O przyszłości sztucznych pandemii

O przyszłości sztucznych pandemii: pochodzenie Covid-19, program broni biologicznej armii amerykańskiej, globalna oporność na szczepionki

Autor: Timothy Alexander Guzman

Global Research, September 04, 2023

2 sierpnia 2019 r. lokalna gazeta The Frederick News-Post z siedzibą w Frederick w stanie Maryland opublikowała raport : „Laboratorium w Fort Detrick zostało zamknięte po nieudanej inspekcji bezpieczeństwa; wszystkie badania wstrzymano na czas nieokreślony”  w związku z nagłym zamknięciem laboratorium Instytutu Badań Medycznych Armii Stanów Zjednoczonych nad Chorób Zakaźnych zlokalizowanego w Ft. Detrick, Maryland:    

Wszystkie badania prowadzone w laboratorium w Fort Detrick, które zajmuje się materiałami chorobotwórczymi wysokiego poziomu, takimi jak wirus Ebola, zostały wstrzymane na czas nieokreślony po tym, jak Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom stwierdziło, że organizacja nie spełnia standardów bezpieczeństwa biologicznego.

Nie znaleziono żadnych zakaźnych patogenów ani materiałów chorobotwórczych poza autoryzowanymi obszarami Instytutu Badań Medycznych Armii Stanów Zjednoczonych nad Chorób Zakaźnych

Powody zamknięcia są wątpliwe: 

Zgodnie z Kodeksem przepisów federalnych, który wymienia również wymagane szkolenia, dokumentację i plany bezpieczeństwa biologicznego, rejestracja w Federal Select Agents Program może zostać zawieszona w celu ochrony zdrowia i bezpieczeństwa publicznego. Nie jest jasne, czy z tego powodu zawieszono rejestrację USAMRIID

Jednak przyczyny zamknięcia laboratorium były różne: od braku ponownej certyfikacji pracowników po system oczyszczania ścieków, który nie spełniał wymaganych norm bezpieczeństwa:

Według Vandera Lindena zawieszenie wynikało z wielu przyczyn, w tym nieprzestrzegania lokalnych procedur i braku okresowych szkoleń w zakresie ponownej certyfikacji pracowników laboratoriów zajmujących się ochroną biologiczną . System odkażania ścieków również nie spełnił standardów określonych w programie Federal Select Agent Program

Niedługo potem, 30 stycznia 2020 roku, ogłoszono pandemię koronaawirusa. Nie twierdzę, że Covid-19 zaczął się w Ft. Detrick [BRAK DOWODÓW] , ale warto ponownie zbadać, co naprawdę się wydarzyło, co zmusiło urzędników CDC do nakazania zamknięcia laboratorium z powodu braku ponownej certyfikacji pracowników lub problemów z zarządzaniem systemem odkażania ścieków.     

13 marca 2020 r. dziennik „The New York Times” zamieścił nagłówek „Chińska opowieść o tym, że armia amerykańska rozpoczęła epidemię koronaawirusa”, oparty na chińskich „teoriach spiskowych” i wskazujący, że był to Instytut Badań Medycznych Armii Stanów Zjednoczonych nad Chorób Zakaźnych ( USAMRIID) z siedzibą w Fort Detrick w stanie Maryland, który uwolnił Covid-19,

„Po skrytykowaniu amerykańskich urzędników za upolitycznienie pandemii, chińscy urzędnicy i serwisy informacyjne wysunęli bezpodstawne teorie, że źródłem wirusa były Stany Zjednoczone”. 

Władze chińskie nawiązały do ​​artykułu opublikowanego w The New York Times 5 sierpnia 2019 r. „ Badania nad śmiercionośnymi zarazkami zostały zamknięte w laboratorium wojskowym ze względów bezpieczeństwa”,  w którym podano, dlaczego amerykańskie laboratorium wojskowe zostało zamknięte i anulowano wszystkie badania dotyczące śmiertelnych zarazków drobnoustroje „ Względy bezpieczeństwa w wiodącym wojskowym laboratorium bakteryjnym doprowadziły rząd do wstrzymania badań z udziałem niebezpiecznych drobnoustrojów, takich jak wirus Ebola”. 

Rzecznik armii amerykańskiej, pani Vander Linden oświadczyła, że ​​„badania są obecnie wstrzymane”.  Jednakże „The NY Times” podał, jak sądzę, pewne pozytywne wieści: „Ale nie było żadnego zagrożenia dla zdrowia publicznego, żadnych obrażeń pracowników ani wycieków niebezpiecznych materiałów poza laboratorium”. Ale od tego momentu żadnych więcej informacji. „W oświadczeniu CDC jako powód nieujawniania informacji o swojej decyzji podała „względy bezpieczeństwa narodowego”.  Moim zdaniem bardzo dziwne. 

Cui Bono : Rosja ujawnia, kto czerpie korzyści z programu broni biologicznej amerykańskiej armii

Jednakże generał broni Igor Kirillov , szef oddziałów ochrony nuklearnej, chemicznej i biologicznej Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej, przeprowadził niedawno ważną odprawę na temat biologicznej działalności wojskowej Stanów Zjednoczonych i obecnego zagrożenia, jakie stwarza ona dla nas wszystkich.

W rzeczywistości jest to ostrzeżenie przed tym, do czego zdolny jest rząd USA, a mianowicie wypuszczeniem kolejnej broni biologicznej, niebezpiecznej lub nie dla jego programów geopolitycznych, w tym celu WEF, jakim jest wyludnienie Ziemi. Jeśli chodzi o globalistów, mniej ludzi na planecie będzie znacznie łatwiej kontrolować.

Wypuść broń biologiczną, odkryj szczepionkę jako lekarstwo, a następnie przestrasz lub zmuś ludzi do przyjęcia tak zwanej „szczepionki” lub tego, co lubię nazywać „zastrzykami eksperymentalnymi”.

Oprócz celów wyludnienia, establishment polityczny i korporacyjny oraz ich kartele Wielkiej Farmacji stworzyły długoterminowych pacjentów z powodu obrażeń spowodowanych eksperymentalnymi zastrzykami Covid-19, co ich zdaniem jest dobre dla biznesu.     

Następna pandemia stanowi drugą fazę długotrwałej wojny przeciwko ludzkości, zgodnie z którą Kiriłłow przedstawił cele rządu USA, które

„mają przede wszystkim na celu badanie potencjalnych czynników broni biologicznej — wąglika, tularemii, koronaawirusa, a także patogenów wywołujących zakażenia o znaczeniu gospodarczym — patogennej grypy ptaków i afrykańskiego pomoru świń”

on kontynuował

„jest wyraźny trend: patogeny wchodzące w obszar zainteresowań Pentagonu, takie jak Covid-19, ptasia grypa, afrykański pomór świń, następnie stają się pandemią, a amerykańskie firmy farmaceutyczne stają się beneficjentami”. 

Kirillov wspomniał także o Wydarzeniu 201 , ćwiczeniach przeprowadzonych przed pandemią Covid-19 18 października 2019 r., które

„ symulował epidemię nieznanego wcześniej koronaawirusa, który zgodnie ze scenariuszem został przeniesiony z nietoperzy na ludzi za pośrednictwem organizmu świńskiego, pośredniego nosiciela wirusa”.  

Zdaniem władz rosyjskich „rozwój pandemii w tym scenariuszu, a także realizacja projektów EcoHealth Alliance rodzi pytania o możliwy celowy charakter Covid-19 i zaangażowania USA w incydent”. 

Tak więc wojsko amerykańskie stwarza problem, wielka farmacja tworzy rozwiązanie

Pozostaje pytanie, czy rząd USA stał za wybuchem Covid-19?

Trudno w tym momencie powiedzieć, ale jedno jest pewne, dyrektorzy Big Pharma z Pfizer, Moderna, AstraZeneca i innych firm biotechnologicznych oblizowali usta w oczekiwaniu na przyszłe zyski, jakie mieli osiągnąć na produkowanych przez siebie szczepionkach. Kampania propagandowa mająca na celu zastraszenie ludzkości, aby przyjęła tak zwane szczepionki, w pewnym stopniu zadziałała pomimo tych, którzy wpadli w pułapkę otrzymania eksperymentalnego zastrzyku na Covid-19. 

Oszacowano jednak, że ponad 2 miliardy ludzi nie otrzymało eksperymentalnego zastrzyku na Covid-19, co powinno dać nam nadzieję na większe optymizm co do przyszłego wirusa tworzonego obecnie przez finansowane przez Zachód laboratoria biologiczne na całym świecie, w tym na Ukrainie . i gdziekolwiek. 

Platforma stworzona przez  Centrum Globalnego Rozwoju  i  Program Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju o nazwie Pandem-ic.com opublikowała zaktualizowany raport 6 sierpnia 2023 r.,

„Mapowanie naszego nieszczepionego świata”  i stwierdził, że „ Na całym świecie 2,2 miliarda ludzi jest całkowicie nieszczepionych.

„To jest globalny wynik na dzień dzisiejszy, oparty na najnowszych dostępnych informacjach. Reprezentuje całkowitą liczbę osób, które nie otrzymały jeszcze pierwszego zastrzyku”. 

I dzięki Bogu! Nie dajcie się zwieść, była to i nadal jest wojna biologiczna i wielu ludzi na całym świecie stawiało opór władzom zachodnim i ich instytucjom, takim jak Wielka Farmacja, Centra Kontroli Chorób (CDC) i Światowa Organizacja Zdrowia (WHO). 

Jest nadzieja i optymizm w związku z następną „plandemią”, ponieważ ludzie przebudzili się do faktu, że istnieje kult śmierci i zniszczenia zwany „globalistami”, którzy chcą wyludnić naszą planetę. 

Poniżej odpowiednie dane opublikowane przez WHO (27 czerwca 2023 r.)

 • Podano 13 461 751 619  dawek szczepionki
 • 5 579 548 776  osób zaszczepionych co najmniej jedną dawką
 • 5 137 861 772  osób zaszczepionych pełną serią pierwotną  (CPS)

„Powyższe liczby potwierdzają, że około 70% (5,138 miliarda ludzi) światowej populacji zostało zaszczepionych „pełną serią szczepień pierwotnych”, która zwykle składa się z co najmniej dwóch dawek szczepionki.

Należy dokładnie przeanalizować poniższą mapę WHO. Podano 13,5 miliarda dawek. 

W większości krajów, w tym w najbardziej zaludnionych krajach świata, całkowita liczba dawek szczepionki podanych na 100 mieszkańców znacznie przekracza 100 (ciemnozielona mapa poniżej).

Jedynym regionem świata, który jak dotąd uniknął „szczepionki zabójcy”, jest Afryka, w której zaledwie 25% z 1,4 miliarda populacji jest w pełni zaszczepionych ( Afryka CDC ) (patrz mapa poniżej)” (Więcej szczegółów można znaleźć w Michel Chossudovsky, lipiec, 2012). 2023 )

Światowy opór przeciwko blokadom i nakazom szczepień

Ogólnoświatowy opór przeciwko blokadom Covid-19, nakazom szczepień, maskom na twarz i dystansowi społecznemu w szczytowym momencie pandemii był i nadal jest dla nas inspirujący. Chociaż było wielu ludzi, którzy stawiali opór establishmentowi medycznemu na całym świecie, chcę wspomnieć o kilku krajach, grupach oporu, organizacjach i ludziach, którzy stawiali opór kłamstwom i wszyscy powinni zostać za to docenieni. 

Główny problem Big Pharma: globalny opór

Kirillov powiedział, że kiedy wojsko amerykańskie pracuje z niebezpiecznymi patogenami, „amerykańskie firmy farmaceutyczne stają się beneficjentami”, co jest stwierdzeniem opartym na faktach.

Cokolwiek rząd USA i Wielka Farma planują za zamkniętymi drzwiami, poniosą porażkę. Przypomina to stare powiedzenie: „Oszukaj mnie raz, wstydź się, oszukaj mnie dwa razy, wstydź się” .

Dobra wiadomość jest taka, że ​​na całym świecie, zwłaszcza w większości krajów afrykańskich, nie ma zaufania do Big Pharma.

9 marca 2021 r . Afrobarometr , panafrykańska, bezstronna sieć badawcza opublikowała

„Kto chce szczepienia na Covid-19? W 5 krajach Afryki Zachodniej wahania są wysokie, a zaufanie niskie” – wynika z ankiety przeprowadzonej w pięciu krajach Afryki, w których przeprowadzono bezpośrednie wywiady na temat ich poglądów na temat szczepionek na Covid-19:  

Ta wysyłka opiera się na danych zebranych w okresie od października 2020 r. do stycznia 2021 r. w pięciu krajach Afryki Zachodniej: Beninie, Liberii, Nigrze, Senegalu i Togo. W każdym kraju Afrobarometr przeprowadził wywiady twarzą w twarz w języku wybranym przez respondenta z reprezentatywną dla kraju próbą 1200 dorosłych obywateli, co dało wyniki na poziomie kraju z marginesem błędu +/- 3 punktów procentowych przy 95% poziom zaufania

Oto najważniejsze ustalenia, które należy uwzględnić w ankiecie: 

 • W pięciu ankietowanych krajach Afryki Zachodniej większość obywateli – średnio 92% – twierdzi, że jest „dość dobrze” lub „bardzo dobrze poinformowana” o pandemii Covid-19 i wysiłkach na rzecz jej zwalczania
 • Tylko trzech na 10 respondentów (31%) twierdzi, że „w pewnym stopniu” lub „w dużym stopniu” ufa swojemu rządowi w kwestii zapewnienia bezpieczeństwa jakiejkolwiek szczepionki, zanim zostanie zaoferowana obywatelom. Nieufność jest szczególnie wysoka w Senegalu (83%) i Liberii (78%)
 • Średnio sześciu na 10 obywateli (60%) twierdzi, że jest mało prawdopodobne, aby podjęli próbę zaszczepienia się, w tym 44% uważa to za „wysoce mało prawdopodobne”. Senegalczycy (79%) i Liberyjczycy (66%) najczęściej wyrażają niechęć do przyjęcia szczepionki
 • Wahania/opór wobec szczepionek gwałtownie rośnie wraz z wątpliwościami co do zdolności rządu do zapewnienia bezpieczeństwa szczepionek. Ci, którzy w tej kwestii w pełni ufają swojemu rządowi, są od 5 do 10 razy bardziej skłonni do szczepionki niż ci, którzy jej nie ufają
 • Zdecydowana większość w Nigrze (89%), Liberii (86%) i Senegalu (71%) uważa, że ​​modlitwa jest skuteczniejsza niż szczepionka w zapobieganiu zakażeniu koronawirusem. Zdania są bardziej podzielone w Beninie (41%) i Togo (40%)
 • Biedni respondenci wyrażają większą niechęć do zaszczepienia się niż ich zamożni rówieśnicy.
 • „Z wyjątkiem Liberii obywatele z bardziej formalnym wykształceniem nie są znacząco bardziej skłonni do zaszczepienia się niż ich mniej wykształceni odpowiednicy.”
 • „Wahanie przed szczepieniami jest znacznie większe w miastach niż na obszarach wiejskich w Beninie, Togo i Nigrze”

W innym raporcie opublikowanym 24 listopada 2022 r., tym razem przez BBC , „Wahanie dotyczące szczepień w „czarnej dziurze” Covida w Afryce Północnej donosiło o populacji Maroka i wysokim wskaźniku wyszczepień w porównaniu do tych z Sahary Zachodniej, którzy nie byli: „według jednego międzynarodowego badania opublikowanego w 2019 r. przed wybuchem pandemii 80% Marokańczyków uważa szczepionki za bezpieczne, co stanowi jeden z najwyższych wskaźników na świecie”.  Jednak na Saharze Zachodniej jest inaczej:   

Jednak ten wysoki poziom zaufania może być znacznie niższy wśród 600 000 mieszkańców Sahary Zachodniej – niesamorządnego terytorium administrowanego przez Maroko. Jeśli chodzi o pandemię Covid-19, Sahara Zachodnia to czarna dziura: nie ma żadnych informacji. Obszar ten jest białą plamą na globalnej mapie przypadków Covid-19 i szczepionek Światowej Organizacji Zdrowia, ponieważ Maroko odmawia publikowania danych na temat liczby Saharyjczyków zaszczepionych w tym politycznie wrażliwym regionie

Na Saharze Zachodniej BBC przeprowadziła wywiad z kierowcą ciężarówki imieniem Hanzali, który zna osoby, które kupiły świadectwo szczepionki, aby uniknąć przyjęcia szczepionki: „nawet osoby, które przyjęły szczepionkę, przyjęły ją nie dlatego, że chciały, ale dlatego, że im powiedziano musiałem lub musiałem” Hanzali kontynuował „Nie jestem przeciwny szczepionce – jestem przeciwny ludziom, którzy próbują mnie zmusić do zaszczepienia się”. 

Byli nieszczepieni Saharyjczycy, którzy nie ufają swoim politykom, to oni narzucili Saharyjczykom te szczepionki” „ kilku niezaszczepionych Saharyjczyków powiedziało BBC, że ich wahanie wynika z faktu, że politycy Maroka – a nie lekarze – byli na czele kampanii szczepień w tym kraju.”  Bezimienny student mediów i technologii w Laayoune powiedział BBC: „Moim zdaniem rząd wykorzystał„ koronę ”do celów politycznych” – kontynuował „W Casablance i Rabacie odbyło się wiele protestów przeciwko rządowi – i tutaj także [w Laayoune]. To dlatego, że pochodzi od rządu, ludzie się nie zgadzają.” Najważniejszym wydarzeniem w tej historii jest to, że anonimowy uczeń nadal odmawia przyjęcia szczepionki,„Po trzech latach pandemii nadal twierdzi, że nie chce przyjąć szczepionki. Jego pogląd podzielają inni mieszkańcy regionu, z którymi BBC rozmawiało”. 

Afryka: kontynent oporu

W artykule opublikowanym na blogu World Bank Blogs napisanym przez kilku autorów, w tym Neię Prata Muloongo Simuzingili, Zelalem Yilma Debebe, Fedja Pivodic i Ernest Massiah, zatytułowanym „ Co powoduje uchylanie się od szczepień przeciwko Covid-19 w Afryce Subsaharyjskiej?” o powodach, dla których tak wielu Afrykanów odrzuca szczepionki przeciwko Covid-19:

W Afryce istnieje wiele powodów uchylania się od szczepień. Obawy dotyczące bezpieczeństwa, skutków ubocznych i skuteczności są powszechne i zaobserwowane wśród pracowników służby zdrowia w Zimbabwe, Ghanie, Republice Południowej Afryki, Kenii, Sudanie i Etiopii. W badaniu Africa CDC zauważono, że respondenci postrzegali szczepionki przeciwko Covid-19 jako mniej bezpieczne i skuteczne niż inne szczepionki. Podobne wyniki zaobserwowano w Ugandzie, Sierra Leone, Rwandzie, Mozambiku, Burkina Faso, Kamerunie i Republice Południowej Afryki. Zawieszenie wprowadzenia szczepionki AstraZeneca w niektórych krajach Europy, dane z Republiki Południowej Afryki dotyczące jej skuteczności oraz tymczasowe zawieszenie szczepionki Johnson & Johnson w Stanach Zjednoczonych w celu oceny doniesień o krzepnięciu krwi, wpłynęły na zaufanie do szczepionki przeciwko Covid-19. Ostatecznie kilka krajów afrykańskich odrzuciło szczepionkę firmy AstraZeneca

Dlaczego więc Afrykanie odrzucają eksperymentalne zastrzyki Big Pharma? Władze obwiniają Internet i media społecznościowe za „teorie spiskowe”, które szerzą dezinformację medyczną:   

Dostęp do mediów społecznościowych ułatwił szerzenie dezinformacji i teorii spiskowych. W badaniu Africa CDC osoby o wysokim poziomie wahania częściej korzystały z mediów społecznościowych i były narażone na dezinformację. Połowa ankietowanych w Republice Południowej Afryki uważa, że ​​wirus jest powiązany z technologią 5G. W innym badaniu z Republiki Południowej Afryki około jedna trzecia osób, które odmówiłyby przyjęcia szczepionki, uznała media społecznościowe za główne źródło informacji. Małe badanie przeprowadzone w Addis Abebie wykazało, że wahanie było 3,6 razy większe wśród osób, które otrzymały informacje z mediów społecznościowych w porównaniu z tymi, które polegały na telewizji i radiu  

Afrykanie uświadamiają sobie, że nie chcą być królikami doświadczalnymi w żadnej formie:

Brak zaufania do szczepionek opracowanych w krajach zachodnich nie jest w Afryce niczym nowym . Jest to zakorzenione w historii  nieetycznych praktyk medycznych Zachodu  na kontynencie, gdzie wczesne wysiłki mające na celu walkę z chorobami  zmniejszyły zaufanie do zachodniej medycyny  i doprowadziły do ​​niedostatecznego wykorzystania usług zdrowotnych. Około 43% osób ankietowanych w badaniu Africa CDC obejmującym 15 krajów uważało, że Afrykanów wykorzystywano jako króliki doświadczalne w badaniach szczepionek. Podobne ustalenia odnotowano w  DRK ; a badanie przeprowadzone w 2021 r. w Addis Abebie wahania wiązały się z przekonaniem, że  szczepionka jest bronią biologiczną  z krajów rozwiniętych mającą kontrolować wzrost populacji 

Wspominamy prezydenta Tanzanii, Johna Magufuli, bojownika przeciwko propagandzie szczepionek przeciwko Covid-19 prowadzonej przez wielką farmację

Prezydent Tanzanii  John Magufuli , który zmarł 17 marca 2021 r., odrzucił nakazy zachodnich rządów, ich instytucji i korporacji, w tym WHO i Wielkiej Farmacji. Magufuli kiedyś to powiedział

„Ministerstwo zdrowia powinno zachować ostrożność, nie powinno się spieszyć z wypróbowaniem tych szczepionek bez przeprowadzenia badań, nie każda szczepionka jest dla nas ważna, powinniśmy zachować ostrożność”.

Stanowczo stwierdził: „Nie powinniśmy być wykorzystywani jako «króliki doświadczalne»”.  Magufuli od samego początku stwierdził, że masowa histeria związana z wirusem Covid-19 jest przesadą. 

Teraz Tanzania zmieniła swoje podejście do szczepionek na Covid-19 od czasu śmierci Magufuli, w rzeczywistości trwa kampania propagandowa. W czymś, co możemy nazwać artykułem propagandowym opublikowanym przez Health Policy Watch,  „Tanzania mobilizuje muzyków i wpływowych osób do pozbycia się dziedzictwa swojego byłego prezydenta zaprzeczającego Covid-19”  w oparciu o wzrost liczby szczepień z 10% populacji do 50%:  

Jednak Tanzania wielokrotnie walczyła z dezinformacją i niechęcią ludzi do szczepień. Aby stłumić rosnący sceptycyzm wobec szczepionek na Covid-19, Ministerstwo Zdrowia Tanzanii rozpoczęło kampanie mobilizujące społeczeństwo, w których uczestniczyły wpływowe osoby.

Lokalni pracownicy służby zdrowia, muzycy i inne osoby stały się częścią kierowanej przez rząd strategii komunikacyjnej mającej na celu wymianę wiarygodnych informacji o pandemii, rozwianie fali dezinformacji i zwiększenie liczby szczepionek

Jeśli statystyki są prawidłowe, przy populacji wynoszącej 62 miliony tylko połowa została zaszczepiona, a więc ponad 30 milionów ludzi nie. Wiele osób w Tanzanii nie daje się nabrać na propagandę mówiącą, że eksperymentalne zastrzyki na Covid-19 są bezpieczne i skuteczne. 

Spuścizną Johna Magafuli będzie to, że przeciwstawił się nakazom zachodnich instytucji i Wielkiej Farmacji. Historia zapamięta go jako bohatera narodu Tanzanii, ponieważ od czasu ogłoszenia pandemii Covida ostrzegał ludzi przed niebezpieczeństwami związanymi z Big Pharma i ich zachodnimi instytucjami.

John Magafuli zostanie zapamiętany jako bohater nie tylko narodu Tanzanii i kontynentu afrykańskiego, ale nas wszystkich na całym świecie, którzy sprzeciwiają się globalistycznym operatorom i ich programowi szczepienia planety w celu stworzenia chorej populacji, która przyniesie korzyści Wielkim Pharma lub po prostu wyeliminuj „bezużytecznych zjadaczy”, którzy stoją na ich drodze do osiągnięcia ich celów.              

Zapomnijcie o sprzeciwianiu się nielegalnej okupacji, Palestyńczycy są teraz zwolennikami teorii spiskowych przeciwnych szczepionkom!  

Gdyby ktokolwiek z nas był Palestyńczykiem mieszkającym w Strefie Gazy, na Zachodnim Brzegu lub w innych obszarach Palestyny ​​i wokół niej, zdecydowanie odrzuciłbym szczepionkę przeciwko Covid-19 z kilku powodów. Po pierwsze, czy przyjąłbyś szczepionkę od krajów zachodnich, które bezwarunkowo wspierają Izrael od 1948 roku? Skąd możesz wiedzieć, czy są bezpieczne? Po drugie, czy zaufałbyś zachodnim korporacjom biotechnologicznym, które wyprodukowały szczepionkę w czasie krótszym niż kilka miesięcy, podczas gdy większość szczepionek przeszła wiele lat badań i testów, zanim zostały zatwierdzone? 

Podsumowując, Palestyńczycy nie chcą być obiektami testów jak Izraelczycy. 

„Dyrektor generalny firmy Pfizer powiedział, że wybrał Izrael na „jedyny kraj”, w którym zademonstruje szczepionkę przeciw COVID swojej firmy, ponieważ, według allisraelnews.com, „szczerze mówiąc, był pod wrażeniem obsesji waszego premiera  . „Dzwonił do mnie 30 razy. Dzwonił do mnie o trzeciej nad ranem i pytał o warianty (koronawirusa), jakie mamy dane” – kontynuował Bourla, „a ja odpowiadałem: «Panie Premierze, jest trzecia nad ranem». ”, a on odpowiadał: „Nie, nie, nie martw się, po prostu mi powiedz”. Albo dzwonił do mnie i pytał o dzieci: „Muszę zaszczepić szkoły”. Albo o kobietach w ciąży. 

Bourla powiedział, że „szczerze mówiąc, przekonał mnie, że będzie wszystko w porządku” oraz że „postawiliśmy na Izrael i jesteśmy bardzo szczęśliwi ze względu na sposób, w jaki przeprowadziłeś szczepienie. A rok od ogłoszenia pandemii przez WHO (Światową Organizację Zdrowia) mogliśmy dzisiaj wraz z Ministerstwem Zdrowia Twojego kraju wydać komunikat prasowy na temat wyników.”

W raporcie naukowym z 2022 r. opartym na wynikach eksperymentalnych zastrzyków Big Pharma na populacji 16–39 lat w Izraelu, czynniki powiązane pomiędzy częstością infekcji Covid-19 a liczbą osób, które otrzymały szczepionkę Covid-19 są następujące:

Badanie ma na celu ocenę związku między liczbą przypadków zatrzymania krążenia a występowaniem ostrego zespołu wieńcowego wezwań pogotowia ratunkowego w populacji w wieku 16–39 lat, wykorzystując unikalny zbiór danych izraelskiego krajowego ratownictwa medycznego (EMS) z lat 2019–2021 z potencjalnymi czynnikami. w tym wskaźniki zakażeń Covid-19 i szczepień . W okresie styczeń–maj 2021 r. w obu typach połączeń wykryto wzrost o ponad 25%.

W sprawozdaniu przyznano, że istnieją uzasadnione obawy,

„Chociaż odkrycia nie ustalają związku przyczynowego, budzą obawy dotyczące niewykrytych, poważnych sercowo-naczyniowych skutków ubocznych wywołanych szczepionką i podkreślają już ustalony związek przyczynowy między szczepionkami a zapaleniem mięśnia sercowego, częstą przyczyną nieoczekiwanego zatrzymania krążenia u młodych osób”.

23 lipca 2021 r. Al Jazeera „Niechęć i nieufność definiują postawy wobec szczepionek w Gazie” doniosła o braku zaufania Palestyńczyków do szczepionek na Covid-19. „Suhair Zakkout, rzeczniczka Międzynarodowego Komitetu Czerwonego Krzyża (MKCK) w Strefie Gazy, powiedziała, że ​​sektor opieki zdrowotnej w Strefie Gazy od dawna boryka się z poważnymi problemami systemowymi”, ale obawy pozostają, ponieważ jedna trzecia mieszkańców Strefy Gazy i Zachodniego Brzegu odmawia dostępu do zaszczepieni eksperymentalnymi zastrzykami Covid-19:

Niechęć ludzi do szczepień wzbudziła jednak obawy i skłoniła MKCK – wraz z ministerstwem zdrowia oraz ministerstwem darowizn i spraw religijnych – do rozpoczęcia kampanii mającej na celu zwiększenie świadomości na temat pozytywnych skutków szczepień

15 czerwca 2021 r. Palestyńskie Centrum Badań Politycznych i Ankietowych (PCPSR) stwierdziło, że „ 35% (37% na Zachodnim Brzegu i 32% w Strefie Gazy) twierdzi, że oni sami i ich rodziny nie chcą przyjąć szczepionki kiedy stanie się to dla nich dostępne.”  Jedna trzecia Palestyńczyków nie przyjmie żadnego eksperymentalnego zastrzyku na Covid-19 i to dobrze. 

Ruch Houthi w Jemenie i opór przeciwko szczepionkom na Covid-19

Daraj, tak zwane niezależne media sponsorowane przez fundację Sorosa, opublikowały 23 lutego 2021 r.  raport „ Jemen: „Nie chcemy szczepionek. Tu nie ma korony. We Are Fine” wyraźnie nazywa zwolenników teorii spiskowych, którzy odrzucają szczepionki na Covid-19: 

Opinie na temat wirusa w Jemenie są tak samo podzielone, jak w samym kraju. Podczas gdy południe czeka na pierwsze szczepionki, północ twierdzi, że szczepienia nie są potrzebne. To, co łączy obie strony, to pogrążony w ruinie sektor zdrowia i uderzające zamiłowanie do teorii spiskowych

Mówią, że Jemen jest podzielony między rząd Jemenu na południu, który z niecierpliwością czeka na pierwsze szczepionki, podczas gdy północ kontrolowana przez ruch Houthi, który walczy z koalicją saudyjską od 26 marca 2015 r., oświadczyła, że ​​tak nie jest nie chcę ich:

Podczas gdy kraje na całym świecie ścigają się, aby zapewnić swoim obywatelom szczepionkę przeciwko koronawirusowi, władze Jemenu pozostają zdezorientowane i podzielone. Z jednej strony uznany na arenie międzynarodowej rząd Jemenu stara się stopniowo pozyskać szczepionkę za darmo, z drugiej zaś ruch Houthi (Ansar Allah) kategorycznie ją odrzuca

Daraj wspomniał, że wojna i problemy z przechowywaniem to niektóre czynniki, które decydują o tym, że ludność Jemenu nie została zaszczepiona, ale mieszkańcy północy, tacy jak 31-letni Ahmed Al-Washali, który powiedział, że

„Nie chcemy szczepionek, w Jemenie nie ma korony, u nas wszystko w porządku” i że „To nas nie dotyczy. Podczas gdy inne kraje były uwięzione w swoich domach i nie mogły pracować, my żyliśmy normalnie i nic się nie działo”. 

Reporterzy Daraj zapytali 52 osoby mieszkające na terytorium Huti o szczepionkę na Covid i oto wynik:

Nasz zespół spotkał się z 53 osobami na obszarach kontrolowanych przez ruch Houthi, z których większość posiada wykształcenie wyższe, jest zatrudniona w sektorze publicznym lub prywatnym, a średnia wieku wynosi 27–35 lat.

Ustaliliśmy, że 42 z 53 osób odmawia przyjęcia szczepionki, gdyby była ona dostępna. Większość stwierdziła, że ​​nie była im potrzebna, a 17 stwierdziło, że szczepionka może stanowić „spisek” stwarzający zagrożenie dla ich zdrowia. Spośród 9 osób, które wyraziły chęć przyjęcia szczepionki, 7 stwierdziło, że powinna ona być bezpłatna. Dwie osoby stwierdziły, że nigdy nie słyszały o szczepionce przeciwko wirusowi

Wyniki są co najmniej inspirujące. Organizacjom wspieranym przez Zachód, takim jak Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), w ogóle nie ufa się:

Dla niektórych brak całkowitego wybuchu epidemii był powodem do odrzucenia szczepionki i potępienia integralności WHO. Lekarz w Taiz, który poprosił o anonimowość, powiedział, że popiera Deklarację z Wielkiej Barrington – oświadczenie podpisane przez tysiące naukowców w dziedzinie medycyny i zdrowia publicznego, wzywające do alternatywnego podejścia do pandemii Covid-19, opartego na „skoncentrowanej ochronie” tych najbardziej zagrożone.

Pomimo niskiego poziomu analfabetyzmu w porównaniu z innymi prowincjami, w Taiz nadal wysoki jest opór wobec szczepień. I tutaj także nie ograniczało się to tylko do osób religijnych, ale obejmowało także osoby posiadające stopnie naukowe i osoby świeckie. Na przykład dla 49-letniego nauczyciela Jamila korona była „tylko iluzją”

W mieście Aden wyniki były podobne:

W Aden nie było inaczej, ponieważ dominował strach przed szczepionką. W ankiecie przeprowadzonej przez nasz zespół wśród 121 mieszkańców miasta Aden ponad 84% odmówiło przyjęcia szczepionki. Głównym powodem był brak zaufania do władz odpowiedzialnych za import szczepionki oraz obawa o warunki, w jakich szczepionka będzie chłodzona i przechowywana. Nawet niektórzy pracownicy służby zdrowia obawiali się szczepionki ze względu na bezpieczeństwo i potencjalne skutki uboczne

Ruch Houthi i ludzie, którzy go wspierają, wyraźnie zdają sobie sprawę z faktu, że kraje zachodnie i ich korporacje Big Pharma promują niebezpieczne eksperymentalne zastrzyki na Covid-19. Widzą niebezpieczeństwa. 

Ruch Houthi wie, że te eksperymentalne zastrzyki Covid-19 są wykorzystywane jako kolejna broń wojenna, broń biologiczna, która może wyludnić ich społeczeństwo. Przynajmniej wiemy, że podczas następnej wywołanej pandemii ruch Houthi będzie nadal przeciwstawiał się krajom Zachodu i Wielkiej Farmie, tak jak od tego czasu stawiał opór wspieranemu przez Zachód rządowi Jemenu kierowanemu przez Abdrabbuha Mansura Hadiego i koalicji sił zbrojnych pod przywództwem Arabii Saudyjskiej. 2014. 

Wahania dotyczące szczepionek w Afryce, Ameryce Łacińskiej i na Karaibach

Z brazylijskiego badania dotyczącego uchylania się od szczepień przeprowadzonego przez Cardenos De Saude Publica (CSP), tłumaczenie na język angielski „Reports in Public Health” zatytułowanego „COVID-19 uchylanie się od szczepień w Ameryce Łacińskiej i Afryce: przegląd zakresu” stwierdzono, że w kilku krajach odsetek osób, które odmówił eksperymentalnych zastrzyków Covid-19 z różnych powodów:

W przypadku szczepień przeciwko COVID-19 badania przeprowadzone w krajach Afryki i Ameryki Łacińskiej wykazały, że wahania były powiązane z przekonaniami religijnymi, powiązaniem szczepień z nadzorem władz rządowych, brakiem informacji o zdarzeniach niepożądanych, bezpieczeństwie i skuteczności szczepionek oraz rozpowszechnianiu fałszywych wiadomości

Jakie były główne kraje Ameryki Łacińskiej o wysokim wskaźniku wahań?

W krajach Ameryki Łacińskiej najwyższy wskaźnik uchylania się od szczepień wynoszący 26,1%, a najniższy 8,4% odnotowano w Brazylii. W Ekwadorze wahania wahały się od 73% do 9%, w zależności od skuteczności szczepionki. W Chile 28% wahało się, a 23% odmówiło przyjęcia szczepionki. W Peru było 10,1% odmowy i 19,5% wahania. W Wenezueli 28,75% osób uchylających się od szczepień

Jednym z punktów, nad którym zastanawiano się w brazylijskim badaniu, była historia Globalnej Północy (Narody Zachodu), która była dziedzictwem kolonializmu i przemocy (inwazje wojskowe, zmiana reżimu i związane z nimi programy wyludniania), których ludność w Afryce, Ameryce Łacińskiej i na Karaibach pamiętamy z ich historii z zachodnimi mocarstwami imperialnymi:

Do testów na ludziach wielokrotnie wykorzystywano kraje słabo rozwinięte, co dzisiaj skutkowało odmową szczepień ze względu na obawę przed byciem obiektem laboratoryjnym. Relacja władzy między Globalną Północą a Globalnym Południem, wyrażona w przeszłości kolonialnej i przemocy wciąż żywej w pamięci skolonizowanych krajów, znajduje odzwierciedlenie w odrzuceniu praktyk rzekomo pochodzących z Północy. Następnie różne grupy postrzegają szczepionki jako strategię kontroli populacji w krajach słabo rozwiniętych, jako „wrogość Zachodu” lub jako metodę wygaszenia niepożądanych grup

Osoby, które podczas ostatniej pandemii odmówiły przyjęcia szczepionek przeciwko Covid-19 w Afryce, Ameryce Łacińskiej i na Karaibach, będą w dalszym ciągu przeciwstawiać się krajom zachodnim i ich oszustwom ze strony Wielkiej Farmacji, ponieważ wiedzą, że istnieje plan w przypadku następnej sztucznej pandemii.

Oporność na szczepionki w krajach zachodnich

W dniu 8 marca 2021 r. magazyn Forbes doniósł , że „w UE jest większa niechęć do szczepień przeciwko Covid-19 niż w USA” i  stwierdzono, że „ ale oddanie strzału w ramiona mieszkańców Unii Europejskiej (UE) okazało się znacznie trudniejsze. Stany Zjednoczone przeprowadzają szczepienia w szybszym tempie niż jakikolwiek inny członek UE i trzykrotnie przekraczają średnią unijną” i jest to w pewnym sensie dobra wiadomość Sondaże sugerują, że Europejczycy nie ufają również Big Pharma, ponieważ „tylko 36% ankietowanych Europejczyków zdecydowanie zgadza się ze stwierdzeniem, że szczepionki są bezpieczne”.  Tak naprawdę Europa ma historię oporności na szczepionkę AstraZeneca firmy Big Pharma:

W Europie nawet zatwierdzone produkty, w przypadku których niekoniecznie występują problemy z zaopatrzeniem, spotkały się z ostrym oporem. Na przykład we Francji i Niemczech zatwierdzona szczepionka AstraZeneca ma  problemy z wizerunkiem , co oznacza, że ​​wiele osób niechętnie ją przyjmuje, w tym pracownicy służby zdrowia na pierwszej linii frontu. Złe i niespójne komunikaty wywołały zamieszanie wśród opinii publicznej co do bezpieczeństwa i skuteczności szczepionki AstraZeneca. Twierdzenie prezydenta Macrona z zeszłego miesiąca, że ​​szczepionka jest „quasi nieskuteczna” u osób starszych, nie pomogło. Od tego czasu zmienił zdanie i teraz nawołuje, aby ludzie zaszczepili się jakąkolwiek dostępną szczepionką. Ale szkody już zostały wyrządzone

Europejczycy obu ruchów politycznych, zarówno skrajnie lewicowych, jak i skrajnie prawicowych, są zwykle przeciwni establishmentowi, więc w oczywisty sposób nie ufają również eksperymentalnym zastrzykom Covid-19 Big Pharma:

Stopień niechęci Europy do szczepionek na Covid-19 jest być może zaskakujący, ale nie, jeśli spojrzeć na to w kontekście zaciekłej polityki antysystemowej na skrajnej lewicy i skrajnej prawicy oraz szczególnie zajadłych nastrojów antynaukowych, które istniały na długo przed Covid-19 -19 trafień. Aby to zilustrować, zarówno skrajnie prawicowa Lega, jak i lewicowy Ruch Pięciu Gwiazd we Włoszech podsycały  strach  w związku ze szczepionkami. Podobnie skrajnie prawicowi i skrajnie lewicowi przywódcy polityczni we Francji, tacy jak Le Pen i Mélenchon, podsycają postawy antyszczepionkowe

Od Afryki, Bliskiego Wschodu, Ameryki Łacińskiej po Europę, a nawet w Stanach Zjednoczonych, gdzie jedna trzecia populacji z jakiegokolwiek powodu nie przyjęła eksperymentalnych zastrzyków na Covid-19, pojawi się kolejny powszechny opór przeciwko eksperymentalnym zastrzykom Big Pharma i możliwa przyszła blokada. 

Podczas następnej wywołanej pandemii globaliści i Pentagon, w tym wszystkie ich instytucje, w tym słoń w pokoju, Wielka Farmacja spotka się z oporem ludzi ze wszystkich środowisk i poniesie porażkę, ponieważ 2 miliardy ludzi na całym świecie nadal sprzeciwiajcie się eksperymentalnym zastrzykom Covid-19 firmy Big Pharma i jest to coś, czego globaliści nie mogą się doczekać.    

*

Uwaga dla czytelników: kliknij przycisk udostępniania powyżej. Śledź nas na Instagramie i Twitterze oraz subskrybuj nasz kanał na Telegramie. Zachęcamy do ponownego publikowania i szerokiego udostępniania artykułów Global Research.

Timothy Alexander Guzman pisze na swoim własnym blogu Silent Crow News, gdzie pierwotnie opublikowano ten artykuł . Jest stałym współpracownikiem Global Research.

Wyróżnione zdjęcie pochodzi z SCN


Światowy kryzys koronowy, globalny zamach stanu przeciwko ludzkości

przez Michela Chossudovsky’ego

Michel Chossudovsky szczegółowo opisuje, jak ten podstępny projekt „niszczy życie ludzi”. Zapewnia wszechstronną analizę wszystkiego, co musisz wiedzieć o „pandemii” – od wymiaru medycznego po reperkusje gospodarcze i społeczne, podstawy polityczne oraz skutki psychiczne i psychologiczne.

„Moim celem jako autora jest informowanie ludzi na całym świecie i obalanie oficjalnej narracji, która została wykorzystana jako uzasadnienie destabilizacji tkanki gospodarczej i społecznej całych krajów, a następnie narzucenia „śmiertelnej” „szczepionki” na Covid-19. Kryzys ten dotyka całą ludzkość: prawie 8 miliardów ludzi. Solidaryzujemy się z naszymi bliźnimi i naszymi dziećmi na całym świecie. Prawda jest potężnym narzędziem.”

WHO: Nie ma gwarancji, że szczepionki przeciwko Covid-19 zapobiegną zakażeniu ludzi

ISBN:  978-0-9879389-3-0,   Rok: 2022, Ebook w formacie PDF,   Strony : 164, 15 rozdziałów

Cena: 11,50 dolarów DARMOWA KOPIA! Kliknij tutaj (wyślij dokument) i pobierz .

Zachęcamy do wsparcia projektu eBook poprzez przekazanie darowizny za pośrednictwem  strony kampanii DonorBox „Światowy kryzys związany z koroną” firmy Global Research . Oryginalnym źródłem tego artykułu jest Global ResearchPrawa autorskie © 

Timothy Alexander Guzman , Global Research, 2023

Link źródłowy https://www.globalresearch.ca/origins-covid-19-us-military-bioweapons-program-global-resistance/5830373

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like