IZRAEL kontra Hamas: sfabrykowana wojna w celu ukrycia korupcji

IZRAEL kontra Hamas: sfabrykowana wojna w celu ukrycia korupcji

W 1898 roku Palestyna była częścią Imperium Osmańskiego. Rotszyld chciał Izraela. Wielka Brytania podbiła Palestynę i wyrwała ją Imperium Osmańskiemu. Wielka Brytania oddała to państwo Rothschildowi około 1908 roku, aby zachęcić izraelskie osadnictwo i odebrać ziemię Palestyńczykom. Potem przyszła I wojna światowa.

W 1941 roku Japonia zaatakowała Pearl Harbor. Rockefeller nałożył sankcje na japońską ropę, ponieważ chciał monopolu. Pchnięta za daleko, sprowokowana ekonomicznie, Japonia zaatakowała. Kabała rozkazał bombę atomową, aby zetrzeć ich z tej ziemi…

W 2001 roku Pentagon i rząd USA zostały pogrzebane w niezliczonych pieniądzach na kwotę 3 bilionów dolarów. Księgi zostały sfałszowane, a potwierdzające to dowody prawne znajdowały się w Bliźniaczych Wieżach. Nigdy więcej o tym nie widziano ani nie słyszano.

W 2011 r. amerykański mechanizm ścigał Kaddafiego. Uczynił Libię zamożnym krajem, a Kabała chciała, aby Libia została stłumiona. Kaddafi odmówił i został brutalnie zamordowany. Libia została następnie zepchnięta gospodarczo do statusu trzeciego świata i pogrzebana przed powrotem do zdrowia.

W 2014 r. amerykański mechanizm ścigał Assada. Jeśli nie zastosuje się do żądań przekazania swojej ropy pośrednikom w USA, poniesie to konsekwencje. On odmówił. Kabała zniszczyła Syrię.

Według Departamentu Skarbu aktywa rządu federalnego na wrzesień 2022 r. wynoszą łącznie 4,962 biliona dolarów w postaci zobowiązań w wysokości 39,022 biliona dolarów przy deficycie netto niespłaconego długu wynoszącym 34,061 biliona dolarów. Wyobraź sobie, że używasz tego bilansu, aby poprosić o pożyczkę?

Pomimo wojny na Ukrainie – zapasy w Bilansie Federalnym wystawione na sprzedaż faktycznie wzrosły od 2021 roku o 7 miliardów dolarów. Należności z tytułu pożyczek studenckich stanowią 25% całości podanych aktywów federalnych, które Biden spisuje. Budynki stanowią 50% wartości mebli i wyposażenia, którą deklarują jako wartą 1,442 biliona dolarów. Meble i wyposażenie! Dające początek prawie jednej czwartej wartości WSZYSTKICH aktywów. Niesławne „Inne”, które stanowi dodatkową czwartą aktywów – NIE jest w ogóle nakreślone.

To jest nieotwarta przejrzystość, którą rząd USA opowiada się za wszystkimi z wyjątkiem siebie.

Zadłużenie w formie obligacji skarbowych wzrosło o 1 bilion dolarów od 2021 r. do 2022 r. Przy wykazywaniu zobowiązań – federalne emerytury pracownicze i emerytury dla weteranów są wymieniane jako dług – Ubezpieczenie społeczne NIE jest wymienione. 6 bilionów dolarów z tego długu jest należne weteranom. Rząd nie ma PIENIĘDZY! Nigdy nie będą mieli pieniędzy, niezależnie od tego, ile z nich okradną. Nigdy nie będą mieli tych pieniędzy.

DLACZEGO Rząd Federalny nie broni w sądzie swojej klęski szaleństwa w bilansie – przed sędziami Demokratów!?

Wysuwanie rzekomego zawyżania majątku Trumpa – jest celem jego „korupcyjnego śledztwa”… a mimo to bilans rządu federalnego to absolutna FARK Zbrodnia o niezgłębionych proporcjach! A procesy Trumpa odwracają uwagę.

Rząd USA jest pod wodą – nie ma wystarczającej liczby umów handlowych, które mogłyby nawet zmniejszyć dług. A drukowanie większej ilości pieniędzy w celu utrzymania Ukrainy prawdopodobnie spowodowało, że wartość dolara od czasu powstania naszej szanowanej Rezerwy Federalnej, utworzonej w 1913 r., spadła do ujemnego poziomu! Nasz dolar jest wart ujemne centy. NEGATYWNY. Dług wobec fałszywych danych o PKB wynosi 125%. Inflacja raczej wyniesie 25%, a nie 3% – kolejna wojna wprawi nas w hiperinflację.

Dla porównania, nasz rzekomy dług „największego wroga Rosji” na rok 2022 oszacowano na 335 miliardów dolarów, czyli 15% ich PKB. Na podstawie tych skromnych danych rząd amerykańskiej organizacji pozarządowej stwierdza, że ​​te 15% jest „niezrównoważone” i Rosja zbankrutuje. Rosja zrobiła TO! Rosja – Zła…

Stany Zjednoczone to jeszcze głębsza porażka, niż możemy sobie wyobrazić, biorąc pod uwagę, że przedstawione liczby są prawdopodobnie znacznie zawyżone w przypadku aktywów i znacznie zaniżone w przypadku pasywów – przy zaproponowanym absolutnie zerowym ROZWIĄZANIU. Biliony LOST zniknęły – prawdopodobnie w kieszeniach elitarnych kabalistów.

Zamiast tego mamy przywilej słuchać krzyku Crispy Crème Christie, że Trump to zniszczenie Ameryki! Jesteśmy zaszczyceni słuchaniem agentów FBI żądających powołania do gułagu 85 milionów zwolenników amerykańskiego Trumpa – i przewagi DODATKOWYCH 7 milionów członków nielegalnej mafii gangsterskiej, którzy NIE dają ani dolara amerykańskiej gospodarce, ale BIERZĄ swój „sprawiedliwy udział” .

A Agencja posiadająca zdecydowaną większość bonów skarbowych w rządzie podatników? Zakład Ubezpieczeń Społecznych! Dlatego Rand Paul chce wydłużenia wieku świadczeń z zabezpieczenia społecznego – bo od jakiegoś czasu są one suche – i są po prostu kolejnym schematem drukowania pieniędzy. Księgi rządowe są sfałszowane i Kongres nie chce ujawnić tej prawdy.

Nawet nie – ci dobrzy ludzie.

Mamy do czynienia z neandertalczykami, którzy przejęli bankowość, farmację, wojsko i jego kompleks przemysłowy oraz opiekę zdrowotną. Udało im się zniszczyć Amerykę w nieco ponad 100 lat! Nowy rekord w Legacy Books.

Krążyły pogłoski, że atak na Bliźniacze Wieże został zaaranżowany w celu zatuszowania niektórych poważnych „utraconych pieniędzy” Pentagonu – przyznając, że opiewają one na kwotę 3 bilionów dolarów – co oznacza, że ​​jest to kwota znacznie wyższa. Pieniądze podatników zniknęły! Cała dokumentacja została zniszczona. Uważano, że Bushowie są centralni.

McCarthy był dobrym objawieniem oszustwa. Był czarującym chłopcem, który uśmiechał się, obiecywał i przeklinał – A JEDNAK – nigdy nic nie zrobił. I w końcu miał nadzieję, że zda się na innych Demokratów, że uratuje go Republikanów. Niezupełnie Brownie Point!

Co robić? Co robić? Kabalista zwołuje spotkanie i decyduje, że Izrael będzie efektem Bliźniaczej Wieży. Pamiętajcie, że Bush nazwał to ważnym wydarzeniem, które stworzyło „globalnego wroga”, wokół którego wszyscy mogliby się zjednoczyć. I tak się stało. Kiedy więc połowie Bliskiego Wschodu wypowiedziano wojnę, ludziom poddano praniu mózgu emocjonalną wściekłość i zażądano – śmierci. Death Chants pochodziły od – Amerykanów.

Wojskowy Kompleks Przemysłowy został uratowany! Wieczna wojna – i ugotowane książki można zapomnieć – nowy początek. W ciągu 20 lat ponownie zniszczyli gospodarkę – 34 biliony dolarów stracone?

 Izrael:   Żelazna Kopuła NIE działała. Dlaczego? Pomimo wielomiesięcznych planów Hamasu żadna agencja wywiadowcza nie przechwyciła żadnych kęsów. NIC. Dlaczego? Budynki w Izraelu są na nagraniu wideo rozbierane od podstaw. A Palestyńczycy są rozstrzeliwani – gdy wśród głosów „liberalnych i konserwatywnych” pojawiają się wezwania do zmiecenia ich z powierzchni ziemi.

Media wykorzystują przemoc, aby nawoływać do ataku nuklearnego na Iran. III wojna światowa rozwiąże dług USA o wartości 34 bilionów dolarów i dług globalny o wartości 307 bilionów dolarów, aby Kabała mogła stworzyć Nowy Świat. Ponieważ po królewsku schrzanili Stary Świat. Miasta zostaną zniszczone. Umrą miliony ludzi. A na koniec – Ziemia zostanie wyobrażona na nowo według idealnie doskonałych – Pierre’a Omidyara, wybranego do realizacji programu Rothschildów, Rockefellera i Sorosa.

Izrael to Rothschild, stworzony przez Rothschilda i Wielką Brytanię. WSZYSTKIE wojny są prowokowane. A ten nie różni się niczym od wszystkich poprzednich. Wykorzystuje emocjonalną wściekłość, aby usprawiedliwić zrównanie z ziemią miast i krajów na całym świecie oraz zrównanie z ziemią każdego niewinnego dorosłego i dziecka. Cała energia, która została wyssana z Trumpa, pokoju i dobrobytu – za jednym zamachem – jest teraz przekierowaną bronią zniszczenia.  

Uważać. Ale co więcej – bądź świadomy. Tworzą się zbiegi okoliczności. Nie stoję po stronie Palestyny, Izraela i Ukrainy.   

Nie znoszę wojny.

Przedruk za zgodą autora.

Źródło https://helenaglass.net/

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like