Nowy „wariant” Covida… w sam raz na sezon wyborczy!

Autor: Ron Paul, MD

Instytut Rona Paula

29 sierpnia 2023 r

Zaledwie cztery i pół miesiąca od ogłoszenia przez prezydenta Bidena zakończenia „sytuacji nadzwyczajnej” w mediach pojawia się nagle pełno historii o powrocie Covida. Tym razem wprowadzany jest nowy „wariant”, a media, w zmowie z wielką farmą i kompleksem strachu i przemysłu, rozpowszechniają historie o powrocie wymuszonego maskowania.

Ponadto „nieszczepionym” ponownie należy odmawiać podstawowych praw człowieka w imię walki z wirusem, przed którym szczepionka w oczywisty sposób nie chroni.

Krótko mówiąc, desperacko próbują ożywić tyranię, szaleństwo i całkowitą irracjonalność dwuletniego strachu przed Covidem. I udają, że nikt z nas nie pamięta, jak zniszczyli społeczeństwo swoimi blokadami, nakazami maseczek i nakazami szczepionek. Mają nadzieję, że nikt z nas nie będzie pamiętał samobójstw, utraty pracy, rozbitych małżeństw, wzrostu alkoholizmu i narkomanii i całej reszty tego, co towarzyszyło światowemu eksperymentowi z globalną izolacją.

Nawet sam Fauci powraca – jak ćma przyciągana przez światło reklamy. Pomimo wszystkich dowodów naukowych na to, że blokady były katastrofą i wyrządziły znacznie więcej szkody niż pożytku, Fauci powrócił ze swoją charakterystyczną arogancją i stwierdził, że było to słuszne i jeśli zajdzie taka potrzeba, należy je powtórzyć zmusić ludzi do przyjęcia szczepionki. Szczepionka, która nie działa.

Nie pozwolą nam nawet wspomnieć o gwałtownym wzroście ogólnej śmiertelności ani o milionach osób, które mogły odnieść obrażenia po szczepionce za pierwszym razem. Chcą, żebyśmy myśleli, że 20-letni światowej klasy sportowcy zawsze niespodziewanie umierali na atak serca. To wszystko jest normalne! Nie kwestionuj tego! Co ty, jakiś zwolennik teorii spiskowych? Czy jesteś zaprzeczeniem nauki?

Tak, poszukajcie odnowienia tych wszystkich starych pustych frazesów używanych do atakowania tych z nas, którzy widzą na własne oczy i słyszą na własne uszy. Ich hasła mają na celu uciszenie wszelkiej debaty. Ci sami „eksperci”, jak Fauci, którzy twierdzili, że „ja jestem nauką”, powracają i bezwstydnie żądają, aby ponownie nas uciszyć.

Najważniejsze pytanie brzmi… dlaczego? Dlaczego to robią i jak myślą, że uda im się to zrobić po raz drugi? Jednym z powodów, dla których wierzą, że ujdzie im to na sucho, jest fakt, że nikt nigdy nie został ukarany za to, co zrobił za pierwszym razem. Rząd federalny zadbał o to, aby firmy farmaceutyczne nie ponosiły odpowiedzialności za szkody spowodowane szczepionkami.

Osoby publiczne, które otwarcie stały się potworami, żądając wypędzenia niezaszczepionych ze społeczeństwa, a może nawet z powierzchni ziemi, nie zostały zawstydzone ani odrzucone. Politycy, którzy okazali się tchórzostwem i jeszcze gorszymi rzeczami, nie zostali usunięci ze stanowiska z powodu swojej zdrady.

Dlaczego wracają po kolejną rundę tyranii Covida? Strach jest bronią pozwalającą przejąć kontrolę. Ostatnim razem wywołali strach przed radykalną zmianą sposobu głosowania Ameryki. Nagle do wszystkich wysłano karty do głosowania. Jak dokładnie je sprawdzano? Nikt nie wiedział i nikt nie odważył się zapytać. Osobom, które pytały o wybory, grozi teraz kara więzienia.

Chcą, żebyśmy się zamknęli, kiedy oni to zrobią jeszcze raz. Czy bedziemy?

Doktor Ron Paul jest byłym członkiem Kongresu i wybitnym doradcą Instytutu Misesa.

Prawa autorskie © 2023 by RonPaul Institute. Pozwolenie na przedruk w całości lub w części jest chętnie udzielane pod warunkiem podania pełnego źródła informacji i aktywnego łącza.

Link źródłowy https://www.lewrockwell.com/2023/08/ron-paul/a-new-covid-variantjust-in-time-for-election-season/

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like