„Rozwój człowieka”: wojna najbliższej przyszłości?

Współpraca rządów Niemiec i Wielkiej Brytanii w zakresie egzoszkieletów wojskowych i inżynierii genetycznej

Autor, Julian Rose

Global Research

Musimy mieć odwagę, by stawić czoła naszym wrogom. Myślę, że większość czytelników tego artykułu już wie, że psychotyczny element rasy ludzkiej, któremu udało się zadomowić na szczycie piramidy kontroli, nie cofnie się przed niczym, aby postawić na swoim. 

Ten „sposób” polega na zniszczeniu duszy ludzkości i zrównaniu z ziemią wszystkich, z wyjątkiem najbardziej elementarnych przejawów natury.

To, co mam dzisiaj do przekazania, do niedawna umknęło mojej uwadze, ale niestety aż za dobrze pasuje do powyższego opisu. 

13 maja 2021 r. Ministerstwo Obrony i Sił Zbrojnych (MOD) rządu Wielkiej Brytanii opublikowało dokument zatytułowany „Rozwój człowieka – początek nowego paradygmatu” . Już sam ten tytuł wywołał dreszcz w moim kręgosłupie; ale ten dreszcz przedłużył się po przeczytaniu pierwszego akapitu. 

„Centrum Rozwoju, Koncepcji i Doktryny współpracowało z niemieckim Biurem Planowania Obrony Bundeswehry, aby zrozumieć przyszłe konsekwencje ulepszenia człowieka, tworząc podwaliny pod bardziej szczegółowe badania i rozwój w dziedzinie obronności”.

Zrzut ekranu z MODU 

Zrzut ekranu z MODU 

Dlaczego powiązania pomiędzy niemiecką Bundeswehrą a brytyjskim Ministerstwem Obrony wywołały u mnie dreszcz? 

Wiodący dostawca badań finansowych twierdzi, że USA zmierzają do statusu Trzeciego Świata

Dalej się tego dowiadujemy

„Projekt obejmuje badania przeprowadzone przez niemieckich, szwedzkich, fińskich i brytyjskich specjalistów ds. obronności, aby zrozumieć, w jaki sposób nowe technologie wzmacniania człowieka mogą wpłynąć na przyszłość społeczeństwa, bezpieczeństwa i obronności”. 

No cóż, czy mamy wierzyć, że ci „specjaliści od obronności” spotykają się, aby dokonać oderwanego przeglądu najnowocześniejszego rozwoju istot ludzkich przeprojektowanych tak, aby stały się natychmiastową bronią na polu bitwy? 

Raczej nie! To opis współpracy mającej na celu wypracowanie optymalnego potencjału takich cyborgicznych dwunożnych kamikadze, aby w najbliższej przyszłości znaleźć się w czołówce ofensywnego sprzętu wojskowego. 

Czytamy dalej

„Technologie wspomagania człowieka zapewniają szerokie możliwości na dziś i na przyszłość. Są to dojrzałe technologie, które można już dziś zintegrować z możliwymi do zarządzania względami politycznymi, takimi jak spersonalizowane odżywianie, urządzenia do noszenia i egzoszkielety.

O czym oni, na Boga, mówią?

Czy czytelnicy tego dokumentu rządu Wielkiej Brytanii powinni wiedzieć, czym właściwie są „odżywianie osobiste”, „urządzenia do noszenia” i „egzoszkielety”?

Należy pamiętać, że zostało to napisane w środku wielkiego oszustwa dotyczącego Covida. Czy nie przypomina to czegoś równie diabelskiego?

Ale poczekaj, będzie gorzej

„W przyszłości istnieją inne technologie obiecujące większy potencjał, takie jak inżynieria genetyczna i interfejsy mózg-komputer”.

Ok dzięki. Teraz przedstawiłeś nam nieskrywany opis tego, co ma nadejść, w języku, który większość zrozumiał. Uzbrojeni kaprale na pierwszej linii frontu wojny z… Chinami?… Rosją? będą programowanymi komputerowo Transhumanami – klejnotem w koronie Wielkiego Resetu, Czwartej Rewolucji Przemysłowej Klausa Schwaba . Mogliśmy się domyślić. 

Ale hej, spójrzcie tylko na następne odkrycie

„Etyczne, moralne i prawne implikacje udoskonalania człowieka są złożone i trudne do przewidzenia, dlatego należy dokładnie rozważyć regularne zajmowanie się tymi kwestiami”.

Trudno przewidzieć? Tylko jeśli jesteś głęboko psychotycznym, ślepym i nieczułym demonem przebranym za człowieka. 

Dokument kończy się następującym stwierdzeniem

„Wzmocnienie ludzkości może sygnalizować nadejście nowej ery strategicznej przewagi, co może mieć konsekwencje w całym spektrum rozwoju sił”. 

„Nowa era przewagi strategicznej z„ możliwymi konsekwencjami ”w całym spektrum rozwoju sił”. Teraz dreszcz dotarł do mojego serca, ale nie pozwolę mu pozostać tam dłużej niż kilka sekund. Właściwie jestem oburzony całkowitą nieprzyzwoitością tych wszystkich stwierdzeń. 

O jakim rodzaju „przewagi strategicznej” mówią ci technokraci? Jakie „możliwe implikacje” dla „widma rozwoju sił”? Możliwe implikacje?

„Cześć Sam, tu Centrum Cyfrowej Obrony Automatycznej Armii Houston. Oto twoje instrukcje: podłącz kaprala Jonesa i ustaw go w szeregu z celem 371. Upewnij się, że jego urządzenia do noszenia są ustawione na tryb niewidzialny i że jest wyposażony w syntezator owadów. kapsułki wzmacniające nutrit. Będziemy nim stąd kierować. Ale musicie być czujni na wszelki odwet na teatrze działań wojennych. 

Bardzo pouczające jest to, że w sekcji „powiązana treść” na końcu dokumentu MOD znajdują się następujące łącza: 

  • Finansowanie Agendy 2030 w okresie Covid-19 i później 
  • Agenda 2030: realizacja celów globalnych 
  • Czwarta rewolucja przemysłowa 
  • Inwestowanie w lepszy świat: wyniki brytyjskiego badania dotyczącego finansowania celów zrównoważonego rozwoju (celi zrównoważonego rozwoju). 

To jest ostrzeżenie skierowane prosto w twarz dla każdego, kto wciąż nie rozumie „programu” prowadzonego przez opętaną przez ciemność globalistyczną klikę. Program mający na celu eksterminację serdecznych, żywych, oddychających istot ludzkich, takich jak ty i ja, i zastąpienie nas mieszanką kontrolowanych umysłowo/zahipnotyzowanych niewolników i cyfrowo zaprogramowanych robotycznych urządzeń, które naśladują podstawowe ludzkie wzorce zachowań. 

Autorzy tego raportu powinni już być karani za postęp w realizacji tak rażących zbrodni przeciwko ludzkości. To lodowata techno-wojskowa gra, przedstawiana jako wspólny, a nawet „etyczny” naukowy przegląd najnowszych osiągnięć w zakresie rozmieszczania zaawansowanych technologicznie podludzi na polach bitew – a wszystko to jest częścią Agendy 2030 na rzecz zrównoważonego rozwoju i Wielkiego Resetu. 

Nie należy lekceważyć tego, jak daleko posunie się ta zła kohorta, aby osiągnąć swoje ambicje. To „dobrowolnie” nie zatrzyma się przed niczym. Dlatego my musimy to powstrzymać . 

 Jeśli chcemy, aby światło dzienne świeciło na przyszłe pokolenia – musimy zdecydowanie zobowiązać się do włożenia wszelkich starań, aby wygrać tę wojnę; dając siłę naszemu światłu do pokonania ciemności. 

Wojownicy Złotego Brzasku – naprzód! 

Julian Rose jest pionierem brytyjskiego rolnictwa organicznego, pisarzem, nadawcą i międzynarodowym aktywistą. Jest autorem książek „Pokonanie umysłu robota”, „W obronie życia” i „Kreatywne rozwiązania dla świata w kryzysie”. Więcej informacji można znaleźć na jego stronie internetowej www.julianrose.info

Jest stałym współpracownikiem Global Research.

Wyróżnione zdjęcie pochodzi z Frame Stock Footage/Shutterstock

Oryginalnym źródłem tego artykułu jest Global Research

Prawa autorskie © 

Julian Rose , Global Research, 2023

Źródło https://www.globalresearch.ca/human-augmentation-warfare-immediate-future/5831385

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like