nagłe zniknięcie Karen Kingston pozostawiło jej bliskich w stanie niepokoju i niepewności.

Przypadek Karen podkreśla znaczenie wspólnych wysiłków między osobami fizycznymi, organami ścigania i agencjami międzynarodowymi w lokalizowaniu zaginionych osób.

Ponieważ poszukiwania trwają, konieczne jest, aby każdy, kto posiada istotne informacje, wystąpił naprzód, aby pomóc w ponownym połączeniu Karen z rodziną i zapewnieniu jej bezpieczeństwa.

Przeczytaj cały artykuł w The Rebel Patient .

Dlaczego Karen Kingston poprosiła dr Malone o odwołanie CIA?

Diana West opublikowała dziś artykuł wyjaśniający, dlaczego jej zdaniem Karen Kingston może pomyśleć, że Robert Malone może skłonić CIA do zaprzestania namierzania jej.

O Malone i Społeczności Wywiadowczej — temat, do którego Kingston wielokrotnie się odwołuje — oto,  co powiedział  Joe Roganowi na ten temat:

„ Mam wielu przyjaciół w środowisku wywiadowczym, więc jestem dość dobrze poinformowany, jeśli chodzi o rząd ”.

Przeczytaj cały artykuł na DianaWest.net .

Myślę, że wszyscy możemy się zgodzić, że Karen potrzebuje teraz naszych modlitw, podobnie jak jej rodzina.

Poprzedni zasięg :

Informator firmy Pfizer, Karen Kingston, wciąż zaginiona – zaszczepiona mRNA Dr Malone odpowiada, że ​​Karen cierpi z powodu skutków ubocznych leków

Sygnalista Karen Kingston ucieka z USA, twierdząc, że doradca Roberta F. Kennedy’ego Jr., dr Robert Malone, zlecił jej zabójstwo przez CIA

Link źródłowy https://healthimpactnews.com/2023/pfizer-whistleblower-karen-kingston-reported-missing-in-mexico/

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like