KRYSZTAŁOWA GÓRA – MOC W KRASKOWIE

Miejsce Mocy w Polsce – Królestwo Kryształów

Kryształowa Góra w Kraskowie to gigantyczny Kryształ Kwarcu o długości 500 m. i szer. 80-90 m. wyniesiony ponad 30 m. nad teren i posiadający swą część podziemną o głębokości powyżej 50 m. Wg naszych szacunków jego masa to ponad 4,5 mln. ton kwarcu w postaci jednej żyły tego minerału. To masa tego Kryształu w postaci wzniesienia powoduje że na Kryształowej Górze w Krasowie mamy do czynienia z Miejscem Mocy emanującym dobroczynną uzdrawiającą energią. Miejsce to odwiedziło do roku 2017 około 3 500 osób, które przybywają do tej Góry po jej Moc, Oczyszczenie i Uzdrowienie na poziomie Dusza, Umysł i Ciało. Odwiedziło nas setki osób pracujących z energiami, potrafiących połączyć się z energią tego Miejsca i porównać jej energię z innymi Miejscami Mocy w Polsce. To od tych osób płyną informacje, że tutaj na Kryształowej Górze w Kraskowie mamy obecnie Miejsce Mocy o niespotykanej w Polsce energii, którego wibracje mogą wspomóc procesy transformacji, oczyszczenia i uzdrowienia odwiedzających na poziomie Dusza, Umysł i Ciało.

Wszyscy, którzy przybywają do Kraskowa, znajdują się w polu oddziaływania gigantycznego kryształu. Jego masa wynosi ponad 5 milionów ton kwarcu w postaci jednej żyły tego minerału. Ma długość 500 metrów i szerokość 80-90 metrów. Jest on również wyniesiony 30 metrów nad ziemię i to właśnie czyni go wyjątkowo aktywnym. Kryształowa Góra emanuje swą dobroczynną, uzdrawiającą energią z niezwykłą mocą, przywołując coraz większą liczbę osób pragnących poznać i poczuć to niezwykłe miejsce.

Obraz z kryształami z Kraskowa / Autor: Magdalena Głowacka

Moje pierwsze spotkanie z opiekunem Kryształowej Góry

Jestem malarką. Moje obrazy nie odzwierciedlają jedynie rzeczywistego świata, lecz także to, co dostrzegam moim wewnętrznym widzeniem. Kilka lat temu zorientowałam się, że media, którymi dysponuję nie są wystarczające, aby w pełni oddać bogactwo i siłę wyrazu tego, co rejestruję. Zaczęłam eksperymentować z różnymi masami plastycznymi, elementami z drewna i gliny. Któregoś razu pojawił się jednak obraz, który sobie „zażyczył” obecności piasku kwarcowego i tym oto sposobem nawiązałam kontakt z opiekunem tajemniczej Kryształowej Góry – Ryszardem Walczakiem.

Do 2008 roku na terenie Kraskowa działała kopalnia kwarcu, który wykorzystywany był do celów przemysłowych. Wraz z zaprzestaniem wydobywania surowca, Kryształowa Góra zaczęła odsłaniać stopniowo skrywane w niej od wieków tajemnice. Pojawiła się również świadomość wagi skarbów, które ma do zaoferowania. Nic zatem dziwnego, że właśnie to miejsce przyciągnęło mnie całą swoją Mocą – jestem mu za to ogromnie wdzięczna.Moja pierwsza rozmowa z Ryszardem trwała blisko dwie godziny, choć wydawało mi się, że zadzwoniłam tylko z jednym pytaniem. Już po kilku zdaniach zaczęliśmy mówić sobie po imieniu i okazało się, że mamy wiele wspólnych zainteresowań. Umówiliśmy się też na spotkanie.

To, czym zostałam obdarowana, dalekie było od kwarcowego piasku. W istocie kryształy, które przywiózł Ryszard okazały się duże, lecz jednocześnie tak piękne, że trzymałam je w dłoniach przez całą naszą rozmowę. Miał ze sobą również dwie reklamówki drobniejszego kwarcu i butelki z Wodą Życia, pochodzącą ze źródła w Kraskowie. Przy osobistym poznaniu, Ryszard jeszcze bardziej zyskał w moich oczach. Okazał się człowiekiem bardzo otwartym i szczerym z czystymi intencjami oraz szlachetnymi ideałami. Kiedy wyjęłam mój portfel – od razu mnie powstrzymał. Nie chciał żadnych pieniędzy. W zamian za wszystkie cudowne dary poprosił tylko o jedno, żebym podzieliła się z innymi wszystkim, co otrzymałam. Co też uczyniłam. Ryszard powiedział mi, jak energię Wody Życia wprowadzić do sieci wodociągowej, żeby zmienić jej wibracje, i jak kryształy mogą uzdrawiać przestrzeń, w której żyję.

Tak woda, jak i kryształy powędrowały do moich bliskich. Moc kwarcu z Kraskowa jest też obecna w wielu moich obrazach. Każdy, kto je widział potwierdza, że zyskały one dzięki nim szczególne właściwości. Nie jest łatwo opisać je słowami – trzeba po prostu doświadczyć ich głębi i prawdy. Jedno jest pewne i wspólne wszystkim kryształowym dziełom – trafiają one prosto do naszych serc i otwierają je na miłość.

Miejsce, które pokazuje Prawdę

Kryształowa Góra znajduje się we wsi Krasków, w gminie Marcinowice, oddalonej 43 km od Wrocławia i około 10 km od góry Ślęży. Od roku 2009 miejsce to odwiedziło około 3 500 osób z całej Polski, a także spoza jej granic. Każdy z przybyłych doświadcza tutaj swoistego odnowienia, opuszcza to miejsce hojnie obdarowany i zdumiony. Zadziwiający jest fakt, że oczyszczenie i uzdrowienie dokonuje się na wszystkich poziomach ludzkiego istnienia i staje się zmianą nieodwracalną.

Kiedy po raz pierwszy odwiedziłam to miejsce wraz ze znajomymi, usłyszałam: „Czy jesteście gotowi zobaczyć siebie takimi, jakimi jesteście naprawdę?”. Wszyscy – łącznie ze mną – bardzo entuzjastycznie podjęli to wyzwanie, nie mając pojęcia jak głęboki proces rozpoczął się w każdym z nas.

Wewnątrz złoża kwarcu znajduje się źródło, z którego wypływa Wodą Życia o niespotykanej energii, strukturze oraz przebogatym składzie chemicznym. To właśnie ona wraz ze wszechobecnie odczuwalną błogą energią kryształu o wyjątkowo żeńskich atrybutach, stanowi cudowne, boskie narzędzie do transformacji i wzrastania. Przebywając w Kraskowie, mamy możliwość napicia się jej, bądź też opłukania nią swojego ciała. Dla mnie zanurzenie się w niej – choć tylko częściowe – stało się momentem przełomowym na drodze do rozpoznania siebie.

Smak Wody Życia zapamiętałam od pierwszego łyku. Jej wibracja zapisała się we mnie na subtelnych poziomach i ustanowiła swoistego rodzaju więź. Z energią Kryształu z Kraskowa jest podobnie. Mam wielu znajomych, którzy uwielbiają minerały i posiadają ich ogromne zbiory. Budzą one mój wielki zachwyt. Jednak zawsze najbardziej wzruszające są dla mnie chwile, kiedy z całej wielkiej kolekcji, jak spod ziemi potrafi wyskoczyć jeden, często mały i niepozorny kryształek i ucieszyć moje serce. Uśmiecham się wtedy i pytam: „Byłeś w Kraskowie?” i słyszę zdziwioną odpowiedź: „Skąd wiedziałaś? Jak rozpoznałaś ten kamyk?”.

Kiedy wyruszysz na spotkanie z Kryształową Górą, kiedy cię ona przywoła, to jest to podróż, która będzie w tobie trwać. Będziesz pamiętać smak jej wody, doświadczać jej mądrości i odczuwać ogromną wdzięczność za każdym razem, gdy sobie o niej przypomnisz.

Kryształowe Centrum Holistycznych Terapii

Kryształowa Góra jest miejscem, które szczerze zaprasza – po wcześniejszym uprzedzeniu o swojej wizycie – wszystkich chcących się zregenerować fizycznie i duchowo oraz pragnących odkryć swój wewnętrzny potencjał. Na terenie Miejsca Mocy odbywają się również cyklicznie spotkania z ciekawymi ludźmi, warsztaty osobistego rozwoju, medytacje, czy też koncerty.

W chwili obecnej trwają także prace przygotowawcze do uruchomienia w Kraskowie Kryształowego Centrum Holistycznych Terapii opartych o dary przyrody, które są tutaj zgromadzone. Można przyłączyć się do wspierania tego szczytnego projektu na wszystkich etapach jego realizacji. Począwszy od prac koncepcyjnych, projektowych, dokumentacyjnych, budowlanych aż do stworzenia możliwości do całorocznego udostępnienia Centrum do dyspozycji wszystkich zainteresowanych osób. Jest to idea warta wcielenia w życie, gdyż dobro płynące z jej manifestacji jest nieocenioną wartością dla wspierania rozwoju nas wszystkich.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie: www.cristallica.pl

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym strony kanału Wolność i Anarchia za pomysły i inspirację do publikowania nowych i ciekawych artykułów.

Źródło https://www.wodazycia.com/miejsce-mocy-w-kraskowie/

Źródło https://akademiaducha.pl/krysztalowa-gora/

Źródło https://www.youtube.com/watch?v=jxAEJ6PcAYU&t=1s

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like