Wilki w owczej skórze: Towarzystwo Fabiańskie i WEF

Autor, Dr. Mathew Maavak

Ich ostatecznym celem jest totalitarny, socjalistyczny rząd światowy. Wilki były tam na widoku przez ponad 100 lat.

Towarzystwo Fabiańskie zostało założone w Londynie w 1884 roku „Aby promować większą równość władzy, bogactwa i możliwości; wartość działań zbiorowych i służby publicznej; odpowiedzialna, tolerancyjna i aktywna demokracja; obywatelstwo, wolność i prawa człowieka; zrównoważony rozwój; i wielostronnej współpracy międzynarodowej.”

Oryginalny herb Towarzystwa Fabiańskiego przedstawiający wilka w owczej skórze

Jeśli brzmi to raczej banalnie i zbyt znajomo, czytaj dalej, bo robi się wręcz złowrogo.

Fabianie od początku chcieli ustanowić „socjalistyczny rząd światowy”, co było celem podzielanym przez podobne ruchy tamtej epoki. Jednakże, podczas gdy większość ugrupowań socjalistycznych wzywała do jawnej rewolucji, Fabianie, aby osiągnąć ten cel, uciekali się do stopniowego i potajemnego podejścia.

Według autora Jona Perdue : „Logo Towarzystwa Fabiańskiego, żółw, reprezentowało upodobanie grupy do powolnego, niezauważalnego przejścia do socjalizmu, podczas gdy jego herb, „wilk w owczej skórze”, reprezentował preferowaną przez nią metodologię osiągania jego cel.”

Wesprzyj prace doktora Maavaka, klikając tutaj: https://ko-fi.com/drmathewmaavak

Wcześni Fabianie, tacy jak Edward Carpenter, John Davidson, Havelock Ellis i Edward R. Pease, byli uważani za ucieleśnienie „wizjonerskiej elity wiktoriańskiej”. W rzeczywistości Ellis był wybitnym eugenikiem. Był także ekspertem (naukowym) w dziedzinie homoseksualizmu i mieszaniny perwersji seksualnych. Wiadomo, że do 60. roku życia Ellis był impotentem – aż do momentu, gdy jego żona oddała na niego mocz ! Nic dziwnego, że lubił sikać na zwykłych ludzi, że tak powiem.

Jeśli dzisiejsze dzieci borykają się z masową seksualizacją i programami nauczania dotyczącymi dysforii płciowej w szkołach, wystarczy podziękować Ellisowi i jemu podobnym kulturowym marksistom za ten stan regresji. ( Dzisiejsze zjawisko Woke jest kolejnym banalnym potomkiem kulturowego marksizmu.)

Innymi znamienitymi członkami Towarzystwa byli dramatopisarze i eugenicy, tacy jak George Bernard Shaw ; teozofowie i masoni, jak Annie Besant (którą później upamiętniono na znaczku Indii z 1963 r .); i chrześcijańscy socjaliści, tacy jak Charles Marson. Ta pstrokata grupa była zaledwie o stopień lub dwa od okultystów takich jak Helena Blavatsky i osławiony Aleister Crowley.

Fabiańczykom udało się wkraść do górnej warstwy świata anglo-amerykańskiego, a także do miejskiej klasy robotniczej. Ten dualizm był kolejnym przejawem fortelu „dziel i rządź” stosowanego w całym Imperium Brytyjskim. Na marginesie, ich wsparcie dla muzułmańskiego ruchu Kalifatu ostatecznie doprowadziło do podziału Indii i trwałych podziałów etniczno-religijnych w innych częściach świata. Jednak pierwszy premier niepodległych Indii, Jawaharlal Nehru, był Fabianem, którego mentorką była Annie Besant – brytyjska seniorka Towarzystwa! Lee Kuan Yew , pierwszy premier Singapuru, przyznał kiedyś, że jego początkowe poglądy polityczne zostały ukształtowane przez fabianizm.

Towarzystwo, dysponując hojnymi funduszami oligarchii anglo-amerykańskiej, wkrótce założyło prestiżowe instytucje szkolnictwa wyższego, takie jak London School of Economics, Imperial College i London Business School; a także różnorodne zespoły doradcze, grupy wsparcia i tajne stowarzyszenia. Instytucje te wkrótce rozmnożyły się niczym macki ośmiornicy wielkości planety. Wśród nich znajdowała się międzynarodowa sieć wywrotowych partii i podmiotów socjalistycznych, które – po 1951 roku – działały pod patronatem Międzynarodówki Socjalistycznej.

Fabianie mieli kiedyś nawet 200 członków zasiadających w brytyjskiej Izbie Gmin. Mając taką siłę oddziaływania, w naturalny sposób odegrali znaczącą rolę w kształtowaniu spraw globalnych – począwszy od założenia Organizacji Narodów Zjednoczonych i później.

Ale w jakim celu?

Załącznik II do Historii Towarzystwa Fabiańskiego Edwarda R. Pease’a zaczyna się od tego stwierdzenia

Podstawa Towarzystwa Fabiańskiego

Towarzystwo Fabiańskie składa się z socjalistów.

Ma zatem na celu reorganizację społeczeństwa poprzez wyzwolenie ziemi i kapitału przemysłowego od własności indywidualnej i klasowej oraz przekazanie ich wspólnocie dla ogólnego dobra. Tylko w ten sposób cały naród może sprawiedliwie podzielić się naturalnymi i nabytymi zaletami kraju.

W związku z tym Towarzystwo działa na rzecz wygaśnięcia własności prywatnej na Ziemi i w konsekwencji indywidualnego przywłaszczenia, w formie czynszu, ceny zapłaconej za pozwolenie na użytkowanie ziemi, a także korzyści z lepszych gleb i miejsc

To dobrze współgra ze współczesną obietnicą Światowego Forum Ekonomicznego (WEF), że do 2030 r. „nie będziesz nic posiadać i będziesz szczęśliwy”, prawda? Na tym podobieństwa się nie kończą. Pomysł Shawa dotyczący pozbycia się „ bezużytecznych zjadaczy ” spotkał się z echem ze strony czołowego ideologa i doradcy WEF, Yuvala Noaha Harariego.

Fabian George Bernard Shaw również uważał, że ZSRR jest „ Związkiem Republik Fabiańskich ”; Lenin był „największym mężem stanu Europy”; a Stalin był „dobrym Fabianem”.

A teraz, dlaczego Rothschildowie, Rockefellerowie i cała śmietanka angloamerykańskiej wielkiej finansjery, społeczeństwa i inteligencji mieliby mieć cokolwiek wspólnego ze społeczeństwem, które ma na celu ich eksterminację? Ponieważ Towarzystwo Fabiańskie i jego współczesna wersja WEF były niczym innym jak „ wspaniałymi pasożytami ” – parafrazując Shawa. Nie może być rządu światowego bez klasy pasożytniczej, która rutynowo może osłabiać energię, innowacje i nadzieje 99,99% ludzkości. Organizacja Narodów Zjednoczonych i jej dopływy, a także Światowe Forum Ekonomiczne pełnią tu rolę koordynatorów.

Jak oświadczyła Konferencja Międzynarodówki Socjalistycznej w Oslo, która odbyła się w dniach 2-4 czerwca 1962 r. w Oslo: „Ostatecznym celem partii Międzynarodówki Socjalistycznej jest nic innego jak rząd światowy. Pierwszym krokiem w tym kierunku jest wzmocnienie Organizacji Narodów Zjednoczonych… Członkostwo w Organizacji Narodów Zjednoczonych musi stać się powszechne”.

Dość niepokojące jest to, że obecny Sekretarz Generalny ONZ Antonio Guterres jest byłym prezydentem Międzynarodówki Socjalistycznej.

Strategia Fabiana była dwojaka: po pierwsze, wybrali pewne teorie ekonomiczne, aby zapewnić „naukowe” wsparcie dla ich ideologii socjalistycznej. Po drugie, poprzez instytucje edukacyjne, zespoły doradcze i prestiżowe stypendia, stworzyli kolejne pokolenia urzędników wyższego szczebla i przywódców krajowych, którzy są zaprogramowani do wdrażania polityki Fabiana.

Czyż nie przypomina to niesamowicie przechwałek WEF, że penetruje gabinety krajowe na całym świecie wraz z młodymi światowymi przywódcami?

Nawet rosyjski prezydent Władimir Putin został wskazany jako protegowany WEF. O ile mi wiadomo, Kreml nigdy nie zaprzeczył tym zarzutom. Nic dziwnego, że wojna we wschodniej Ukrainie przeciąga się w nieskończoność – podczas gdy Moskwa mogła doprowadzić ją do wywołującego podziały zakończenia na początku ubiegłego roku. W końcu zamordowano Jewgienija Prigożyna, popularnego krytyka rosyjskiej strategii wojskowej na wschodniej Ukrainie . Ci, którzy nie doceniają fałszywej dychotomii Fabiana, prawdopodobnie staną się jej ofiarami. Zapytaj pierwszych bolszewików.

Pomiędzy Towarzystwem Fabiańskim a Światowym Forum Ekonomicznym mamy globalną hydrę wilków na czele praktycznie każdego rządu. W tych okolicznościach szybkie mandaty globalne byłyby zbędne i łatwe do wykonania.

W końcu nawet WEF przyznało, że niedawne blokady związane z Covid-19 stanowiły „ największy eksperyment psychologiczny na świecie ”. Rządy nadal nie kwestionują przesłanek tej napędzanej histerią farsy, która doprowadziła ich narody do bankructwa. Zamiast tego kopią głębsze doły dla siebie i swoich narodów.

Parafrazując dziennikarza Edwarda R. Murrowa, „narody owiec będą rodzić rządy wilków”. W tych okolicznościach jedyną pozostałą opcją jest Wielki Reset i wszystkie jego konsekwencje.

Zainteresowania badawcze dr Mathew Maavaka obejmują naukę o systemach, ryzyko globalne, geopolitykę, prognozowanie i zarządzanie. Śledź go na Twitterze @MathewMaavak lub przeczytaj jego najnowsze artykuły na https://drmathewmaavak.substack.com

Źródło https://www.activistpost.com/2023/09/wolves-in-sheeps-clothing-the-fabian-society-and-the-world-economic-forum.html

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like