Rakieta planowania pandemii

Autor, Dr Joseph Mercola

Mercola.com

22 sierpnia 2023 r

Jesienią 2022 r. media głównego nurtu zaczęły ostrzegać przed potencjalną „potrójną epidemią”, w której COVID, grypa sezonowa 1  i syncytialny wirus oddechowy (RSV) 2  krążą w tym samym czasie. Mówią, że strach się sprzedaje i z pewnością jest to powiedzenie używane przez Big Pharma, jeśli chodzi o szczepionki.

Nagłe skupienie się w szczególności na RSV, które istniało od dziesięcioleci, tak się złożyło, że zbiegło się z ogłoszeniami, że szczepionki przeciwko RSV są opracowywane w trybie przyspieszonym — ryzykowne przedsięwzięcie, jeśli w ogóle takie istniało, biorąc pod uwagę, że producenci szczepionek próbują wprowadzić wirusa RSV wprowadzać szczepionkę na rynek przez około 60 lat i nie mogła tego zrobić ze względów bezpieczeństwa.

Nic dziwnego, że Pfizer i Moderna pracują również nad kombinacją szczepień mRNA dla COVID, RSV i grypy, 3  obecnie oczekuje się, że trafią na rynek w 2024 i/lub 2025 r. 4  Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków zatwierdziła pierwszą w historii szczepionkę przeciwko RSV w lato 2023 dla seniorów w wieku 60 lat i starszych — jeden od Pfizer (Abrysvo) 5  i jeden od GlaxoSmithKline (Arexvy). 6

Obie szczepionki są rekombinowanymi szczepionkami podjednostkowymi, co oznacza, że ​​pewne białka wirusowe są wykorzystywane do wywołania odpowiedzi immunologicznej, 7  i obaj producenci zgłaszali zespół Guillain-Barré jako efekt uboczny ich zastrzyków. 8

Szczepionka RSV firmy Pfizer będzie prawdopodobnie kosztować od 180 do 270 USD, podczas gdy GSK zamierza pobierać opłaty od 200 do 295 USD. 9  Firma GSK początkowo ogłosiła cenę 148 USD za dawkę, ale zdecydowała się podwoić cenę ze względu na nowsze dane sugerujące, że skuteczność może zostać utrzymana w drugim sezonie.

Tripledemiczna propaganda trwa

Gdy zbliżamy się do jesieni 2023 r., „potrójna epidemia” COVID, RSV i grypy ponownie trafia na pierwsze strony gazet. Wyszukiwanie w Google słów kluczowych „potrójna pandemia 2023” 10  przyniosło oszałamiającą liczbę 41,2 miliona artykułów według stanu na połowę sierpnia 2023 r.

Pamiętaj, że powyższy przykład służy wyłącznie celom ilustracyjnym i zdecydowanie odradzam korzystanie z Google. Ale oto PRAWDZIWA lekcja. Wszystko, czego możesz użyć w wyszukiwaniu, to powszechność danego terminu. Google już dawno przestał wyświetlać te wszystkie 40 milionów wyników. Zgadnij, ile możesz zobaczyć? Tylko zaledwie 100.

Jest to nieistotny punkt w przypadku słów kluczowych, takich jak potrójna pandemia 2023 r., ale staje się niezwykle ważny dla Ciebie i Twojej rodziny, gdy chcesz przeprowadzić poważne badania w Internecie. Obecnie jest praktycznie niemożliwe, aby Google nie tylko cenzurował istotne informacje na temat naturalnego zdrowia, ale także odmawiał wyświetlania czegokolwiek poza pierwszymi 100 wynikami.

A jak widzieliśmy przez całą pandemię COVID, agencje prasowe używają dokładnie tych samych nagłówków i tematów do rozmów – jednoznaczny dowód na to, że narracja potrójnej demii jest koordynowana przez centralne źródło.

Jak donosi CNN, 10 sierpnia 2023: 11

„Stanowi i lokalni urzędnicy służby zdrowia w całych Stanach Zjednoczonych przygotowują się na wzrost zachorowań na choroby układu oddechowego tej jesieni i planują wezwać wszystkich, którzy kwalifikują się do zaszczepienia się przeciwko Covid-19, grypie i syncytialnemu wirusowi oddechowemu, gdy te szczepionki staną się dostępne” …

W skali kraju amerykańskie Centra Kontroli i Prewencji Chorób również przygotowują się na zagrożenie chorobami układu oddechowego tej jesieni. „Ochrona przed chorobami układu oddechowego tej jesieni jest głównym celem CDC.

Wysiłki będą obejmować przygotowanie Amerykanów na to, czego mogą się spodziewać, pomoc w zrozumieniu ryzyka zachorowania w ich społecznościach oraz dostarczenie informacji, jak mogą się chronić” – napisała w e-mailu rzeczniczka Kathleen Conley.

„CDC wykorzysta każdą dostępną dźwignię, aby pomóc ludziom zrozumieć, w jaki sposób mogą chronić siebie i swoje rodziny przed poważną chorobą, w tym być na bieżąco ze swoimi szczepieniami”.

Trzy ujęcia polecane na tę jesień

Na tę jesień amerykańscy urzędnicy ds. zdrowia zalecają:

1. Szczepionka przeciw grypie dla wszystkich w wieku 6 miesięcy i starszych

2. Zaktualizowany wzmacniacz mRNA COVID-19 ukierunkowany na szczep Omicron XBB.1.5, mimo że ten szczep już spada. Większość przypadków COVID-19 w USA i Kanadzie jest obecnie powodowana przez szczepy Eris (EG.5) 12  i BA.5. 13

W Stanach Zjednoczonych szczegóły dotyczące tego, kto powinien otrzymać zastrzyk i kiedy, są nadal nieokreślone, ponieważ FDA jeszcze oficjalnie nie zatwierdziła zaktualizowanego wzmacniacza. W Kanadzie jesienna dawka przypominająca COVID jest zalecana dla każdego w wieku 5 lat i starszego, który otrzymał ostatnią szczepionkę lub miał infekcję COVID co najmniej sześć miesięcy temu 14

3. Szczepionka RSV dla seniorów w wieku 60 lat i starszych

Nic dziwnego, że wielu zachęca ludzi do połączenia wszystkich trzech zastrzyków podczas jednej wizyty, mimo że nie ma żadnych danych na poparcie twierdzenia, że ​​jest to bezpieczne. Jednak niektórzy lekarze — na przykład dr William Schaffner z powyższego raportu CBS News — zalecają osobne podanie szczepionki przeciwko RSV.

Nie trzeba podnosić dzwonków alarmowych

Według danych amerykańskich Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorób, hospitalizacje z powodu COVID-19 wzrosły średnio o 12,5% w tygodniu od 23 do 29 lipca 2023 r. W osiemnastu stanach USA wskaźniki hospitalizacji związane z COVID-19 wzrosły o 20% lub więcej . 15

Około 54% nowych przypadków w USA przypisuje się nowemu podwariantowi Omicron o nazwie BA.5, podczas gdy Eris (EG.5) odpowiada za około 17,3%, co oznacza wzrost o 9,8% od początku lipca. 16  XBB.1.5, na który będzie skierowany nowy booster COVID, stanowi zaledwie 10,3% przypadków. 17  Advisory.com pisze: 18

„Według Stuarta Turville’a, profesora nadzwyczajnego na Uniwersytecie Nowej Południowej Walii w Sydney, grupa podwariantów EG.5 jest „nieco bardziej śliska” i „konkurencyjna” w porównaniu z innymi obecnymi wariantami i jest w stanie „lepiej nawigować” obecność przeciwciał ze szczepionek”.

Wszystko to powiedziawszy, wskaźniki hospitalizacji nie zbliżają się do szczytów obserwowanych w poprzednich latach. W tygodniu kończącym się 29 lipca 2023 r. w całym kraju odnotowano 9 056 nowych hospitalizacji związanych z COVID, co jest dalekie od szczytowego poziomu 150 000 ze stycznia 2022 r.Kryzys bezpieczeństwa biologicznego musi trwać w nieskończoność, ponieważ jest to główne uzasadnienie Wielkiego Resetu.

„Trochę tyka, ale nie jest to coś, nad czym musimy podnosić dzwonki alarmowe” – powiedział Advisory.com David Dowdy, epidemiolog chorób zakaźnych w Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health. 19

Sianie strachu jest narzędziem sprzyjającym posłuszeństwu

https://youtube.com/watch?v=wuOxG-rnj30%3Fembeds_referring_euri%3Dhttps

Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że „zagrożenia” stwarzane przez COVID, grypę i RSV są nie bez powodu wyolbrzymiane. Kryzys bezpieczeństwa biologicznego musi trwać w nieskończoność, ponieważ jest to główne uzasadnienie Wielkiego Resetu. W regularnych odstępach czasu musi pojawiać się kolejne ostrzeżenie Kurczaka Małego, że niebo wciąż spada i że nie wolno nam tracić czujności.

Na pewnym etapie musisz zdać sobie sprawę, że im bardziej się poddajesz i jesteś posłuszny, tym bardziej musisz się poddać i być posłuszny. Naprawdę nie ma końca tego, co mogą ci zabrać i co ci zabiorą, a trzymanie się przekonania, że ​​twój rząd nigdy [wypełni puste miejsce], staje się z dnia na dzień coraz bardziej niebezpieczne.

Ważne jest również, aby zdać sobie sprawę, że twój rząd nie jest najwyższą władzą. Nasi urzędnicy państwowi również przyjmują rozkazy od tego, co często określa się mianem głębokiego państwa. To wcale nie jest rząd, ale globalna, ukryta struktura władzy, która przed nikim nie odpowiada, jednocześnie wpływając i manipulując wszystkimi, aby wprowadzić nowy porządek świata.

W minionych latach ta mroczna kabała maklerów władzy była określana mianem Nowego Porządku Świata. W 2020 roku na scenie publicznej pojawiło się Światowe Forum Ekonomiczne, które ogłosiło Wielki Reset, czyli nic innego jak rebranding NWO.

W powyższym filmie dziennikarz śledczy Harry Vox mówi o wybuchach epidemii, kwarantannach i godzinach policyjnych jako podstawowych narzędziach w zestawie narzędzi klasy rządzącej oraz o tym, jak narzędzia te miały zostać wykorzystane do zapoczątkowania kolejnej fazy kontroli.

Wywiad, który odbył się w 2014 roku, brzmi dzisiaj bardziej niż trochę proroczo, ponieważ te trzy niezbędne narzędzia totalitarnej kontroli są częścią naszej rzeczywistości od 2020 roku. Vox odnosi się w nim także do „Scenariuszy przyszłości technologii i Development”, 20  dokument Fundacji Rockefellera, w którym przedstawili scenariusz „Lockstep”, który szczegółowo opisuje globalną reakcję na fikcyjną pandemię.

Już ci powiedzieli, jaka jest gra końcowa

Chociaż nazwa i pochodzenie wirusa są różne, scenariusz przedstawiony w „Scenariuszach przyszłości technologii i rozwoju międzynarodowego” 21  ściśle odpowiada temu, przez co przeszliśmy w erze COVID, a zwłaszcza jego śmiercionośnemu wpływowi na gospodarki.

Scenariusz przewidywał gwałtowne zatrzymanie mobilności międzynarodowej, osłabienie przemysłu, turystyki i globalnych łańcuchów dostaw. „Nawet lokalnie, normalnie tętniące życiem sklepy i biurowce stały puste przez miesiące, pozbawione zarówno pracowników, jak i klientów” – czytamy w dokumencie.

W narracji Rockefellera Chiny są chwalone za szybkie wprowadzenie powszechnych kwarantann dla wszystkich obywateli, które okazały się skuteczne w ograniczaniu rozprzestrzeniania się wirusa. Należy zauważyć, że powszechna kwarantanna – blokowanie zdrowych ludzi – nigdy wcześniej nie była stosowana w kontroli chorób zakaźnych i jest ku temu powód. Już wiedzieliśmy, że to się nie uda.

Wiele innych krajów, w których przywódcy „naginali swoją władzę” i nakładali surowe ograniczenia na swoich obywateli – „od obowiązkowego noszenia masek na twarz po kontrolę temperatury ciała przy wejściach do miejsc wspólnych, takich jak dworce kolejowe i supermarkety” – również wypadło dobrze w tym Scenariusz Rockefellera.

Posłuchajcie niedowierzania w głosie ankietera, gdy pyta, czy Vox rzeczywiście wierzy, że coś takiego może się wydarzyć, że przed wejściem do budynku będziemy musieli stać w kolejce do pomiaru temperatury.

Cóż, każdy z nas musiał to zrobić, więc wiemy, że jest to możliwe. A jeśli to możliwe, dlaczego nie reszta planu Lockstep, który mówi nam, że: „Nawet po wygaśnięciu pandemii ta bardziej autorytarna kontrola i nadzór nad obywatelami i ich działaniami utknęła, a nawet się nasiliła”.

Nie daj się oszukać dwa razy

Nie możemy dłużej pozwolić sobie na niedowierzanie, jak daleko ta globalistyczna kabała może się posunąć, aby przejąć całkowitą kontrolę. Powiedzieli nam już, jaki jest ostateczny plan — wykorzystanie bioterroryzmu do przejęcia kontroli nad światowymi zasobami, bogactwem i ludźmi.

Wszystko, co musimy zrobić, to w to uwierzyć i zdać sobie sprawę, że jedyną rzeczą, która daje im siłę do narzucenia swojej woli, jest nasz strach. Tak długo, jak wybieramy strach i żądamy, aby nasz rząd zapewniał nam bezpieczeństwo, mają wszelkie szanse na zwycięstwo.

Miejmy nadzieję, że wyraźna większość ludzi nauczy się już tej lekcji i nie da się ponownie nabrać na te same sztuczki, mimo że podnieśli stawkę potrójnym zagrożeniem, a nie tylko jednym. Strach jest narzędziem używanym do kontrolowania ciebie , ale działa tylko wtedy, gdy go kupisz, a teraz powinno być jasne, że narracja o potrzebie szczepionek jest w najlepszym razie myląca.

Porzuć strach i po prostu przejmij kontrolę nad swoim zdrowiem

Podczas gdy grypa, RSV i COVID mogą być problematyczne i niebezpieczne dla niektórych osób z grupy wysokiego ryzyka, ogólne ryzyko z nimi związane jest dla większości znikome. Pomyśl tylko o swoim życiu — ile razy miałeś przeziębienie lub grypę? nadal tu jesteś? Ile znasz osób, które zmarły na przeziębienie lub grypę?

W tym momencie większość ludzi również miała COVID i są tutaj, aby potwierdzić jego brak śmiertelności. Niestety ci, którzy otrzymali kilka szczepionek przeciwko COVID, znajdują się teraz w grupie wysokiego ryzyka i mogą w rzeczywistości doświadczyć cięższej infekcji.

Utrzymanie silnego układu odpornościowego to najlepszy sposób na ochronę przed wszystkimi infekcjami, a istnieje wiele skutecznych sposobów, takich jak optymalizacja  poziomu witaminy D.

Wykazano, że wyższy poziom witaminy D zmniejsza ryzyko rozwoju ciężkiego przypadku i śmierci z powodu COVID-19. Wykazano również, że suplementacja witaminy D zmniejsza ryzyko przeziębienia 22  i grypy 23 , 24  , ponieważ zwiększa wrodzoną odporność.

Nutraceutyki wzmacniające odporność, takie jak witamina C, kwercetyna z cynkiem  i  N-acetylocysteina (NAC)  również należą do Twojej apteczki, więc możesz zacząć je przyjmować już przy pierwszych oznakach objawów. Cynk jest silnym środkiem przeciwwirusowym o szerokim spektrum działania, a kwercetyna pomaga transportować go do komórki, gdzie jest potrzebny. Witamina C jest również pierwszorzędnym lekiem na wiele infekcji  i pomaga wzmocnić ogólną funkcję odpornościową.

Tymczasem NAC jest prekursorem zredukowanego glutationu, który wydaje się odgrywać kluczową rolę szczególnie w COVID-19. Korzyści płynące z NAC obejmują hamowanie ekspresji cytokin prozapalnych, poprawę odpowiedzi limfocytów T i hamowanie nadkrzepliwości, która może skutkować udarem i/lub zakrzepami krwi, które upośledzają zdolność wymiany tlenu w płucach.

Źródła i odniesienia

Najlepsze z dr Josepha Mercoli

Prawa autorskie © dr Joseph Mercola

Link źródłowy https://www.lewrockwell.com/2023/08/joseph-mercola/the-pandemic-planning-racket/

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like