Deklaracja nadzwyczajna? Nielegalny CoVid Booster!

Deklaracja nadzwyczajna? Autoryzacja CoVid Booster jest nielegalna

Autor, Helena Glass

The National Voice

Sezon grypowy ogłasza się poprzez obawy CDC, że niechęć do szczepień gwałtownie wzrosła z powodu dezinformacji.   „Pandemia CoVid podkopała zaufanie do nauki. A wybory w 2024 roku tylko pogorszyą sytuację.” ~Polityka. Zakłada się, że nauka, szczepionki i farmacja ucierpią w wyniku wyborów Trumpa. Że „eksperci w dziedzinie zdrowia” nie będą już uważani za bogów, a ludzie przestaną umierać.  

Faktem jest, że lekarzom zapewniono obowiązkowe protokoły, dzięki którym mogli patrzeć, jak ich pacjenci umierają w agonii – w samotności. Niektórzy lekarze faktycznie woleli utrzymać swoich pacjentów przy życiu, przez co stracili licencję. Podążaj za nauką. Posłuchaj „ekspertów ds. zdrowia”.    Ekspert. To słowo nie ma już wartości, jest rozwodnionym terminem, nadużywanym w celu wymuszenia zgodności z obszarem edukacji.

Pracownicy służby zdrowia alarmują, że powracają wcześniej wyeliminowane choroby, w tym: wirus polio, odra, świnka, różyczka, tężec, krztusiec, błonica i ospa wietrzna. Większość tych chorób nadal szerzy się w Afryce, na Bliskim Wschodzie i w Ameryce Środkowej – w tych samych węzłach, z których nasza nieskrępowana imigracja sprowadziła do Stanów Zjednoczonych 7 milionów od czasu reżimu Bidena. Nieprzypadkowe.

Co dziwne, żaden z „ekspertów” nie wspomina o tym zjawisku, rozwadniając swoją „samodzielnie zaprojektowaną wiedzę” w zwykłą propagandę. Dodaj do walki o „ekspertyzę” algorytmy sportowe CDC, a nie liczby oparte na faktach, zaprzeczające prawdziwej nauce. „Szacunki CDC” – wszystko!

Powstanie ruchu politycznego przeciwko szczepionkom! ~Polityka.

Całe stanowisko koncernu opiera się na ankiecie internetowej przeprowadzonej wśród 1967 respondentów, którzy nie mieli większego rozeznania w kwestii rzeczywistej reprezentacji narodowej. Lekarze wybrani do uzasadnienia tej tezy to: dr Umair Shah, dr Ashish Jha, Rupali Limaye i dr Jerome Adams.

  1. Shah – konsultant medyczny z 13-letnim stażem, specjalizujący się w prowadzeniu elektronicznej dokumentacji medycznej; obecnie na stanowisku kierowniczym w Departamencie Zdrowia Waszyngtonu.
  2. Jha – profesor akademicki w Chan School – Harvard.
  3. Limaye – doktor nauk behawioralnych na Uniwersytecie Johnsa Hopkinsa.
  4. Adams – anestezjolog mianowany przez Trumpa naczelnym chirurgiem.

Żaden z tych ekspertów i lekarzy nie ma historii w dziedzinie wirusologii, biologii molekularnej czy biochemii. Jednak ich opinie są uważane bez wątpienia za eksperta.

Dlaczego? Bo w mediach ekspertem jest każdy, kto potwierdza swoje stanowisko. Dla kontrastu, nazywają Roberta Kennedy’ego Jr. agentem spiskowym, ponieważ żąda on większej liczby badań naukowych, zanim na ślepo zmusi ludzi do śmiertelnego dźgnięcia. Wszystko to ma na celu wprowadzenie najnowszego „może to się uda”, wzmacniacza CoVid.

Najnowszy booster, który trafił na linię montażową, jest powtórką poprzednich boosterów, które trafiły na linię montażową firm Moderna i Pfizer. Nie zostały one przetestowane, ale i tak zostały zatwierdzone przez FDA, MIMO, że nie uznano ich za stan nadzwyczajny, co daje FDA możliwość zatwierdzenia szczepionki!

Moderna twierdzi, że ich nowy wzmacniacz „wydaje się działać przeciwko BA.2.86, który NIE jest powszechny w USA.

Firma Pfizer twierdzi, że ich ostatnie „badanie przedkliniczne” wykazało, że dawka przypominająca wytwarza przeciwciała. CDC oświadcza, że ​​wirus BA.2.86 wydaje się infekować tylko osoby, które zostały wcześniej zaszczepione lub które miały CoVid.

Federalny stan nadzwyczajny dotyczący zdrowia publicznego wygasł 23 maja 2023 r   . W związku z tym FDA nie ma uprawnień do „autoryzacji” czegokolwiek zgodnie z art. 564 ustawy FD&C. Jednakże w dniu 12 maja 2023 r. spółka HHS, Bercerra, wprowadziła nowelizację do ustawy PREP, która w rzeczywistości jest nielegalnym rozporządzeniem wykonawczym:

Tego samego dnia, w którym rząd federalny ogłosił koniec stanu nadzwyczajnego, sekretarz HHS Becerra podpisał  11. poprawkę  do ustawy PREP o medycznych środkach zaradczych w związku z Covid-19. Ustawa PREP była aktem podpisanym przez Kongres i wszelkie poprawki musiałyby zostać również przedstawione Kongresowi. Becerra ma prawo „wyjaśnić” to, co już istnieje, ale nie może zgłosić poprawki. Celem ustawy było zapewnienie producentom szczepionek: immunitetu od działań związanych z wytwarzaniem, testowaniem, rozwojem, dystrybucją, administrowaniem i stosowaniem medycznych środków przeciwdziałania chemicznym, biologicznym, radiologicznym i nuklearnym czynnikom terroryzmu, epidemiom i pandemiom.

Nie ma pandemii ani ogłoszenia stanu epidemii – dlatego zezwolenie na użycie w sytuacjach awaryjnych jest nielegalne, a każdy produkt farmaceutyczny podlega obecnie pełnej odpowiedzialności i postępowaniu sądowemu.

Twierdzenie Becerry, że jego poprawka była po prostu „wyjaśnieniem” ustawy PREP, jest całkowicie nieprawdziwe – jest to wyraźna modyfikacja ustawy PREP, która musiałaby zostać przedłożona Kongresowi.    W poprawce stwierdza się, że zarówno grypa sezonowa, jak i CoVid objęte są patronatem firmy Becerra w zakresie deklaracji autoryzacyjnych. To NIE jest wyjaśnienie – jest to wyraźnie „zmiana”, której nie jest on prawnie w stanie dokonać bez zgody Kongresu.

W związku z tym otwiera możliwość wszczęcia postępowania sądowego zarówno przeciwko firmie Moderna, jak i firmie Pfizer, a także FDA w związku z nieprawidłowym zatwierdzaniem dopalaczy, podczas gdy zezwolenia mogą nastąpić wyłącznie podczas ogłoszonej przez władze federalne pandemii.

Według Yale boostery CoVid NIE są nawet szczepionkami i nazywa się je po prostu „zastrzykami”. Ich skuteczność była śmieszna, biorąc pod uwagę liczbę wymaganych obecnie szczepionek przypominających i fakt, że szczepionki powodują obecnie nawroty CoVid.

Na rynku w latach 2023–2024 dostępne są dwie szczepionki przeciw grypie: oparta na jajach i rekombinowana. Podobnie jak szczepionka CoVid, rekombinowana szczepionka przeciw grypie opiera się na tym samym białku kolca zmieniającym DNA/RNA; metodologia, która spowodowała masowe obrażenia i śmierć. Ta szczepionka przeciw grypie została zatwierdzona dopiero po rozpoczęciu I fazy badań. Jest to wyraźnie nielegalne! Ponadto według Yale szczepionki przeciw grypie są jedynie umiarkowanie skuteczne i należy je podawać wyłącznie pacjentom z grupy wysokiego ryzyka.

FDA, HHS i Becerra powinny natychmiast wstrzymać wydawanie wszelkich zezwoleń na dawki przypominające. Szczepionki przeciw grypie sezonowej zawierające białko kolców DNA powinny przejść pomyślnie wszystkie trzy badania, zanim zostaną zatwierdzone przez FDA. A baza danych o urazach poszczepiennych powinna zostać ponownie uruchomiona online! Te nielegalne działania powinny natychmiast wywołać zapytanie w sprawie impeachmentu!

Przedruk za zgodą Helena, The National Voice

Źródło https://helenaglass.net/

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like