SASHA LATYPOVA – “KAMPANIA SZCZEPIEŃ”

SASHA LATYPOVA – “KAMPANIA SZCZEPIEŃ” NA COVID BYŁA JEDNYM WIELKIM TEATRZYKIEM DLA MAS (LEKTOR PL)

Napisy PL – Georgina Orwell Pl

Lektor Pl – Georgina Orwell PL

Link źródłowy do kanału Georgina Orwell Pl https://www.bitchute.com/video/v1uXn67X8rrw/

Kilka miesięcy temu zamieściłam na swym kanale nagranie rozmowy Dr Jane Ruby z Sashą Latypovą (bitchute.com/video/lg4uK6ULzeNe), w której Sasha omawiała treść kontraktów uzyskanych na podstawie wniosków o dostępie do informacji publicznej oraz z Komisji Giełd i Papierów Wartościowych, udowadniających, że “kampania szczepień na Covid-19” to w rzeczywistości operacja wojskowa prowadzona i finansowana przez amerykański Departament Obrony. Sasha opisywała tam skomplikowaną sieć relacji pomiędzy inwestorami zaangażowanymi w ten projekt: Departamentem Obrony, Agencją Badań i Rozwoju Zaawansowanych Projektów Biomedycznych (BARDA), firmą BioNTech, firmą Pfizer, Fundacją Billa i Melindy Gates oraz chińskim gigantem farmaceutycznym Fosun, kontrolowanym przez Komunistyczną Partię Chin.

Niniejsze nagranie to zapis wystąpienia Sashy podczas międzynarodowej konferencji ‘Strategie Pandemiczne: Lekcje i Konsekwencje’, która odbyła się w Sztokholmie w dn. 21 i 22 stycznia 2023 (pełny zapis konferencji znajduje się na stronie https://lakaruppropet.se/international-conference-pandemic-strategies/)
W swej prezentacji, zatytułowanej “Przeciwśrodki zaradcze na Covid-19. Dowody na celowe wyrządzenie szkody”, Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych “badań klinicznych”, a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.

Polecam strony Sashy:
https://sashalatypova.substack.com
www.trialsitenews.com/p/latypova
www.bitchute.com/channel/7dNrFbLeGSev

Gorąco polecam też stronę Katherine Watt, wspomnianej przez Sashę w nagraniu. Jej blog ‘Bailiwick News’ (bailiwicknews.substack.com) uważam za jedno z najlepszych i najbardziej rzetelnych źródeł informacji o prawnych aspektach operacji ‘Covid’, będącej zwieńczeniem trwającego od ponad wieku programu militaryzacji zdrowia publicznego, zapoczątkowanego uchwaleniem w 1913 r. amerykańskiej Ustawy o Rezerwie Federalnej. Blog jest poświęcony analizie architektury prawnej i historii systematycznego tworzenia ram legislacyjnych, dzięki którym przeprowadzenie operacji ‘Covid’ było w ogóle możliwe.
Katherine zaczęła zgłębiać ten temat, gdyż nie mogła pojąć jak to możliwe, że tak szeroko zakrojony, wielofazowy program depopulacji, zniewolenia i ekonomiczno-psychologiczno-biologicznego ataku na ludzkość trwa nieprzerwanie już kolejny rok, bez jakiejkolwiek reakcji ze strony sądów i organów ścigania, bez pociągnięcia do jakiejkolwiek odpowiedzialności osób i podmiotów stojących za tym programem, mimo istnienia niezliczonych i niepodważalnych dowodów ich winy. Jak to możliwe, że największy spisek w historii świata toczy się przy pełnym poparciu i pełnej współpracy rządów i agencji regulacyjnych na całym świecie, a do tego wszystko zdaje się odbywać w majestacie prawa? Kiedy i w jaki sposób ci kłamcy, mordercy i złodzieje stworzyli ramy prawne umożliwiające im przeprowdzenie największej zbrodni w dziejach ludzkości, sfinansowanie jej za publiczne pieniądze, a do tego zapewnienie sobie całkowitej bezkarności?
Dziś mijają już 3 lata odkąd Katherine rozpoczęła swe badania, próbując znaleźć odpowiedzi na powyższe pytania. Jej odkrycia są doprawdy imponujące! Powiem tak: dla mnie Katherine Watt jest jedną z najjaśniej świecących gwiazd Ruchu Oporu. Chylę czoła przed jej determinacją i przed pietyzmem, z jakim dokumentuje i analizuje historyczno-prawne tło bieżących wydarzeń.
Polecam zwłaszcza jej poniższe artykuły:

“Wstrzykiwalna broń biologiczna na Covid-19 jako studium przypadku zalegalizowanego rządowego programu bioterrorystycznego”:
bailiwicknews.substack.com/p/covid-19-injectable-bioweapons-as

“Prawne ramy Covid-19 Kill Box”:
bailiwicknews.substack.com/p/legal-walls-of-the-covid-19-kill

“Rozporządzenia Komisji Europejskiej wprowadzają w życie globalny farmaceutyczno-militarny program masowego ludobójstwa”:
bailiwicknews.substack.com/p/european-commission-regulations-implementing

“Amerykański Departament Zdrowia, Departament Obrony i Departament Bezpieczeństwa Narodowego jako organizacje terrorystyczne”:
bailiwicknews.substack.com/p/how-can-hhs-dod-and-dhs-be-foreign

“Biomedyczne państwo bezpieczeństwa i państwowe programy bioterrorystyczne: sześć amerykańskich ram ustawowych”:
bailiwicknews.substack.com/p/biomedical-security-state-and-state

“Bałwochwalstwo biotechnologii: Kontrakty Departamentu Obrony z firmą Pfizer unieważniły narodowe prawa i Konstytucje, a kompleks Departament Obrony / Departamentu Sprawiedliwości / Departamentu Zdrowia zastąpił krajowe legislatury i sądy”:
bailiwicknews.substack.com/p/repost-biotech-idolatry-dod-pfizer

Więcej informacji na ten temat:
https://mariuszjagora.substack.com/p/operacja-wojskowa-covid-19

50% LikesVS
50% Dislikes

Dodaj komentarz

You might like