Bin Laden i iluzja 911: tajne stowarzyszenia i geniusze

Część III (wyciągnięte z rozdziału 20: Wielka ropa naftowa i ich bankierzy…)

Autor Dean Henderson

Global Research

deanhenderson.wordpress.com 14 maja 2011

Sekretny uścisk dłoni

Kartel bankowy Osiem Rodzin i ich potomstwo Czterech Jeźdźców uważają islamski fundamentalizm za całkiem zgodny z globalnym kapitalizmem monopolistycznym, z którego czerpią swoje ogromne bogactwo. Obie ideologie opowiadają się za scentralizowaną kontrolą, nietolerancją opozycji, rządami za pomocą dekretów i powrotem monarchii do feudalnych rządów. Mają wspólnych wrogów w postaci nacjonalizmu i socjalizmu, które dążą do redystrybucji nieuczciwie zdobytego bogactwa i władzy.

W całej historii „ bankierzy iluminatów ” tworzyli islamistycznych prowokatorów , aby terroryzować popularne ruchy nacjonalistyczne, które miały na celu odebranie kontroli nad swoimi narodami banksterskiemu programowi globalnej dominacji MFW/Banku Światowego. Najnowsze przykłady tego mają miejsce zarówno w Libii, jak i Syrii. Ale to jest starożytny sojusz.

Templariusze współpracowali z Zabójcami Bractwa Muzułmańskiego przy przeprowadzaniu spisków z czasów krucjat przeciwko muzułmańskim nacjonalistom Saracenów. Założycielem Asasynów był Hasan bin Sabah, którego nazwiska pokrywają się z rządzącym w Kuwejcie klanem Haszymidzkim. Ten ostatni został zatrudniony przez Brytyjczyków do odparcia Turków z bogatego w ropę regionu Zatoki Perskiej pod koniec XVIII wieku.

Po II wojnie światowej dyrektor CIA Allen Dulles – kuzyn Rockefellerów – zawarł układ z Bractwem Muzułmańskim Benoist-Mechin, którego centrum władzy znajduje się w Wahhabistycznym Domu Saudów. Transakcja została zawarta w Lozannie w Szwajcarii. (1)

Osiem Rodzin i ich zastępcze agencje wywiadowcze wspierały islamskich fundamentalistów podczas obalenia przez CIA lewicowego rządu Sukarno w Indonezji w 1964 r. [2]

Kiedy szach Iranu został obalony, CIA i brytyjski wywiad przekazały fundamentalistycznemu ajatollahowi Chomeiniemu listę lewicowych przywódców partii Tudeh, których chcieli eksterminacji.

W Afganistanie CIA rozpoczęła największą tajną operację od czasu Wietnamu – kampanię o wartości 3,8 miliarda dolarów, która wspierała obrzucających kwasem ekstremistów Hezbi-i Isbmi pod wodzą Gulbuddina Hekmatyara w ich wojnie zastępczej przeciwko kolejnym socjalistycznym rządom w Kabulu. Ci Frankensteinowie zostali następnie rozmieszczeni w całej Azji Środkowej i na Bałkanach, aby terroryzować rządy nieprzyjazne hegemonii Czterech Jeźdźców i Ośmiu Rodzin.

Izraelski Mossad wykorzystał fundamentalistyczny Hamas jako piątą kolumnę przeciwko nacjonalistycznemu palestyńskiemu prezydentowi Jaserowi Arafatowi i wraz z fundamentalistami w Jordanii finansował egipski Islamski Dżihad. [3]

Były egipski prezydent Anwar Sadat – zagorzały sojusznik-bankier – zachęcał islamistów w swoim kraju jako przeciwwagę dla lewicowych grup popierających Nassera.

Wspierani przez CIA islamiści w Somalii rozerwali ten kraj na kawałki dla Big Oil. Izba Saudyjska finansuje większość tych wysiłków.

Według London Observer w 1996 r . brytyjski MI6 wykorzystał agentów Al-Kaidy w Libii do próby zamachu na nacjonalistycznego prezydenta Mohamara Kaddafiego.

Osama bin Laden nadzorował budowę obozów szkoleniowych dla terrorystów CIA w Choście i prowadził rachunki w BCCI. Zrobił to jako emisariusz Domu Bractwa Muzułmańskiego w Saudach, stwierdzając kiedyś: „Aby przeciwstawić się tym ateistycznym Rosjanom, Saudyjczycy wybrali mnie na swojego przedstawiciela w Afganistanie. Założyłem swój pierwszy obóz, w którym wolontariusze byli szkoleni przez oficerów pakistańskich i amerykańskich. Broń dostarczyli Amerykanie, pieniądze – Saudyjczycy.”[4]

Czy można się dziwić, że 15 z 19 porywaczy na 911 było Saudyjczykami? Albo że 24 członkom rodziny bin Ladena pozwolono polecieć prywatnymi odrzutowcami do „tajnego punktu zbiórki w Teksasie” wkrótce po 9:11, kiedy wstrzymano cały inny ruch lotniczy w USA, aby rodzina mogła ewakuować się do Arabii Saudyjskiej. Raytheon zapewnił nawet odrzutowiec, który przewoził saudyjską rodzinę królewską z Tampy do Lexington w stanie Kentucky. FBI nie przetrzymywało żadnego Saudyjczyka na przesłuchanie. Wieczorem 911 saudyjski książę Bandar – od kilkudziesięciu lat najważniejszy przedstawiciel Izby Saudyjskiej w finansowaniu tajnych operacji CIA – stał obok prezydenta Busha i palił cygaro na balkonie Białego Domu. [5]

Agha Khan jest duchowym przywódcą Bractwa Muzułmańskiego, którego współczesne macki obejmują Dom Saudów, Hamas, egipski Islamski Dżihad, sektę szyickich izmailitów, Bractwo Muzułmańskie Louisa Farrakhana i Al- Kaidę . Dom Saudów pełni rolę finansującą wszystkich tych neokrzyżowców.
Osiem Rodzin wyłoniło się z plątaniny tajnych stowarzyszeń – masonów, templariuszy, krzyżaków, różokrzyżowców , kabalistycznego Zakonu Melchizideka, Rycerzy Maltańskich i Rycerzy Św. Jana Jerozolimskiego. Grupy te również wywodzą się z sumeryjskiego i egipskiego Bractwa Węża, później przeprowadzając machinacje polityczne genueńskich rodzin bankowych, które finansowały ekspansję Cesarstwa Rzymskiego i które obecnie kontrolują City of London.

Losy Domu Bractwa Muzułmańskiego w Arabii splotły się z losami „ bankierów iluminatów ”, kiedy ARAMCO odkryło ropę naftową w Królestwie w 1938 roku. Od tego momentu dawni kumple krzyżowców zjednoczyli się, współpracując, aby kontrolować świat, wykorzystując ropę jako główny element . Podczas gdy Izba Saudów reprezentuje Bractwo Muzułmańskie, saudyjska gałąź masonerii skupia kadrę kierowniczą ARAMCO i bankierów „Białego Ojca” SAMA. Inni władcy Haszymidzkiego Państwa Zatoki Perskiej zostali włączeni do globalnego planu petrohegemonii Iluminatów /Bractwa Muzułmańskiego w 1981 wraz z utworzeniem GCC.

Pod koniec listopada 2002 roku reporter „Newsweeka” , Michael Isakoff, opublikował historię ujawniającą, że księżna Hajfa – żona ambasadora Arabii Saudyjskiej, księcia Bandara – wypisywała czeki dwóm saudyjskim pośrednikom, którzy przekazywali dochody dwóm z rzekomych porywaczy 911. W ciągu kilku dni od ujawnienia tych doniesień dwóm Saudyjczykom pozwolono opuścić USA, zanim w ogóle rozpoczęło się wiarygodne śledztwo w sprawie szlaku pieniężnego. Senator Joseph Lieberman (D-CT) oskarżył administrację Busha o ochronę Izby Saudyjskiej poprzez blokowanie znaczącego śledztwa w sprawie udziału Arabii Saudyjskiej w 911. Liderzy połączonej grupy zadaniowej Kongresu prowadzącej dochodzenie w sprawie 911 oskarżyli zarówno FBI, jak i CIA o ukrywanie przed urzędnikami tajnych dokumentów sonda.

To Bandar dwadzieścia lat wcześniej osobiście przekazał nikaraguańskim przeciwnikom 20 milionów dolarów . Czy jego żona i inni zamożni Saudyjczycy, z którymi splatał się szlak finansowy Al-Kaidy , po prostu odgrywali tę samą rolę płatnika, jaką Saudyjczycy odgrywali dla CIA od dziesięcioleci?

Mistrzowie umysłu

Były oficer wywiadu marynarki wojennej William Cooper – autor książki Behold a Pale Horse – prowadził talk show w radiu w Phoenix w październiku 2001 roku. Cooper stracił obie nogi, kiedy spadł z drogi po ujawnieniu różnych elementów planów iluminatów dotyczących Nowego Porządku Świata . Teraz zasugerował zaangażowanie CIA i izraelskiego Mossadu w 911, wymieniając agentkę Mossadu Josie Hadas jako osobę zajmującą się arabskimi kotami biorącymi udział w porwaniach. Natychmiast odcięto przekaz internetowy i kablowy z transmisji. Kilka dni później Cooper został zastrzelony o godzinie 1:00 w swoim domu przez zastępców hrabstwa Maricopa. [7]

Podczas gdy propagandyści Busha wbijali w sedno tezę o „arabskim terrorysty”, serwując zdjęcia „porywaczy” 911 w ciągu kilku godzin i wygodnie „odnajdując” paszport Mohameda Atty w gruzach WTC, kilka amerykańskich agencji po cichu tropiło tropy dotyczące siatek szpiegowskich Mossadu działających w USA od 911.

Izraelczyków przetrzymywano w Detroit, Albuquerque i nienazwanym mieście na zachodnim wybrzeżu. Ciężarówka Ryder wypełniona Izraelczykami została przyłapana na wkraczaniu do bazy marynarki wojennej na wyspie Whidbey w Waszyngtonie. Według raportu Fox News z 13 maja 2002 r. w ciężarówce stwierdzono obecność materiałów wybuchowych klasy wojskowej TNT i RDX, które dały wynik pozytywny. Wywiad USA badał także tajemniczą grupę „izraelskich studentów kierunków artystycznych”, którzy w ciągu ostatnich dwóch lat infiltrowali obiekty amerykańskich organów ścigania i bazy wojskowe.

Na początku 2002 roku grupę Izraelczyków zatrzymano na przedmieściach Filadelfii w ciężarówce zawierającej nagrania z monitoringu Sears Tower w Chicago. Numer 911 zatrzymano w Hoboken w stanie New Jersey grupę pięciu Izraelczyków za podejrzane zachowanie. [8] Żydowski tygodnik „Forward” wskazał ich jako agentów Mossadu. W czerwcu 2002 r. ABC News doniosła, że ​​kobieta posiadająca mieszkanie w pobliżu punktu zerowego była świadkiem, jak kilku Izraelczyków w białej furgonetce nagrywało na wideo samoloty uderzające w WTC i świętowało to wydarzenie.

„Der Spiegel” doniósł, że tuż przed 911 grupa agentów Mossadu wynajęła mieszkanie w pobliżu mieszkania rzekomych porywaczy 911 Mohammeda Atty i Marwana al-Shehhi w Hollywood na Florydzie tuż przed 911. Izraelczycy prowadzili całodobową obserwację szkół lotniczych gdzie Atta i al-Shehhi przeszkolili się i zaniedbali poinformowanie wywiadu USA o swojej obecności lub działalności.

Czy Osama bin Laden pracował dla Mossadu czy CIA – jak stwierdził profesor ekonomii Uniwersytetu w Ottawie Michel Chossudovsky? Według Johna Trochmanna z Milicji Montany bin Laden miał przy sobie „telefon satelitarny RC 58 Harris wydany przez CIA”, a jego rodzina była głównym sponsorem konsorcjum CIA Iridium zajmującego się śledzeniem satelitarnym. Czy elementy CIA i Mossadu wysłały 19 współczesnych kontrolowanych umysłowo zabójców, z których 15 właśnie pochodziło z Królestwa Bractwa Muzułmańskiego w Arabii Saudyjskiej, którego głównym czynnikiem finansowania afgańskich mudżahedinów, którzy stanowią rdzeń l  Kaidy ? , był agentem CIA Osama bin Laden?

Analiza 11 września: Osama bin Laden i iluzja 911

Co miał na myśli facet, który upadł pod numerem 911, Zaccarias Mousaui, kiedy powiedział sędziemu podczas postawienia w stan oskarżenia 25 lipca 2002 r., że nie brał udziału w 911, ale że rząd USA przetrzymywał inną osobę, która była w to zamieszana i że „rząd wiedział wszystko o 911” plany” zanim wydarzyła się tragedia? Dlaczego CIA odmówiła przekazania kluczowego agenta Al-Kaidy prokuraturze Mousaui? Czego nie chcą, żeby powiedział sądowi?

To, kiedy zmarł Osama bin Laden, nie ma znaczenia. Ważne, że umarł. Martwi ludzie nie mówią.

Czy CIA – wykorzystując swój kanał Grupy Carlyle, na której czele stoi były dyrektor CIA George Bush – przygotowała ten brutalny atak, aby jeszcze bardziej wprowadzić siły amerykańskie do Azji Środkowej w celu ochrony kopalni czarnego złota na Morzu Kaspijskim Czterech Jeźdźców, dając izraelskim rzeźnikom kolejny pretekst do okupacji Palestyny? ziemie i promowanie nowej krucjaty Zderzenia Cywilizacji z III wojny światowej przeciwko nieznośnym nacjonalistycznym muzułmanom – zaczynając od inwazji na bogaty w ropę Irak? Jaki jest harmonogram inwestycji rodziny bin Ladena za pośrednictwem Carlyle? Czy Osama naprawdę był czarną owcą rodziny bin Ladena?

Według francuskiej gazety Le Figaro CIA wielokrotnie spotykała się z Osamą bin Ladenem w miesiącach poprzedzających rok 911. W lipcu 2001 r. bin Laden przeszedł leczenie nerek w szpitalu amerykańskim w Dubaju, gdzie często odwiedzał go agent CIA. Regularnie odwiedzała go także jego dalsza rodzina z Arabii Saudyjskiej, która najwyraźniej nie wyparła się Osamy, jak wmawiały nam zachodnie media.

Według „ Washington Post” Qazi Hussein Ahmed – przywódca pakistańskiego ugrupowania Jamiaat-i-Islami, które pomogło w utworzeniu odwiedzanej przez talibów CIA w Langley w lipcu 2001 r. Dlaczego, pytał „ Village Voice” , przywódca talibów był emisariuszem mułły Mohammeda Omara Waszyngtonowi Rahmattulahowi Hashamiemu, który został odrzucony przez Departament Stanu Busha, gdy latem 2001 roku obiecał przetrzymać bin Ladena do czasu, aż CIA będzie w stanie go zatrzymać? Dlaczego, pytało Vanity Fair , CIA odrzuciła wcześniejszą ofertę Sudanu?

Newsweek zastanawiał się, dlaczego najwyżsi rangą urzędnicy Pentagonu nagle odwołali plany lotów na 10 września? „ Wall Street Journal” kwestionuje moment odwołania przez saudyjskiego ministra obrony księcia Sultana podróży do Japonii w połowie września i zastanawia się, dlaczego saudyjski książę wywiadu Turki al-Faisal – który był szczególnie zażyły ​​w kontaktach z talibami i który regularnie spotykał się z Osamą bin Ladenem – nagle złożył rezygnację ze stanowiska trwającego 25 lat w dniu 31 sierpnia 2001 r.?

Podczas gdy doradca Unocal i prezydent Afganistanu Hamid Karzai spotykał się z urzędnikiem Unocal i wysłannikiem Busha w Afganistanie Zalmayem Khalilzadem, ambasador USA w Pakistanie Wendy Chamberlain zajmowała się spotkaniami z pakistańskim ministrem ds. ropy Usmanem Aminuddinem i jej saudyjskimi odpowiednikami w celu planowania nowego rurociągu transafgańskiego Turkmenistan–Ocean Indyjski . W 2005 roku Unocal został kupiony przez Chevron Texaco, zapewniając Czteremom Jeźdźcom kontrolę nad niedawno ukończonym rurociągiem.

28 listopada 2001 roku Biały Dom Busha po cichu świętował oficjalne otwarcie rurociągu Caspian Pipeline Consortium – należącego do Czterech Jeźdźców, zbudowanego przez Bechtela i strzeżonego przez Mossad rurociągu biegnącego przez Turcję do Morza Czarnego. Bush stwierdził: „Projekt CPC wspiera także politykę energetyczną mojej administracji poprzez rozwój sieci rurociągów obejmującej Baku-Tbilisi-Ceyhan, Baku-Supsa i Baku-Noworosyjsk”.

Mówi się, że najbliższą powierniczką Busha w Białym Domu jest Condaleeza Rice, która zasiadała w zarządzie Chevronu, zanim została ekspertem Uniwersytetu Stanforda ds. Azji Środkowej i Kazachstanu. Czy Bush zabrał na pokład Rice’a, wiedząc, że wojska amerykańskie wkrótce udają się do Azji Środkowej? Czy to zwykły zbieg okoliczności, że Uzbekistan – który założyciel Komisji Trójstronnej i członek zarządu BP Amoco Brzeziński określił jako kraj kluczowy w jego globalnej grze w szachy – nagle otrzymał bazy amerykańskie? Dlaczego ćwiczenia wojskowe USA rozpoczęły się w regionie kilka miesięcy przed rokiem 911?

Londyński dziennik „The Guardian” doniósł, że żołnierze armii amerykańskiej szkolili się w sąsiadującym z Afganistanem Kirgistanie latem 2001 r. W mediach z Montany pojawiły się doniesienia o szkoleniu żołnierzy uzbeckich i tadżyckich na Alasce i Montanie przed rokiem 911. Na początku września 2001 r. Brytyjczycy rozmieścili tysiące żołnierzy do Omanu pod przykrywką operacji Swift Sword, podczas gdy Stany Zjednoczone wysłały 17 000 żołnierzy do Egiptu, rzekomo w celu wzięcia udziału w operacji Bright Star. Czy te wysunięte oddziały zostały rozmieszczone w oczekiwaniu na wojny w Afganistanie i Iraku?

W spotkaniu w lipcu 2001 r. w Berlinie, w którym uczestniczyli były ambasador USA w Pakistanie Tom Simmons, były zastępca sekretarza stanu ds. Azji Południowej Karl Inderfurth i były ekspert Departamentu Stanu ds. Azji Południowej Lee Coldren, uczestniczyli urzędnicy wywiadu rosyjskiego i pakistańskiego. Delegacja USA poinformowała swoich pakistańskich i rosyjskich odpowiedników o amerykańskich planach zbombardowania Afganistanu w październiku 2001 roku. [9]

Kanadyjska telewizja Vision omówiła agendę Stanów Zjednoczonych w Azji Środkowej w swoim programie Insight Media File z 28 stycznia 2002 r., w którym zasugerowano udział CIA w atakach na numer 911. Oficer wywiadu marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych, porucznik Delmart Vreeland, zaalarmował władze kanadyjskie o możliwości ataków terrorystycznych na Stany Zjednoczone i Kanadę. Vreeland był w drodze do Rosji i Chin, aby odzyskać dokumenty dotyczące reakcji Rosji i Chin na amerykański program obrony przeciwrakietowej.

Vreeland został zatrzymany przez władze kanadyjskie i osadzony w więzieniu. Jego list więzienny z 8 listopada 2001 wyraźnie wymienia World Trade Center, Pentagon, Biały Dom, Sears Tower, Royal Bank of Canada i parlament Ottawy jako możliwe cele terrorystyczne w „nadchodzących dniach”. W jego liście napisano, że plan był taki: „Niech coś się stanie. Zatrzymaj resztę. List został dopuszczony jako dowód obrony przez kanadyjski sąd. Departament Obrony USA potwierdził stopień Vreelanda. [10]

Pomimo ostrzeżeń Vreelanda i licznych rządów na całym świecie, numerem 911 Gwardii Narodowej Sił Powietrznych nakazano zaprzestać standardowej procedury przechwytywania każdego samolotu, który zbacza z zaprojektowanego toru lotu, a tym bardziej jumbo jetów lecących w stronę World Trade Center i Pięciokąt. Chociaż kumple Busha robili ogromne zamieszanie w polityce w związku z nieudanymi próbami zestrzelenia myśliwców ostatniej szansy, faktem jest, że myśliwce powinny były automatycznie przechwycić te samoloty.

Ktoś w władzach wykonawczych musiał wydać rozkaz opuszczenia tych samolotów. Nawet gdy włączono symboliczne odrzutowce, latały z bazy Otis Air National Guard w Falmouth w stanie Massachusetts i Langley Air Base w Hampton w stanie Wirginia. W międzyczasie dwie gotowe do walki eskadry – 121. Dywizjon Myśliwski 113. Skrzydła Myśliwskiego i 321. Dywizjon Myśliwski Piechoty Morskiej – wylądowały w bazie sił powietrznych Andrews, zaledwie piętnaście mil od Pentagonu.

Według artykułu AP z 22 sierpnia 2002 r. „czołowa amerykańska agencja wywiadowcza planowała ćwiczenia 11 września ubiegłego roku, podczas których zabłąkany samolot rozbił się o jeden z jej budynków”. 16 września 2001 r. dziennik „Washington Post” doniósł, że pilotem amerykańskiego lotu 77, który rzekomo uderzył w Pentagon, był Charles Burlingame, który wcześniej pracował jako pilot myśliwca F-4 dla Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych Na tym stanowisku Burlingame sporządził plan reagowania kryzysowego na uderzenie samolotu w Pentagon. Rankiem samolot Burlingame najwyraźniej właśnie to zrobił, sanitariusz Pentagonu Matt Rosenberg studiował projekt Burlingame w korytarzu 8 budynku.

Dick Cheney byłby odpowiedzialny za planowane „ćwiczenia” 911, ponieważ 8 maja 2001 r. został mianowany szefem Biura Gotowości Krajowej (ODP), które miało identyfikować podatność Stanów Zjednoczonych na krajowy terroryzm. Cheney ODP prowadził cztery różne ćwiczenia pod numerem 911: Operacja Northern Guardian, Operacja Vigilant Guardian, Operacja Vigilant Warrior i Operacja Northern Vigilance.

Ten ostatni usunął większość myśliwców ze wschodniego wybrzeża i wysłał je do Kanady i na Alaskę. Pierwsze dwa symulowały porwania komercyjnych samolotów pasażerskich na północnym wschodzie. Trzeci mógł być elementem strajku. NORAD został poinformowany, że ma się spodziewać tych ćwiczeń. Tego ranka ich radary pokazały dwadzieścia dwa porwane samoloty. [11] Nie wiedzieli, które z nich zostały porwane, a które były częścią „ćwiczeń”.

10 września 2001 r. członkowie komisji ds. wywiadu Izby Reprezentantów i Senatu ujawnili notatkę, którą rzekomy główny porywacz Mohammed Atta wysłał do człowieka, którego amerykański wywiad uważa za twórcę numeru 911 – Khalida Szejka Mohammada. W notatce użyto języka kojarzącego się z ćwiczeniami wojskowymi i wskazano, że „mecz zaraz się rozpocznie. Jutro jest „godzina zerowa”. Cheney był oburzony wyciekiem notatki i nakazał FBI zbadanie członków komisji Kongresu. Wszystkie informacje dotyczące Khalida Szejka Mohammada pozostają tajne.

Koniec imperium amerykańskiego

Od początków Ameryki istniało uzasadnione przekonanie, że europejscy bankierzy Iluminatów pod przewodnictwem Rothschildów starali się rzucić Amerykę na kolana, obalić rewolucję amerykańską i zwrócić ją owczarni Korony Anglii – której władza wywodzi się od oligarchów pozostałości Cesarstwa Rzymskiego

Ten średniowieczny zwrot można było łatwo osiągnąć poprzez zwykłe wycofanie finansowania przez Ośmiu Rodzin 14 bilionów dolarów amerykańskiego długu, który powstał głównie w wyniku roli armii amerykańskiej jako najemnej gwardii pretoriańskiej światowego imperium Iluminatów . W połączeniu z niszczycielską porażką militarną Stanów Zjednoczonych, Ameryka może rzucić się na kolana.

15 sierpnia 1871 roku suwerenny wielki dowódca starożytnego i uznanego rytu szkockiego masonerii, generał Albert Pike, napisał list do włoskiego wielkiego dowódcy P-1 33 stopnia i założyciela mafii Guiseppe Mazziniego. W liście Pike mówił o planie Bractwa na trzy wojny światowe. Pierwsza, powiedział, zniszczy carską Rosję i stworzy komunistycznego „straszaka”, którego bankierzy będą mogli wykorzystać do usprawiedliwienia swoich zagranicznych interwencji na całym świecie. Drugi, powiedział Pike, zostanie wykorzystany do stworzenia Izraela, który stanie się najemną siłą dla międzynarodowych bankierów, chroniącą interesy naftowe kombinatów Rothschildów i Rockefellerów.

Trzecia wojna światowa, stwierdzał Pike, postawi Arabów przeciwko syjonistom i zakończy się Nowym Porządkiem Świata całkowicie kontrolowanym przez międzynarodowych bankierów i ich tajne stowarzyszenia. Pike opisał wydarzenia, które miały być pretekstem do III wojny światowej: „Musimy sprowokować kataklizm społeczny, który w całej jego grozy… wszędzie obywatele zmuszeni do obrony przed światową mniejszością rewolucjonistów… otrzymają prawdziwe światło poprzez… czystą doktrynę Lucyfera, w końcu wystawionego na widok publiczny.”[12]

Grupa pilotów komercyjnych linii lotniczych, wśród których wielu było weteranami Wietnamu, spotkała się po 911, aby omówić logistyczne aspekty tragedii. Doszli do przeważającego wniosku, że trzej Arabowie, którzy rzekomo przylecieli jumbo jetami do WTC i Pentagonu, absolutnie nie mogli tego zrobić, mając ograniczone doświadczenie w symulatorach lotu, które zdobyli w amerykańskich szkołach lotniczych. Grupie wydało się dziwne, że wszystkie transpondery w samolotach zostały wyłączone, ponieważ nie miałoby to żadnego sensu, gdyby Arabowie kontrolowali samoloty. Grupa doszła do wniosku, że tory lotu samolotów zostały zaprogramowane przez samoloty obserwacyjne AWAC lecące u wybrzeży Atlantyku.

Ta technologia „fly by wire” istnieje od dziesięcioleci i jest stosowana w dronach szpiegowskich samolotach CIA Predator. Podczas II wojny światowej Stany Zjednoczone wykorzystały tę technologię do wlatywania bezzałogowych dronów do japońskich tuneli na Pacyfiku w celu niszczenia składów broni. Otwory tych tuneli miały średnicę zaledwie 20–30 stóp. Nowoczesne systemy fly by wire, takie jak Global Hawk, Home Run Tech i Black Star, są znacznie bardziej zaawansowane.

Piloci komercyjni twierdzą, że jest to przyczyną wyłączenia transponderów, ponieważ konieczne jest przekazanie ręcznego sterowania samolotem skomputeryzowanemu systemowi AWACS, który następnie zdalnie steruje samolotem. Wyjaśniałoby to również najwyższą dokładność ataków, które musiały zostać skalibrowane przy użyciu specyfikacji technicznych, aby zniszczyć wieże WTC, w połączeniu z wcześniej ustawionymi materiałami wybuchowymi przymocowanymi do szybów wind.

W tym scenariuszu długoletni islamistyczni asasyni z CIA zostali zmuszeni do porwania samolotów przez swoich agentów z Mossadu w celu zaprzeczenia faktom i w celach antyarabskiej propagandy. Porywacze nie wiedzieli nic o planach rozbicia samolotów w Pentagon i Bliźniacze Wieże. To tutaj AWACS przejął kontrolę nad operacją. Do dziś nie przedstawiono żadnych dowodów na to, że Arabowie faktycznie przebywali w kokpitach tych odrzutowców.

Jedynymi krajami – poza Stanami Zjednoczonymi – które posiadają tę możliwość zdalnej komunikacji elektronicznej, są Izrael, Rosja, Chiny i Wielka Brytania. Czy izraelski Mossad i brytyjskie MI6 popełniły 911 w ramach trwającego kontrrewolucyjnego planu zniszczenia USA? Czy rozkazy pochodziły z Pałacu Buckingham?

Czy mógłby wyłonić się nowy globalny sojusz finansowo-wojskowy zorganizowany przez Osiem Rodzin? Czy Deutsche Bank i Standard Chartered były płatnikami tego sojuszu? Założyciel Deutsche Banku, dr Hermann Josef Abs, był czołowym bankierem nazistów i pozostał honorowym prezesem banku aż do swojej śmierci w 1994 roku. [13] Kiedy Deutsche Bank kupił Banker’s Trust, własność Czterech Jeźdźców została przeniesiona na kombinat Bohn Warburg, który finansował Hitlera. Deutsche Bank szybko stał się największym bankiem na świecie.

Wprowadzenie euro kilka miesięcy później stanowiło poważne wyzwanie dla dolara amerykańskiego jako światowej waluty rezerwowej. W 2002 roku dolar zaczął dramatycznie tracić na wartości. W sierpniu 2002 roku Rosja i Chiny przeprowadziły kolejną rundę wspólnych ćwiczeń wojskowych, w chwili gdy Bush bił w bębny wojny o Irak. Francja w coraz większym stopniu wspierała stanowiska Rosji i Chin w Radzie Bezpieczeństwa ONZ. Gdy Stany Zjednoczone skręciły w lewo i głosowały na prezydenta Baracka Obamę, większość krajów europejskich zaczęła głosować na prezydentów skrajnie prawicowych.

Czy bankierzy Iluminatów zwabili Stany Zjednoczone w środkowoazjatycki pierścień ognia otoczony przez Chiny, Rosję i Indie, które niedawno utworzyły koalicję G-3 jako przeciwwagę dla globalnej hegemonii Stanów Zjednoczonych? W czerwcu 2001 r. rosyjska lekarka oświadczyła w kolumnie „Prawda” , że pod koniec sierpnia 2001 r. Stany Zjednoczone staną się celem masowego ataku terrorystycznego. Następnie zapytano ją, co według niej będzie dalej. Zasugerowała sprzedaż dolarów i kupno rosyjskich rubli
, mówiąc, że tajna grupa stojąca za numerem 911 to najpotężniejsza siła na świecie, warta ponad 300 bilionów dolarów. Powiedziała, że ​​ta grupa wkrótce „uderze Amerykę w plecy”, gdy ta będzie spadać, i że kolejnym krokiem, który upadnie, będzie zdziesiątkowanie amerykańskiej gospodarki, które według jej przewidywań rozpocznie się w 2002 r. [14] Krach NASDAQ, gwałtowny spadek dolar i masowy krach na rynku nieruchomości ponownie udowodniły, że miała rację. Tą „tajną grupą” mogło być jedynie Osiem Rodzin kierowanych przez Iluminatów Rothschildów.

Cecil Rhodes – protegowany Rothschildów, który położył podwaliny pod utworzenie Rady Biznesu na początku XX wieku – spisał swoją ostatnią wolę i testament w 1877. Wola Rhodesa została zrealizowana poprzez utworzenie Królewskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych w Londynie. Jej siostrzaną grupą w USA jest Council on Foreign Relations. Rhodes założył Standard Chartered Bank, którego oddział w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w Dubaju rzekomo dostarczył porywaczom 911 środków potrzebnych do przeprowadzenia ataku.

Ostatnia wola i testament Rhodesa aspirowały do ​​„ustanowienia trustu w celu utworzenia, promocji i rozwoju tajnego stowarzyszenia, którego prawdziwym celem i przedmiotem będzie rozszerzenie brytyjskiego panowania na cały świat… i ostateczne odzyskanie władzy Stany Zjednoczone Ameryki jako integralna część Imperium Brytyjskiego.”[15]

Notatki

[1] Dope Inc: Książka, która doprowadziła Kissingera do szaleństwa. Redakcja Executive Intelligence Review . Waszyngton. 1992.

[2] „Byli agenci twierdzą, że CIA stworzyła listy zgonów dla Indonezji”. Kitty Kadane. Egzaminator z San Francisco . 5-20-90

[3] „Islamscy terroryści: stworzenie amerykańskiego podatnika?” Johna K. Cooleya. Międzynarodowa Trybuna Heroldów . 3-13-96

[4] Talibowie: wojujący islam, ropa naftowa i fundamentalizm w Azji Środkowej . Ahmeda Rashida. Wydawnictwo Yale. New Haven, Connecticut. 2000

[5] Stary, gdzie jest mój kraj . Michael Moore WarnerKsiążki Nowy Jork 2003

[7] „Hołd dla Williama Coopera”. Davida Icke’a. www.davidicke.com 11-01

[8] „Czy Netanjahu knuje terror w USA?” Jeffreya Steinberga. Przegląd inteligencji wykonawczej . 5-24-02

[9] „Lucy, musisz złożyć wyjaśnienia”. Michał Rupert. www.copvcia 2-02

[10] „Sprawa kanadyjskiego sądu ujawnia, że ​​oficer marynarki wojennej USA miał wcześniejszą wiedzę o atakach 911”. Michał Rupert. www.rense.com 1-25-02

[11] „Paranotes: Ćwiczenia związane z grami wojennymi dezorientują NORAD pod numerem 911”. Al Hidell. Paranoja . Wydanie 37. Zima 2005

[12] Zejście w niewolę. Desa Griffina. Publikacje emisariuszy. Pasadena 1991

[13] Rządy w tajemnicy: ukryta historia łącząca Komisję Trójstronną, masonów i wielkie piramidy . Jima Marrsa. Wydawcy HarperCollins. Nowy Jork. 2000. s. 182

[14] www.newsmax.com październik 2001

[15] Dope Inc: Książka, która doprowadziła Kissingera do szaleństwa. Redakcja Executive Intelligence Review . Waszyngton. 1992.

Dean Henderson jest autorem książek Big Oil & ich bankierzy w Zatoce Perskiej: czterech jeźdźców, osiem rodzin i ich globalna inteligencja, sieć narkotykowa i terrorystyczna oraz The Grateful Unrich: Revolution in 50 Countries. Jego blog Left Hook znajduje się pod adresem www. deanhenderson.wordpress.comOryginalne źródło tego artykułu to 

deanhenderson.wordpress.comPrawa autorskie © 

Dean Henderson , 

deanhenderson.wordpress.com , 2011

Link źródłowy https://www.globalresearch.ca/bin-laden-the-911-illusion-secret-societies-masterminds/24764

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like