Kult maski powraca! Propaganda pandemii rozpętana

Kult maski powraca! Propaganda pandemii została rozpętana

Strzeżcie się zamaskowanych krzyżowców! Naukowcy pchający maski są albo skorumpowani, niekompetentni, albo chorzy psychicznie

Autor, dr William Makis

Badania globalne, 28 sierpnia 2023 r

COVID Intel, 26 sierpnia 2023 r

Big Pharma skompromitowała skorumpowanych lekarzy, a lekarze-aktywiści świadczący o cnotach (studenci medycyny i mieszkańcy, którzy myślą, że są mądrzejsi niż w rzeczywistości) są najgorszymi z najgorszych.

Niektórzy lekarze to „mini-gwiazdy”, które muszą karmić swój narcyzm i potrzebę uwagi. Nie wiesz kim oni są? Cóż, oni są sławni, a ty nie.

Niektórzy lekarze są „prawdziwie wierzącymi”. Są profesjonalistami. Są bardzo wykształceni. Nie rozumieją, dlaczego wszyscy się z nich śmieją. Ale oni są genialni, a ty nie. I genialni ludzie maskują się.

Nie byłaby to lewicowa propaganda sygnalizująca cnoty, gdyby nie pojawiła się jakaś forma znęcania się nad dziećmi. „Wydaje się, że jest to znośne?” – zastanawia się agresywna lewicowa matka. Cnota. Sygnalizacja.

Niektórzy doprowadzają propagandę do maksymalnego (i ich zdaniem logicznego) punktu końcowego. Oni są maksymalnie bezpieczni, a Ty nie. Mierzą nawet poziom CO2, bo to największa trucizna znana ludzkości.

Nie jesteś naprawdę bezpieczny, jeśli nie nosisz okularów ochronnych! „No cóż, nie śmiej się” – mówi Eryn. Uwierz mi, Eryn, bardzo się staram, żeby tego nie robić. Ale ciągle słyszę głos mówiący: „Idzie zima…”

Lepiej załóż maskę, jeśli samodzielnie wykonujesz jakąkolwiek aktywność fizyczną, taką jak prowadzenie samochodu, piesze wędrówki lub jazda na nartach (zwłaszcza pływanie):

Kiedy jako jedyny w samolocie jesteś zamaskowany, ale nie przejmujesz się tym, bo jesteś cnotliwy i ratujesz życie. Ten z tosterem na twarzy, Markham Hislop, zarabia na życie, pisząc o zmianach klimatycznych. Bycie bohaterem ma swoje poziomy. I spójrz, jak idealnie ta maska ​​pasuje do tej gigantycznej brody!

Sygnaliści cnoty, którzy ratują życie, to kreatywne osoby, które upiększają swoje maski, a nawet maski oddechowe. To jest surowy talent, twórczy geniusz. Wszystkie należą do muzeum!

Bycie w masce nie wystarczy, żeby być prawdziwym bohaterem, bo prawdziwy bohater PODCZAS MASKOWANIA dokonuje dodatkowych działań, np. ratowania klimatu czy szerzenia „miłości”.

Nawet bohaterowie muszą się nawadniać! Nie ma mowy, żeby wirus przedostał się przez tę przyjazną dla klimatu plastikową słomkę!

Musisz być dobrze zaznajomiony z najnowszą propagandą masek, na szczęście propaganda jest wszędzie w łatwych do zrozumienia kreskówkach, zgodnie z najnowocześniejszą nauką.

Na przykład duże koncerty muzyczne mają poziom zagrożenia koronawirusem 9, który jest najbardziej śmiercionośnym poziomem. Nikt nigdy nie wrócił żywy z żadnego z nich.

Przyjazne komunikaty skierowane do „odrzucających maskę” są ważne. Na przykład ta: 2 maski + 6 stóp od siebie = 0% transmisji wirusa Covid-19, coś, co może zrozumieć nawet idiota zaprzeczający maskom.

WNIOSEK: Nasi bohaterowie pandemii przesyłają pozdrowienia: poznajecie ich po maskach i przyjaznych uśmiechach, które noszą pod tymi maskami.

Będą jedyną zamaskowaną osobą w samolocie i będą nosić maski jadąc samotnie w samochodzie, bo tak robią bohaterowie.

Moje podanie… 

Maski nie działają.

*

Uwaga dla czytelników: kliknij przycisk udostępniania powyżej. Śledź nas na Instagramie i Twitterze oraz subskrybuj nasz kanał na Telegramie. Zachęcamy do ponownego publikowania i szerokiego udostępniania artykułów Global Research.

Dr William Makis jest kanadyjskim lekarzem specjalizującym się w radiologii, onkologii i immunologii. Medal Gubernatora Generalnego, stypendysta Uniwersytetu w Toronto. Autor ponad 100 recenzowanych publikacji medycznych. 

Wyróżniony obraz pochodzi z Pixabay


Światowy kryzys koronowy, globalny zamach stanu przeciwko ludzkości

przez Michela Chossudovsky’ego

Michel Chossudovsky szczegółowo opisuje, jak ten podstępny projekt „niszczy życie ludzi”. Zapewnia wszechstronną analizę wszystkiego, co musisz wiedzieć o „pandemii” – od wymiaru medycznego po reperkusje gospodarcze i społeczne, podstawy polityczne oraz skutki psychiczne i psychologiczne.

„Moim celem jako autora jest informowanie ludzi na całym świecie i obalanie oficjalnej narracji, która została wykorzystana jako uzasadnienie destabilizacji tkanki gospodarczej i społecznej całych krajów, a następnie narzucenia „śmiertelnej” „szczepionki” na Covid-19. Kryzys ten dotyka całą ludzkość: prawie 8 miliardów ludzi. Solidaryzujemy się z naszymi bliźnimi i naszymi dziećmi na całym świecie. Prawda jest potężnym narzędziem.”

ISBN:  978-0-9879389-3-0,   Rok: 2022, Ebook w formacie PDF,   Strony : 164, 15 rozdziałów

Video: Special Interview with Dr. William Makis, Truth Warrior on Vaccine Injuries. Turbo Cancers and Spike Protein Detox

Video: Special Interview with Dr. William Makis, Truth Warrior on Vaccine Injuries. Turbo Cancers and Spike Protein Detox

Video: Special Interview with Dr. William Makis, Truth Warrior on Vaccine Injuries. Turbo Cancers and Spike rotein Detox

Cena: 11,50 dolarów DARMOWA KOPIA! Kliknij tutaj (wyślij dokument) i pobierz .

Zachęcamy do wsparcia projektu eBook poprzez przekazanie datku za pośrednictwem  strony kampanii DonorBox „Światowy kryzys związany z koroną” firmy Global Research . Oryginalnym źródłem tego artykułu jest 

firma COVID IntelPrawa autorskie © 

dr William Makis , 

COVID Intel , 2023

Link źródłowy https://www.globalresearch.ca/mask-cult-back-pandemic-propaganda/5830335

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like