LAHAINA: Historie w popiołach i kościach

Autor, Helena, The Nationalist Voice

Gubernator Hawajów, Josh Green, planuje konfiskatę ziemi w Lahainie. Josh Green jest ćpunem WEF, który współpracuje z elitami, aby znaleźć sposób na zajęcie ziemi w Lahaina na Maui i zbudowanie 15 minutowego miasta. Mieszkańcy Lahaina od lat odmawiają sprzedaży. Miejscowi twierdzą, że liczba ofiar śmiertelnych liczy się w wielu tysiącach. Elity, Oprah, Bezos, Gates itd., które posiadają rozległe połacie ziemi na Maui, zachowały swoje posiadłości. Sępy już próbują wykupić spaloną, pokrytą bliznami ziemię za 3 centy za dolara.

HISTORIE  wychodzące od lokalnych mieszkańców to zupełnie inna opowieść niż wersja z synchronizacją ust mediów. Zło, które spowija tę katastrofę, jest katastrofalnie większe niż można sobie wyobrazić:

Powodem, dla którego ogień nie rozprzestrzenił się bardziej, jest laserowy pierścień wokół Lahainy jako linia kierowania ogniem. Płonęły łodzie na oceanie. Płomienie ognia płonęły na powierzchni wód oceanu. Nikt nie przyszedł z pomocą – przez 12 godzin. Nic. Brak Straży Przybrzeżnej. Nic.

Strażacy nie przybyli, bo woda była wyłączona. Woda została wyłączona, ponieważ Manuel z Departamentu Ziemi i Zasobów twierdzi, że wodę „trzeba szanować” – nie marnować.  

Kolejka spalonych samochodów? Bo policja stojąca na czele linii zablokowała drogę i kazano jej nikogo nie wypuszczać – a oni wykonywali rozkazy… podczas gdy ludzi palono żywcem. Rozkazy nadeszły od szefa policji Maui, Johna Pelletiera, który odmawia komentarza. Tysiące ludzi zostało zmuszonych do pozostania w ścianie ognia, ponieważ elity chciały ich śmierci. I policja była posłuszna.

Dzieci skuliły się z rodzicami w ich domach i zostały spalone na popiół i kości. Ponieważ elita chciała ziemi. Aby zbudować elitarny plac zabaw.

Dzisiaj policji kazano zamknąć wszystkie centra dystrybucyjne i skonfiskować dostawy – na polecenie Johna Pelletiera Bez komentarza.

Straż Graniczna jest na wakacjach. Gwardia Narodowa wykonuje rozkazy ustąpienia. Zapasy żywności są przywożone łodziami i skuterami wodnymi od mieszkańców wyspy. Nikt nie może odejść. A Gubernator radośnie mówi o perspektywie budowy pierwszego 15-minutowego miasta, zrównoważonym rozwoju i zmianach klimatycznych – ROT.

Zmiana klimatu nie powoduje, że bezpośrednia broń energetyczna unicestwi całe amerykańskie miasto i jego mieszkańców w imieniu Światowego Forum Ekonomicznego. Nasz Prezydent wciąż jest na „wakacjach”, ale mężnie „obiecał” 700 dolarów na rodzinę… BYŁO 3600 rodzin – nie więcej. Zastaw nie został jeszcze wypłacony.   Czerwony Krzyż twierdzi, że jego wolontariusze pracują w schroniskach przez całą dobę – tylko na zdjęciu widać puste schronisko – bez otwartych łóżeczek, bez zapasów…

Poziom zła wyrządzonego tym ludziom przez nasz własny rząd i jego kartel jest ohydny. Obama chce wykorzystać tragedię, przekazując darowizny na rzecz swojej fundacji. Oprah zażądała wywiadu z ekipą filmową. A „obietnice” nie robią nic, by złagodzić TERAZ. Brak emocji jest nagle bykiem w chińskim sklepie.

Czy narysują pierścień wokół Nowego Jorku? LA? Portland? Tylko upewnij się, że Hamptons zostaną oszczędzeni… prawda? I żaden Media Outlet nie opowiada tej historii.

Każda informacja pochodzi z wnętrza więzienia – kiedyś zwanego Lahaina. Nie sprzedali swojej ziemi – więc ich karą jest śmierć dla wszystkich. I otwarcie zdają sobie sprawę, że to właśnie im się przydarzyło.

Dobrzy Samarytanie to wszystko, co im zostało. Rodzice stracili dzieci, dzieci straciły rodziców, a teraz cierpią z powodu zaniedbań ze strony rządu. Celowo pozbawieni środków niezbędnych do przeżycia!

Dlaczego Bezos, Oprah, Gates, Lady Gaga i źli dobroczyńcy nie otwierają swoich domów przed sąsiadami? Dlaczego nie zrzucają samolotów z zaopatrzeniem ze swoich flot prywatnych odrzutowców? Zamiast tego słyszysz, jak Obama prosi o pieniądze – na utrzymanie swojej Fundacji:  

FORMULARZ 990 2021 – Fundacja Obamy

Aktywa netto – 680 mln USD

Roczne dotacje na przychód = 3% (5 mln USD przy przychodach w wysokości 160 mln USD)

Roczne pensje oficerów = 6 milionów dolarów; Valerie Jarrett = dyrektor/dyrektor generalny

Niezależni kontrahenci budowlani = 29 milionów dolarów

Lista płac i wydatki = 17,5 miliona dolarów

Dotacje: z 5 milionów dolarów – 3,5 miliona dolarów trafiło do Chicago Park District w celu przeniesienia toru…, 785 000 dolarów na GoFundMe.org, tylko 250 000 dolarów wydano na wzmocnienie pozycji młodzieży zgodnie ze STATUSEM Fundacji IRS

Oto Obama proszący o przekazanie pieniędzy na swoją 3% Fundację siedzącą na stosie pieniędzy zbliżającym się do 1 miliarda dolarów po 7 latach. BEZ OPŁAT. Wszystko dla Lahainy… mniej 97% dla The Big Guy.

Przedruk za zgoda autora, Helena-The Nationalist Voice

Link źródłowy https://helenaglass.net/

Copyright © Helena Glass

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like