Masowa psychoza i kontrola umysłu w Tavistock 2/2

Autor, The Final Wakeup Call

Przedmowa

Upadek moralny, duchowy, rasowy, gospodarczy i kulturowy

Tavistock Pranie mózgu i inżynieria społeczna

Kryzys kubański

Kontrolowani prezydenci

Trump osusza bagno

 

Przedmowa

Masowa psychoza Tavistock jest podstawą Kabały Głębokiego Państwa w ucisku ludzkości na planecie Ziemia. Co ciekawe, do tej pory nie opublikowano ani jednego komentarza!

Czy ludzkość posunęła się już tak daleko w dół do NWO, że do tej pory wszelki opór wobec naszego ucisku został przełamany?

Pamiętajcie, jeśli chcemy wolnej planety Ziemia i odzyskania naszej wolności, musimy sami to osiągnąć, oddolnie! Nikt spoza naszej planety nie przyjdzie nam z pomocą. Wskazówki i wsparcie ze strony naszych obcych braci i sióstr to jedyna pomoc, jakiej możemy się spodziewać.

Obudźcie się, zachęcajcie innych i bierzcie się do pracy, potrzebujemy wsparcia przynajmniej dwóch trzecich społeczeństwa, bo program Tavistock jest już zrealizowany w 98%. Po tym nie będzie już żadnej drogi do odzyskania wolności, jak pierwotnie przewidział dla nas Bóg Ojciec/Matka!

Upadek moralny, duchowy, rasowy, gospodarczy i kulturowy

W latach dwudziestych XX wieku, znanych jako „Dekada Dekadencji”, można było zaobserwować pojawienie się Flappera. Kobiety teraz przeklinały, paliły, piły, nosiły odsłaniające ubrania, a określenie „luźne” weszło do ducha czasu.

To była przyczyna i skutek, bezpośrednio z reklamy i muzyki kontrolowanej przez Tavistock. Pomysł zrodził się w ich think tankach. W latach trzydziestych XX wieku homoseksualizm i lesbijstwo stały się powszechne nie z powodu wewnętrznych lub ukrytych pragnień, ale po to, aby zaszokować Stary establishment podczas Wielkiego Kryzysu.

Podczas Wielkiego Kryzysu narody były odrętwiałe. GK Chesterton, pisarz i filozof, powiedział:

„Moralne, duchowe, rasowe, gospodarcze i kulturowe bankructwo, w jakim się dzisiaj znajdujemy, nie jest jakimś zjawiskiem społecznym, ale raczej wynikiem starannie zaplanowanego programu Tavistock.

Tavistock Pranie mózgu i inżynieria społeczna

Narodziny MIT, Narodowego Instytutu Zdrowia Psychicznego, Stanford Research Center i Wharton School of Economics zostały założone przez dr Kurta Lewina, Johna Rawlings-Reese i Margaret Mead, prawdopodobnie najlepszych inżynierów społecznych wszechczasów z Tavistock.

Wierzcie lub nie, ale przez umysły tych przywódców przeszło pranie mózgów i propaganda dotycząca II wojny światowej, wojny w Wietnamie, wojny koreańskiej, dwóch wojen w Zatoce Perskiej i każdej wojny, która potem nastąpiła.

Według dr Colemana najlepiej strzeżoną tajemnicą i badaniami, które wyszły z Tavistock, jest Reakcja Trzech Systemów . Reakcja trzech systemów to sposób, w jaki populacja reaguje na stres wynikający z wymyślonej sytuacji. Wymyślona sytuacja jest dla światowych przywódców ćwiczeniem zarządzania kryzysowego.

W czasie kryzysu  pierwszą reakcją jest powierzchowność , czyli stan, który objawia się, gdy grupa reaguje na zagrożenie poprzez przyjęcie płytkiej reklamy i sloganów, które próbuje uchodzić za ideały, ponieważ przyczyna kryzysu nie jest zidentyfikowana. Pozostawia to populację zdezorientowaną i ta faza może trwać tak długo, jak chce tego kontroler.

Druga faza nazywa się fragmentacją i następuje panika, w wyniku której załamuje się spójność społeczna. Powoduje to podział społeczeństwa na małe grupy, kształtujące odmienne postawy i przekonania, wspierane manipulacją medialną. Nikt nie jest na tej samej stronie. Nikt nie otrzymuje prawdy, a ludzie dzielą się i oddalają od siebie.

Powoduje to niepokoje społeczne , protesty, walki słowne, walki fizyczne, a wszystko to spowodowane niezidentyfikowaniem przez ludzi przyczyny kryzysu

Trzecia faza nazywa się Podróżą Fantazji . To właśnie Tavistock nazywa „ dysocjacją ”. W tej ostatniej fazie sesji psychologicznej ludzie doznali takiej traumy spowodowanej wydarzeniami pod fałszywą flagą, że blokują ją lub tracą zainteresowanie i wszelką nadzieję dla ludzkości. To rozłączenie powoduje, że ludzie pozwalają na odebranie im swobód, co bez walki wprowadza komunistyczne ustawodawstwo

Juliusz Cezar powiedział kiedyś:

“Dziel i rządź.”

Władze, które istnieją, od zarania dziejów wykorzystują wymyślone sytuacje i wydarzenia pod fałszywą flagą, aby szokować i wywoływać traumę na świecie. Zabójstwo JFK, Waco, pościg samochodowy OJ Simpsona, Columbine, 11 września, Sandy Hook, strzelanina w Las Vegas – i nie wspominając o liczbie aktorów kryzysowych. Proszę o zbadanie tego.

Czy ludzie naprawdę myślą, że wszystkie strzelaniny w szkołach i urzędach pocztowych, kościołach, koncertach i centrach handlowych były tylko zbiegiem okoliczności?

Według dr Colemana były one przeprowadzane przez osoby kontrolowane umysłowo, które zostały starannie wyprofilowane, poszukiwane i przyjmowały niebezpieczne leki zmieniające nastrój, takie jak Ritalin, i kontrolowane przez programistów komputerowych DARPA.

Pamiętacie narodową historię o Molly Tibbetts, biegaczce, która zniknęła na miesiąc i została znaleziona martwa na polu kukurydzy w Iowa? Początkowo jej rzekomy zabójca twierdził, że słyszał głosy w swojej głowie, a media miały z nim rozkwit, gdy to mówił. Teraz nie można znaleźć tej historii nigdzie w Internecie.

Czy wiedziałeś, że tata Molly Tibbett był architektem Fundacji Clintonów? Właściwie to on zaprojektował domy dziecka na Haiti. Zrób też szybkie wyszukiwanie w Internecie zabójców, którzy słyszą głosy, i to jest zdumiewające. Polecam książkę „Programmed to Kill” Davida McGowana.

Pomyśl o tym, co przydarzyło się kobietom w świecie zachodnim. Z perspektywy czasu łatwo jest zobaczyć, jak to się stało. Od klapek po pornografię – widać, że Tavistock jest naprawdę dobry w tym, co robi.

Pamiętacie „Pięćdziesiąt twarzy Greya”? Był to kolejny eksperyment kontroli umysłu, który można przeprowadzić we własnej sypialni. Ból i strach towarzyszące sadomasochistycznemu seksowi powodują, że mózg odpływa krew z obszarów odpowiedzialnych za podejmowanie decyzji wykonawczych, czyli kory czołowej, co skutkuje odmiennym stanem świadomości zarówno u dawcy, jak i odbiorcy, przypominającym palenie kokainy. Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego niektóre książki lub filmy są promowane? To powinno podnieść czerwoną flagę.

Herbert Hoover był 31. prezydentem Stanów Zjednoczonych. Był republikaninem i niechętnie angażował się w działalność Rezerwy Federalnej. Wierzył we wzmocnienie amerykańskiego biznesu i wierzył, że indywidualne poleganie na bankach osłabi gospodarkę.

Istnieją spekulacje Colemana, że ​​jego niechęć spowodowała krach na giełdzie w 1929 r., który doprowadził Amerykę do Wielkiego Kryzysu, jako kara dla niego i narodu amerykańskiego. – Hmm, wygląda na to, że historia zdecydowanie się powtarza.

Kryzys kubański

Tavistock zaprojektował kryzys kubański jako próbę sprzedaży programu FEMA JFK. Była to kolejna odmowa ze strony prezydenta i Kennedy zmarł w tym samym roku.

Tavistock natychmiast podpisał kontrakt z NASA, aby zwiększyć opinię publiczną na temat kosmosu.

Ronald Reagan był kolejnym prezydentem, który niechętnie ustąpił w szeregu i miał na niego zamach. Za prezydentury Reagana Komitet 300 odbył tajne spotkanie, aby upewnić się, że po jego prezydenturze zachowa kontrolę nad wybranymi przez siebie kandydatami.

Kontrolowani prezydenci

Kto więc był następny na prezydenta? George’a Herberta Walkera Busha. Był byłym dyrektorem CIA i wiceprezydentem Reagana. Członek Skull and Bones, żonaty z Barbarą Bush, która trzyma w swoim domu płody w słoikach i która rzekomo jest córką Alistera Crowleya ze względu na uderzające podobieństwo.

Bush wygłosił słynne przemówienie Nowego Porządku Świata po wojnie w Zatoce Perskiej w 1991 roku.

Kolejnymi kandydatami na prezydenta byli Rhodes Scholar, Bill Clinton, a następnie George W. Bush jr. następnie Obama. Wraz z tymi prezydentami pojawia się więcej inżynierii społecznej, więcej fałszywych flag i więcej korupcji na najwyższych szczeblach.

John Coleman powiedział, że poddano nas praniu mózgu, abyśmy wierzyli, że komunizm jest największym niebezpieczeństwem, przed jakim stoi Zachód. To po prostu nieprawda. Największe niebezpieczeństwo stwarza masa zdrajców pośród nas. Konstytucja Stanów Zjednoczonych ostrzega, abyśmy uważali na wroga wewnątrz naszych własnych bram.

Ci wrogowie są sługami Komitetu 300, którzy zajmują najwyższe stanowiska w każdej strukturze rządowej.

Trump osusza bagno

Ludzie są bardzo zmęczeni, musimy rozpocząć walkę, aby odwrócić falę, która grozi, że nas pochłonie; musimy pilnie spotkać się i pokonać tych wewnętrznych spiskowców.

Trump prowadził intensywną kampanię, a jedno z jego przesłań brzmiał: „Osuszyć bagno”. To jest dokładnie to, co musimy zrobić. Trump chciał usunąć zło z rządów.

Ze wszystkich prezydentów Trump był dla Tavistock najtrudniejszy. Omówiono go w kilku czasopismach Tavistock napisanych przez Jamesa McKaya, dyrektora ds. coachingu Tavistock. W 2016 r. wyraził obawę, że ze względu na osobowość Trumpa bardzo trudno byłoby go szkolić, a w 2018 r. omówił, że Trump zachowuje się jak oszust. Można to odczytać jako wyznanie, że Trump nie dorównał Komitetowi, ale o krok przed nim!

Kolejnym współczesnym celem Komitetu 300 jest pojawienie się

„Era technetroniczna”.

W książce „Między dwoma wiekami” Brzezińskiego. Mówi, że era technetroniczna oznacza stopniowe pojawianie się bardziej kontrolowanego społeczeństwa. Takie społeczeństwo byłoby zdominowane przez elitę nieskrępowaną tradycyjnymi wartościami.

Wkrótce możliwe będzie niemal ciągłe monitorowanie każdego obywatela i prowadzenie aktualnych, kompletnych akt zawierających nawet najbardziej osobiste informacje o każdym z nich. Władze będą mogły natychmiast odzyskać te pliki.

To niepokojące.

Mika Brzeziński, jego córka, prowadzi talk show w Morning Joe z Joe Scarborough.

To facet, którego Trump oskarżył o zamordowanie jednego ze swoich pracowników.

Książka Brzezińskiego omawiała także przyszłe klonowanie człowieka i robotykę, ludzi, którzy zachowywali się jak ludzie i którzy wydawali się być ludźmi, ale nimi nie byli.

W psyopach są psyopy. Dezinformacja jest wszędzie. Skorumpowani ludzie szaleją w rządach. To jest Tavistock. Dzisiaj ludzie nadal są zajęci tym, co elita nazywała „cyrkami chleba i masła”; baseball, piłka nożna, niekończące się Hollywood i ubezpieczenie społeczne.

Nic się nie zmieniło. Program jest tak dobry, że gdybyś próbował to komuś wytłumaczyć, pomyślałby, że zwariowałeś. Oto jak dobre jest programowanie. Bo w końcu jeśli nie zaprogramujesz swojego umysłu, ktoś zaprogramuje go za Ciebie.

Przywodzi na myśl sygnalistę z Tavistock, Spiridovicha, człowieka, który odebrał sobie życie w Nowym Jorku w wieku 59 lat (patrz część 1), czyż nie? Najprawdopodobniej wiedział za dużo?

Patrząc wstecz, wiedział strasznie dużo. Ale to zależy od twojego własnego krytycznego myślenia. Do tego czasu bądź bezpieczny i nie przestawaj kwestionować otaczającego Cię świata.

Jeśli sami nie zaczniemy wyzwalać świata TERAZ, nasza przyszłość rysuje się w ponurych barwach, żywność będzie racjonowana w ilości wystarczającej do przeżycia, ale nie do dzielenia się. Bunt przeciwko uciskowi prowadzi do wykluczenia żywnościowego i głodu.

Odpowiedź to; 

Obudź się i powstań, aby położyć temu kres!

Pamiętać;

Kiedy oddajemy nasz umysł i odpowiedzialność, oddajemy także naszą wolność i, w istocie, nasze życie.

Notatki;

Miasto Tavistock leży na zachodnim krańcu Parku Narodowego Dartmoor, około 25 mil na północ od Plymouth. Jego nazwa pochodzi od rzeki Tavy, która przepływa przez miasto, oraz od słowa „stoc”, które w staroangielskim oznacza osadę.

Przez ponad 900 lat Tavistock było zdominowane przez dwie bogate i potężne instytucje: średniowieczne opactwo benedyktynów i książąt Bedford.

Instytut  Stosunków Ludzkich Tavistock  to brytyjska organizacja non-profit, która stosuje nauki społeczne do współczesnych zagadnień i problemów. Powstała w 1946 roku, kiedy rozwinęła się z  Kliniki Tavistock , a formalnie powstała jako odrębna jednostka we wrześniu 1947 roku.

Link źródłowy https://finalwakeupcall.info/en/2023/08/26/tavistock-mass-psychosis-and-mind-control-2-2/

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like