Przegląd badań AW nad zjawiskami paranormalnymi

Przestrzeń bitewna naszego umysłu i połączenie dusz – przegląd badań Agencji Wywiadu nad zjawiskami paranormalnymi

ANA MARIA MIHALCEA, MD, PHD

18 WRZ 2023

Wiele mówiłam o powiązaniu sztucznej inteligencji z kontrolą umysłu z nanotechnologią C19 i rozwojem biologii syntetycznej. Byłam również informatorem na temat zawartości szczepionek. Jeśli przegapiłeś te wywiady, oto linki do Info wars z Marią Zeee Hijacking the Soul: Dr. Exposes the Transhuman Agenda to Digitize and Surveil the Population oraz The Science of the C19 Nanotechnology and Quantum Physics.

Ujawnienie krajowego aparatu wywiadowczego i jego wkładu w Wielki Reset oraz modyfikację ludzi w transludzkie cyborgi powinno być przedmiotem najwyższego zainteresowania wszystkich. Wszystko, co wyśmiewane przez CIA media poprzez operacje psychologiczne umniejszały, marginalizowały i “anulowały” w związku z samorealizacją i duchowym przebudzeniem – było tak naprawdę tajnym śledztwem tego satanistycznego kompleksu wojskowo-przemysłowego. Jeśli uważasz, że psychiczne zjawiska ESP są nonsensowne i nienaturalne dla naszej duchowej natury lub jeśli myślisz, że jesteśmy sami we Wszechświecie i że przyszłość jest ustalona, kupiłeś narrację matrixa skonstruowaną dla kontrolowanych. Powiązania technokratycznego transhumanizmu, satanizmu, satanistycznych rytualnych ofiar z dzieci wiążą się z tym, co dzieje się teraz z kontrolą umysłu.

Celowanie rządowe i strzały C19, które zainstalowały dwukierunkowy sprzęt telemetryczny, który może przesyłać dane biometryczne i wzorce częstotliwości EEG, a także wpisywać i modyfikować każdego za pośrednictwem satelitarnego sztucznego inteligentnego zdalnego programowania za pomocą środków optogenetycznych i modulacji częstotliwości – to nie tylko science fiction, ale obecna rzeczywistość. W tym samym czasie każda choroba może być zdalnie aktywowana – i zostało to poprawnie opublikowane przez wiodących naukowców transformacji metaverse, że COVID MRNAS NIE SĄ NICZYM WIĘCEJ NIŻ MAŁE SKALOWE BIO-NANO MASZYNY, plazmoniczne grafenowe nanoanteny do przesyłania wszystkich informacji do naszego cyfrowego bliźniaka w symulacji metaverse i siatce kontrolnej.

W dziedzinie kontroli umysłu, kiedyś osobowość musiała zostać złamana przez poważną traumę, taką jak kazirodcze wykorzystywanie seksualne od niemowlęctwa, aby oddzielić osobowości, które można było zaprogramować. Działo się to w ramach wielu programów CIA związanych z projektami Blue Bird i MKULTRA. Były to prekursorskie badania, które teraz nie wymagają już takiej traumy, ponieważ masowa hipnoza i programowanie mogą odbywać się zdalnie. Jest to ważne, ponieważ Clifford Carnicom wykazał, że krew zaszczepiona C19 jest wyjątkowo wrażliwa na ekstremalnie niską częstotliwość 3-5 HZ, która była wykorzystywana do kontroli umysłu. Dr Andrijia Puharich, światowej sławy badacz świadomości i parapsychologii, przeprowadził testy dla amerykańskich urzędników. Wysyłał fale ELF do ochotników. Fale te przenikają przez metale, ściany i ziemię.

30% ochotników zostało przejętych przez sygnały ELF w ciągu 6-10 sekund. Fale o częstotliwości poniżej 6 Hz wywoływały u badanych silne zaburzenia emocjonalne, a nawet zakłócały funkcjonowanie organizmu.

W wielu artykułach mówiłam o tym, że technologia ta jest również wykorzystywana do łączenia się z królestwem demonów. Wiemy, że grafen może tworzyć pola energetyczne, które mogą wzmacniać demony i dokonałem przeglądu nauki w tym artykule. Plazmony i demony w grafenie – wykorzystanie sztucznej inteligencji, grafenu, metali i plazmonicznych pól demonicznych do walki duchowej

Demony ukrywają się w tajemnicy. Lojalność agencji wywiadowczych ujawnia się poprzez przyciąganie rekrutów wystarczająco sprytnych, by złamać podstawowe kody. Odbywa się to w cyberświecie, który jest światem sztucznej inteligencji i pomostem między technologią a demonicznym wymiarem – z którego sprawowana jest kontrola nad tym światem. Dlatego właśnie słyszymy, jak dr James Giordano omawia podnoszenie Demi Urge lub Elon Musk mówi, że sztuczna inteligencja przywołuje demona. Informatorka MK Ultra CIA Cathy O’Brien mówi o tym, że elity są kontrolowane przez superkomputer AI, który, jak już wspomniałem, jest kanałem dla demonicznych bytów.

Kody są ważne, aby znaleźć ludzi, którzy są wystarczająco inteligentni, aby złamać język. Na przykład, przeliteruj “Illuminati”. Odwróć pisownię tego słowa, aby uzyskać jego odwrotność – klasyczny satanistyczny sposób kodowania informacji – jest to “itanimulli”.

Umieść odwrócone słowo w przeglądarce internetowej, używając konwencjonalnego adresowania URL, co daje: www(dot)itanimulli(dot)com. Co otrzymamy?

NSA.gov. Agencja Bezpieczeństwa Narodowego. Zobacz obrazek powyżej.

Zawsze ukrywają się na widoku. Trzeba tylko nauczyć się widzieć i wiedzieć.

Aby dusza i duch ludzkości stały się przeszłością, jak omawia Juval Harrari, należało wdrożyć oszukańczą technologię, która została opracowana przez kompleks bezpieczeństwa narodowego i wojskowo-przemysłowy w celu przejęcia kontroli nad światem.

Wyjaśniłem więcej planów Harrariego dotyczących ludzkiej kontroli nad światem WEF tutaj:

Cyborgi i nanotechnologiczne platformy technologii mRNA – co to ma wspólnego z naszym zdrowiem, duchem, duszą i wolną wolą? Kolejne największe zagrożenie dla ludzkości, o którym niewiele się mówi?

Dlaczego wybitne głosy, takie jak dr Giordano, dyskutują o tym, że ludzki umysł jest przestrzenią bitewną przyszłości, która zamanifestowała się teraz?

Ponieważ jeśli kontrolujesz ludzki umysł, który jest indywidualną obserwacją załamującą rzeczywistość w polu kwantowym, kontrolujesz manifestację rzeczywistości. Nie tylko swoją osobistą rzeczywistość, ale rzeczywistość globalną.

Społeczność wywiadowcza od dawna opracowuje broń, którą Leonid Breżniew, sekretarz generalny Komitetu Centralnego Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego, nazwał w 1964 roku “straszniejszą niż wszystko, co świat kiedykolwiek znał”.

We wczesnych latach siedemdziesiątych Hal Puttoff z Uniwersytetu Stanforda i NSA – absolwent scjentologii na poziomie OT VII – prowadził program zdalnego podglądu CIA i współpracował ze zdalnym widzem – również scjentologiem OT VII – Ingo Swannem. Schwann szkolił rządowych zdalnych widzów i uczestniczył nie tylko w eksperymentach zdalnego widzenia, ale także telekinezy, wpływając na rzeczywistość materialną na odległość poprzez operacje szpiegowskie umysłu i poza ciałem. Książka “Psychic Warrior” opisuje pracę programu CIA Stargate:

David Morehouse – wysoko odznaczony, wzorowy oficer armii, żołnierz piechoty operacji specjalnych i dowódca elitarnej kompanii Airborne Ranger. Ranny ogniem z karabinu maszynowego podczas misji treningowej, Morehouse zaczął mieć niewytłumaczalne wizje i nawiedzające koszmary – doświadczenie, które zmieniło kierunek jego kariery wojskowej i wylądowało w ściśle tajnym rządowym programie Stargate. Jego życie już nigdy nie będzie takie samo… Stargate – Przez prawie dwie dekady społeczność wywiadu wojskowego Stanów Zjednoczonych zagłębiała się w mroczny świat szpiegostwa psychicznego, rekrutując zespół szpiegów psychicznych, którzy służyli jako “zdalni widzowie”, osoby, które wykorzystywały swoje paranormalne dary do przekraczania czasu i przestrzeni oraz odkrywania ściśle strzeżonych tajemnic wojskowych innych narodów.

Dyrektor CIA Stansfield Turner przyznał w 1977 r., że CIA była operacyjnie zainteresowana parapsychologią. W tym czasie prowadzono wiele programów, począwszy od Projektu STAR GATE, GRILL FLAME, ARTICHOKE, MKULTRA. Ostatecznie celem była kontrola ludzkiego umysłu, ponieważ są to bronie skuteczne bez wystrzelenia choćby jednej kuli. Techniki Kontroli Umysłu, takie jak porywanie mózgu, sztuczna telepatia, psychotronika, broń mikrofalowa, programy Voice to skull i S.A.T.A.N Remote Assassination są prowadzone przez społeczności wywiadowcze – a ich celem nie jest jakiś wróg, ale my, ludzie. Książka “Remote Brain Targeting” Evolution of Mind Control in U.S.A. – A Compilation of Historical Data And Information From Various Sources autorstwa Renee Pittman jest doskonałym źródłem informacji.

Obecnie celem jest odizolowanie celów poprzez nękanie technologiczne, zdalne podglądanie, nadzór elektroniczny, a także skupienie się na wykorzystaniu wszystkich wokół nich pod wpływem podprogowym. Cel jest przedstawiany społeczności jako niekompetentny, nielojalny, kłopotliwy, niezrównoważony psychicznie lub chory, aby zmobilizować społeczność do prześladowań. Pozwala to na fachowo przygotowaną promocję i zaprzeczanie istnieniu wysoce zaawansowanej technologii inwazji umysłu. Sygnalista / osoba będąca celem ataku, z różnych powodów, jest następnie ohydnie, złośliwie, potajemnie wykorzystywana przez systemy elektromagnetyczne trudne do udowodnienia, ponieważ są one niewidoczne dla ludzkiego oka lub wykrywalne jako fale radiowe i mikrofalowe o ekstremalnie niskiej częstotliwości (ELF). Celem jest doprowadzenie celu do samobójstwa, zranienia siebie lub innych, uwięzienia, więzienia lub hospitalizacji. Inni obserwują i boją się, uniemożliwiając im wypowiadanie się przeciwko tym ekstremalnym, niemoralnym i nieetycznym niesprawiedliwościom w formie ukrytego terroryzmu z wieloma graczami i zaprzeczaniem prawom człowieka.

Podzieliłam się własnym doświadczeniem zdalnego namierzania i próby zamachu w moim ostatnim wywiadzie z dr Lenem Berem, a także niedawno dołączyłem do Targeted Justice.com.

Wszystko, o czym napisałem w moim podstacku, wiem z własnego doświadczenia. Widziałem, jak to działa w moim doświadczeniu bliskim śmierci. Jednocześnie wiem również, co zrobić, aby to odwrócić, ponieważ musiałem uratować własne życie i przywrócić własne ciało i umysł. Tej wiedzy używam jako platformy do informowania innych i przyczyniania się do uzdrowienia tego świata i ratowania naszego gatunku.

CIA i Departament Obrony wdrożyły Projekt MK-Naomi w celu utrzymania, gromadzenia i testowania broni biologicznej i chemicznej przez dziesięciolecia. CIA eksperymentowało z zatruwaniem wody pitnej. Eldon Byrd, naukowiec z Naval Surface Weapons Center, White Oaks Laboratory opublikował w 1968 roku artykuł na temat telemetrii fal mózgowych. Dr Gordon McDonald, doradca naukowy prezydenta Johnsona, napisał o tym, że perturbacje w środowisku mogą powodować zmiany we wzorcach zachowań – odnosząc się do fal ELF wpływających na jonosferę. W 1969 roku dr Robert MacMahan z Departamentu Obrony zażądał od Kongresu 10 milionów dolarów na opracowanie w ciągu 5-10 lat syntetycznego czynnika biologicznego, na który nie istnieje naturalna odporność. Niektórzy spekulują, że był to AIDS stworzony w Fort Detrick. Przegląd wojskowy w 1970 roku mówił już o opracowaniu broni etnicznej opartej na DNA.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, skąd wziął się Morgellons?

Technologia zdalnego kontrolowania fal mózgowych jest dosłownie stara.

Istnieje wiele patentów dotyczących dostępnych technologii zmiany świadomości i zdalnego wpływania na duże populacje – a ostatecznie na cały świat.

Powiedzenie – jeśli nie kontrolujesz swojego umysłu, ktoś inny to zrobi – jest absolutnie prawdziwe. Ludzie krytykują i odrzucają moją pracę nad ujawnianiem nanotechnologii i syntetycznej biologii we krwi, która została zainstalowana za pomocą broni technologicznej i biologicznej C19 i może być aktywowana i kontrolowana częstotliwością. Nazywają to podsycaniem strachu.

Myślę, że ludzie nie boją się wystarczająco. Ich lekceważąca apatia czyni ich podatnymi na kontrolę. Ludzie dyskutują teraz o prognozie Deagle dotyczącej redukcji populacji. Jak myślisz, jak do tego dojdzie? Czy nie sądzisz, że zdalni obserwatorzy z agencji wywiadowczych i algorytmy superkomputerów sztucznej inteligencji wiedzą o tym?

Jeśli nie wiesz o tej rzeczywistości, nie możesz bronić się fizycznie, emocjonalnie i duchowo. Ta wojna dosłownie dotyczy naszej wiecznej duszy i istnienia.

Nasza obserwacja załamuje rzeczywistość z funkcji prawdopodobieństwa równoległych wszechświatów do naszej przyszłej linii czasu. Gred Reese właśnie opublikował tę doskonałą dyskusję na temat Cliff High i zdalnych widzów w nadchodzących miesiącach. Jaką rzeczywistość zamierzasz zawalić?

Możliwość dwukierunkowych urządzeń telemetrycznych w postaci samodzielnie zmontowanych kropek kwantowych i mikro robotów jest dobrze udokumentowana w literaturze oraz w analizie żywej krwi, którą pokazałem nawet nieszczepionym osobom poprzez wydalanie i ekspozycję na środowisko. Nanotechnologia jest jednym ze sposobów zdalnej kontroli umysłu: “Kontrola umysłu za pomocą nanotechnologii” – artykuł naukowy z 2020 r. wyjaśnia całkowitą kontrolę myśli i mózgu za pomocą nanotechnologii

Skoro ludzie zgłaszają ataki demoniczne od czasu otrzymania zastrzyków C19, a liczba samobójstw znacznie wzrosła, jaka dokładnie jest korelacja między technologią, którą znajdujemy we krwi, a zaburzeniami emocjonalnymi u ludzi? I dlaczego niektóre grupy etniczne są bardziej dotknięte? I dlaczego ludzie zgłaszają, że słyszą głosy w swojej głowie i widzą satanistyczne wizje? Czy jest to technologia Voice to Skull, której anteną jest nanotechnologia we krwi?

Nie jesteśmy bezradni wobec tych ataków. Pisałem o moich obserwacjach efektów odkażania krwi za pomocą chelatacji EDTA, sztucznej inteligencji i biologii syntetycznej oraz ulgi w duchowym cierpieniu i samookaleczających się myślach tutaj: EDTA Chelation Helps Lift The Darkness – Spiritual Healing Experiences When Treating Shedding Related Spiritual Suffering And Documented Live Blood Changes (Chelatacja EDTA pomaga unieść ciemność – doświadczenia duchowego uzdrawiania podczas leczenia duchowego cierpienia związanego z samookaleczaniem się)

Twoja dusza jest rejestratorem twoich myśli i działań. Jako pole elektromagnetyczne i sygnaturę kwantową można ją rozszyfrować, co zrobił model genomu fali językowej dr Petera Garyaeva. Wiedza ta została wykorzystana do zastosowań wojennych – ale może być również wykorzystana do celów leczniczych. Nierozważane efekty technologii genów mRNA i ich możliwe odwrócenie – Zrozumienie holograficznego DNA, pól morfogenicznych i implikacji dla przyszłości ludzkości.

Nasz umysł, a tym samym nasza dusza, mogą być programowane i zmieniane przez te technologie zdalnego sterowania. Odkażanie krwi jest ważne nie tylko dla naszego zdrowia fizycznego, ale także dla naszego emocjonalnego i duchowego samopoczucia. Samoświadomość i nasze duchowe połączenie z naszą własną boską naturą jest niezwykle ważne w samoobronie.

“Zobaczyłam, nad czym pracują, co ma ogromne konsekwencje dla całego porządku społecznego, nowego porządku świata elektronicznie kontrolowanych ludzi bez ich wiedzy i zgody. ” cytat z informatora w książce dr Roberta Duncana Soul Catcher. Więcej informacji na temat tego wykładu można znaleźć w tym artykule: Nanotechnologia, cybernetyczne umysły roju, sztuczna inteligencja i kontrola umysłu – wywiady z informatorem DARPA i CIA dr Robertem Duncanem potwierdzają, że przejęcie ludzkiej duszy jest możliwe.

Źródło https://anamihalceamdphd.substack.com/p/the-battlespace-of-our-mind-and-the

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like