Druga strona rewolucji seksualnej – TELEGONIA cz. 1/2

Druga strona rewolucji seksualnej – TELEGONIA – Tatyana Morozova – 2013 cz. 1/2

Nareszcie słyszymy prawdę, która do tej pory była przed nami ukrywana!!!!
Wykład Tatyany Morozovej, psychologa Centrum Inicjatyw Obywatelskich “Slautich Star” z Dniepropietrowska, odbył się w Czernihowskim Państwowym Instytucie Prawa, Technologii Społecznych i Pracy w Czernihowie.
Czy chcesz wiedzieć, dlaczego nie mówi się nam o odwrotnej stronie rewolucji seksualnej, dlaczego ludzie, których nikt nie mógł pokonać, teraz degenerują się i wkrótce zostaniemy “wzięci gołymi rękami”?
Chcesz wiedzieć, czym jest Telegonia i dlaczego o niej nie słyszeliśmy, czym jest projekt “Złoty miliard”, jakie tajemnicze znaczenie kryje się w rosyjskich, ukraińskich, białoruskich opowieściach ludowych? O tym wszystkim i wiele więcej,
o przeszłości i teraźniejszości narodów słowiańskich, o ukrytej wojnie, która jest obecnie prowadzona przeciwko nam, usłyszysz w wykładzie psycholog Tatiany Morozovej.
Wspaniały wykład, powinien być pokazywany w telewizji i szkołach.
Powinien być rozpowszechniany wszędzie, gdzie to możliwe!
Każdy żyjący na Ziemi ma teraz szansę dokonać wyboru, ale nie jest to wybór między “ciemnością” a “światłem”: jest to wybór między rozpoznaniem swojej natury Boskiego Światła, rozpoznaniem jej zarówno w innych, jak i w sobie.
Zapisz to na dysku lub pendrive – zabierz to do szkoły !!!
Przywróćmy pamięć o przodkach!
ŚWIĘTA ROSJA ! CHWAŁA NASZYM WIELKIM, MĄDRYM, GENETYCZNYM PRZODKOM!

Link źródłowy https://www.youtube.com/watch?v=GQa1bUV1ygA


50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like