LK99 / elektryczny cement / 200 mostów 1845-1945

Siemanko. Witamy ponownie. Dzisiaj przejrzymy moją kolekcję najwspanialszych mostów, kanałów, portów morskich i dróg wodnych, które odkryłem w ciągu ostatnich trzech lat badań.

Przejrzymy co najmniej 200 unikalnych i rzadko udostępnianych fotografii datowanych od 1845 do 1945 roku. Omówimy również współczesne odkrycia, niektórzy nazwaliby to ponownym odkryciem, nadprzewodnika LK-99 oraz ideę darmowej energii elektrycznej poprzez zelektryfikowany cement (zelektryfikowana infrastruktura!).

Te i inne koncepcje zostaną dziś pokrótce omówione, ponieważ skupiamy się na największych mostach, jakie kiedykolwiek uświetniły planetę Ziemię. Miłego oglądania i prosimy o pozostawienie swoich przemyśleń i pomysłów w sekcji komentarzy poniżej.

Linki do dalszej lektury;

https://en.wikipedia.org/wiki/Free_energy_suppression_conspiracy_theory

https://en.wikipedia.org/wiki/LK-99

https://en.wikipedia.org/wiki/Bridge

https://en.wikipedia.org/wiki/Canal

https://en.wikipedia.org/wiki/Aquifer

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=vYywa2b2ayM

100% LikesVS
0% Dislikes

1 Comment

  1. Poprzednia cywilizacja była bardziej rozwinięta niż mówi to dzisiejszy parszywy system. Była bardziej świadoma swojego istnienia i bardziej świadoma intelektualnie. Miała też inne poczucie estetyki znacznie bardziej zaawansowane od dzisiejszego. Była również bliżej natury i bardziej z naturą zgodna. Aż nastąpił tragiczny wiek XIX,po którym straciliśmy to wszystko łącznie z darmową energią. Dla zysku i kontroli populacji!

Dodaj komentarz

You might like