Karen Kingston wyjaśnia dlaczego uciekła do Meksyku

AUTOR: RHODA WILSON

W ciągu ostatnich kilku tygodni nasiliły się obawy dotyczące Karen Kingston . Wczoraj dołączyła do gospodarza raportu Health Ranger Report Mike’a Adamsa, aby opowiedzieć o wydarzeniach przed ucieczką do Meksyku, o tym, co wydarzyło się podczas jej pobytu w Meksyku oraz o wydarzeniach od czasu jej powrotu do USA.

6 sierpnia Kingston opublikowała film o Gettr z Meksyku, dokąd udała się, ponieważ nie czuła się już bezpiecznie w USA. Według strony na Facebooku Comisión de Búsqueda Quintana Roo, komisji poszukiwawczej w Meksyku, zgłoszono jej zaginięcie . 21 sierpnia poinformowano, że Kingston nawiązała kontakt z rodziną . Tego samego dnia, w którym skontaktowała się z rodziną, opublikowała na swojej stronie Substack film zatytułowany „ Przeprosiny i pojednanie ”. Teraz wróciła do USA.

Linki do artykułów z aktualizacjami umieściliśmy pod filmem z 6 sierpnia w naszym poprzednim artykule TUTAJ .

W rozmowie wczoraj z Mikiem Adamsem wyjaśniła, że ​​grożono jej już wcześniej, nawet gdy pracowała dla firm farmaceutycznych, ale nigdy nie czuła potrzeby ucieczki z kraju. 

„Kiedy zostałam kimś, kogo nazywają sygnalistą i zacząłem informować o treści zgłoszeń firmy Pfizer i patentach [dotyczących zastrzyku z powodu Covid], za pośrednictwem e-maili i mediów społecznościowych, zanim ktokolwiek wiedział, kim jestem, zaczęłam dostawać groźby i musiałam zatrudnić ochronę. Ale znowu zostałam w kraju” – powiedziała.

Kiedy zaczęła pojawiać się w niezależnych mediach, takich jak Health Ranger Report i Stew Peters Show, została otruta i ciężko zachorowała – dodała. „Mam dowody”.

„Tym razem wydarzyło się… to, że przebywałem w domu i przez okres trzech dni stawałem się coraz bardziej chory… wróciłem do domu i właściwie próbowałem załagodzić sytuację, mówiąc: „Myślę, że jestem narażony” na jakąś pleśń czy coś takiego” – powiedziała. Inni jednak obawiali się, że sytuacja będzie bardziej złowroga, więc zatrudniła ochronę, mając nadzieję, że to rozwieje jej obawy. Tym razem jednak rozmowy, które przeprowadziła z zespołem ds. bezpieczeństwa, nie rozwiały jej obaw.

Powiedziała, że ​​zespół bezpieczeństwa stwierdził, że znajduje się na liście osób trafionych, a jej życie jest w poważnym niebezpieczeństwie. „Na podstawie reakcji mojego organizmu na jakąkolwiek substancję, na podstawie rozmów, które przeprowadziłam z ludźmi, którzy normalnie łagodziliby moje lęki, ale zamiast tego je podwyższali… Podjęłam decyzję [o ucieczce z kraju] na bezpieczeństwo mojej rodziny… Myślałam wtedy, że jestem zagrożona i że bezpieczeństwo mojej rodziny jest zagrożone” – powiedziała.

Wyjaśniła, że ​​brakuje jej snu i znajduje się w stanie wzmożonego strachu, w związku z czym słabo spisała się, przekazując wiadomość z prośbą o pomoc w nagraniu wideo z 6 sierpnia. Przeprosiła, jeśli zabrzmiało to jak oskarżenie kogokolwiek konkretnego o próbę zadawania jej ciosów. Zamierzyła, że ​​ten film będzie wołaniem o pomoc, a nie oskarżeniem. „Jeśli byłam narażona na działanie toksyny, czasami występowały skutki neurotoksyczne” – powiedziała. „Być może to miało wpływ na to, dlaczego tak się zachowywałem… To nie jest normalne, że jestem taki”.

Kingston powiedziała, że ​​około miesiąc wcześniej zachorowała na malarię, została wyleczona i całkowicie wyzdrowiała. Jej niedawny atak malarii nie miał nic wspólnego z decyzją o wyjeździe do Meksyku ani z nagraniem wideo z 6 sierpnia. „To nie było złudzenie wywołane malarią. Byłam w stanie wzmożonego strachu” – powiedziała.

Powiedziała, że ​​gdy była w meksykańskim kurorcie, ktoś wsypał jej biały proszek do torby na komputer. „Sposób, w jaki moje ciało zareagowało masowym stanem zapalnym, pieczeniem oczu i zawrotami głowy – wygląda na to, że zostałam wystawiona na działanie jakiejś toksyny. Brakowało mi snu i przez dłuższy czas znajdowałam się w stanie strachu lub ucieczki. I… nagrywałam ten film w bardzo podwyższonym stanie strachu”. Dodając, że „z perspektywy czasu, to był błąd. Wielokrotnie przepraszałam moją rodzinę za to, przez co przeszli.

Według niej zgłoszenie o zaginięciu było spowodowane tym, że rodzina nie miała od niej wiadomości i była zaniepokojona. Ostrzegła ich, że przez kilka dni nie będzie się z nią kontaktować, ale gdy nie mieli od niej żadnej wiadomości, zaniepokoili się.

Omówiła także, w jaki sposób ona i jej rodzina stali się celem zamknięcia rachunków bankowych i odmowy dostępu do usług medycznych. Kiedy wróciła do USA, odkryła, że ​​bank zamknął konto jej syna i nie zwrócił mu pieniędzy. Próbowała także uzyskać dostęp do usług medycznych, ale odmówiono jej. Nie miała pojęcia, że ​​„system kredytu społecznego” zostanie wykorzystany jako cel jej ataku.

Na razie Kingston i jej rodzina będą spędzać czas na dochodzeniu do siebie po traumie spowodowanej ostatnimi wydarzeniami. Następnie może ponownie skoncentrować swoje wysiłki na pomaganiu innym w zrozumieniu, w jaki sposób system kredytów społecznych, który jest już wdrażany w USA, będzie ograniczał nasze wolności.

Witamy ponownie, Karen, dziękujemy i cieszymy się, że jesteś bezpieczna.

https://rumble.com/embed/v3bqtub/?pub=4#?secret=KC7MBTB44wRaport Health Ranger: Karen Kingston wypowiada się w pierwszym ekskluzywnym wywiadzie po stresujących rozmowach telefonicznych w Meksyku , 2 września 2023 r. (57 min)

Link źródłowy https://expose-news.com/2023/09/03/karen-kingston-explains-what-happened/

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like