Raport Benjamina Fulforda 21.08.2023

Władze USA i Zachodu próbują rozpocząć negocjacje pokojowe z Rosją w sprawie Ukrainy i innych krajów. Rosjanie – nie bez powodu – nie ufają obecnemu zachodniemu przywództwu. „Problem polega jednak na tym, że Stany Zjednoczone nie mają zamiaru zakończyć konfliktu”, wyjaśnia rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow, zauważając, że „ich oficjalnie deklarowanym celem jest zadanie Rosji„ strategicznej klęski ”.
Rosjanie wiedzą, że mają do czynienia z czczącymi szatana religijnymi fanatykami, których można jedynie powstrzymać, a nie przemówić im do rozsądku. Innymi słowy, jedynym rozwiązaniem obecnego kryzysu na Ukrainie, jaki widzą, jest zmiana reżimu na Zachodzie.

Wersja do czytania:
Rosja nie będzie negocjować pokoju z obecnym reżimem USA

Władze USA i Zachodu próbują rozpocząć negocjacje pokojowe z Rosją w sprawie Ukrainy i innych krajów. Rosjanie – nie bez powodu – tego nie robiązaufać obecnemu zachodniemu przywództwu. „Problem polega jednak na tym, że Stany Zjednoczone nie mają zamiaru zakończyć konfliktu”,  wyjaśnia rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow, zauważając, że  „ich oficjalnie deklarowanym celem jest zadanie Rosji„ strategicznej klęski ”. 

Źródła rosyjskiej FSB i źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenia mówią, że choć bardzo chciałyby osiągnąć porozumienie pokojowe z Zachodem, stulecia złamanych obietnic i ignorowanych traktatów oznaczają, że obecnemu zachodniemu przywództwu nie można ufać.

W niedawnym przykładzie zachodni przywódcy, tacy jak była kanclerz Niemiec Angela Merkel, twierdzą, że celowo oszukali Rosję w sprawie porozumienia mińskiego z 2014 r., aby zyskać czas na zbudowanie ukraińskiej armii. Ich planem był/jest podbój Kazachstanu, przywrócenie imperium chazarskiego i zniszczenie Rosji, zgadza się wiele źródeł.

Rosjanie wiedzą, że mają do czynienia z czczącymi szatana religijnymi fanatykami, których można jedynie powstrzymać, a nie przemówić im do rozsądku. Innymi słowy, jedynym rozwiązaniem obecnego kryzysu na Ukrainie, jaki widzą, jest zmiana reżimu na Zachodzie.

Przywódcy sojuszu BRICS spoza Zachodu spotkają się w tym tygodniu osobiście po raz pierwszy od trzech lat, aby omówić dokładnie taką zmianę. Prezydent Chin Xi Jinping uda się do Johannesburga w RPA, aby „dołączyć do innych przywódców BRICS w celu omówienia… społeczności międzynarodowej”.

Jednak prawdziwym celem będzie „wyzwolenie” Afryki i Francji. BRICS zdają sobie sprawę, że zakończenie kradzieży zasobów afrykańskich przez kraje kontrolowane przez KM, w szczególności Francję, doprowadzi do ogólnego upadku rządów mafii chazarskiej.

Widać to było na szczycie Afrykańskiej Rosji, który odbył się w Moskwie przed spotkaniem BRICS, gdzie afrykańscy przywódcy dziękowali Rosji za wyzwolenie ich spod ucisku USA, Francji i Wielkiej Brytanii, śpiewając rosyjski hymn i żegnając się z Zachodem – donosi polski wywiad. Pojawia się również, ponieważ około 50 innych krajów złożyło wniosek o przystąpienie do BRICS, w tym Indonezja, Meksyk, Arabia Saudyjska, Turcja itp.

Rosja wykorzystała również swoje zwycięstwo w wojnie na Ukrainie jako ogromne narzędzie marketingu broni, organizując targi broni, których głównym tematem był „proces ustanawiania wielobiegunowego porządku światowego”. W ubiegłym tygodniu w wydarzeniu wzięło udział ponad 800 przedstawicieli z 76 krajów i 82 korporacji. Na dowód tego, jak dobra dla rosyjskiego przemysłu zbrojeniowego była wojna ukraińska, liczba odwiedzających ich targi broni była prawie trzykrotnie wyższa niż na poprzedniej tego typu imprezie. Co więcej, tym razem nie zaproszono żadnych krajów zachodnich. „Dzisiaj wszystkie firmy, wszystkie kraje biorące udział w wystawie biorą pod uwagę doświadczenia z najnowszych osiągnięć, w tym w strefie specjalnej operacji wojskowej” – powiedział wizytującym delegatom rosyjski minister obrony Siergiej Szojgu.

Jak donosi Tass:  Rosja jest otwarta na współpracę wojskową i techniczną na sprawiedliwych warunkach ze wszystkimi krajami, które dążą do obrony swoich suwerennych interesów, powiedział w poniedziałek prezydent Rosji Władimir Putin w przemówieniu podczas otwarcia Międzynarodowego Forum Wojskowo-Technicznego Armia-2023 poza Polską. Moskwa.

To też nie jest tylko rozmowa. W Afryce i Azji toczy się obecnie poważna kampania wojskowa, która może zdecydowanie przechylić szalę na korzyść obecnego zachodniego przywództwa.

Oczekuje się, że kryzys rozwijający się obecnie w Nigrze będzie tylko pierwszym z serii zaplanowanych wydarzeń. „Niger jest bazą wielu operacji wojskowych i wywiadowczych Pentagonu” w Afryce, mówi Abayomi Azikiwe. redaktor w Pan-African News Wire.

Obalenie prozachodniego reżimu jest potencjalnie śmiertelnym ciosem dla Francji, ponieważ Niger jest źródłem większości uranu, którego Francja potrzebuje do utrzymania swoich generatorów energii jądrowej.

W prawdopodobnie powiązanym posunięciu generał armii francuskiej wyznaczony przez Emmanuela Macrona do nadzorowania odbudowy zniszczonej przez ogień katedry Notre Dame najwyraźniej został zrzucony z klifu. Żandarmi górscy odkryli ciało 74-letniego Jeana-Louisa Georgelina, byłego szefa sztabu obrony, po tym, jak w piątek nie wrócił do górskiego schroniska.

Źródła francuskie twierdzą, że usunięcie tego generała jest częścią ruchu mającego na celu obalenie całego reżimu marionetki KM Emanuelle Macron, z pewnością Macron pokazał swoje zdenerwowanie śmiercią swojego generała, tweetując „Wraz ze śmiercią generała Jean-Louisa Georgelina, naród stracił jednego ze swoich wielkich żołnierzy, Francja jednego ze swoich wielkich sług”

Reżim Macrona jest jeszcze bardziej zagrożony, ponieważ nowy rząd w Nigrze powstrzymuje planowany projekt przesyłu gazu ziemnego rurociągiem do Francji i UE z Nigerii przez Niger.

Podwyżka cen energii we Francji spowodowana brakiem uranu, gazu i innych zasobów z Afryki to zła wiadomość nie tylko dla niewolnika KM Macrona, ale także dla jego panów KM gdzie indziej.

Podsekretarz stanu USA ds. politycznych, zbrodniarz wojenny i honcho KM Victoria Nuland rzuciła się do Nigru, aby spróbować przekonać, przekupić i grozić nowemu przywództwu. Groźby obejmowały odcięcie „pomocy finansowej”, blokadę i interwencję wojskową.

Jednak widząc, co Nuland i jej partnerzy w zbrodni zrobili gdzie indziej, została odesłana do pakowania po tym, jak pozwolono jej porozmawiać tylko z niższymi urzędnikami.

„Nigru nie pociąga los Ukrainy, niegdyś odnoszącej największe sukcesy republiki sowieckiej, a teraz żebraka ze zniszczoną gospodarką i wiecznie wyciągniętą ręką”, według źródła FSB.

Upadek Nigru oznacza, że ​​Francja traci kontrolę nad „podatkami kolonialnymi” w wysokości 500 miliardów dolarów rocznie, które pobiera od 14 afrykańskich „byłych francuskich kolonii”. Proces ten pozwala Francji przywłaszczyć sobie około 85 procent rocznych dochodów byłych kolonii.

Kiedy hrabstwa takie jak Gwinea próbowały naprawdę uniezależnić się od Francji, wyjeżdżający Francuzi zabrali ze sobą cały swój majątek. Niszczyli też wszystko, czego nie dało się ruszyć: szkoły, żłobki, budynki administracji publicznej, samochody, książki, lekarstwa, aparaturę instytutów badawczych i traktory. Poza tym zabijano konie, krowy i inne zwierzęta gospodarskie, a żywność w magazynach palono lub zatruwano. Dlatego inne francuskie kolonie uległy kontynuacji rządów francuskich.

Tym razem jednak Rosjanie i Chińczycy, a także reszta BRICS pracują razem, aby wyzwolić Afrykę.

Innymi słowy, jeśli Francuzi, a nawet Pentagon spróbują wystąpić przeciwko nowemu rządowi w Nigrze, będą musieli stawić czoła wojskom rosyjskim i prawdopodobnie chińskim.

Nawiasem mówiąc, wydaje się, że Chińczycy mają wszelkiego rodzaju nową tajną broń, którą będą mogli zastosować w każdej możliwej wojnie. Na przykład ten film pokazuje chińskich robotników używających pistoletów laserowych do przycinania drzew. To technologia, która jeszcze nie tak dawno uchodziła za science fiction. Jeśli ogrodnicy otwarcie używają teraz tej technologii, wyobraź sobie, co jest przed nami ukryte?

Co więcej, nowe kampanie militarno-ekonomiczne przeciwko KM mają się rozpocząć lub już się rozpoczęły w Korei, Tajwanie, Japonii, Syrii, byłej Jugosławii, Argentynie i gdzie indziej.

Sytuacja w Korei jest tą, która najprawdopodobniej spowoduje poważne problemy dla obecnej, kontrolowanej przez KM struktury władzy na Zachodzie.

Na wspomnianym Rosyjskim Festiwalu Broni minister obrony Korei Północnej Kang Sun Nam powiedział: „Pytanie nie polega na tym, czy wojna nuklearna wybuchnie na Półwyspie Koreańskim, pytanie brzmi, jak, kiedy i kto ją rozpęta”.

Przedstawiciele Korei Północnej twierdzą, że teraz, gdy Korea Północna posiada „ponad 100” różnych rodzajów broni nuklearnej, postawi USA ultimatum w celu wyzwolenia Korei Południowej lub zaakceptowania zniszczenia Nowego Jorku, Waszyngtonu i Doliny Krzemowej. Koreańczycy są gotowi opuścić główne skupiska ludności i udać się do schronów nuklearnych w ramach przygotowań do starcia nuklearnego z USA, podają źródła.

To ultimatum jest prawdziwym powodem, dla którego fałszywy rzecznik bezpieczeństwa narodowego Białego Domu, John Kirby, mówi: „Jesteśmy gotowi usiąść i negocjować [z Koreą Północną] bez żadnych warunków wstępnych”.

Koreańczycy z Północy wzywają do ponownego zjednoczenia Półwyspu Koreańskiego, a najwyższy przywódca Kim Dzong Un zostanie symbolicznym władcą w stylu cesarza.

Dążenie Korei Północnej do „wyzwolenia Południa” jest skoordynowane z planowanymi działaniami w Japonii i na Tajwanie, poinformowały azjatyckie źródła wywiadowcze. Źródło z japońskiego podziemia twierdzi, że wojskowy zamach stanu w Japonii i wyborczy zamach stanu na Tajwanie są bardziej prawdopodobne niż rzeczywista wojna z Chinami. Inne źródła przewidują „Noc długich noży”, aby wyeliminować lokajów KM w tych krajach.

Działania w Azji Wschodniej, Afryce i innych miejscach będą miały miejsce mniej więcej w tym samym czasie, co rosyjska ofensywa mająca na celu odzyskanie całego wybrzeża Morza Czarnego i przesunięcie się aż do Serbii, podają rosyjskie źródła FSB.

Nacisk militarny jest skoordynowany z bardziej systematycznym ujawnianiem zbrodni Zachodu na Ukrainie. Na przykład zachodnie media propagandowe zataiły fakt, że rosyjscy żołnierze odkryli w zeszłym tygodniu masowy grób zawierający szczątki zgwałconych i torturowanych kobiet w lesie w pobliżu dawnych stanowisk ukraińskich sił zbrojnych, według polskich służb specjalnych.

Polskie źródła podają również, że ścigany w Polsce za oszustwa polski gangster Piotr Kapuściński jest starszym dowódcą legionu międzynarodowego na Ukrainie.

„Odpowiada za liczne nadużycia, a jego rozkazy żołnierze określają mianem szwadronów samobójców. Żołnierze Międzynarodowej Legii Obrony Terytorialnej Ukrainy twierdzą, że od dawna zgłaszają ukraińskim organom ścigania nadużycia popełniane przez swoich dowódców. Ich pisemne zeznania dotarły nawet do parlamentu i na biurko prezydenta Wołodymyra Zełenskiego. Z tekstu wynika jednak, że żołnierze nie widzieli reakcji władz, więc w ostateczności zwrócili się do dziennikarzy.

Rosjanie przedłożyli ONZ już ponad 2000 stron dowodów na bioterroryzm i inne zbrodnie wojenne. Jak donoszą indyjskie źródła wiadomości: Rosja przedstawiła publiczne oświadczenia sugerujące, że Big Pharma i niektóre osoby w Głębokim Państwie USA zorganizowały pandemię Covid-19 z zamiarem globalnej dominacji. Jako współspiskowców wymienili ludzi takich jak Hillary Clinton, Barack Obama, Joe Biden i George Soros.

Według źródeł CIA, dostarczając BRICS dowodów zbrodni wojennych KM, Rosja zyska międzynarodowe poparcie dla nowej kampanii wojskowej w Syrii i na Bliskim Wschodzie przeciwko oddziałom Pentagonu stacjonującym w regionie.

Innymi słowy, kontrolowany przez KM Zachód stanie w obliczu jednoczesnego postępu militarnego w Afryce, Azji Wschodniej, Europie, na Bliskim Wschodzie i być może w Ameryce Łacińskiej.

Te postępy militarne są koordynowane z wojną gospodarczą mającą na celu doprowadzenie KM do bankructwa.

Ważnym krokiem na tym froncie jest stworzenie Moscow World Standard (MWS) jako alternatywy dla London Bullion Market Association (LBMA), które zdaniem Rosji manipuluje rynkami metali szlachetnych w celu obniżenia cen.

Według rosyjskiego Ministerstwa Finansów, ta nowa niezależna międzynarodowa struktura jest niezbędna do „normalizacji funkcjonowania sektora metali szlachetnych”, a jej utworzenie jest „kluczowe”. „Podstawą nowej struktury będzie nowy międzynarodowy broker specjalizujący się w metalach szlachetnych z siedzibą w Moskwie.

Rosja proponuje stworzenie rynku złota, platyny itp. regulowanego przez państwa kontrolujące zasoby tych metali. Krótko mówiąc, byłaby to rewolucja. Na bazie tego nowego rynku ma być kontynuowany system dwustronnego handlu walutami narodowymi, z wyraźnym wyłączeniem dolara, euro i funta szterlinga.

Może to wystarczyć do obalenia już chwiejnego, zdominowanego przez Zachód systemu finansowego. W zeszłym tygodniu sekretarz generalny ONZ Antonio Guterres ostrzegł, że 52 kraje nie mają możliwości zmniejszenia zadłużenia i są na skraju niewypłacalności. „To więcej niż ryzyko systemowe – to systemowa porażka” – powiedział Guterres w zeszłą środę.

W innym powiązanym i rewolucyjnym posunięciu czołowy kandydat na prezydenta Argentyny, Javier Milei – samozwańczy anarchokapitalista – obiecał zamknąć krajowy bank centralny. Nazywa to „jedną z największych kradzieży w historii ludzkości”.

Jeśli Milei dojdzie do władzy w październiku, jak sugerują sondaże, prawdopodobnie zniweczy próby KM stworzenia – i szukania schronienia – w południowej Argentynie, niepodległego państwa.

Potrzebują ochrony, ponieważ zalew wiadomości o zbrodniach KM oznacza, że ​​to tylko kwestia czasu, zanim zbierze się na nich tłum linczu.

Najświeższy przykład: CIA prowadziła organizację o nazwie „The Finders”, która porywała dzieci z ośrodków opieki dziennej, zamykała je w klatkach na farmie w Wirginii, poddawała satanistycznym rytuałom, zmuszała do udziału w orgiach, rytuałach krwi i składali w ofierze inne dzieci, a następnie sprzedawali je za granicę jako niewolnice seksualne.

FBI dowiedziało się o tym podczas śledztwa. A co oni zrobili? Zakryli to.

Inny przykład: Oprah Winfrey rzekomo przewoziła dzieci ze swojej szkoły w Arica na wyspę Epsteina swoim prywatnym odrzutowcem 11 razy.

Jednym ze znaków, że kierownictwo KM panikuje i jest atakowane, jest coś, co wydaje się być wywiadem MSNBC z Rachel Maddow, „Killary Clinton Rockefeller”. Zauważ, że jest to zamaskowany Killary. Możesz zobaczyć szwy z tyłu jej szyi. Jest też dużo młodsza” – skomentowało źródło w Mosadzie.

Dzieje się tak, gdy huragan o nazwie „Hilary” uderza w południową Kalifornię. Nie trzeba być ekspertem od pogody, żeby wiedzieć, że huragany nigdy nie nawiedziły Kalifornii.

Ekspert od pogody CIA twierdzi, że „Hilary” początkowo należała do kategorii 4, która płynęła na północ, ale została osłabiona z powodu chłodniejszych prądów.

Teraz jest burza tropikalna. Nie martw się o huragan”.

Mimo to przewiduje poważne powodzie w południowej Kalifornii, Sierras i Nevadzie. „Takiej letniej powodzi nie było od prawie 100 lat. Teraz wiele obszarów miejskich, które nie znajdowały się na tym obszarze 100 lat temu, zostanie poważnie dotkniętych” – mówi. Uważa, że ​​poważna powódź doprowadzi do poważnej katastrofy.

Mówiąc o wojnach pogodowych, istnieje coraz więcej dowodów na to, że północna i zachodnia Kanada, Wyspy Kanaryjskie i inne miejsca są atakowane bronią kosmiczną, podobnie jak Maui. Na przykład ewakuowani z północnej Kanady donoszą, że ich samochody stopiły się, gdy próbowali uciec. Każdy normalny ogień wystarczająco gorący, by stopić metal, zabiłby pobliskich ludzi na długo przed tym, zanim samochody zaczęłyby się topić, ale wszystko ma sens, jeśli pomyślimy o tym jako o ataku ukierunkowanej broni energetycznej (DEW). Mówiąc o DEW, czy myślisz, że te naklejki na Mountain Dew to tylko zbieg okoliczności?

W przypadku Maui wygląda na to, że tamtejsi KM nawet nie próbują zatuszować swoich zbrodni.

Na przykład opublikowano książkę o pożarach, gdy Lahaina została podpalona laserem DEW. Propaganda MSM próbuje twierdzić, że książka została napisana przez sztuczną inteligencję, ale nawet wtedy doświadczeni wydawcy twierdzą, że napisanie, wydrukowanie, opublikowanie i dystrybucja książki byłoby niemożliwe w tak krótkim czasie.

Ogień i wściekłość na Maui na Hawajach

Innymi słowy, atak na Hawaje był wyraźnie zaplanowany z wyprzedzeniem.

Wiele osób zauważyło również, że żadna z posiadłości miliarderów w pobliżu pożaru nie została uszkodzona.

Wydaje się, że brazylijski niewolnik KM, prezydent Lula, obnażył prawdziwe motywacje KM, kiedy powiedział, że potrzebujemy „nowego światowego zarządzania”, aby narzucić „środki dotyczące zmian klimatycznych” i zapewnić, że „wszyscy” się do nich zastosują.

Richard Coudenhove Kalergi, „ojciec założyciel” mafii chazarskiej w UE, ujawnił wiele lat temu, za czym ludzie powinni „podążać”, kiedy powiedział: „Zamierzamy przekształcić Europę i Amerykę Północną w mieszaną rasę Azjatów i Murzynów, transformację, którym rządzą żydzi.

Koniec

Strona Benjamina Fulforda https://benjaminfulford.net/

Link pochodny https://eraoflight.com/2023/08/22/benjamin-fulford-report-russia-will-not-negotiate-peace-with-current-us-regime/

100% LikesVS
0% Dislikes

1 Comment

  1. To i tak wszystko jest już bez znaczenia ludzie muszą się obudzić połączyć że swoją dusza a te informacje w tym nie pomagają bo dalej trzymają ich w strachu i 3d i tak to pierdyknie tak jak mówił istota wystarczy obserwować niebo i już gołym okiem widać że ten świat się kończy idzie rozblysk i tylko ci którzy będą mieli taka sama częstotliwość jak częstotliwość rozblysku przeżyją bogaci budują se schrony bo oni o tym wiedzą i tak to im nie pomoże łączcie się że swojym wyższym ja a nie zajmujcie pierdolami 3d ten świat idzie do rozbiórki

Dodaj komentarz

You might like