Czarnuszka – „cudowne” zioło natury, leczy lepiej niż leki

Brian Shilhav

Health Impact News

Wiem, że budzi to strach u wielu osób, które nadal ufają systemowi w kwestii swojego zdrowia, ale przyszłość systemu medycznego w USA jest bardzo ciemna i ja na przykład nie będę opłakiwać jego upadku.

Ledwo go używałem przed Covid, ale od czasu Covid nie można było mi zapłacić wystarczającej ilości pieniędzy, abym go używał, ponieważ nikogo to nie leczy, a zamiast tego zniewala ludzi, tworząc naród narkomanów i satanistycznych księży, którzy handlują tymi narkotykami i są identyfikowani poprzez tytuł „lekarza” z „Dr.” przed nazwiskiem oraz inicjałami „MD” po nazwisku.

Oczywiście nie doszedłem do tych wniosków z dnia na dzień, gdyż całe lata zajęło mi przeprogramowanie się z potężnego kultu farmaceutycznego, który przenika kulturę zachodnią, zwłaszcza od czasu powstania w XVIII wieku darwinowskiej biologii ewolucyjnej, która całkowicie wyklucza Boga i życie duchowe.

Odprogramowanie się od tego potężnego kultu zaczyna się od zrozumienia, że ​​dzisiejsza medycyna jest religią, a nie czymś opartym na „nauce” i jest bałwochwalstwem , ponieważ Bóg jest całkowicie zdolny zadbać o nasze zdrowie poza systemem farmaceutycznym i medycznym.

Cały system szatański został całkowicie zdemaskowany przez oszustwo związane z COVID i niewielu pozostałych uczciwych specjalistów, którzy nadal byli w systemie, w większości już opuściło, a cały system medyczny przechodzi od okropnego do całkowicie złego, gdy Big Tech przenosi się do przejmij to i promuj telemedycynę, w której ich technologia całkowicie pokieruje Twoim życiem i będzie monitorować wszystko, co robisz.

Nie mogę już polecać żadnej osoby, która identyfikuje się jako „lekarz medycyny” i nadal walczy o utrzymanie swojej „licencji lekarskiej”, aby mieć pozwolenie na dalsze uczestnictwo w tym szatańskim systemie.

Nadszedł czas, aby ludzie, którzy nie chcą przyjąć piętna tego „systemu bestii”, poznali starożytne sposoby zachowania zdrowia, które zależą od Boga i Jego stworzenia.

Jest to więc kolejny artykuł z serii artykułów, które publikuję, a w wielu przypadkach publikuję ponownie, cenne informacje o tym, jak zachować zdrowie i rekonwalescencję po chorobach bez korzystania z systemu medycznego.

Olej z nasion czarnuszki

Jedną z najzdrowszych rzeczy, jakie możesz zrobić, jest natychmiastowe zaprzestanie spożywania toksycznych olejów, które niedawno dołączyły do ​​ludzkiego łańcucha pokarmowego, do których należą olej sojowy, olej kukurydziany, olej rzepakowy i większość uprzemysłowionych olejów wielonienasyconych, które istnieją dopiero dzisiaj dzięki nowoczesnej technologii .

Zastąp te toksyczne oleje tradycyjnymi tłuszczami i olejami z czystych źródeł, które odżywiają ludzkość od tysięcy lat, a są to olej kokosowy, oliwa z oliwek, olej palmowy, olej sezamowy, masło, łój wołowy i smalec. Tłuszcze zwierzęce muszą pochodzić od czystych zwierząt, które mają dostęp do pastwisk i nie są pompowane szczepionkami i lekami.

Choć większości Amerykanów nie jest znany, olej z nasion czarnuszki to kolejny tradycyjny olej spożywany przez ludność Azji, Afryki i Bliskiego Wschodu od tysięcy lat.

Nigella sativa to nazwa łacińska i znana jest pod różnymi innymi nazwami, takimi jak między innymi: czarny kminek, kwiat kopru włoskiego, kwiat gałki muszkatołowej, kolendra rzymska, kaljeera, habbat al-barakah.

Wspomina o tym Biblia w Księdze Izajasza, w rozdziale 28, wersetach 25 i 27.

Nasiona czarnuszki znaleziono w grobowcu egipskiego faraona Tutanchamona, który rządził Egiptem od 1333 r. p.n.e. do 1324 r. p.n.e., a także w kolbie pielgrzymiej w Turcji pochodzącej ze starożytnego imperium hetyckiego, datowanej na około 1650 r. p.n.e. Według doniesień islamski prorok oświadczył, że nasiona czarnuszki są „ lekarstwem na wszystkie choroby oprócz śmierci ”.

Olej z nasion czarnuszki to nie tylko olej kulinarny, ale także olej leczniczy.

Wyszukiwanie w bazie danych rządu USA PubMed pod kątem Nigella sativa spowoduje wyświetlenie ponad 2000 recenzowanych badań na temat jego właściwości leczniczych, w tym badań bieżących i badań opublikowanych w tym roku (2023).

Oto przykład niedawno opublikowanego:

Immunomodulujące działanie  Nigella sativa

Abstrakcyjny

Tło: Od tysięcy lat aż po dzień dzisiejszy Nigella sativa (NS) służy jako popularna przyprawa i środek konserwujący żywność. Wyciągi z nasion, olej z nasion i olejki eteryczne w medycynie tradycyjnej stosowano w leczeniu wielu dolegliwości, takich jak bóle głowy, gorączka, dolegliwości żołądkowe, a nawet reumatyzm. Ponadto dobrze znane są właściwości antybakteryjne, wirusobójcze, grzybobójcze i przeciwpasożytnicze NS. Jednakże badania dotyczące możliwego działania immunomodulującego czarnuszki są stosunkowo nieliczne. W artykule omówiono badania in vitro i in vivo potwierdzające immunomodulacyjną rolę NS. Metody: Przegląd opiera się na artykułach, książkach i doniesieniach konferencyjnych opublikowanych do września 2022 r., znajdujących się w bazach Web of Science, PubMed, Wiley Online Library i Google Scholar. Wyniki: Doniesiono o wynikach eksperymentów dotyczących zdolności NS do modulowania stanu zapalnego i odpowiedzi immunologicznych lub aktywności cytotoksycznej. Wnioski: Wszystkie wyniki sugerują, że NS można potencjalnie wykorzystać w opracowaniu skutecznych środków terapeutycznych regulujących reakcje immunologiczne. (Źródło .)

Oto publikacja opublikowana dziesięć lat temu, w której omówiono wiele leczniczych właściwości Nigella sativa:

Przegląd potencjału terapeutycznego Nigella sativa: Cudowne zioło

Abstrakcyjny

Nigella sativa (N. sativa)  (rodzina Ranunculaceae) jest rośliną leczniczą powszechnie stosowaną na całym świecie. Jest bardzo popularna w różnych tradycyjnych systemach medycyny, takich jak Unani i Tibb, Ajurweda i Siddha. Nasiona i olej mają długą historię wykorzystania folkloru w różnych systemach leków i żywności. Nasiona  N. sativa  są szeroko stosowane w leczeniu różnych chorób i dolegliwości. W literaturze islamskiej uważana jest za jedną z najwspanialszych form medycyny leczniczej. Polecany jest do regularnego stosowania w Tibb-e-Nabwi (medycynie proroczej). Jest szeroko stosowany jako środek przeciwnadciśnieniowy, tonizujący na wątrobę, moczopędny, trawienny, przeciwbiegunkowy, pobudzający apetyt, przeciwbólowy, przeciwbakteryjny i przy schorzeniach skóry. Szeroko zakrojone badania nad  N. sativa zostały przeprowadzone przez różnych badaczy i zbadano szerokie spektrum ich działania farmakologicznego, które może obejmować działanie przeciwcukrzycowe, przeciwnowotworowe, immunomodulujące, przeciwbólowe, przeciwdrobnoustrojowe, przeciwzapalne, spazmolityczne, rozszerzające oskrzela, chroniące wątrobę, chroniące nerki, chroniące żołądek, właściwości przeciwutleniające itp. Ze względu na cudowną moc uzdrawiania,  N. sativa znalazł się wśród najwyżej ocenianych leków ziołowych opartych na dowodach naukowych. Odkryto również, że większość właściwości terapeutycznych tej rośliny wynika z obecności tymochinonu, który jest głównym bioaktywnym składnikiem olejku eterycznego. Niniejsza praca przeglądowa jest próbą szczegółowego przeglądu literatury dotyczącej badań naukowych właściwości farmakognostycznych, składu chemicznego i działania farmakologicznego nasion tej rośliny.

Przez lata opublikowaliśmy także kilka artykułów na temat leczniczych właściwości nasion czarnuszki w Health Impact News .

Nasiona czarnuszki lepsze niż narkotyki? Spojrzenie na naukę

Olej z nasion czarnuszki: starożytne nasiona są lekarstwem na wiele współczesnych chorób

Badanie: Olej z nasion czarnuszki pomaga w chorobie Parkinsona – może być stosowany w leczeniu przeciwdepresyjnym i przeciwlękowym

Nowe badania: olej z nasion czarnuszki skuteczny w leczeniu choroby Alzheimera i uszkodzeń narządów związanych z niedokrwieniem

Badanie: Olej z nasion czarnuszki łagodzi ból związany z zapaleniem stawów

Nowe badania nasion czarnuszki ujawniają właściwości lecznicze w leczeniu astmy i raka

Badania: Olej z nasion czarnuszki chroni trzustkę przed cukrzycą i pomaga leczyć rany

Kiedy już dowiesz się, że uzdrowienie jest w 100% możliwe do uzyskania poza paradygmatem medycznym, który stał się całkowicie zły i częścią szatańskiego systemu świata, uwolnisz się od ich niewoli i będziesz się zastanawiać, jak do cholery w ogóle im ufałeś.

Źródło https://healthimpactnews.com/2023/black-cumin-seeds-natures-miracle-herb-that-heals-better-than-drugs/

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like