Rotszyldowie, którzy skolonizowali Palestynę jako Izrael

Autor, Helene Glass

The International Voice

Fiasko warte 6 miliardów dolarów przypomina nieco niekompetencję Afganistanu. Spośród pięciu zakładników uwolnionych przez Iran, 3 to Amerykanie irańskiego pochodzenia, a dwóch to Amerykanie (bezimienny). W ramach wymiany Stany Zjednoczone uwolniły 3 irańskich więźniów i tymczasowo zniosły sankcje nałożone na cały świat, w tym Koreę Południową, która wstrzymywała pieniądze w obawie przed odwetem USA za prowadzenie interesów z Iranem. Biały Dom argumentował, że ma na celu zabieganie o względy Iranu i pojednanie go z dala od Rosji.

Teraz jastrzębie z DC chcą więcej sankcji nałożonych na Iran lub szaleństwa bombardowań. Chyba ta „przyjaźń” nie trwała długo. Do chwili obecnej Stany Zjednoczone nałożyły na Rosję ponad 13 000 sankcji i około 3500 na Iran. Choć mechanizmy pokazują, że amerykańskie sankcje wobec Rosji przyniosły niewielki lub żaden skutek, ta forma kary w dalszym ciągu jest nakładana na połowę globu.

USA nie zadowalają się nakładaniem sankcji na swoich czołowych wrogów, muszą także nałożyć sankcje na te kraje, podmioty lub osoby w dowolnym kraju na świecie za przekroczenie linii sankcji Unii narysowanej na przysłowiowym piasku. Jeśli to brzmi jak szkoła podstawowa – to dlatego, że nią jest!

6 miliardów dolarów posiadanych przez Koreę Południową było w rzeczywistości zepsutą umową handlową. Korea Południowa zakupiła ropę i towary od Iranu za 6 miliardów dolarów, ale kiedy Stany Zjednoczone zagroziły „karą”, Korea stchórzyła, więc jej zapłata za otrzymane towary wylądowała w koreańskim banku. Iran dostarczył – Korea Południowa nie. Innymi słowy, Korea Południowa obawiała się zemsty Stanów Zjednoczonych, jeśli wypełnią swoje zobowiązania umowne wobec Iranu.

Rosja zauważyła nagłe, dziwne zaloty Stanów Zjednoczonych do Iranu. Awaryjne?   CEGŁY.   Wraz z ekspansją Nowego Świata pod rządami BRICS, który nie do końca odpowiadał Światowemu Forum Ekonomicznemu ani nie kłaniał się mu, zaloty uznano za dobry szantaż. Tyle że nie okazało się tak, jak oczekiwały amerykańskie agencje wywiadowcze. Cholera!

Obecnie 17 naszych agencji wywiadowczych prowadzi rozmowę tete-a-tete z MI6 i innymi podmiotami, aby dowiedzieć się, jak wyjaśnić opinii publicznej, w jaki sposób możliwe było nierozmawianie o inwigilacji w związku z klęską w Izraelu Towers z 11 września. Być może tak było i, podobnie jak rozmowa z 11 września, postanowili ją zignorować. A może postanowili wykorzystać sytuację na swoją korzyść – uzasadnione podżeganie do III wojny światowej. WYPŁATA Wojskowa!

Ukraińska kontrofensywa zakończyła się całkowitą porażką, zima na horyzoncie, wojna ulegnie stagnacji. Potrzebna świeża pasza – Izrael.

W maju 2023 r. Centrum Studiów Strategicznych i Międzynarodowych (CSIS) odbyło spotkanie na temat zagrożeń otaczających sąsiadów Izraela, w tym; Syrię, Jordanię, Egipt i Liban. Dyskusja skupiała się na operacji Tarcza i Strzała: 9 maja Izrael zamordował 3 „podejrzanych przywódców palestyńskiego dżihadu”, zabijając jednocześnie 10 cywilów. Gaza zemściła się i wystrzeliła rakiety w kierunku Izraela. Izrael zabił 8 kolejnych Palestyńczyków. Więcej rakiet i liczba ofiar śmiertelnych wśród Palestyńczyków osiągnęła 33. 13 maja Egipt wynegocjował zawieszenie broni.

Pan Patel:   Po pierwsze, nasze systemy są bardzo, bardzo wyrafinowane. Próbujemy więc przewidzieć, gdzie wyląduje zagrożenie. A jeśli ma zostać wyładowany na bezludnym obszarze, takim jak morze, pustynia lub miejsca, gdzie nie mieszkają ludzie, nie będziemy marnować żadnych przechwytywaczy.

Dyskusja nie dotyczyła tego, „czy” atak się zbliża, ale „ kiedy można go przewidzieć”.   Izraelska Żelazna Kopuła i inne myśliwce przechwytujące zostały uznane za najlepsze na świecie! Gdy Patel zapewnia swojego panelistę, dr Karako, że Izrael ma najlepszą armię, najlepszą broń, najlepsze dane wywiadowcze i najlepszą obronę, ujawnia on swoje zapewnienie, że jest więcej niż zdolny do odparcia każdego ataku. KAŻDY.

Oprócz Gazy Zachodnim Brzegiem Palestyny ​​rządzi Władza Palestyny, którą Izrael uważa za większe zagrożenie niż HAMAS w Gazie. Nielegalne obozy osadnicze, niesprowokowane naloty i rozkład bojowników uniemożliwiły im znalezienie pokojowego rozwiązania. Zagrożone są Święte Zabytki.  

Miejsca Święte są popularnym miejscem turystycznym, które generuje przychody przekraczające 7,5 miliarda dolarów rocznie. Izrael twierdzi, że te strony i dochody należą do nich w 100%. Pomimo tego, że PKB Izraela osiągnął 564 miliardy dolarów, czyli 58 000 dolarów na mieszkańca, Stany Zjednoczone w dalszym ciągu wysyłają Izraelowi 3,2 miliarda dolarów rocznie – kupując ich sojusz. 93% izraelskiej ziemi jest własnością państwa i Żydowskiego Funduszu Narodowego. Większość gruntów będących w posiadaniu JNF została następniew latach sześćdziesiątych przekazana Izraelskiemu Zarządowi Gruntów . Podobnie jak w Wielkiej Brytanii, ziemia w Izraelu jest dzierżawiona właścicielom domów.

Jednak w Wielkiej Brytanii ziemia należy do królowej/króla. W Izraelu należy do „rządu”. Świecki rząd, którego święte miejsca nie interesują inaczej niż ze względu na ich wartość pieniężną.

Dla porównania PKB na mieszkańca w Palestynie jest na poziomie Ukrainy – najniższym w całej Europie. I tu rodzi się pogardliwy rasizm. Palestyna to indyjski dalit. Odmowa. Ludzie rzeki, którzy byli celem w USA podczas kryzysu. Ich dzieci zostały skradzione i sprzedane jako sieroty zamożnym elitom.

HISTORIA:
W 1906 roku grecko-prawosławna rodzina Sursock sprzedała 90 000 akrów ziemi w Palestynie baronowi Edmondowi de Rothschildowi:

„Ponieważ wieśniacy płacili dziesięcinę rodzinie Sursock w Bejrucie za prawo do uprawiania gruntów rolnych we wsiach, władze Brytyjskiego Mandatu uznały ich za dzierżawców w Palestynie, a rodzina Sursock miała prawo do sprzedaży ziemi Władze podtrzymały decyzję JNF.”

Dolina Jezreel w północnej Palestynie, którą Sursockowie przekazali Rothschildom, uważana była za najbardziej żyzną ziemię w Izraelu. Po zakupie Edmond Rothschild zaczął tworzyć osiedla żydowskie – których właścicielem był Rothschild. Do 1948 roku Rothschildowie byli właścicielami ogromnej większości Palestyny, w tym fabryk, szkół, osiedli, szpitali itp. Palestyńscy Arabowie, którym przyznano status „dzierżawców”, zostali eksmitowani, a 25 ich wiosek wyludniono.

Zgłębianie badań historycznych jest zawsze przygodą – co staje się jeszcze trudniejsze ze względu na zredagowane i przepisane wersje historii.

Jeśli w rzeczywistości Rotszyldowie są właścicielami Palestyny/Izraela, to zuchwałe, wspaniałe działania Netanjahu mają więcej sensu, gdy próbuje on ukryć błędy polegające na dopuszczeniu do zniszczenia cennej ziemi Domu Rothschildów – jego Mistrza.   Netanjahu, jastrząb z natury, próbuje ratować swój tyłek. Przyjmuje rozkazy od Rothschildów.

Tak jak Zełenski i Poroszenko przyjmowali rozkazy od Sorosa. Zełenski zawiódł Sorosa – i prawdopodobnie zostanie ukarany, gdy Ukraina stanie się niejasna – w porównaniu do Naczelnego Mistrza – Lord Rothschild ratujący swój cenny świecki Izrael nie wróży dobrze Netanjahu. W jego oczach – fatalny błąd Netanjahu spowoduje spustoszenie i zniszczenie jego kolonii – Izraela.

Źródło https://helenaglass.net/

50% LikesVS
50% Dislikes

1 Comment

Dodaj komentarz

You might like