Ukraińska rzeczywistość wojenna poboru i śmierci

Autor, Helena Glass
Helena-The Nationalist Voice

Jesteś w szóstym miesiącu ciąży. Kijów wyposaża cię w wyściełany vst, który „chroni cię, gdy zostaniesz ostrzelany”. Zelenskky wymaga, abyście zamodelowali tę innowację jako swego rodzaju chwyt PR dla mediów, aby pozostałe tysiące kobiet w ciąży wzywanych do samobójczych bitew w Kijowie na śmierć… były chronione przez trochę bawełny. Wiesz, że to kłamstwo. Wiesz, że ty i twoje dziecko umrzecie. Ale musicie tam stać ze stoickim spokojem, podczas gdy wasz „prezydent” Zełenski tak rozkaże.

Ale ból na twojej twarzy jest widoczny. Poświęcenie nie tylko ciebie, ale także twojego łona i twojego dziecka.

Masz siedemdziesiąt lat, podkrążone oczy, problemy ze słuchem i kolana cię bolą – ale Zełenski wzywa cię do walki. Wręcza ci broń, garść amunicji i ubiera cię w kamuflaż. Może uda ci się zdobyć tygodniowy trening. Może nie.

Twoja siwa twarz opowiada historię – wiesz, że umrzesz. Więc modlisz się cicho. Mając nadzieję ponad wszelką nadzieję, że cud zatrzyma szaleństwo.

Najemnicy nawet nie patrzą im w oczy. Emocje są jak śmierć. Stare zostaną poświęcone w pierwszej kolejności. Ale kobieta w ciąży może być ciężarem. Aby obcy wojownicy wiedzieli, że ona także – stanie się barankiem ofiarnym. Jedyne, o co mogą prosić, to aby ta śmierć była szybka i aby Bóg w jakiś sposób im przebaczył pomimo lub z powodu – okoliczności.

Wielu najemników zginęło, a obiecane nagrody nigdy nie zostały wypłacone kobietom i dzieciom, które zostawili w domu. I narasta złość. Wściekłość. Okłamywano ich. Wierzyli w iluzję. A teraz ten z dziesięciu, który przeżyje, wie, że musi wrócić do domu, do tego, co ważne. Bez wynagrodzenia, które dawało im cel.

Wojna pod wojną. Ranny. Ci, którzy stracili kończyny. Ci, którzy nie mogą sprawić, że obrazy staną się białe.

Jednak jakimś cudem pośród bomb, wojen i strajków Zełenski może bez przeszkód przedostać się do swojej willi we Włoszech, swojego domu w Paryżu i swojego mieszkania w Londynie. Leci prywatnymi odrzutowcami do Nowego Jorku, do Arabii Saudyjskiej, do Afryki, grożąc konsekwencjami, jeśli nie dostanie więcej pieniędzy – bo PIENIĄDZE oznaczają, że może kupić kolejną willę nad jeziorem Cuomo. Gdzie jego żona i dzieci będą bezpieczne.

Dziś Zełenski grozi UE. Należy zezwolić na „transporty zboża”. Dlaczego? UE nie potrzebuje ukraińskiego zboża – do 15 września zakazano jego transportu do Polski i na Węgry. Bo przecież nie przewozi zboża i kukurydzy – przewozi skradzione dzieci, skradzione kobiety i narkotyki. Wszystkie dostarczają ponad 45% PKB Ukrainy. Podobnie jak kategoria „Inne” w sprawozdaniu finansowym organizacji pozarządowej.

Nagle życzenia Zełenskiego stały się żądaniami. Ursula von der Leyen kłania się i drapie Zełenskiego, boga zła. Mówi UE, co zrobią – ile mu dadzą i kiedy. NAATO oświadczyło, że wojna na Ukrainie zamieni się w wojnę wieczną, taką jak wojna w Afganistanie, wysysająca z gospodarek każdy grosz. 3,5 miliona żołnierzy jest w gotowości za pośrednictwem NATO. Największym źródłem byłoby to, że Stany Zjednoczone przekroczyły 1,3 miliona, czyli 1/3 całej brygady NATO. Turcja jest druga z 461 000, pozostałe 13 krajów NATO z oddziałami stanowi różnicę. To, czy są gotowi do walki, jest niezidentyfikowanym zapytaniem. To, czy Turcja będzie walczyć z Rosją – jest wysoce nieprawdopodobne.

Jednakże ogłoszenie NATO miało po prostu wywołać strach. Uzyskanie wsparcia The People w którymkolwiek z tych krajów jest wątpliwe, biorąc pod uwagę stopień, w jakim media społecznościowe odgrywają rolę w sercach i umysłach. W najlepszym przypadku Wojskowy Kompleks Przemysłowy musiałby stworzyć „głęboką fałszywkę”, coś, co zjednoczyłoby Naród – jak Bliźniacze Wieże.

Bliźniacze Wieże, które mogli fałszywie ustalić za pomocą aparatu inteligencji skorumpowanej CIA. Wykorzystanie AI wideo i audio w Photoshopie jako uzasadnienie. Coś o wiele bardziej fascynującego niż przereklamowane zielone ekrany z Syrii.

Hipokryzja jest powszechna.:

  • Niemcy pozywają prawicowego polityka AfD, Bjorna Hocke, do sądu za użycie nazistowskiego sformułowania dwa lata temu. Hasło brzmiało:  „Wszystko dla Niemiec” . Za powiedzenie tego Hocke spędzi czas w więzieniu i zostanie ukarany wysoką grzywną. Jednak te same Niemcy wysyłają pieniądze i broń ukraińskiemu nazistowskiemu batalionowi Azow.
  • Armia amerykańska złagodziła wymagania dotyczące masy i przenikliwości strategicznej swoich żołnierzy, a mimo to wygina bezwładną pięść wobec Moskwy.
  • Armia brytyjska twierdzi, że jest najważniejszą czynną siłą w Europie, liczącą 77 000 „aktywnego personelu”, w tym sekretarzy, kierowców, księgowych i pracowników biurowych. Na początku wojny Ukraina twierdziła, że ​​ma 700 000 czynnego personelu, czyli 10 razy więcej niż Wielka Brytania. Budżet wyniósł 30,5 miliarda dolarów od Ukrainy i 145 miliardów dolarów od państw NATO.

W 2014 roku armia Ukrainy przedstawiała się znacząco inaczej: 159 000 żołnierzy, z czego 466 zostało rozmieszczonych. Budżet 1 miliarda dolarów. Cieszyli się minimalnym udziałem w natowskim programie wojskowym  „Partnerstwo dla pokoju”.   Utworzony w 1993 r.  program  nawoływał do neutralności militarnej. Rzeczywistość:  Program jest bezpośrednio odpowiedzialny za każdy najazd, każdą wojnę na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Ameryce Południowej, Ameryce Łacińskiej, a teraz w Rosji.  

Każdy z tych podżeganych „programów” spowodował śmierć wielu milionów ludzi, zniszczenie krajów, głód, biedę i okaleczenie wielu kolejnych milionów. Rhino, Tom Cotton, teraz głośno domaga się globalnego ludobójstwa i wzywa do większej wojny!

Przedrukowano za zgodą Helena-The Nationalist Voice .

Prawa autorskie © Helena Glass

Źródło Helena-The Nationalist Voice 

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like