Kartel Cabal – Mały sklepik z horrorami

Autor, Helena Glass

The Nationalist Voice

Ekspansją BRICS jest Band Wagon. Debata Partii Republikańskiej skupiająca się na Chinach i Rosji jest nieistotna i stanowi łagodne zagrożenie. Staje się zagrożeniem tylko wtedy, gdy jastrzębie bojowe się boją. Obydwa kraje wyraziły chęć współpracy z Zachodem, ale cała amerykańska gama kartelu Munchkinsa nie wykorzystała okazji i zamiast tego wybrała karę. Zdając sobie sprawę, że zniszczyli swoje szanse na osiągnięcie celu, kabaliści chcieli zemsty. Śmierć.

Francja jest zdesperowana. Tracąc przyczółek w Afryce, tracą pieniądze i zasoby. Chcą zemsty. Sabotując prywatny samolot, zabili 7 członków organizacji najemników, która mogła zagrozić ich szansom na odzyskanie przyczółka w Nigrze. Putin prawdopodobnie już dokładnie wie, kto zamordował mężczyzn. Pomści śmierć swoich przyjaciół i towarzyszy.

Jastrzębie wojenne obwiniają Putina za misję zamachu i każą mediom połknąć to i wypluć. Putin to zrobił! Ale tego nie zrobił. Taktyka jest błędna. Nie w jego stylu. Putin jest subtelny. To był hollywoodzki występ sceniczny. To dlatego Białoruś została opuszczona przez każdego człowieka z Zachodu – kabaliści myśleli, że zemsta zostanie wywarta na niewinnych. Nie znają Putina. Będą polowani.

Afryka chce pomocy w budowie infrastruktury gazowej i elektroenergetycznej. Zachód, za pośrednictwem Kerry, powiedział nie, ponieważ gaz jest niezgodny z Zielonym Ładem w sprawie zerowej ceny netto – tak jak brak tlenu do oddychania. Rośliny umierają, dzikie zwierzęta umierają, a ziemia pozostaje na zawsze – proch w pył. Afryka potrzebuje pomocy. To proszenie o pomoc. A BRICS mówią – jasne. Bo pomoc oznacza dobrobyt. Kabała bardziej troszczy się o dobrobyt TYLKO dla siebie.

BRICS postrzegają dobrobyt jako sposób na powiększanie bogactwa, wiedzy i ewolucji.

Zachód utknął na kołowrotku dla chomika, w którym celem istnienia jest wspieranie każdego z trzech karteli. Każdy ruch Zachodu służy kartelowi. Niezależnie od tego, czy jest to wojna, farmacja czy bankowość. A Kartel nigdy nie jest usatysfakcjonowany – to wampir zawsze potrzebujący więcej krwi.

COUPS są konieczne, aby zgromadzić więcej żywności dla kartelu. Pieniądze nie mają żadnej wartości wewnętrznej – to tylko kartka papieru. Wolą towary. To jest ich prawdziwe bogactwo. Ich sługi są dobrze wyszkoleni i zapewniają wszystko, czego potrzebują. Nie ma żadnych zasad, przejęcia należy dystrybuować. Według dowolnej metodologii. Zdobywają więc złoto i uran, diamenty i szafiry. Zdobywają dzieci i służbę. Łupy zabezpieczone są w skarbcach i podziemnych bunkrach. Handlowano wyłącznie między sobą. Ponieważ nigdy nie można ich wyczerpać. Zamiast tego należy je gromadzić.

Wojna Putina z Ukrainą wywróciła ten cykl do góry nogami. Stracili centrum handlu ludźmi. Ich skarbce łupów. W związku z tym doszło do wielokrotnych prób zabójstwa. Daremny. Putin za każdym razem unikał. Te niepowodzenia były całkowicie nie do przyjęcia. Desperacja wisiała w powietrzu i kartel wydał rozkaz zniszczenia amerykańskiej gospodarki. Zniszczyć całe zachodnie gospodarki. Ponieważ sługusy zawiodły. Ich lokaje byli bezużyteczni. Ich życie jest na marne.

A Kartel stał się Pytonem, który zjadł mu ogon. Sługusy nadal wykonują polecenia swoich Mistrzów, ponieważ nie wiedzą nic innego. Rozwijają się dzięki serwowaniu.

Zachód przegrał. Kartel przegrał. Oni są wściekli.

BRICS są zjednoczeni.

Czy jaszczurki kartelu odpuszczą? Nigdy. Ponieważ ich istnienie opiera się na tym cyklu. Trzeba je karmić. Mały sklepik z horrorami – NAKARM MNIE!

Jak więc kończy się ta historia?

To zależy. Historia Griffitha „Mały sklep z horrorami” miała dwa zakończenia. Tak jak mamy wszechświaty równoległe według CERN-u. Możemy wybrać zakończenie poprzez nasze działania. Czasami wymaga to wykorzystania ideologii, która stwarza słabość – i zastosowania jej tam, gdzie należy, na przykład w zasadzie „dziel i rządź”. Tylko my jesteśmy tymi, którzy dzielą.

Handel jest niezbędny do przetrwania. Zasoby są niezbędne do przetrwania. A JEDNOŚĆ wewnątrz jest niezbędna do przetrwania. Nie możemy po prostu wsadzić do więzienia sługusów rządu wraz z ich zwolennikami. Pociąg Gułag. Ale tej zimy szykuje się kolejna pandemia. Być może pandemia chorób, być może pandemia geoinżynierii pogody. Nie daj się wciągnąć w strach – użyj strachu przeciwko nim.

Ostatecznie naszym jedynym sposobem może być przerysowanie Stanów Zjednoczonych. A może BRICS nam pomoże. NIE są naszym wrogiem.

Przedruk za zgodą autora

Link źródłowy https://helenaglass.net/

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like