Raport Benjamina Fulforda 12.10.2023

Kult Baala dokonuje masowych ofiar Żydów i Palestyńczyków w ramach skazanej na niepowodzenie próby zdobycia pieniędzy.

Masowy, tak zwany atak Hamasu na Izrael w zeszłym tygodniu dowodzi, że mafia chazarska po prostu tego nie rozumie. Podobnie jak chłopiec, który wołał wilka, przegraliumiejętność oszukiwania i manipulowania światem za pomocą inscenizowanych incydentów.

Masowa ofiara składana Szatanowi w zeszłym tygodniu przez Żydów i Palestyńczyków przez niedoszłego Boga-Króla Beniamina Netanjahu jest rażącym przykładem. Pomimo zamieszczania przerażających i rozdzierających serce obrazów cierpiących Izraelczyków w korporacyjnej prasie propagandowej, nikt nie dał się oszukać (z wyjątkiem małej pozostałej grupy chłodno pijących pomoc).

Oto prawdziwa historia tego, co wydarzyło się za kulisami, według źródeł Mossadu, MI6 i rosyjskiego FSB.

Szef MI6, który tak się składa, że ​​jest Żydem, powiedział: „KM zawsze wykorzystywała naród żydowski i judaizm jako ludzką tarczę dla swoich szatańskich i nikczemnych celów. To głęboko zgniła, dobrze znana i znienawidzona banda kretynów. Niemal natychmiast po tym, jak o tym usłyszeliśmy, zaczęliśmy działać pod fałszywą flagą”.

Źródła Mossadu zgodziły się, że Strefa Gazy i Zachodni Brzeg były tak dokładnie monitorowane przez Izraelczyków, że nawet ziarnko ryżu nie może tam przedostać się bez ich wiedzy. Innymi słowy, masowy atak Hamasu na Izrael musiał zostać zaaranżowany przez Netanjahu i jego sługusów.

Około 60 osób, w tym Biden i jego syn, Hillary i jej zespół, wszyscy wiedzą, że jeśli przegrają wojnę na Ukrainie, pójdą do więzienia. Zatem, aby uratować swoje tyłki, potrzebują „zwycięstwa”, a Ukraina się do tego nie nadaje, podczas gdy Chiny-Tajwan są zbyt ryzykowne, więc zdecydowali się zniszczyć Palestyńczyków… Hamas jest częścią planu przeniesienia Izraela na ziemię ukraińską. W zasadzie wojna w Izraelu i na Ukrainie jest jedna. Syjoniści chcą mieć większy teren z dala od Iranu i innych krajów muzułmańskich, dlatego wybrano terytorium Ukrainy, aby przenieść tam Żydów po zniszczeniu Izraela… W ciągu ostatnich 18 miesięcy zginęło około pół miliona Ukraińców. Podczas wojny do Europy wyemigrowało 3,5 miliona Ukraińców, a do Rosji 2,5 miliona. W sumie populacja została zmniejszona o 6,5 miliona. Ludność Izraela wynosi 9. 3 miliony, więc wojna na Ukrainie zakończy się w 2025 roku, kiedy zginą kolejne 3 miliony. Wtedy na przelanej krwi zostanie zbudowana nowa Chazaria.

Nie można do tego dopuścić. Rada Bezpieczeństwa ONZ zwołała nadzwyczajne posiedzenie w sprawie ataku i chociaż nie wydała oświadczenia, zgodziła się, że Izrael nie ma casus belli (usprawiedliwienia wojny).

Powodem zorganizowania ataku jest odcięcie prania pieniędzy KM za pośrednictwem Ukrainy. KM miała nadzieję wykorzystać ten program w Gazie do zdobycia pieniędzy na wyrazy współczucia, aby zyskać czas do 2025 roku, kiedy to planują zorganizowanie jakiegoś przerażającego okrucieństwa, podają źródła MI6.

Innym powodem, dla którego Netanjahu przyspieszył atak, był fakt, że irański wywiad dokonał poważnego zamachu stanu. Źródła irańskiego wywiadu informują nas: „Poufne informacje biura Netanjahu są w rękach Irańczyków”. W ramach swoich zasobów wywiadowczych uzyskali „listę dane osobowe i zdjęcia przeciwników Netanjahu, które trzymał przy sobie, w tym Ehuda Baraka, Benny’ego Gantza i Ehuda Olmerta” – podają źródła. „Otrzymaliśmy także specjalne informacje z listy zagranicznych dziennikarzy, którzy otrzymali łapówki od biura Netanjahu; Na tej liście znajdują się dziennikarze europejscy, amerykańscy i izraelscy i są na niej podane wszystkie specjalne informacje i kwoty, które otrzymali. Wszystkie osobiste zdjęcia i poufne pliki zostały usunięte z biura Netanjahu za pomocą pamięci elektronicznej i obecnie znajdują się w irańskich instytucjach bezpieczeństwa i zostaną opublikowane” – dodają.

Innymi słowy, Netanjahu musiał udawać sytuację nadzwyczajną, aby namaścić się na Boga na króla Izraela, zanim ten żenujący wyciek informacji stał się powszechnie znany.

Prawdziwe pytanie brzmi oczywiście, dlaczego ten masowy morderca Netanjahu rządzi Izraelem, a nie siedzi w więzieniu lub piekle, gdzie jego miejsce.

Kolejną żenującą informacją jest to, że Hamas twierdzi, że Ukraina sprzedała im broń (finansowaną przez USA), której użyli w ataku na Izrael.

Następnie z jakiegoś powodu publikują informację o 6 miliardach dolarów, które trafiły do ​​Iranu, a następnie zostały wykorzystane do finansowania ataków w Izraelu. Ponieważ fałszywy zamach stanu w Rosji dokonany przez Jewgienija Prigożyna również był widowiskiem wartym 6 miliardów dolarów, można założyć, że w najbliższej przyszłości odbędzie się jeszcze jeden program warty 6 miliardów dolarów, który uzupełni satanistyczny numer 666, który KM tak bardzo lubi.

Niezależnie od tego, teraz, gdy wielkie wystąpienie Hamasu zakończyło się porażką, Izraelczycy zaczęli się wycofywać. Na przykład, gdy ten raport miał zostać opublikowany, otrzymaliśmy nagranie wideo przedstawiające atak niczym film.

Skontaktował się z nami także izraelski sygnalista, który powiedział nam, że cała obrona przeciwrakietowa Żelaznej Kopuły jest oszustwem. Izraelski naukowiec i wielokrotnie nagradzany ekspert ds. bezpieczeństwa, dr Motty Scheffer, mówi: „Dzisiaj nie ma pocisku, który byłby w stanie przechwycić inne pociski lub granaty o napędzie rakietowym, a Żelazna Kopuła to lekki system audio, który blokuje izraelską opinię publiczną i, oczywiście, sam . W rzeczywistości wszystkie eksplozje, które widzieliśmy w atmosferze, są samozagładą. Żelazna Kopuła nie wystrzeliła żadnej rakiety, która mogłaby przechwycić przynajmniej jeden pocisk wystrzelony z Gazy”.  

Izraelczycy próbują więc wmówić, że to wszystko było fałszywe. Niestety, ich doświadczenie pokazuje, że dokonują prawdziwych masowych morderstw w połączeniu z teatrem.

Następnie korporacyjna prasa propagandowa na Zachodzie zaczęła wygłaszać krokodyle łzy w stylu „współczuję palestyńskim historiom” połączone z wezwaniami do rozwiązania w postaci dwóch państw.

Poniższa mapa stale kurczącej się ziemi palestyńskiej pokazuje, że zawsze były to tylko frazesy, mające zyskać na czasie.

Prawdziwym motywem tego wezwania jest próba wykolejenia porozumienia, do którego dążą monarchie Zatoki Perskiej, takie jak Arabia Saudyjska, w celu finansowania armii amerykańskiej w zamian za ochronę. Umowa ta zakłada, że ​​Izrael wchłonie Palestyńczyków w państwie izraelskim. Takie postępowanie odcięłoby wielkie pranie pieniędzy w postaci „pomocy dla Palestyny”, z której KM korzystała od lat.

Mówiąc o praniu pieniędzy, ukraińscy urzędnicy zaczynają obecnie publikować dokładne liczby łapówek otrzymanych przez urzędników amerykańskich w ramach łapówek za pomoc ukraińską. Lista znajduje się poniżej:

Należy pamiętać, że były spiker Izby Reprezentantów Kevin McCarthy rzekomo dostał 42 miliony dolarów. To wyjaśniałoby, dlaczego zdradził swoich kolegów Republikanów i pozwolił cyrkowi w Waszyngtonie finansować się przez kolejne 45 dni. Wydaje mi się, że klownowie z DC mieli nadzieję, że przedstawienie Hamasu oszuka świat i pozwoli, aby cała farsa trwała jeszcze dłużej.

Zaczyna się wyłaniać inny aspekt Ukrainy: kokaina. Prezydent Rosji Władimir Putin mówi, że FSB [Federalna Służba Bezpieczeństwa] znalazła pięć kilogramów kokainy wraz z dziesięcioma miliardami rubli podczas śledztwa w sprawie katastrofy lotniczej, w której zginęli czołowi dowódcy Wagnera.

Przypomnijmy, że partner sekty śmierci w Chabadzie, przywódcy Wagnera Prigozhina, Władimir Zełenski, słynie z używania kokainy. Następnie przypomnijmy, że podczas niedawnego spotkania G20 w Indiach znaleziono w swoim samolocie innego zwolennika ludobójstwa na Ukrainie, Justina Casttrudeau z Kanady, także z dużymi ilościami kokainy.

Kokaina z Ameryki Południowej była od zakończenia II wojny światowej jednym z głównych źródeł dochodu nazistów. Były szef MI6 powiedział nam, że naziści KM kupili 1500 km wybrzeża w Patagonii, gdzie planują się ukryć po zniszczeniu półkuli północnej w wyniku totalnej wojny nuklearnej. Wiele źródeł zgadza się, że wojna ta jest obecnie planowana na rok 2025.

Dlatego tak ważne jest odcięcie prania pieniędzy przez Ukrainę i wcześniejsze zamknięcie amerykańskiej korporacji.

Ukraina została zdecydowanie odcięta. Kongres USA zakończył wszelkie nowe finansowanie Ukrainy.

Następnie rząd Wielkiej Brytanii ogłosił, że nie będzie już wysyłał broni ani pieniędzy reżimowi Zełenskiego.

Następna w kolejce była Polska ze swoim rządem, który również odciął przestępcze państwo ukraińskie od wszelkiego wsparcia.

Inny ukraiński sąsiad, Słowacja, dołączyła do klubu, przywracając do władzy prorosyjską partię populistyczną premiera Roberta Fico, obiecując zaprzestać wysyłania broni na Ukrainę

Wreszcie nazistowska UE również była zmuszona przyznać, że nie może dłużej wspierać zbrodniczego reżimu, jakim jest Ukraina.

To skłoniło Putina do oświadczenia, że ​​Ukraina „przeżyje tylko tydzień” bez pomocy zagranicznej.

Ostatnim miejscem, w którym można poprzeć zbrodniarza masowego mordu Zełenskiego, jest jego towarzysz masowy morderca Justin Castrueau z Kanady.

Nie oczekuje się też, że pożyje długo. Mężczyzna jest tak znienawidzony, że nie może występować publicznie w Kanadzie bez ataku.

Obnosi się także ze swoją korupcją. Spójrz na niego, jak macha do nowego spikera w kanadyjskim parlamencie, żeby zobaczyć, jaki z niego kretyn.

Nic dziwnego, że Putin nazywa Castrueau idiotą lub łajdakiem.

Wydaje się, że nawet kobiety w jego reżimie wiedzą lepiej. Na poniższym filmie możecie zobaczyć twarze jego nazistowskiej opiekunki Christii Freeland i żony Zełenskiego Oleny.

„Ona dokładnie wie, w jaki rodzaj korupcji, rzezi niewinnych ludzi, handlu niewinnymi dziećmi i innych potwornościach bierze udział jej mąż… wie, że to się skończy, a oni zapłacą najwyższą cenę” – podało jedno ze źródeł Mossadu.

Nawiasem mówiąc, według polskiego wywiadu Olena wydała niedawno 1,1 miliona dolarów na pojedyncze zakupy w Cartier. Najwyraźniej przynajmniej część pieniędzy z pomocy poszła właśnie tam. Informacje te wyciekły po tym, jak zwolniła pracownika Cartiera z powodu jego „złego nastawienia” – podają źródła.

„Dla Zełenskiego ten mecz już się skończył. Gdzie pójdzie i ukryje się? Prawdopodobieństwo, że ulegnie wypadkowi wynosi 98%. Został już wrzucony pod autobus” – podało źródło Mosadu.

Podobnie wysokie jest prawdopodobieństwo, że sama amerykańska korporacja zostanie wrzucona pod autobus. Liczby mówią same za siebie.

Poniższy wykres pokazuje, że całkowite zadłużenie Stanów Zjednoczonych osiągnęło rekordową kwotę 33,442 biliona dolarów, co oznacza wzrost o 275 miliardów dolarów w ciągu jednego dnia.

Instytucje finansowe są również matematycznie skazane na porażkę. Amerykańskie obligacje skarbowe o zapadalności 10 i 30 lat spadły od marca 2020 r. odpowiednio o 46% i 53%.

Tego rodzaju straty wyjaśniają, dlaczego tylko cztery banki: JPMorgan Chase Bank, Bank of America, Wells Fargo i Citibank należący do Citigroup posiadały nieubezpieczone depozyty o wartości 4,185 biliona dolarów, co stanowi 59 procent wszystkich nieubezpieczonych depozytów we wszystkich 4645 instytucjach ubezpieczonych na szczeblu federalnym.

Citibank, który w 2008 roku otrzymał największą pomoc pomocową w historii Stanów Zjednoczonych, ma obecnie nieubezpieczone depozyty na kwotę 1,34 biliona dolarów.

https://www.blacklistednews.com/article/85411/after-getting-the-largest-bailout-in-us-history-in-2008-855-percent-of-the-134-trilion-in-deposits. HTML

Ponieważ banki te są własnością Zarządu Rezerwy Federalnej i Departamentu Skarbu USA, może to wyjaśniać, dlaczego ich siedziby są obecnie pokryte białym plastikiem.

https://telegra.ph/embed/twitter?url=https%3A%2F%2Ftwitter.com%2FQuantumQlink%2Fstatus%2F1707428040152690701

Kryzys finansowy dotyka także Main Street. Według danych Epiq Bankruptcy, które dostarczają danych na temat wniosków o ogłoszenie upadłości w USA, liczba upadłości na podstawie rozdziału 11 wzrosła o 61% w pierwszych dziewięciu miesiącach 2023 roku.

Nic dziwnego, że fałszywy Joe Biden nawet nie zachowuje się jak prezydent, jak widać z poniższej wymiany zdań:

Dziennikarz: „Jaka jest Twoja rada dla przyszłego spikera Izby Reprezentantów?”

Joe Biden: „To powyżej mojego poziomu wynagrodzenia”.

Mówi ci, że jest aktorem, nic ci o tym nie mówiąc.

Zwróć uwagę na jego oczy i linię maski.

Oczywiście bankructwo jest najmniejszym zmartwieniem rodzin będących właścicielami amerykańskiej korporacji. Ich prawdziwym zmartwieniem jest powieszenie się.

Na przykład według prezydenta Rosji Władimira Putina Klaus Schwab Rothschild jest „globalistycznym terrorystą”, który przetrzymuje ludzkość jako zakładnika. Podczas przemówienia w Soczi ostrzegł, że dni tej elity są policzone.

https://telegra.ph/embed/twitter?url=https%3A%2F%2Ftwitter.com%2FAntonioTweets2%2Fstatus%2F1710869337651757249%3Fref_src%3Dtwsrc%255Etfw%257Ctwcamp%255Etweetembed%257Ctwterm%255E1710869337651757249%257Ctwgr%255E2d32651cb773984f8a28740493c01a7b4cab8b40%257Ctwcon%255Es1_%26ref_url%3Dhttps%253A%252F%252Fwww.rumormillnews.com%252Fcgi-bin%252Fforum.cgi%253Fread%253D230447

W USA senator Rand Paul uważa, że ​​Anthony Fauci powinien siedzieć w więzieniu jako zdrajca.

To zbyt przyjazne. W Hawthorne w stanie Nowy Jork odkryto ciała tysięcy dzieci zabitych przez doktora Anthony’ego Fauciego w wyniku nielegalnych eksperymentów medycznych, w których zarzuca się byłemu dyrektorowi NIH zbrodnie przeciwko ludzkości i zbrodnie przeciwko dzieciom.

Szczegóły można zobaczyć w filmie, do którego link znajduje się poniżej.

To nie tylko Fauci.

Rzecznik rosyjskiego rządu twierdzi, że firma Coca-Cola jest zaangażowana w zakup dzieci z Ukrainy. Twierdzi także, że ma tam miejsce na masową skalę handel organami na czarnym rynku.

Wszyscy sługusy głębokiego państwa zostaną upublicznieni i oskarżeni. Masowe morderstwo w wyniku szczepień będzie zbrodnią, która najprawdopodobniej doprowadzi do ich egzekucji. Oto część dowodów na to.

Oficjalne dane opublikowane przez rząd Kanady pokazują, że 74% potrójnie zaszczepionych Kanadyjczyków cierpi obecnie na zespół nabytego niedoboru odporności po szczepionce (VAIDS). Tak, to AIDS wywołany szczepionką.

W porównaniu z naturalnym układem odpornościowym nieszczepionej populacji dane pokazują, że populacja podwójnie zaszczepiona w całej Kanadzie utraciła obecnie średnio 73% zdolności swojego układu odpornościowego.

Populacja potrójnie zaszczepiona w całej Kanadzie utraciła obecnie średnio 74% swojej odporności.

Jak podaje The Exposé, szkody są obecnie tak duże, że w populacji osób dwukrotnie zaszczepionych ryzyko zarażenia Covid-19 jest średnio 3,8 razy większe i 3,3 razy większe ryzyko śmierci z powodu Covid-19 niż populacja nieszczepiona.

Dane rządowe pokazują, że również w Wielkiej Brytanii 92% zgonów z powodu Covid-19 w 2022 r. dotyczyło osób, które otrzymały potrójne szczepienie.

Dane są dostępne na stronie internetowej ONS

Rosja też jest w to zaangażowana. Na Słowację dostarczono szczepionki Sputnik V zawierające inną substancję niż badana: „Rosyjski fundusz uważa, że ​​Słowacy nie mieli prawa testować szczepionki w laboratoriach, które nie są częścią oficjalnych instytucji Unii Europejskiej”.

Teraz okazuje się, że sama elita nie przyjęła szczepionki, którą narzuca innym. Zostało to udowodnione w Nowej Zelandii i gdzie indziej.

Tutaj możesz zobaczyć, jak szef terrorystów WHO Tedros (który twierdzi, że nie przyjął szczepionki) gratuluje laureatom Nagrody Nobla, których technologia mRNA umożliwiła „bezpieczne i skuteczne” zastrzyki przeciwko Covid-19.

Pożałuje tych słów, a Komitet Noblowski zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za nagradzanie masowych morderstw.

Wielu już próbuje uchylać się od odpowiedzialności.

„Administracja Bidena pisze na nowo historię Covid-19. Dziś szef OSHA stwierdził: „Nie prosiliśmy o zwolnienie kogokolwiek” pomimo wydania nakazu szczepień dla 84 milionów Amerykanów, który został unieważniony przez Sąd Najwyższy”.

Och, teraz dzieje się tyle wstecz. To śliskie węgorze próbujące wydostać się z czekającej na nie pułapki. NIE ZAPOMNIMY TEGO

Możesz być pewien, że KM spróbuje bardziej okrutnych akrobacji, aby uniknąć sprawiedliwości. Jedna sztuczka z pewnością wpłynie na wszystkich mężczyzn w wieku poborowym, których przemycili do Stanów Zjednoczonych i Europy.

Na poniższym filmie kierowca Ubera mówi, że imigrant w średnim wieku powiedział mu, że jest żołnierzem, którego pensja jest opłacana przez ONZ. Otrzymał kartę kredytową i dowód osobisty oraz kazano mu mieszkać w Stanach Zjednoczonych i czekać na dalsze instrukcje.

Następnie spójrz na wszystkich najeźdźców znalezionych ostatnio w Europie. Wszyscy mają takie same ubrania i takie same buty. Żaden z nich nie zapłacił za swoją „wycieczkę statkiem” do Europy. Wszystko jest bezpośrednio finansowane przez Organizację Narodów Zjednoczonych za pośrednictwem organizacji pozarządowych.

Ci mężczyźni muszą zostać ujęci i osadzeni w areszcie, zanim otrzymają „dalsze instrukcje” od ONZ.

Inną rzeczą, jaką robi KM, jest grożenie światu za pomocą broni pogodowej i trzęsień ziemi.

Zostaliśmy poinformowani, że wysokoenergetyczne urządzenie do neutrin na Antarktydzie spowodowało trzy poważne trzęsienia ziemi w dniach 6 i 7 października 2023 r.

Może ktoś powinien przypomnieć KM, że broń nuklearna może dotrzeć na Antarktydę.

Jest wiele spraw, o których nie możemy jeszcze donieść, ale miejcie oko na publiczne aresztowania i rezygnacje znanych osobistości. Kiedy widzisz ludzi takich jak Bill Gates i Klaus Schwab paradowanych w kajdankach przed kamerami, wiesz, że sprawiedliwość w końcu stała się faktem.

** Źródło

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like