Raport Benjamina Fulforda 25.09.2023

To naprawdę będzie czerwony październik w tym roku.
Na najwyższych szczeblach władzy na Zachodzie zmieniło się coś zasadniczego. Znaki są wszędzie. Rząd USA jest zamknięty. Zdrajca Mark Milley pod koniec tego tygodnia ustąpi ze stanowiska szefa Pentagonu. Źródła CIA mówią, że gdy 1 października władzę przejmie generał Charles Q Brown, Pentagon przeprowadzi gruntowne porządki.


Źródło https://benjaminfulford.net/2023/09/25/it-really-will-be-a-red-october-this-year/
Źródło https://eraoflight.com/2023/09/27/benjamin-fulford-report-it-really-will-be-a-red-october-this-year/

Wersja do cztania

To naprawdę będzie czerwony październik w tym roku

Na najwyższych szczeblach władzy na Zachodzie zmieniło się coś zasadniczego. Znaki są wszędzie. Rząd USA jest zamkniętyw dół. Zdrajca Mark Milley pod koniec tego tygodnia ustąpi ze stanowiska szefa Pentagonu. Źródła CIA mówią, że gdy 1 października władzę przejmie generał Charles Q Brown, Pentagon przeprowadzi gruntowne porządki. Masowo mordujący agent rosyjskiego Chabadu Władimir Zełenski opuścił Waszyngton z pustymi rękami. Rupert Murdoch i Michael Bloomberg rezygnują i nie tylko.

Dużą oznaką zmian jest publiczne udostępnienie dokumentów wskazujących, że pandemia Covid-19 była operacją Departamentu Obrony USA sięgającą czasów prezydenta Baracka Obamy. „Pentagon kontrolował program Covid-19 od samego początku i wszystko, co nam powiedziano, było teatrem politycznym mającym na celu ukrycie tego, aż do zatwierdzenia szczepionki przez FDA”.

Źródła Pentagonu obiecują, że wszyscy zaangażowani urzędnicy, począwszy od zdrajcy Marka Milleya, zostaną straceni za zbrodnie wojenne

Ponadto pod powierzchnią MI6 dała zielone światło dla ataków nuklearnych na Waszyngton, Genewę i Tel Awiw, chyba że sprawcy masowego morderstwa związanego ze szczepionką zostaną zatrzymani przed trybunałami ds. zbrodni wojennych.

MI6 twierdzi ponadto, że prezydent Irlandii i król Karol III otrzymali polecenie pojawienia się w BBC w celu poinformowania, że ​​zostali aresztowani i zwolnieni. Jeśli tak się nie stanie, szef MI6 Richard Moore twierdzi, że „zrobią wszystko, co konieczne, ale zgodnie z prawem”.

Nastąpiło to po tym, jak fałszywy (według Mosadu) brytyjski król Karol III wziął udział w kolacji z byłą nieletnią prostytutką i prezydentem-niewolnikiem Rothschildów Emanuelle Macron, podczas której każdy ze 160 gości otrzymał butelkę wina o wartości 2772 euro na koszt francuskich podatników.

Kiedy skonfrontowaliśmy ich z dowodami na to, że fałszywy król Karol i fałszywy papież Franciszek przewodniczyli zbrodniom wojennym, rodziny P2 Farnese i Orsini stwierdziły, że za tym stoją  Yehuda Teichtal, Aaron Teitelbaum  i  Riccardo Di Segni  , główni rabini Berlina w stanie Nowy Jork i Rzym. Jeśli to prawda, to ci ludzie są satanistami, a nie Żydami, ponieważ łamią złotą zasadę czynienia innym tak, jakbyś chciał, żeby inni czynili tobie.

Zapytaliśmy także nasze źródła FSB, czy w tę sprawę był zaangażowany Naczelny Rabin Moskwy. Odpowiedź brzmiała: to „skomplikowane”. Zapytani o szczegóły, wyjaśnili, że potężne frakcje w Rosji skupione wokół satanisty Dmitrija Miedwiediewa są posłuszne kultowi śmierci Chabad i nawołują do totalnej wojny nuklearnej.

Chińscy masoni Lotus – których 55-milionowy członkostwo obejmuje prezydenta Xi Jinpinga – twierdzą, że należy postawić zarzuty karne urzędnikom rządowym zamieszanym w masowe morderstwa związane z Covid-19 i szczepionkami. Chińczycy wiedzą również, że laboratorium biologiczne w Wuhan należy do Glaxo, Glaxo jest właścicielem firmy Pfizer, firmą Pfizer zarządza Black Rock, a Black Rock zarządza FUNDACJĄ SOROS, a tym samym grupą Octagon w Szwajcarii. Inne azjatyckie tajne stowarzyszenia również są tego świadome.

Masoni Lotus twierdzą, że ich własne badania nad atakiem Covid-19 potwierdzają, że  wirus wyciekł z laboratorium w Wuhan należącego do USA. Wykorzystano to następnie jako pretekst do wstrzyknięcia ludziom na całym świecie „zdegradowanej” (劣化) szczepionki. Masoni Lotus mówią ponadto, że badają dowody, że Wuhan zostało zaatakowane bronią elektromagnetyczną i skontaktują się z nami w tej sprawie. Dodają: „Białe kapelusze na całym świecie są w ruchu… wszyscy ci ludzie zostaną aresztowani. Zaczniecie widzieć coraz więcej raportów o aresztowaniach na całym świecie”. Pierwszym sygnałem tego był fakt, że rząd USA wstrzymał finansowanie Instytutu Wirusologii w Wuhan po tym, jak placówka nie udostępniła dokumentów dotyczących bezpieczeństwa i ochrony.

A skoro już mowa o aresztowaniach, tutaj można obejrzeć przetrzymywanie izraelskiego ambasadora przy ONZ Gilada Erdana w ubiegły wtorek w siedzibie ONZ.

Inne źródła azjatyckiego półświatka podają, że w przyszłym tygodniu japońskiemu rządowi niewolników zostaną postawione zarzuty karne. Jeśli premier Fumio Kishida i wszyscy członkowie japońskiego rządu zaangażowani w przestępstwa związane ze szczepionkami nie zostaną aresztowani, azjatyckie podziemie podejmie działania, mówią źródła.

Czytelnicy mogą pomóc w tym procesie, osobiście składając zarzuty o morderstwo urzędnikom zaangażowanym w rozpowszechnianie szczepionek na terenie lokalnych jurysdykcji policyjnych. Policja będzie zmuszona do działania, gdy tylko uzyska dowody na to, że szczepionki są szkodliwe i nie chronią przed Covid-19. Poniższy wykres pokazuje na przykład, że w krajach, które zaszczepiły swoją populację więcej niż dwukrotnie, nadmierna śmiertelność wahała się od 6 do 20%. Największe na świecie badanie autopsyjne ujawniło szokującą statystykę, że 73,9% zgonów wśród „zaszczepionych” jest spowodowanych szczepionką. W krajach, które nie szczepiły, współczynnik śmiertelności był normalny.

Udowodniono również naukowo, że ryzyko zakażenia u osób, które otrzymały szczepionkę przypominającą przeciwko COVID-19, było większe w porównaniu z osobami nieszczepionymi. 

Innymi słowy, naukowo udowodniono, że szczepionki były masowym morderstwem. Jeśli lokalna policja nie podejmie działań, zmuś ją do działania, informując, że masz prawne prawo do osobistego aresztowania zaangażowanych funkcjonariuszy i że to zrobisz.

Jeśli czytelnicy potrzebują pomocy prawnej, mogą skontaktować się z prawnikami, takimi jak grupa międzynarodowych prawników walczących obecnie ze Światową Organizacją ds. Szkód.

Ponieważ siatka kontroli mafii chazarskiej opiera się na kompromitowaniu tylko najważniejszych ludzi, tego rodzaju masowe, oparte na dowodach działania prawne przeciwko lokalnym lekarzom i urzędnikom promującym szczepionki wymuszą usunięcie skompromitowanych przywódców.  

Już widzimy oznaki, że czołowi przywódcy marionetek Chazarów przygotowują się do ucieczki. Na przykład urzędnicy Kanadyjskiej Służby Wywiadu Bezpieczeństwa poinformowali nas, że masowy morderca Justin Castrueau planuje ucieczkę do Kostaryki. Nasze źródła w Kostaryce podają, że Casttrudeau osobiście przyleciał swoim prywatnym odrzutowcem kilka tygodni temu, aby dokonać inspekcji nieruchomości. „Zdecydowanie szuka bezpiecznego miejsca do ucieczki, gdy będzie musiał uciekać z Kanady” – podają źródła.

W zeszłym tygodniu Castrudeau pokazał światu swoją przestępczość, zapraszając prawdziwego nazistowskiego oficera SS na wystąpienie przed kanadyjskim parlamentem. Gościł tam także zbrodniarza wojennego i masowego mordercę, agenta Chabadu Władimira Zełenskiego, który tam przemawiał.

Obecnie jest międzynarodowym pariasem, w dużej mierze dzięki walce, którą toczy z Indiami. Po oskarżeniu przez rząd Indii o wspieranie terroryzmu w Khalistanie próbował odwrócić sytuację, oskarżając Indie o zamordowanie w czerwcu działacza sikhijskiego w Kanadzie. Nawet bliscy sojusznicy z Kanady, tacy jak Wielka Brytania i USA, nie wspierali go w tym.

Następnie ten kryminalny idiota próbował podbić stawkę, zastrzelając Sukhdoola Singha, mężczyznę poszukiwanego za morderstwo w Indiach, w Winnipeg w Kanadzie i próbował zrzucić winę za to również na Indie. Źródła CSIS podają, że Singh został zabity przez „wynajętych zabójców wykonujących pracę Castrudeau”.

Sprawy zaostrzyły się do tego stopnia, że ​​Kanadyjczykom zakazano odwiedzania Indii, a indyjska telewizja grozi Kanadzie atakiem nuklearnym. 

Teraz wydaje się, że ten przestępca planuje „awaryjną” budowę rurociągu w Północnej Albercie. 

Kanadyjczycy nie dają się już zwieść temu człowiekowi, jak widać po powitaniu Zełenskiego i Trudeau w zeszłym tygodniu.

Obecnie wygląda na to, że kanadyjscy rolnicy pójdą śladem swoich kumpli z ciężarówki, zjeżdżając do Ottawy i zmuszając tego przestępcę do ostatecznej ucieczki. Oczywiście będzie ścigany i postawiony przed sądem, bez względu na to, gdzie na tej planecie będzie próbował się ukryć.

Choć Kanada wydaje się obecnie szalona, ​​sytuacja w Stanach Zjednoczonych jest znacznie gorsza. Na przykład rządowi USA kończą się pieniądze i ma zostać zamknięty pod koniec tego miesiąca, mimo że miał „zabezpieczyć finansowanie do stycznia 2025 r.”.

Wygląda na to, że po prostu fałszowali księgi i zostali złapani. Moi byli koledzy z „Forbesa” donoszą, że rząd USA nie jest w stanie rozliczyć się z obligacji skarbowych wartych 21 bilionów dolarów.

Jak komentuje Tucker Carlson:

Nasz system załamuje się w czasie rzeczywistym. Obserwujemy, jak to się dzieje. Jeśli czytasz amerykańskie media, są tam historie o Kim Kardashian i mnóstwo nieistotnych bzdur na temat trans i tym podobnych.

Teraz źródła CIA informują nas: „Dzieje się coś wielkiego. Być może planują kolejny wspólny ruch w październiku, jeśli przedstawienie cyrkowe Fake Biden nie będzie w stanie dokonać płatności do 15 października.

Aby zasugerować, jakiego rodzaju wyczynu mogą dokonać, administracja Bidena płaci nielegalnym imigrantom za przelot bezpośrednio ze swoich rodzinnych miast do wybranego przez nich miasta w USA. Są to prawie wyłącznie mężczyźni w wieku wojskowym, którym po przyjeździe wydawane są dokumenty tożsamości.

Niemniej jednak cyrkowe przedstawienie Joe Bidena definitywnie dobiega końca. Na przykład w Internecie pojawiło się wideo przedstawiające aktora grającego Bidena, który według wielu obecnie wygląda jak Biden wyjeżdżający tylnym parkingiem bez żadnych tajnych służb.

Jeśli jeszcze tego nie rozgryźliście, „Biden” został skompromitowany i uzbroił swój Departament Sprawiedliwości, aby zatuszować całą swoją przestępczość.

Tutaj można na przykład zobaczyć, jak prokurator generalny Merrick Garland odmawia komentarza na temat potencjalnej sprzedaży przez Huntera Bidena swoich dzieł sztuki w zamian za decyzje polityczne.

Teraz Hunter Biden ma stawić się w sądzie 3 października pod zarzutem posiadania broni.

Jeśli nie sądzicie, że obecna amerykańska korporacja powinna zbankrutować, pamiętajcie, że w obecnym stanie rzeczy około 1,3 miliona  żołnierzy w czynnej służbie  przestanie otrzymywać wynagrodzenie w październiku. Ci żołnierze już mieszkają w budynkach zanieczyszczonych ściekami.

Tymczasem w szkołach publicznych w Baltimore City, czwartym co do wielkości systemie szkolnictwa w kraju, napisano: „W 40% szkół średnich w Baltimore City, które przystąpiły do ​​egzaminu państwowego, ani jeden uczeń nie uzyskał dobrego wyniku z matematyki. Ani jednego ucznia. „

Jak zauważa rzecznik chińskiego ministerstwa spraw zagranicznych:

„Stany Zjednoczone, zamieszkiwane przez 5% światowej populacji, konsumują 80% światowych narkotyków. Ten kraj to czarna dziura…”.

Jedną z wielu oznak, że Donald Trump zastąpi „Bidena”, jest coraz więcej dowodów na sfałszowane wybory w 2020 roku. Na przykład hrabstwo Wayne w stanie Michigan nigdy nie potwierdziło zgodnie z prawem wyników wyborów prezydenckich w 2020 r., które mogłyby wyłonić zwycięzcę Donalda Trumpa.

Opinia publiczna coraz częściej wzywa do zakończenia występu Bidena. Na przykład brytyjska gazeta Telegraph podaje: „Joe Biden staje się niebezpieczny. Usuń go teraz, zanim będzie za późno.

Wyraźnym sygnałem, że sytuacja w USA się zmieniła, jest pojawienie się Władimira Zełenskiego w Waszyngtonie, prosząc o 24 miliardy dolarów, i wyszedł z pustymi rękami.

Oto kilka komentarzy prominentnych amerykańskich polityków na temat Zełenskiego.

Spiker Izby Reprezentantów Kevin McCarthy:

Czy Zełenski został wybrany do Kongresu? Czy jest naszym prezydentem? Myślę, że nie muszę się do niczego zobowiązywać. Mam do niego pytania…

Nie dajcie się oszukać Zełenskiemu. Ukraina jest skorumpowana: odwołali wybory… Zakazali działalności partii politycznych, najechali kościoły, aresztowali księży, więc nie, to nie demokracja, to skorumpowany reżim.

Przedstawicielka Marjorie Taylor Greene:

„Zełenski wrócił w tym tygodniu do Waszyngtonu, błagając Amerykanów o ciężko zarobione podatki. Tymczasem właśnie dowiedzieliśmy się, że na Ukrainie pranych jest jeszcze więcej pieniędzy. Tym razem beneficjentami są Bill i Hillary Clinton. Gdziekolwiek jest korupcja, są też Bill i Hillary

Inny komentator zauważył:

Zełenski osobiście odwiedził Stany Zjednoczone, wygłosił przemówienie przed ONZ i wrócił do domu z ilością amunicji tak małą, że Pentagon nie chce podawać danych liczbowych, a także z kilkoma najgorszymi systemami obrony powietrznej rozmieszczonymi obecnie przez główne mocarstwo.

W wojsku nazywaliśmy to „rzuceniem pod autobus”.

Nawet korporacyjna prasa propagandowa zmieniła ton. Po zrzuceniu winy na Rosję, „The New York Times” był zmuszony donieść, że uderzenie rakiety w ruchliwy rynek ukraiński było spowodowane rakietą wystrzeloną przez Ukrainę.

Tymczasem Rupert Murdoch ogłosił, że ustępuje ze stanowiska prezesa Fox and News Corp, a Michael Bloomberg ogłosił, że odchodzi z sieci informacyjnej noszącej jego imię. Mamy nadzieję, że reporterzy Bloomberga i Foxa będą teraz mogli wrócić do informowania o prawdzie.

Zmianę tę zauważono także za granicą.

Waszyngton dał swoim partnerom zielone światło na usunięcie prezydenta Ukrainy Władimira Zełenskiego, ponieważ stał się on utrapieniem, powiedział białoruski przywódca Aleksander Łukaszenko na piątkowym posiedzeniu rządu.

Polski premier Mateusz Morawiecki oświadczył wówczas, że Polska nie będzie już zbroić Ukrainy, aby skoncentrować się na własnej obronie.

https://telegra.ph/embed/twitter?url=https%3A%2F%2Ftwitter.com%2FAFP%2Fstatus%2F1704617373561397316

Polski wywiad zauważył też, że UE jest zmęczona pijanymi ukraińskimi uchodźcami. Wysłali nam to zdjęcie. Podpis brzmi: „Sprzedajemy alkohol wyłącznie osobom posiadającym dokumenty niemieckie lub unijne!”

Aby zobaczyć, jak bardzo oderwane jest od rzeczywistości przywództwo UE, przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen ostrzega: „Rosja ponownie grozi użyciem broni nuklearnej”.

Podczas gdy Zełenskiego odrzucano, osoby stojące za farsą, takie jak Clintonowie, fałszywy papież Franciszek i ich front BlackRock, zebrali się na Ukrainie w nadziei zdobycia większej ilości pieniędzy.

W rzeczywistości przebywają na Ukrainie, aby uniknąć aresztowania i oskarżenia o handel dziećmi w celach seksualnych, podają źródła Mossadu.

Po odprawie w Waszyngtonie Zełenski wziął udział w tajnym spotkaniu w Nowym Jorku z czołowymi finansistami w kraju, w tym z szefami private equity JPMorgan, Google i Blackstone, potentatem medialnym Michaelem Bloombergiem, byłym szefem Google Erikiem Schmidtem, miliarderem Robertem Kraftem i dyplomata Henry Kissinger.

Zełenski opuścił spotkanie, aby mianować satanistkę Marinę Abramovic na ambasadora Ukrainy. Dla początkujących: satanistyczna czarownica i wpływowa Marina Abramovic wylewa prawdziwą zakrzepłą krew na wizerunek dziecka. Jest dobrą przyjaciółką Rothschildów, Clintonów, Podesty, Gatesów i około 90% celebrytów i elit. Ci ludzie są źli i psychotyczni.

Żydzi także się budzą i rozpoznają szatańskich przestępców, którzy podają się za ich władców. W zeszłym tygodniu ktoś ujawnił Iranowi 70 000 stron ściśle tajnych dokumentów izraelskich, podają źródła irańskie. Obejmuje to wszystkie izraelskie archiwa sądowe związane ze sprawą karną przeciwko premierowi Beniaminowi Netanjahu. „Jeden z tych dokumentów informuje o nawrocie choroby Netanjahu i chorobie jego żony Sary” – podają źródła. Dodają: „Bardzo ważną kwestią jest to, że ściśle tajne informacje będące w posiadaniu Iranu mogą zagrozić bezpieczeństwu izraelskiego reżimu”.

Nastąpiło to w chwili, gdy prezydent Syrii Bashar Assad przybył w czwartek ze swoją pierwszą wizytą do Chin od rozpoczęcia trwającego 12 lat konfliktu w Syrii. Wygląda na to, że coś ma się wydarzyć w Izraelu lub w Izraelu.

W pozostałej części świata, zwłaszcza w Afryce, zmiany już się rozpoczęły. W zeszłym tygodniu Republika Konga stała się kolejnym krajem, który obalił skorumpowany reżim neokolonialny.

Na forum ONZ afrykańscy przywódcy potępili Zachód kierowany przez mafię chazarską. Głowa stanu Republiki Środkowoafrykańskiej oskarżyła w czwartek Zachód o wywołanie kryzysu migracyjnego poprzez plądrowanie zasobów naturalnych Afryki w drodze niewolnictwa i kolonizacji.

Prezydent Ghany Nana Akufo-Addo oskarżyła kolonizatorów o budowanie imperium na tragedii Afrykanów. „Należy zapłacić odszkodowania za handel niewolnikami. Nadszedł czas, aby Europa i Stany Zjednoczone uznały, że ogromne bogactwo, jakim się cieszą, opiera się na pocie, łzach, krwi i okropnościach transatlantyckiego handlu niewolnikami oraz wielowiekowym „opartym na wyzysku kolonialnym”.

Europejczycy ze swojej strony są w trakcie przezwyciężania niewolnictwa, które istnieje od tysięcy lat. „Widzimy koniec tego szaleństwa. Amerykanie mają dość, podobnie jak większość Europejczyków” – podają źródła Mossadu.

Wysłali nam ten film o tym, jak izraelski wywiad infiltrował Palestyńczyków i ostrzegli: „To jest dokładnie to, co robią we wszystkich innych krajach… To inteligentny i wyrafinowany rak. Wyeliminowanie ich będzie wymagało dużo pracy, zarówno delikatnej, jak i brutalnej.

Ludzie walczą. W Europie aktywiści, tzw. łowcy androidów, niszczą wszystkie kamery drogowe ULEZ. Kamery zdemontowane w Londynie można zobaczyć tutaj. https://is.gd/rgsCGF

W Stanach Zjednoczonych w całym kraju narasta opór wobec lekarzy porywających dzieci w celach medycznych.

Jednak mafia chazarska nie odejdzie spokojnie w noc. Wyrazem tego było wystąpienie przed ONZ aktora wcielającego się w Bidena:

Nigdzie [współpraca z Chinami] nie jest ważniejsza niż przyspieszenie kryzysu klimatycznego… Widzimy to wszędzie: rekordowe fale upałów w Stanach Zjednoczonych i Chinach; pożary pustoszące Amerykę Północną i Europę Południową; piąty rok suszy w Rogu Afryki; tragiczne, tragiczne powodzie w Libii… w których zginęły tysiące ludzi… Musimy budować nowe partnerstwa… aby odblokować biliony dolarów dodatkowego finansowania.

Szef ONZ Guterres również zabrał głos, a później powiedział: „Ludzkość otworzyła bramy piekła”.

W tłumaczeniu oznacza to, że mieliśmy ponad biliony dolarów, bo inaczej wywołamy więcej wojen pogodowych.

https://www.whitehouse.gov/briefing-room/speeches-remarks/2023/09/19/remarks-by-president-biden-before-the-78th-session-of-the-united-nations-general- montaż-nowy-jork-ny/

Nawiasem mówiąc, Organizacja Narodów Zjednoczonych opublikowała dokument, który mówi, że „dzieci mogą wyrazić zgodę na seks z dorosłymi”. „ONZ jest pełna pedofilów” – napisał na Twitterze była gwiazda NHL i kanadyjski olimpijczyk Theo Fleury.

Pracujmy razem, aby w końcu położyć kres temu horrorowi przedstawianemu przez zachodnią klasę rządzącą.

** Źródło

Link pochodny https://eraoflight.com/2023/09/27/benjamin-fulford-report-it-really-will-be-a-red-october-this-year/

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like